برگزیده های پرشین تولز

بررسی نحوه ی رانندگی بانوان در کشور

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
WTF?!!!
در ضمن چ ربطی داره ک خانومه از پشت زده باید مقصر باشه؟؟
شاید دوست شما یهویی ترمز گرفته دختره هم زده بش
یعنی همین استدلال کافیه واسه کل این تاپیک!!
شما از 12 سالگی پشت فرمون میشینی همچین حرفیم میزنی؟! تنها حدسم اینه که تولد 12 ساگیتون پارسال بوده :D
درباره موضوع تاپیک هم با این که دوست ندارم سکسیت باشم ولی تو این زمینه رانندگی نمیتونم کنار بیام با خانوما!
راننده مرد بد داریم تا دلت بخواد، ولی راننده بد کسیه که گند میزنه به ترافیک، اونی که وقتی اتوبان شلوغه هی از این لاین میاد اینور باز میره اونور، اونه که راهنما نمیزنه، خروجی رو دیر میبینه مثل (بلانسبت) گاو همینجوری عرض خیابونو میره بدون اینکه نگاه کنه...
اتفاقاً اونایی که درست لایی بازی میکنن راننده های خیلی خوبیم هستن، (نه اون لاییهای وحشتناک مثل حیوان!) ک
مشکل اکثر خانوما اینه که نمیتونن این کارارو بکنن، ولی این اصلاً باعث نمیشه بی خیال شن(این درباره اون خانوماییه که احساس میکنن خیلی خوبه رانندگیشون!)
مشکل منم با ایناس، اونایی که کلاً راننده نیستن که هیچی، باید کنار اومد باهاشون، اون 0.0001 هم که واقعاً رانندن؛ دمشون گرم، کل هم میندازیم باهاشون؛ خیلی هم حال میده!
ولی این دسته ای که گفتم واثعاً عصبی میکنن منو!

SAMAN_SAM

Registered User
لایک‌ها
252
عمو چی میزنی میای اینجا اینا رو تحویل ما میدی؟ :دی

sepehri302

Registered User
لایک‌ها
943
حالا بحث رانندگی رو ولش کنید آقا اینا چطور اولین بار از امتحان رانندگی شهری قبول میشن؟؟؟؟؟؟ من خودم با چشمهای خودم دیدم خانومه نتونست دور دو فرمان رو خوب بره راهنما نزد خاموش میکرد دوبل هم که هیچ ... قبول شد ما هم با یک اشتباه رد شدیم و دو بار رفتیم به زور قبولمون کردن:general505:

Hamed_Au

کاربر فعال آپلود سنتر
کاربر فعال
لایک‌ها
78
حالا بحث رانندگی رو ولش کنید آقا اینا چطور اولین بار از امتحان رانندگی شهری قبول میشن؟؟؟؟؟؟ من خودم با چشمهای خودم دیدم خانومه نتونست دور دو فرمان رو خوب بره راهنما نزد خاموش میکرد دوبل هم که هیچ ... قبول شد ما هم با یک اشتباه رد شدیم و دو بار رفتیم به زور قبولمون کردن:general505:

اون با بند "پ" قبول شده :D

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
معمولا افسرا چون آقا هستن تا یه دختر میبینن میبینی رفت که رفت مثلا 4 تا دختر سوار میکنه به مدت نیم ساعت 1 ساعت ترتیبشونو بده ما پسرا کلا 10 15 دقیقه ای تموم میکنه همه هم رد!!!!

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
نه بابا این حرفا چیه!
من خودم بار اول قبول شدم، چون از سه سال قبل اینکه گواهی نامه بگیرم رانندگی میکردم و دو سال ماشین خودم زیر پام بود،
نصف کسایی که میومدن (پسرا) کلاً هیچی بارشون نبود، اونایی هم که بارشون بود اون نکاتی که تو آموزشگاه میگن و رعایت نمیکردن رد می شدن!
از 45 نفر که اون روز امتحان دادن 3 نفر قبول شدیم 3 تامون هم پسر. 25-30 نفر دختر رد شدن!

sisaco

Registered User
لایک‌ها
841
گذشته از دعوا یک چیزی تعریف کنم !

چند روز پیش توی جاده ملت همه داشتن راه خودشون رو میرفتن . خیلی اکی و عادی و ریلکس. حالا از اینجا به بعد رو تصور کنید !

یک سانتافه 2014 رد شد . راننده ماشین ما کمی نگاه کرد . گفت اوه. خانومه . اینو که گفت اروم اروم سرعت رو برد بالا به این ماشینه برسته. سرعتش تو 140 50 بود. بعد که متوجه شدم چند تا ماشینه دیگه هم با سرعت دارن میرن جلو. که چی ؟ که سبقت بگیرن . :)) . آقا این چه دردیه خب. به خدا توی 10 دقیقه شاید ده تا ماشین این وضع رو داشتن توی اون قسمت از جاده ! :))

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
دیروز دوبار اینه ما توسط خانوما مورد عنایت قرار داده شد! دفعه اول خانومه جاخالی دست اومد از کنارم رد کنه اصلا نگاه نکرد سریع رفت نصف آینش تو اینه من بود!! بعدشم انگار نه انگار نه معذرتی نه چیزی! رفتم کنارش میبینیم چسبیده به فرمون جوری که قوز کرده!! دیگه خودتون بگیرین چه راننده ای بوده!

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

mmf66

Registered User
لایک‌ها
417
این که افسرها خانومها رو توی امتهان رانندگی درست هست چون خودم موقعی که امتهان میدادم اینو با چشم دیدم با این که خانومها خراب میکردن ولی افسر قبولشون میکرد ولی آقایون رو اگه از اونا بهترم بودن رد میکرد
کلا این که مرد ها بهتر از خانومها رانندگی میکنن یه قضیه علمی هست به خاطر تفاوت جنس زن و مرد البته منظور از بهتر منظور قانون رانندگی نیست
البته خانومها هم تو بعضی از کارها از مردها بهتر عمل میکنند مثل بچه داری و غیره:general705:

maanam

Registered User
لایک‌ها
370
چند وقت پیش یک خانمی تو محلمون خواست بیاد بیرون پند بار جلو عقب کرد نشد و ترافیک شد
آقا چشتون روز بد نبینه از ماشین پیاده شد زد زیر گریه :confused:
یک رانده تاکسی اومد با یک فرمون ماشین اورد بیرون:general106:

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
4 ماهه که سرباز راهورم ، میتونم قسم بخورم میشه توریسم رانندگی راه بندازیم . یعنی توریستا بیان به رانندگی ما ایرانی ها بخندن ... البته دیگه زنها واویلا هستن .

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168

sferesh

Registered User
لایک‌ها
36
چون اکثر خانمها مقطعی رانندگی میکنند

leo90

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
141
تو مملکت ما خانوم ها از رانندگی فقط برداشتن حجاب پشت فرمان رو یاد گرفتن !!!
بعضا دیدم طرف فرمان دست گرفتن هم بلد نیست سریع یه سیگار روشن کرده یا با موبایل هم صحبت میکنه ...
خانم ها عمرا موقع رانندگی حواسشون به کناره ها نیست و تک بعدی رانندگی میکنن و شدیدا ترس و استرس دارن موقع رانندگی !!!
البته راننده خانم خوب هم داریم ولی ظاهرا رانندگی نمی کنن :general107:;):general307:

kalanest

Registered User
لایک‌ها
23
ممکنه به خاطر این باشه که احساسی هستن یا وسواس زیادی در رانندگی مثل وسواس در خرید دارن باعث میشه نتونن تصمیم های درست و آنی بگیرن
رانندگی افتضاحه خانوم ها از جمله مواردی هست که به ترافیک شهر اضافه می کنه...

بالا