• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی مسائل و مشکلات عمومی و نرم افزاری گوشی iNEW V3

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
ولی قبول کنید این گوشی مشکلات نرم افزاری زیاد داره:D
من که هنوز هیچ باگی در فریمور inew v3 ندیدم،بجز باطری (که بنده باهاش مشکلی ندارم)
برو بچه های ای نیو : شما کولپد 7320 رو بیشتر قبول دارید یا ای نیو وی 3؟اینم در نظر بگیرید که من نه حوصله رامو ازین چیزا نصب کردن دارم نه بلدم :D
هر دو تا گوشی برتری هایی نسبت به یکدیگر دارند، coolpad 7320 هم گوشی خوبیه و سخت افزار قدرتمندتری نسبت به inew v3 داره....ولی inew v3 یه چیز دیگه است( لامصب گوشی نیست هر که می بیندش عاشقش میشه[emoji106])

Sent from my V3

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
من که هنوز هیچ باگی در فریمور inew v3 ندیدم،بجز باطری (که بنده باهاش مشکلی ندارم)

هر دو تا گوشی برتری هایی نسبت به یکدیگر دارند، coolpad 7320 هم گوشی خوبیه و سخت افزار قدرتمندتری نسبت به inew v3 داره....ولی inew v3 یه چیز دیگه است( لامصب گوشی نیست هر که می بیندش عاشقش میشه[emoji106])

Sent from my V3
اره خوب قیافتن وی 3 خیلی زیباست:(

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
بچه ها ضعف و ايراد خاصي تو اين گوشي هست؟

قيمتش الان تو چه حدوديخ

Sent from my iPhone using Tapatalk

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51

قيمتش الان تو چه حدوديخ

من نظرات و خوندم ظاهرا یکم مشکل نرم افزاری داره اما واسه همه نیس الان دوسمون گفت من ندیدمم.باتریشو که همه میدونن دیگه

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293

قيمتش الان تو چه حدوديخ

نه دوست عزیز این گوشی میشه گفت هیچ باگ نرم افزاری ندارد (بچه ها از باطریش شکایت می کنند اما من باهاش مشکلی ندارم)
قیمت حال حاضرش 680 هزار تومان هستش.

Sent from my V3

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
نه دوست عزیز این گوشی میشه گفت هیچ باگ نرم افزاری ندارد (بچه ها از باطریش شکایت می کنند اما من باهاش مشکلی ندارم)
قیمت حال حاضرش 680 هزار تومان هستش.

Sent from my V3
داداش پس این همه میگن رایدو کار نمیکنه.حافظه بالا نمیاد.انتن میپره.یا لگ داره یا...(بقیه رو یادم نیس) چیه؟:D

2640144892

Registered User
لایک‌ها
244

قيمتش الان تو چه حدوديخ

دوست عزیز من دیروز گرفتم گوشی عالی هست و مشکل خاصی ازش ندیدم مشکل نرم افزاری هم نداره شاید برا بعضی ها باشه مه اپدیت درست میشه برا من رایدوش با هندسفریش کار نکرد که فک کنم تو مسیر براش مشکلی پیش اومده در کل با این قیمت عالی فقط باتریش یکم که اونم بستگی به مصرف کننده ش داره ضعیف

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
داداش پس این همه میگن رایدو کار نمیکنه.حافظه بالا نمیاد.انتن میپره.یا لگ داره یا...(بقیه رو یادم نیس) چیه؟:D
رادیوش که مشکلی نداره،دوست عزیزی که مشکل بالا نیامدن حافظه رو داشت-در حین فلش این مشکل برای گوشیش پیش اومده (باید دقت بیشتری میکرد)
آنتن دهی این گوشی کاملا قوی بوده و هیچگونه مشکلی ندارد تضمین.
گوشی کاملا روان بود و کندی در آن معنا ندارد(قادر به اجرای گرافیکی ترین و سنگین ترین بازیها و برنامه هاست)...
بنده همین جا اعلام میکنم: این گوشی هیچگونه مشکل نرم افزاری و سخت افزاری نداشته و بنده با باتری آن هیچگونه مشکلی ندارم ( از آن راضی ام)....
*منتظر آپدیت های نرم افزاری inew v3 باشید[emoji257][emoji106]

Sent from my V3

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
رادیوش که مشکلی نداره،دوست عزیزی که مشکل بالا نیامدن حافظه رو داشت-در حین فلش این مشکل برای گوشیش پیش اومده (باید دقت بیشتری میکرد)
آنتن دهی این گوشی کاملا قوی بوده و هیچگونه مشکلی ندارد تضمین.
گوشی کاملا روان بود و کندی در آن معنا ندارد(قادر به اجرای گرافیکی ترین و سنگین ترین بازیها و برنامه هاست)...
بنده همین جا اعلام میکنم: این گوشی هیچگونه مشکل نرم افزاری و سخت افزاری نداشته و بنده با باتری آن هیچگونه مشکلی ندارم ( از آن راضی ام)....
*منتظر آپدیت های نرم افزاری inew v3 باشید[emoji257][emoji106]

Sent from my V3
پس ظاهارا گوشیه خوبیه.میتونی درمورد باتریش یکم توضیح یدی؟ چند ساعت با وای فای دووم میاره ؟

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
پس ظاهارا گوشیه خوبیه.میتونی درمورد باتریش یکم توضیح یدی؟ چند ساعت با وای فای دووم میاره ؟
با شارژ 100% : وقتی با گوشی زیاد مشغول نباشی و تنها برای تماس و پیامک ، و یه مقدار آهنگ و بازی ازش استفاده کنی یه روز جواب میده.
من قبلا گالاکسی s3 و هایر w910 داشتم ، inew v3 باطریش از اونها بهتره....
برنامه dr battery رو هم نصب کردم واقعا تاثیر داره...
به نظر من باطریش هیچ مشکلی نداره و دوستان مقداری کم لطفی می کنند یا لااقل من با باطری این گوشی مشکلی ندارم.
انشاالله آپدیت جدید برای این گوشی میاد معرکه میشه... شرکت سازنده inew v3 قول داده که آپدیت 4.4.2 رو برای این گوشی ارائه بده(ممکنه مدتی طول بکشه)[emoji257]
این گوشی ساپورت نرم افزاری عالی داره:
www.needrom.com/phone-roms/inew/

Sent from my V3

ansarweb

Registered User
لایک‌ها
46
دوستان در موارد زیر از 100 چه نمره ای به inew در رنج قیمت زیر 800 تومن میدید؟
1- دوربین؟---------
2- کیفیت ساخت-------------------
3- باطری؟--------------
4- زیبایی؟---------------

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
1- دوربین؟---------
3- باطری؟--------------
1- 93.75
2-94.5
3-85
کیفیت ساختش از گوشی های سامسونگ بالاتره و در کل تمام استانداردها رعایت شده و کیفیت مناسبی داره
* کیفیت دوربینش بد نیست ولی میتونست بهتر باشه(ولی 13 مگاپیکسل واقعی هستش) در آپدیت های بعدی کیفیت بهتر میشه
*همانطور که گفتم مصرف باطریش مثل گوشی های هوشمند دیگه است ولی inew میتونست از باطری با ظرفیت بالاتری در این گوشی استفاده کنه...(من به شخصه از باطریش راضی ام)

Sent from my V3

ansarweb

Registered User
لایک‌ها
46
1- 93.75
2-94.5
3-85
کیفیت ساختش از گوشی های سامسونگ بالاتره و در کل تمام استانداردها رعایت شده و کیفیت مناسبی داره
* کیفیت دوربینش بد نیست ولی میتونست بهتر باشه(ولی 13 مگاپیکسل واقعی هستش) در آپدیت های بعدی کیفیت بهتر میشه
*همانطور که گفتم مصرف باطریش مثل گوشی های هوشمند دیگه است ولی inew میتونست از باطری با ظرفیت بالاتری در این گوشی استفاده کنه...(من به شخصه از باطریش راضی ام)

Sent from my V3
مرسی از پاسختون
همه جا زده نسخه با دوربیین 13 مخصوص چین و نسخه جهانی دوربینش 18.2 هست
جریان چیه؟ پس چرا تو ایران همه زدن دوربین 13؟
و اینکه کیفیت فیلم برداریش با توجه به فرمت 3gp چطوره موقع پخش روی سیستم یا تلویزیون؟
و موقع خرید چطور باید تستش کنم؟ منظورم مثل گوشی های سونی هست که با کد *#*#7378423#*#* تست میشن اینم کدی داره؟

mak3798

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
1- دوربین؟---------
3- باطری؟--------------

من همه اینا رو با توجه به htc one که باهاش کار کردم و 1700 پولشه جواب میدم یعنی با اون مقایسه می کنم:
1- توی روز 80 توی شب 0
2- مقایسه با htc one که آلمینیومیه درست نیست ولی کیفیت ساختش خوبه در عین حال که خیلی ظریفه
3- 95
4- 100

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
مرسی از پاسختون
و اینکه کیفیت فیلم برداریش با توجه به فرمت 3gp چطوره موقع پخش روی سیستم یا تلویزیون؟
و موقع خرید چطور باید تستش کنم؟ منظورم مثل گوشی های سونی هست که با کد *#*#7378423#*#* تست میشن اینم کدی داره؟

دوربینش در اصل 13 مگاپیکسل هستش ولی رزولویشن یا اندازه تصویر 18 هست تفاوتی با یکدیگر ندارند(پشت هیچکدوم18 نمی بینید)
کیفیت فیلمبرداریش مناسبه با توجه به 3gp بودن فرمت فیلمبرداری اندازه فیلم نسبت به mp4 کاهش پیدا کرده در حالی که کیفیت یکسان هستش(این ایده از سیاست های مثبت inew هستش)
با کدی که نامبردید میتوانید قطعات گوشی رو تست کنید.

Sent from my V3

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
مرسی از پاسختون
یخشی از مشخصات اون هک شده.دوربین اون درواقع 13 هستش و 18 فیک میباشد

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
دوستان کامنت یکی از بچه هارو درمورد سایت بارثا خوندم واقعا دلم سوخت .شما هم بخونیدش::(

داداش کاری نداره که .برو تو سایت پلیس فتا همینو بگو خودشون سایتو تخته میکنن چون نماد داره
اولا قبلا هم اشاره کردم چون در مورد هدایا که اونم اینا نمیدن اون شرکت یا سایتی که خرید میکنن اینا میده بگم چون میگن هدیه بوده و پولی پرداخت نشده نمیشه کاری کرد مثال(دندون اسب پیشکشی ) بعدشم اینقد سر میدوونن که خععلی ها خسته میشن دیگه پیگیری نمیکنن اونایی هم که پیگیری کنن فوقش پول خودشونو برگردونن بعد دو سه ماه جواب ندادنو کلی داستان جالبه به یکی نوشته بود میخواستم برات فلان چیزو بفرستم چون پر رو شدی (منظورش زنگ زدن بعد از مثلا قولی که داده بودن که یه هفته بعد میفرستم براتون طرف یه هفته میشد 10 روز میشد میدید خبری نیست زنگ میزد ) نمیفرستم ... فقط چیزی که فهمیدم اگه نفعی نداشته باشه براشون این سایتا تو اوج بد قولیاشون یه قدم برا مشتری بر نمیدارن .. خععلی ها نمیدونن تا یکم تحویلشون میگیرن میاد هی پشت سایتا در میان تا واسه خودشون پیش نیاد حالیشون نمیشه...امیدوارم اقا امیر اینطوری نباشه و حرمت مشتری و حسابی که باز میکنه و میاد از اینجا خرید میکنه رو داشته باشن یه کاریم قرار واسه من بکنن انشالله انجام بدن که دیگه اینجا خاطره بد نمونه و ابروی منم حفظ شه جلو مدیرم ..این حرفا هم واسه تجربه ای که داشتم گذاشتم که بقیه دوستام اشتباه نکنن درسته این پولا واسه خععلی ها پولی نیست ولی چون میدونم که خععلیا هم دوزار دوزار پول جمع میکنن که دلشون شاد شه بعد یه ادم نفهم میاد از همه بدبینشون میکنه وگرنه پیگیری و تلافی کردن کاری نداره چه بسا که ماشین یکی از مدیران سایتای فوق اتیش گرفت حالا بمونه کار خدا بود یا دست دوستان متضرر...

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
الان 4.3 اندروید رسمی براش اومده؟
ظاهرا توی این رنج قیمت یکی از بهترین ها هست . درسته؟
بستگی به سلیقه خودتون داره.اگه NFC و OTG و حسگر حرکتی و ازین جور آپشن ها واست مهم نیست به نظر من ولپد 7320 هم یه نگاهیی بنداز.راستی شیائومی هم داره یواش یواش تو ایران جا باز میکنه.در کل انتخاب با شماست

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
یخشی از مشخصات اون هک شده.دوربین اون درواقع 13 هستش و 18 فیک میباشد
امیر باز تو جو دادی.:general710:
دوربین در کل 13 هست که توی رام چین همون 13 نشون میده و توی رام جهانی 18.2 نشون میده.
اندازه ی تصویر 18 هست نه لنز دوربین !!!

بالا