• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی مسائل و مشکلات عمومی و نرم افزاری گوشی iNEW V3

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
امیر باز تو جو دادی.:general710:
دوربین در کل 13 هست که توی رام چین همون 13 نشون میده و توی رام جهانی 18.2 نشون میده.
اندازه ی تصویر 18 هست نه لنز دوربین !!!
خوب من شندیدم اندازشم هک شده:(

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
خوب من شندیدم اندازشم هک شده:(
نه دوست عزیز متاسفانه اشتباه شنیدین...کیفیت لنز 13 هستش و در نسخه جهانی فقط رزولویشن فرق میکنه یعنی شده 18 مگاپیکسل ( که تاثیری در کیفیت عکس نداره) در نسخه جهانی هم کیفیت دوربین 13 است و در پشت گوشی 13 مگاپیکسل هک شده.

Sent from my V3

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
دوستان گرامی ای نیو 2600 امپری بست چاینا اورد:general707:برید ببینید .خواستید بخرید منو معرف بزنید .مرسی .امیرمحمد یزدان منش:D
http://bestchina.ir/product/doogee-dagger-dg550

ای نیو که نیست ولی مثل ای نیوس .دوستمون چند صفحه قبل هم گفته بود

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
دوستان گرامی ای نیو 2600 امپری بست چاینا اورد:general707:برید ببینید .خواستید بخرید منو معرف بزنید .مرسی .امیرمحمد یزدان منش:D
http://bestchina.ir/product/doogee-dagger-dg550

ای نیو که نیست ولی مثل ای نیوس .دوستمون چند صفحه قبل هم گفته بود
از نظر شما برایی گوشی به این بزرگی باطریش کم نیستو اینکه این مبلغ تمام شدس یادباید باگمرکم اضافه کنیم

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
از نظر شما برایی گوشی به این بزرگی باطریش کم نیستو اینکه این مبلغ تمام شدس یادباید باگمرکم اضافه کنیم
این مبلغ تمام شده است.به نظر من که باتریش خوب باشه ولی بازم باید برید تستاشو ببینید

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
نه ولی اونایی که دارن و دوس دارم:D
شما همچین نظر میدید که هرکس ندونه فکر میکنه شما V3 دارید :general710:
منم کسایی که میان رو هوا نظر میدن دوست دارم :D:D:general304:
(ناراحت نشیا)

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
شما همچین نظر میدید که هرکس ندونه فکر میکنه شما V3 دارید :general710:
منم کسایی که میان رو هوا نظر میدن دوست دارم :D:D:general304:
(ناراحت نشیا)
به به ما چقدر همو دوس داریم:general504::D

2640144892

Registered User
لایک‌ها
244
سلام دوستان من تا الان که نتونستم ایرادی ازش پیدا کنم فقط چند مورد زیر هم هست
باتری که شارژ میشه 100 درصد بعد 2-3 ساعت تا روشن میکنی و میزاری و بعد یه دقیقه بعد که دوباره دستت میگری باتری زده 75 درصد تا اینکه رو 60 به منوال عادیش برمیگرده اونم بدون استفاده !!
دیشب به طور اتفاقی کنتور برقمون پرید و هی ارور دمیج ای دی کارت میده در صورتی که رمی توش نیست البته همچنان این مورد هست که فعلا دس نزدم؟؟؟
من استفاده بیشترم از اینترنت و وای فای گوشی به نظرم سرعتش عالیه
اما سوال برا اولین بار میخوام گیم بازی کنم و میخوام اسفالت نصب کنم میخواستم بدونم طریقه نصب همچین بازی به چه صورته؟؟

vahedmig

Registered User
لایک‌ها
15
باتری که شارژ میشه 100 درصد بعد 2-3 ساعت تا روشن میکنی و میزاری و بعد یه دقیقه بعد که دوباره دستت میگری باتری زده 75 درصد تا اینکه رو 60 به منوال عادیش برمیگرده اونم بدون استفاده !!
دیشب به طور اتفاقی کنتور برقمون پرید و هی ارور دمیج ای دی کارت میده در صورتی که رمی توش نیست البته همچنان این مورد هست که فعلا دس نزدم؟؟؟
اما سوال برا اولین بار میخوام گیم بازی کنم و میخوام اسفالت نصب کنم میخواستم بدونم طریقه نصب همچین بازی به چه صورته؟؟
روش نصب و اجرای بازی:
مرحله اول : فایل apk را دانلود و نصب کنید
مرحله دوم : پس از این کار فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید و پوشه ی com.gameloft.android.ANMP.GloftA8HM را در مسیر Android / obb کپی کنید.
مرحله سوم : بازی را به صورت آفلاین اجرا نمایید.
مبع:http://www.farsroid.com/asphalt-8-airborne/

2640144892

Registered User
لایک‌ها
244
روش نصب و اجرای بازی:
مرحله اول : فایل apk را دانلود و نصب کنید
مرحله دوم : پس از این کار فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید و پوشه ی com.gameloft.android.ANMP.GloftA8HM را در مسیر Android / obb کپی کنید.
مرحله سوم : بازی را به صورت آفلاین اجرا نمایید.
مبع:http://www.farsroid.com/asphalt-8-airborne/
به همین روشی که گفتین رفتم فقط فورس کلوز میشه؟؟؟؟؟؟؟؟

2640144892

Registered User
لایک‌ها
244
دوستان نرم افزار خاصی برای انتقال دیتا از گوشی به لب تاپ معرفی می کنید مستقیم که کپی میکنم ارور میده

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146
به همین روشی که گفتین رفتم فقط فورس کلوز میشه؟؟؟؟؟؟؟؟
بازی افلاینه؟
تو سایت توزیح داده
در ضمن بهتره سمت اسفالت نری تا وقتی شاهکاری مثل موست وانتد هست

Sent from my A5300 using Tapatalk

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146
یبار باطری گوشی رو کالیبره کنید
Battery calibration رو نصب و اجرا کنید
شارژ باتری رو به 100% برسونید.گزینه کالیبره انتخاب کنید.شارژ گوشی رو به 7 یا 5 درصد برسونید و خلاص.میتونید شارژ کنید
در مورد باگ رم بهتره یبار ریست فکتوری کنید

2640144892

Registered User
لایک‌ها
244
بازی افلاینه؟
تو سایت توزیح داده
در ضمن بهتره سمت اسفالت نری تا وقتی شاهکاری مثل موست وانتد هست

از اونجایی که سرعت نتم پایین و این بازی ها حداقل یه گیگ هستن یه چند تا گیم از دوستی که خریدم کپی کردن رو حافظه اونارو دارم امتحان میکنم ولی هیچکدوم اجرا نمیشن

vahedmig

Registered User
لایک‌ها
15
دیتای شما سالم هست احتمالا باید فایل نصبی دیگی رو نصب کنی من از اندرویدی ها گرفت بازی هم کردم ولی به موست وانتد نمیرسه حجش۵۰۰مگ هست خواستی لینکشو بدم
از اونجایی که سرعت نتم پایین و این بازی ها حداقل یه گیگ هستن یه چند تا گیم از دوستی که خریدم کپی کردن رو حافظه اونارو دارم امتحان میکنم ولی هیچکدوم اجرا نمیشن

vahedmig

Registered User
لایک‌ها
15
http://androidak.ir/دانلود-برنامه-mobogenie-v2-1-26-برای-کامپیوتر/
استفاده کن با اولین اتصال گوشی شما ابتدا درایور گوشی شما نصب میشه و یه برنامه مربوط توسط خود برنامه روی گوشی شمانصبمیشه که میتونید ازطریق وایرلس به کامپیوتر کانکت شید در ضمن باید گزینه اشکال زاییusb رو هم فعالکنید
اسمشم mono deamon هست
دوستان نرم افزار خاصی برای انتقال دیتا از گوشی به لب تاپ معرفی می کنید مستقیم که کپی میکنم ارور میده

2640144892

Registered User
لایک‌ها
244
http://androidak.ir/دانلود-برنامه-mobogenie-v2-1-26-برای-کامپیوتر/
استفاده کن با اولین اتصال گوشی شما ابتدا درایور گوشی شما نصب میشه و یه برنامه مربوط توسط خود برنامه روی گوشی شمانصبمیشه که میتونید ازطریق وایرلس به کامپیوتر کانکت شید در ضمن باید گزینه اشکال زاییusb رو هم فعالکنید
اسمشم mono deamon هست
اون مشکلم با یه کلک رشتی حل شد:Dنمیدونم چرا دیتا اگه بیشتر از 200 ممگ بود کپی نمیشد رو لب تاپ ولی من اول کپی کردم رو اس دی و از اس دی ریختم رو لب تاپ البته این نرم افزارم نصب کردم دوستان مشکل باتری و او درصداش هم فعلا با کالبیره کردن حل شد الحمدلله همه چی ارومه غصه ها خوابیدن:D در کل تا الان همچنان راضیم و مصرف باتری هم چون استاندارد هست و اغلب با اینکه اینترنت وصلم ولی خیلی خوبه البته من دوتا هم باتری دارم ...
نمیدونم چرا هوس بازی کردم و از بازی modern combat خیلی خوشم اومده ولی نصب میکنم و اتصال به اینترنت میخواد کلا همه وایفا هارو غیرفعال کردم ولی باز فقط نصب با اینترنت انگار میخواد با اینترنتم که نصب میکنم لایسنس میگه ... الان من چیکار کنم:(:(

بالا