• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی مسائل و مشکلات عمومی و نرم افزاری گوشی iNEW V3

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
بچه ها به سایت اقا امیر که دوستمون بالا اشاره کردندسر بزنید گویا تعدادی گوشی وتبلت داره که واقعا معرکه هستند وبرند توپ/ طی صحبتی که باایشون داشتم انگار هم قیمت از تو تایپیکها کلی پائینتره وهم بعضی برندها رو اصلا بچه ها وفروشندهاندارن .مرسی

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
بچه ها به سایت اقا امیر که دوستمون بالا اشاره کردندسر بزنید گویا تعدادی گوشی وتبلت داره که واقعا معرکه هستند وبرند توپ/ طی صحبتی که باایشون داشتم انگار هم قیمت از تو تایپیکها کلی پائینتره وهم بعضی برندها رو اصلا بچه ها وفروشندهاندارن .مرسی
آقا امیر قرار بود بعد از عید بیارن که متاسفانه به مشکل خوردن :(
به نظر من باتری 2800 چیز معقولی نیست واسه این گوشی .
مثلا شهر ما گرمه و گوشی تو جیبمونه امکان داره منفجر بشه اون موقه دیگه کسی جوابگو نیست.

Last edited:

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
خوب متاسفانه باطری 1830خودمون 1300هست طبق تست خودم ودوستان.بعدسایتا اومدن ورجن جدید گوشی رو باباطری 2800معرفی کردن که اونم 2800نبود و2000بود طبق تست خودشون که اسم سایتاشم میدم از خودشون بپرسید باور نداشتید/بعضی هام دست ساز درست میکنن که قیمتش 70تا80هست که اونم خودسایت درست کننده میگه بعد از مدتی خراب میشه یا احتمال زیاد نش میکنه یابه عبارت ساده تر فاسدمیشه خودشون میگن نه من حالا سایت /موبایل نوین /رفته 2800این باطری رو اورده که باتستم 2800هست ودست ساز هم نیست وعین مال خودمون که داریم هست یه چیز تعجبی اصلا:general707:/ که من خودم باور نداشتم تادوستم خرید وفکم افتاد.:general107:حالا موقع خرید فروشنده باطری علاوه بر باطری شماره سریال گوشی رو هم میگیره واونم گارانتی میکنه که اگر احیانا سوخت خراب شد برات عوض کنه که اینم من دیدم که دوستم باطری رو خریده بود گوشیش داغون شد وصاحب سایتم گوشی نو بهش داد که بنده مجددا فکم افتاد عجیب:general410:.توسایتشم که بنده باهاش حرف زدم قرار شد مشخصات باطری 2800 12سلولی رو بذاره شمارم خواستید بگید بدم مستقیم باخودشون حرف بزنید هر سوالی که داشتیداما قیمت باطری بالاست 120هزار تا عین باطریهای اورجینال گوشیهای برند که بالای صد هستند.:general607:وای خیلی حرف زدم خسته شدم برم استراحت

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
خوب متاسفانه باطری 1830خودمون 1300هست طبق تست خودم ودوستان.بعدسایتا اومدن ورجن جدید گوشی رو باباطری 2800معرفی کردن که اونم 2800نبود و2000بود طبق تست خودشون که اسم سایتاشم میدم از خودشون بپرسید باور نداشتید/بعضی هام دست ساز درست میکنن که قیمتش 70تا80هست که اونم خودسایت درست کننده میگه بعد از مدتی خراب میشه یا احتمال زیاد نش میکنه یابه عبارت ساده تر فاسدمیشه خودشون میگن نه من حالا سایت /موبایل نوین /رفته 2800این باطری رو اورده که باتستم 2800هست ودست ساز هم نیست وعین مال خودمون که داریم هست یه چیز تعجبی اصلا:general707:/ که من خودم باور نداشتم تادوستم خرید وفکم افتاد.:general107:حالا موقع خرید فروشنده باطری علاوه بر باطری شماره سریال گوشی رو هم میگیره واونم گارانتی میکنه که اگر احیانا سوخت خراب شد برات عوض کنه که اینم من دیدم که دوستم باطری رو خریده بود گوشیش داغون شد وصاحب سایتم گوشی نو بهش داد که بنده مجددا فکم افتاد عجیب:general410:.توسایتشم که بنده باهاش حرف زدم قرار شد مشخصات باطری 2800 12سلولی رو بذاره شمارم خواستید بگید بدم مستقیم باخودشون حرف بزنید هر سوالی که داشتیداما قیمت باطری بالاست 120هزار تا عین باطریهای اورجینال گوشیهای برند که بالای صد هستند.:general607:وای خیلی حرف زدم خسته شدم برم استراحت
دوستان عزیز :از من به همه ی دوستان و شما نصیحت طرف این جور باطریها نروید،زیرا باعث آسیب شدید گوشی عزیزتان میشود، طی ایمیل هایی که به شرکت inew زدم آنها گفتند، باطری بالاتر از 1830 برای inew v3 توسط آنها ساخته نشده و استفاده از باطریهای غیر استاندارد را باعث خرابی و آسیب رساندن به این گوشی دانستند.[emoji298]

Sent from my V3

berayan

Registered User
لایک‌ها
143
دوستان من ال سی دی گوشیم سمت راستش لق شده.. به نظرتون چه کنم؟؟

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
شرکتinewاومد تبلیغات خودشو بادروغ شروع کرد مثل باطری /دوربین /وغیره که اونجور که باید باشند نبودند اصلا /حالام میگه که باطری بالاتر گوشی رو داغون میکنه که اینم دروغه اصلا بغیر از این باطری دوستان اومدن برای خودشون باباطری thlکه 2000یا2200ست درست کردند که هیچ اتفاقی نیفتاد ودوستان راضی هستند./اصلا گوشی 5اینچی که فقط باباطری ناقابل 1300یا1830کار کنه وبالاتر خرابش کنه برای لای جرز دیوار خوبه.

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
فروش لوازم جانبی گوشی Inew V3
m6r_untitled-1.jpg
m04_untitled1-1.jpg

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
دوستان من ال سی دی گوشیم سمت راستش لق شده.. به نظرتون چه کنم؟؟
عزیز هیچ نگران نباش
مشکل کارخونست بعضیاشون این مشکل دارن گوشیه خودم یکیش بعضیا ندارن.
بهش توجه نکن اصلا مشکل ساز نیست.

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
ببخشید چون دوستان زیاد سوال میکردن گذاشتم که جواب سوالاشونو بگیرن منم سفارش دادم سریال گوشی هم دادم تا گارانتی بشه خیالمم راحته گوشی بسوزه نو میگیرم به همین راحتی/اما نمیسوزه

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
رقیب اصلی گوشی inew هم پیداشد اینم عکساش
مقایسه دو گوشی NEO M1 و Inew v3 :

/

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
قطر این گوشی 5.99هست تو تمام قسمت باطریشم 2200وتصویر فول اچ دی۷۲۰ * ۱۰۸۰ پیکسل/

iman1396

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
دوستان من هرکاری میکنم نمیتونم cwm نصب کنم رو گوشیم کسی آموزش خوبی سراغ داره لینک بده

Aloneman4060

Registered User
لایک‌ها
284
دوستان من هرکاری میکنم نمیتونم cwm نصب کنم رو گوشیم کسی آموزش خوبی سراغ داره لینک بده
با mtk tools اول روت کن بعدش گزینه ریکاوری رو بزنی خودش روش نصب میکنه!واسه دسترسی به محیط ریکاوری هم power+vloume up

Sent from my T5S using Tapatalk 2

2640144892

Registered User
لایک‌ها
244
سلام دوستان من هم گوشی از یکی از دوستان خریدم الان یک ساعت دستم رسیده کلا ادم گوشی بازی نیستم و اولین و اخرین گوشی که دارم الان سه سال دستمه یه بررسی نسبی که کردم
1-طراحیش عالیه و فقط زیادی یکم برام سبک با توجه به اینکه خودم گوشی اچ تی سی دارم و نسبتا سنگینن ولی با توجه به 5 اینچی بودنش این وزن خیلی خوبه و باتریش نسیت به گوشی سنگینه
2-تاچ بسیار روونی داره
3-با دوربینش زیاد کار نکردم ولی عالی بود البته قبلا بالای 5 مگا پیکسلی نداشتم پس نمیتونم نظر تخصصی بدم که دوربینش نسبت به گوشی دیگه خوبه یا نه البته رنگ بندی و طبیعی سازی رنگاش عالیه ولی فوکوسش یکم جالب نیست البته دوربین جلوش احساس میکنم 5 نیست
4-پخش فیلمش عالی بود
5-هندسفریشم بد نیست و راضی کننده اس
6-با باتریش فعلا که مشکل ندارم و الانم دارم با وایفاش کار میکنم ولی زیاد کم نشده
8-از سرعت وایفاش راضیم
9-تا الان که یه فیلم اچ دی 720 دیدم گوشی داغی نداشته
اما معایب
گوشی به نظر بدنه و کلا تشکیلات حساسی داره و اگه مراقبش نباشیم مشکل پیدا میکنه مخصوصا قسمت یو اس بی که وصل میشه خیلی نازکه و ممکنه بشکنه خودم چون اچ تی سی بدنه محکمی داره نسبت به اچ تی سی میگم ولی در کل بدنه اش راضی کننده اس
رادیو گوشی با هندسفری خودش کار نکرد با یکی دیگه خوب کار میکنه(برا شما هم همین طور؟)یا شایدم از نرم افزار رادیویی باشه به هر حال فعلا رادیو با خ=هندسفری خودش کار نمیکنه
میکرو بودن سیم دومش البته سلیقه ای دوس داشتم هر دو معمولی بودن
سیم کارت دوم نشون نمیده البته سیم دوم که میکرو ندارم ولی در کل گوشی دیگه هر دوسیم چه فعال باشن یا نباشن نشون میدن برا شما هم همین طوره؟/
پرش انتنش وقتی سیم کارت همراه اول میزارم توش واقعا رو اعصابه ولی با ایرانسل مشکل نداره
خوب اجازه بدین یه چند ساعتی بگذره تا دل و رودشو دربیارم ببینمی باز چه حسن و معایبی داره:D
کلا از خریدش راضی هستم نسبت به قیمت عالیه البته امیدوارم سالیان درازی برام کار کنه
در مورد باتری دوستان خود شارژرم بررسی کردن شاید بخشی هم مشکل از شارژر باشه ؟؟/

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
سلام دوستان من هم گوشی از یکی از دوستان خریدم الان یک ساعت دستم رسیده کلا ادم گوشی بازی نیستم و اولین و اخرین گوشی که دارم الان سه سال دستمه یه بررسی نسبی که کردم
1-طراحیش عالیه و فقط زیادی یکم برام سبک با توجه به اینکه خودم گوشی اچ تی سی دارم و نسبتا سنگینن ولی با توجه به 5 اینچی بودنش این وزن خیلی خوبه و باتریش نسیت به گوشی سنگینه
2-تاچ بسیار روونی داره
3-با دوربینش زیاد کار نکردم ولی عالی بود البته قبلا بالای 5 مگا پیکسلی نداشتم پس نمیتونم نظر تخصصی بدم که دوربینش نسبت به گوشی دیگه خوبه یا نه البته رنگ بندی و طبیعی سازی رنگاش عالیه ولی فوکوسش یکم جالب نیست البته دوربین جلوش احساس میکنم 5 نیست
4-پخش فیلمش عالی بود
5-هندسفریشم بد نیست و راضی کننده اس
6-با باتریش فعلا که مشکل ندارم و الانم دارم با وایفاش کار میکنم ولی زیاد کم نشده
8-از سرعت وایفاش راضیم
9-تا الان که یه فیلم اچ دی 720 دیدم گوشی داغی نداشته
اما معایب
گوشی به نظر بدنه و کلا تشکیلات حساسی داره و اگه مراقبش نباشیم مشکل پیدا میکنه مخصوصا قسمت یو اس بی که وصل میشه خیلی نازکه و ممکنه بشکنه خودم چون اچ تی سی بدنه محکمی داره نسبت به اچ تی سی میگم ولی در کل بدنه اش راضی کننده اس
رادیو گوشی با هندسفری خودش کار نکرد با یکی دیگه خوب کار میکنه(برا شما هم همین طور؟)یا شایدم از نرم افزار رادیویی باشه به هر حال فعلا رادیو با خ=هندسفری خودش کار نمیکنه
میکرو بودن سیم دومش البته سلیقه ای دوس داشتم هر دو معمولی بودن
سیم کارت دوم نشون نمیده البته سیم دوم که میکرو ندارم ولی در کل گوشی دیگه هر دوسیم چه فعال باشن یا نباشن نشون میدن برا شما هم همین طوره؟/
پرش انتنش وقتی سیم کارت همراه اول میزارم توش واقعا رو اعصابه ولی با ایرانسل مشکل نداره
خوب اجازه بدین یه چند ساعتی بگذره تا دل و رودشو دربیارم ببینمی باز چه حسن و معایبی داره:D
کلا از خریدش راضی هستم نسبت به قیمت عالیه البته امیدوارم سالیان درازی برام کار کنه
در مورد باتری دوستان خود شارژرم بررسی کردن شاید بخشی هم مشکل از شارژر باشه ؟؟/
مبارکتون باشه.
نه داداش برای من رادیو با هندزفری خودش کار میکنه
والا ما مشکل پرش آنتن نداریم 1 رایتل و یه ایرانسل دارم مشکلی ندارم. نه دیگه وقتی سیم کارت توش نیست نباید نشون بده دیگه
خب داداش به نظر من کیفیت ساخت اچ تی سی قابل قیاس با جنس درج 2 چینی نیست اما کیفیت بدنش بدم نیست راضی کنندست با 1 قاب ژله ای مشکلش حل میشه.
خب داداش باید با این گوشی با لطافت رفتار کنی دیگه.:general601:
من فیلم Full HD 1080pو3D روش دیدم و مشکلی نداشته و داغ نکرده و پخشم کرده ! کلا این گوشی گوشی نیست که با پخش فیلم بخواد داغ کنه :)
هر گوشی ازش نگه داری کنی تا 4-5 سالم میمونه.

Last edited:
بالا