• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی مسائل و مشکلات عمومی و نرم افزاری گوشی iNEW V3

2640144892

Registered User
لایک‌ها
244
نه اقا به ما بازی نیومده بیخیال شدم الان جی میلم سینک نمیشه و ارور گوگل استور میده که اونم ف یلترهالان باید چیکار کنم؟؟
یه چیزی که فهمیدم با یو اس بی از طریق کامپیوتر یا لب تاپ که شارژ میکنی شارژش بیشتر از شارژر خود گوشی دووم میاره!!!

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146
نه اقا به ما بازی نیومده بیخیال شدم الان جی میلم سینک نمیشه و ارور گوگل استور میده که اونم ف یلترهالان باید چیکار کنم؟؟
یه چیزی که فهمیدم با یو اس بی از طریق کامپیوتر یا لب تاپ که شارژ میکنی شارژش بیشتر از شارژر خود گوشی دووم میاره!!!
جدیدترین ورژن استور نصب کن.برا فیلتر هم از hotspot استفاده کن
بازی نبوده که نصب نکرده باشم
مایوس نشو کم کم حرفه ای میشی تو اندروید

Sent from my A5300 using Tapatalk

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146
مایوس نشو کم کم حرفه ای میشی تو اندروید.خروجی پاور کامپیوتر امپرش بیشتره.مواظب باش اگه پاور بی کیفیت باشه باعث خرابی گوشی میشه

A E

Registered User
لایک‌ها
189
مایوس نشو کم کم حرفه ای میشی تو اندروید
پلی استور از فیلتر دروامده ، راحت میشه دانلود کرد

2640144892

Registered User
لایک‌ها
244
سلام یه چیز امروز متوجه شدم که گوشی پیام خالی نمیفرسه

maxell2500

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام یه چیز امروز متوجه شدم که گوشی پیام خالی نمیفرسه
دوست عزیز هیچ گوشی اندرویدی اس ام اس خالی ارسال نمیکنه

برای ارسال پیامک خالی فقط یه دونه space بزنید و بعد ارسال بزنید

maxell2500

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوستانی که این گوشی رو دارند میشه لطفا نقاط قوت و ضعفش رو بیان کنند؟؟؟

من شنیدم برخی سنسور هاش خوب کار نمیکنه....مثلا سنسور عوض کردن عکس با حرکت دست air gesture

یا مثلا شنیدم دوربینش واقعا 13 نیست و کیفیتش خیلی پایین تره

قصد خرید این گوشی رو دارم...ولی این حرف ها دو دلم کرده

ممنون میشم کمک کنید

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
دوستانی که این گوشی رو دارند میشه لطفا نقاط قوت و ضعفش رو بیان کنند؟؟؟

من شنیدم برخی سنسور هاش خوب کار نمیکنه....مثلا سنسور عوض کردن عکس با حرکت دست air gesture

یا مثلا شنیدم دوربینش واقعا 13 نیست و کیفیتش خیلی پایین تره

قصد خرید این گوشی رو دارم...ولی این حرف ها دو دلم کرده

ممنون میشم کمک کنید
عزیز سنسورا همه کار میکنن اما سنسور حرکت دست air gesture هنوز فعال نشده.
البته با یه برنامه هست که به کار میوفته خودم امتحان کردم اما زیاد جالب نیست باید گذاشت خود کارخونه فعال کنه.
دوربینشم تو شرایط نوری خوب خوب عکس میگیره و یکم مشکل تو فوکس اوتوماتیک داره که باید در آپدیت های بعد حل بشه.
شما استفادتون چیه ؟ تا من بهتون یه گوشی خوب معرفی کنم.

maxell2500

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
عزیز سنسورا همه کار میکنن اما سنسور حرکت دست air gesture هنوز فعال نشده.
البته با یه برنامه هست که به کار میوفته خودم امتحان کردم اما زیاد جالب نیست باید گذاشت خود کارخونه فعال کنه.
دوربینشم تو شرایط نوری خوب خوب عکس میگیره و یکم مشکل تو فوکس اوتوماتیک داره که باید در آپدیت های بعد حل بشه.
شما استفادتون چیه ؟ تا من بهتون یه گوشی خوب معرفی کنم.

استفادم معمولیه...بودجم هم محدود.....

خیلی به زوپو +zp980 علاقه دارم که متاسفانه در بازار موجود نیست و باید سفارش داد بیارن که تا برسه 1 تومن در میاد....

گوشی دو سیم کارت قوی در ابعاد 5 اینجی می خوام.......چون خیلی اهل تعویض گوشی نیستم دنبال یه چیی هستم که 4-5 سال نگهش دارم

برند هوایی رو نمیپسندم...چون در اون رنج قدرت ، قیمت و اندازه که می می خوام چیز مناسبی ندارند...

برخی دوستان لنوو رو پیشنهاد کردند ... ولی برخی دیگر هم ردش کردند

موندم چه کنم

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
استفادم معمولیه...بودجم هم محدود.....

خیلی به زوپو +zp980 علاقه دارم که متاسفانه در بازار موجود نیست و باید سفارش داد بیارن که تا برسه 1 تومن در میاد....

گوشی دو سیم کارت قوی در ابعاد 5 اینجی می خوام.......چون خیلی اهل تعویض گوشی نیستم دنبال یه چیی هستم که 4-5 سال نگهش دارم

برند هوایی رو نمیپسندم...چون در اون رنج قدرت ، قیمت و اندازه که می می خوام چیز مناسبی ندارند...

برخی دوستان لنوو رو پیشنهاد کردند ... ولی برخی دیگر هم ردش کردند

موندم چه کنم
به نظرتون هوآوی G750 چیز خوبی نیست ؟
قیمت:حدودا 850
CPU : 1.7 GHz 8Core
RAM : 2 GB
Camera : 13 MP

2640144892

Registered User
لایک‌ها
244
بچه ها کسی شارژر دیگه ای برای شارژ استفاده کرده من با با لب تاپ شارژ کردم و تقریبا 2 ساعت شارژ گذاشتم از پریشب تا حالا هم اینترنت گوشی فعال بوده و دانلود گذاشته بودم و فک کنم یک ساعت و نیم هم از وایفای(هات اسپات)استفاده کردم و الانم خواهر زاده هام یه ساعتی میشه دارن نینجا فرویت :Dبازی میکنن خلاصش کنم الان گوشی 55 درصد شارژ داره :cool: فک کنم شارژر هم تغییر بدیم بتونیم شارژ بیشتر کنیم باتری لب تاپم 2600 میلی امپر هست زیاده ولی بخشیش هم برا لب تاپ میره شارژ کردنش ریسکه ولی برا من که کارساز بوده
پ.ن:اقا یکی طریقه نصب اسفالت به ما بگه دیگه این خواهرزاده کلافه ام کردن:confused: اکانت هام سینک گوگل پلی و گوگل سرویس هم نصب دیتارو سرجاش کپی میکنم وارد بازی که میشم حتما اینترنت میخواد؟؟؟ اقا یکی بیاد کمکی بکنه مارو کشتن:general106::general106:

maxell2500

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نظرتون هوآوی G750 چیز خوبی نیست ؟
قیمت:حدودا 850
CPU : 1.7 GHz 8Core
RAM : 2 GB
Camera : 13 MP

چرا..به نظر خوب میاد.....ولی از کیفیت هوایی خیلی بد شنیدم...نمیدونم چه کنم

راستی من هیچ جا ندیدمش....نه تو mobile.ir نه gsmarea.com

جایی هست بررسیش کرده باشند؟؟؟

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
چرا..به نظر خوب میاد.....ولی از کیفیت هوایی خیلی بد شنیدم...نمیدونم چه کنم

راستی من هیچ جا ندیدمش....نه تو mobile.ir نه gsmarea.com

جایی هست بررسیش کرده باشند؟؟؟
با اسم
Huawei Honor 3X G750 دنبالش بگردید.
منم چیزای خوبی نشنیدم دربارش.
اما طرفدار که زیاد داره

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51

dearvahab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
بغد ا ز چند ماه تجربه inew v3 ..:باید قبول کنیم باتریش ضعیفه اون دوستمون که هی یک خط درمیان میگه من مشکلی با باتریش ندارم قطعا زیاد باهاش کار نمیکنه یا همیشه تو شارژ باهاش کار میکنه .. دوربینش چیزی نیست که به عکساش بگی wow عجب عکسی!!!!!!!!. ولی در سایر موارد بی نقص هست به نسبت قیمت فوق العاده است . فقط همین دو تا ضعف رو میشه بهش گرفت. بنده کلا علاقه زیادی به تست کاستوم رام دارم بنابراین تمام کاستوم رام های موجود در needrom که بیش از چهار ستاره دارن رو یکی یکی تست کردم.
اول از همه تسونامی نمی دونم رو چه حسابی بهش میگن بهترین کاستوم رام ..خیلی لگ داره .شما go launcher که نصب کنید دائما در حال هنگ هستید .بازی rayman و real racing 3 که بازیهای مورد علاقه بنده هستن در کنار asphalt 8 همگی با لگ اجرا میشن باید یه چند دقیقه ای با لگ بازی کنی شاید روان بشن .. قبول ندارید امتحان کنید... ولی خب مصرف باتریش از 1.0.8 بهتره .
رام بعدی launcher 8 هست که محیطی شبیه به ویندوزفون برای شما میاره .این رام برنامه جانبی زیاد داره و مصرف باتریش هم از بقیه بیشتر هست مخصوصا زمانی که از لانچر 8 استفاده کنید . ولی خب لگ ش از تسونامی کمتر هست و با اون لانچر 8 تجربه ای جالب و منحصر به فرد رو برای شما به ارمغان میاره..
و آخرین و به نظر من بهترین رام تا این لحظه برای استفاده در گوشی این رام هست :
http://www.needrom.com/mobile/inew-v3-1-1-1-official-root/
این رام رسمی inew هست که برای سری جدیدتر گوشی ها که با رنگ طلایی عرضه شدن نصب هست ... اومدن فقط این رام روی از گوشی export کردن و بعد از اون مقداری optimise و سپس root هم کردن ... لگ که اصلا نداره . همون بازیهای بالا که در تسونامی با لگ و به کندی اجرا میشدن این جا مثل هلو نرم و روان اجرا میشن ... مصرف باتریش هم از بقیه بهتر است ...
اگر خواستید نصب کنید میتونم روش نصبش رو بگم خیلی هم راحته

بالا