برگزیده های پرشین تولز

بررسی نحوه ی رانندگی بانوان در کشور

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
جالبه چرا تاپیک راجع به رانندگی اقایون نمیزنن؟واقعا رانندگیه اقایون بی اشکاله؟

Sent from my GT-P3100

متاسفم برا آقایونی که تو این تاپیک خواستن به هر طریقی خانوما رو تحقیر کنن،نتیجش میشه همین پست بالایی،که البته حق هم دارن
زنا و دخترای این نسل به شدت سر ناسازگاری با آقایون دارن،همش میخوان کل کل کنن،به خاطر احمق بازیایی که آبا و اجداد ما انجام دادن و هی زن رو کوچیک کردن ...
حالا به خودشون اومدن خانوما و میخوان از حقوق خورده شدشون دفاع کنن،که مثل هر حرکت یهوییه دیگه،یا مثه هر انقلابی،توش افراط و تفریط بوجود میاد

آقایون عزیز،خانوما با ما متفاوتن،نه خانوما از اقایون سرن،نه آقایون از خانوما،ت ف ا و ت
هم مرد به زن نیاز داره،هم زن به مرد

تو بعضی کارا مردا قوین،تو بعضی کارا زنا

دقت کردید مردا وقتی مریض میشن مخصوصا تو سنین 50 به بالا چطور گند میزنن به اعصاب همه ؟ اما مادرا رو نگاه کنید،اصلا آدم نمیفهمه مریض شدن !
با اینکه مرد به لحاظ جسمانی خیلی از زن قوی تره،اما مریض که میشه سریع روحیشو میبازه
مثال دیگه توانایی خانوما تو انجام دادن همزمان چندتا کاره،میتونن واقعا،اما آقایون تمرکز میکنن رو یه کار و البته خوب هم انجامش میدن

دز مقابل آقایون تو رانندگی ( به طور معمول) از خانوما بهترن،البته دلیل دارم،برنامه علمی بود که بررسی کرد که خانوما تو اندازه گیری مسافت ها نسبت به آقایون ضعیف ترن،دقت کرده باشید میبینید خانوما خیلی پیش میاد که یهویی ترمز بزنن،یا زیاد پیش میاد که مویی از کنار عابر رد میشن،یا دقت کنید خانوما زیاد ماشین رو میمالن،اما آقایون کلا تصادفای ویرانگر میکنن :دی

و مسئله ی دیگه قدرت فیزیکه،مثلا فرض کنید ماشین فرمون هیدرولیک نیست،یا هیدرولیکه اما عین 405 و سمند و ال 90 باشه،خوب قطعا برا خانوما سخته دیگه

چیزای دیگم هستش که از حوصله این تاپیک و بحث خارحه

و در نهایت،همه اینا رو گفتم که بگم آقایون عزیز لطفا شعور بیشتری به خرج بدید نزارید خانوما بیشتر از این جنگجو بشن ! بزارید کنارتون حس امنیت کنن نه اینکه دنبال این باشن چیزی بگید تا شروع کنن به کل کل !
اینجوری زندگیای خودمونم سامون نمیگیره و دودش میره تو چشم خودمون،چون بخواید یا نخواید دخترای این نسل میشن زنای خودمون

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
مسئله شدیدا به ساختار مغزی مربوط میشه . رانندگی با ساختار مغزی زنها هماهنگ نیست همونطوری که عشق و محبت کردن به فرزند با ساختار مغزی مردها هماهنگ نیست

smart2009

Registered User
لایک‌ها
120
مسئله شدیدا به ساختار مغزی مربوط میشه . رانندگی با ساختار مغزی زنها هماهنگ نیست همونطوری که عشق و محبت کردن به فرزند با ساختار مغزی مردها هماهنگ نیست

اونوقت شما چجوری به این نتیجه رسیدید ؟؟؟

یعنی روی هرچی دانشمنده کم کردی !!!

اصلا هم اینطور نیست

وقتی من یا شما یا هرکی دیگه رانندگی رو توی شکم مادرمون یاد نگرفتیم و یواش بواش با آموزش پیش رفتیم و چند بار ماشینو مالوندیم با تجربه شدیم بعد رانندگیمون خوب شد

چرا خانوما رانندگیشون خوب نشه

پس با آموزش تکرار و تمرین میشه یک راننده خوب شد

اگر خانوما تو خونه میتونند چند تا کار همزمان انجام بدن پس تو رانندگی هم میتونند

البته اصولا برای کارهای فنی مثل برقی - مکانیکی و غیره اصلا علاقه ای نمدارن چون برا این کارا ساخته نشدن

وظیفه اصلیشون تربیت فرزند هست ( که کم وظیفه ای نیست و مردا تو این مورد حسابی خیت میشن !!! )

چرا تو کشورای خارجی خانوما رانندگیشون خوبه ؟؟؟ چون قانونشون میگه همه در مقابل قوانین راهنمایی رانندگی یکی هستند و اگر رعایت نکنند جریمه میشن - پس همه موظف به رعایتش هستند پس رانندگی برا خانوما خیلی راحت تر میشه

پس هرچیزی به جای خودش

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
اونوقت شما چجوری به این نتیجه رسیدید ؟؟؟

یعنی روی هرچی دانشمنده کم کردی !!!

اصلا هم اینطور نیست

وقتی من یا شما یا هرکی دیگه رانندگی رو توی شکم مادرمون یاد نگرفتیم و یواش بواش با آموزش پیش رفتیم و چند بار ماشینو مالوندیم با تجربه شدیم بعد رانندگیمون خوب شد

چرا خانوما رانندگیشون خوب نشه

پس با آموزش تکرار و تمرین میشه یک راننده خوب شد

اگر خانوما تو خونه میتونند چند تا کار همزمان انجام بدن پس تو رانندگی هم میتونند

البته اصولا برای کارهای فنی مثل برقی - مکانیکی و غیره اصلا علاقه ای نمدارن چون برا این کارا ساخته نشدن

وظیفه اصلیشون تربیت فرزند هست ( که کم وظیفه ای نیست و مردا تو این مورد حسابی خیت میشن !!! )

چرا تو کشورای خارجی خانوما رانندگیشون خوبه ؟؟؟ چون قانونشون میگه همه در مقابل قوانین راهنمایی رانندگی یکی هستند و اگر رعایت نکنند جریمه میشن - پس همه موظف به رعایتش هستند پس رانندگی برا خانوما خیلی راحت تر میشه

پس هرچیزی به جای خودش

شما بجای مزه پروندن بهتره فقط همین واژه ساختار مغز زنان رو سرچ کنی همه چی دستت میاد:happy:
در ضمن زنها تو همه کشورها رانندگیشون خیلی خیلی ضعیفتر مرداست و مختص ایران نمیشه این مسئله

md70

Registered User
لایک‌ها
2,534
به نظر من اکثر خانوما به خاطر محتاط بودن و ظرافت زیاد توی رانندگی به مشکل می خورن و یا به عبارت بهتر برای سایر راننده ها مشکل ایجاد می کنن ، مخصوصا توی ایران که رانندگی هیچ قاعده و قانون خاصی نداره و حق تقدم همواره با کسی ست که سرعت بیشتری رو داره.

رانندگی توی خیابون های ایران به دلیل وجود تعداد زیادی راننده نما ( که در واقع تا همین چند روز پیش سوار قاطر چار نعل میرفتن ) نیاز شدیدی به سرعت عمل و جسارت داره که معمولا با طبیعت اکثر ( نه همه ) خانوما نمی خونه.

only_flight

Registered User
لایک‌ها
595
شما بجای مزه پروندن بهتره فقط همین واژه ساختار مغز زنان رو سرچ کنی همه چی دستت میاد:happy:
در ضمن زنها تو همه کشورها رانندگیشون خیلی خیلی ضعیفتر مرداست و مختص ایران نمیشه این مسئله

LIKE:D

Blaugrana

Registered User
لایک‌ها
794
بیشترش به خاطر تجسم هندسی ضعیف و اعتماد به نفس پایین در رانندگی است

Mohammad Star

Registered User
لایک‌ها
1,674
فرهنگش جا نیوفتاده ..
مثلا بابائه از 12 سالگی به پسرش رانندگی یاد میده و میذاره پشت رول بشینه اما دختره 18 سالش هم میشه گواهینامه هم میگیره باباش به زور میذاره پشت رول بشینه.

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
امروز تو بزرگراه میرفتم
یه MVM داشت $#&موتور بازی درمیاورد راهنما میزد ولی خودشم نمیفهمید میخواد کجا بره بخاطره همین پیکان جلویی مجبور شده ترمز کنه
بالطبع منم ترمز کردم که نخورم به اون
فقط یه لحظه تو آینه ماشین دیدم راننده پراید پشت سریم زنه و یه صدای ترمز شنیدم و بعدش دنـــــگ !
زد ته ماشین ما
همونجا به این نیت پیاده شدم گفتم اگر یه خش رو سپر افتاده باشه دهنشو ... !
دیدم نه چیزی نیس
بعدش جالب اینجاس به من میگه چیکار میکنی ؟!
میخواستم بگم هیچی یا من حواسم تو شرتم بود که زدیم به ماشین جلویی یا تو : |
پ.ن : ینی بفرعان همون عربا کار خوبی میکنن به زن جماعت گواهینامه نمیدن

Mohammad Star

Registered User
لایک‌ها
1,674
امروز تو بزرگراه میرفتم
یه MVM داشت $#&موتور بازی درمیاورد راهنما میزد ولی خودشم نمیفهمید میخواد کجا بره بخاطره همین پیکان جلویی مجبور شده ترمز کنه
فقط یه لحظه تو آینه ماشین دیدم راننده پراید پشت سریم زنه و یه صدای ترمز شنیدم و بعدش دنـــــگ !
زد ته ماشین ما
دیدم نه چیزی نیس

قیافت اون موقع دیدنی بوده ها:lol:

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,881
امروز تو بزرگراه میرفتم
زد ته ماشین ما
دیدم نه چیزی نیس

:دییییییی
پشت ماشینمون میخوام بنویسم همه از نیسان میترسن و من از راننده زن:D

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
قیافت اون موقع دیدنی بوده ها:lol:
ینی اون موقع ادم میخواد هرچی فحش سر زبونش میاد به این $#@ دستا بده !
:دییییییی
پشت ماشینمون میخوام بنویسم همه از نیسان میترسن و من از راننده زن:D
والا راننده های نیسانم فقط خرکاری رانندگی میکنن
بانوان محترم غیرقابل پیش بینین

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,881

داداش وقتی ماشین دستم باشه این زنارو میبینم که پشت فرمونن دهنشون رو سرویس میکنم .به گ*ه خوردن میندازمشون .اعصاب برا آدم نمیزارن .فرقون هم پیدا میکنن میپرن پشتش راه میوفتن

md70

Registered User
لایک‌ها
2,534
داداش وقتی ماشین دستم باشه این زنارو میبینم که پشت فرمونن دهنشون رو سرویس میکنم .به گ*ه خوردن میندازمشون .اعصاب برا آدم نمیزارن .فرقون هم پیدا میکنن میپرن پشتش راه میوفتن

چیکارا می کنی مثلا ؟؟ :D بگو استفاده می کنیم !

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,881
چیکارا می کنی مثلا ؟؟ :D بگو استفاده می کنیم !

پشت سرشون اینقدر بوق بزن به شدت م**ینن .رفتی بغل دستشون هی بگیر روشون شدیدا خ*یه میکنن . جلشون با احتیاط بکوب رو ترمز . وقتی کنارشون هستی 2-3 تا مشتیش رو بنداز . و...
مونده به خلاقیت شما !

Mohammad Star

Registered User
لایک‌ها
1,674

خنده دار ترین لحظه زمان ازمون عملیشونه:lol:

alireza771

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,869
پشت سرشون اینقدر بوق بزن به شدت م**ینن .رفتی بغل دستشون هی بگیر روشون شدیدا خ*یه میکنن . جلشون با احتیاط بکوب رو ترمز . وقتی کنارشون هستی 2-3 تا مشتیش رو بنداز . و...
مونده به خلاقیت شما !

دوست عزیز حتما به یه روانپزشک مراجعه کن
اینکاری که تو میکنی مصداق کامل مردم آزاریه
الان با افتخار میای میگی ؟
یه خانوم بیاد این متنتو بخونه یقینا میگه این مردا چقد عقده این

mostafa4670

Registered User
لایک‌ها
147
تاکسی بانوان :wacko:

یعنی ماشینو بزنی تو بلوار تا شیشه جمع کنی با تاکسی بانوان جماعت تصادف نکنی ..

فکر کن تو شلوغ ترین خیابون شهرتون دقیقا یک روز قبل از عید خیلی شیک و مجلسی داری دنده عقب میری واسه پارک دوبل از پشت یه پراید تاکسی بانوان بووووم بزنه بهت راننده خانوم مسافرش داف :blink: ملت جمع شده بودن دور ماشین راننده سمند مقصره یکی میگفت مسافر تاکسی مقصره .. گفتم خواهر من , من مقصر بیا بریم ماشین درست میکنم این قاعله رو ختم کن بریم میگفت نه باید وایسم شوهرم بیاد :hmm: افسر جوان هم اومد راننده و مسافرشه دید خودشو باخت میگفت سمند مقصره گفتم چشم من مقصر خسارتو میدم میگفت نه باید همینجا رضایتشو جلب کنی اونم میگفت میسی جناب سرهنگ یعنی میخاستم خرخره جناب سروانو بجوئم . یک ترافیکی درست شده بود نگوووو هرچی پسر الاف دلقک هم بود جمع شده بودن دور ماشینا یک داستانی شده بود که نگو بعد از 1 ساعت الافی دیدم شوهر راننده و برادرش اومدن چی شده کی زده بعد 1 ساعت بحث کلنجار با این زوج هنری و راننده و نسبتا محترم میگفت مدارکو بده فردا بیا فردا هم روز عید عازم سفر بودیم گند زدن به تعطیلات ما واسه سپر پراید و چراغش که سر جمع 30 تومن هم نشد میگفت باید افت قیمت ماشین هم بدی
...... دیگه حال ندارم بقیشو تایپ کنم اعصابم مکدر شد
:blink: جاب اینجاست خانومه میگفت یه کوپن بده یه برگ کوپن بیمه بده گفتم مگه قند و شکر اعلام شده کوپن بدم :D

Mohammad Star

Registered User
لایک‌ها
1,674
دوست عزیز حتما به یه روانپزشک مراجعه کن
اینکاری که تو میکنی مصداق کامل مردم آزاریه
الان با افتخار میای میگی ؟
یه خانوم بیاد این متنتو بخونه یقینا میگه این مردا چقد عقده این

موافقم علی قبول کن که کار درستی نیس
2i8d4ao.gif

Mohammad Star

Registered User
لایک‌ها
1,674
تاکسی بانوان :wacko:

یعنی ماشینو بزنی تو بلوار تا شیشه جمع کنی با تاکسی بانوان جماعت تصادف نکنی ..

فکر کن تو شلوغ ترین خیابون شهرتون دقیقا یک روز قبل از عید خیلی شیک و مجلسی داری دنده عقب میری واسه پارک دوبل از پشت یه پراید تاکسی بانوان بووووم بزنه بهت راننده خانوم مسافرش داف :blink: ملت جمع شده بودن دور ماشین راننده سمند مقصره یکی میگفت مسافر تاکسی مقصره .. گفتم خواهر من , من مقصر بیا بریم ماشین درست میکنم این قاعله رو ختم کن بریم میگفت نه باید وایسم شوهرم بیاد :hmm: افسر جوان هم اومد راننده و مسافرشه دید خودشو باخت میگفت سمند مقصره گفتم چشم من مقصر خسارتو میدم میگفت نه باید همینجا رضایتشو جلب کنی اونم میگفت میسی جناب سرهنگ یعنی میخاستم خرخره جناب سروانو بجوئم . یک ترافیکی درست شده بود نگوووو هرچی پسر الاف دلقک هم بود جمع شده بودن دور ماشینا یک داستانی شده بود که نگو بعد از 1 ساعت الافی دیدم شوهر راننده و برادرش اومدن چی شده کی زده بعد 1 ساعت بحث کلنجار با این زوج هنری و راننده و نسبتا محترم میگفت مدارکو بده فردا بیا فردا هم روز عید عازم سفر بودیم گند زدن به تعطیلات ما واسه سپر پراید و چراغش که سر جمع 30 تومن هم نشد میگفت باید افت قیمت ماشین هم بدی
...... دیگه حال ندارم بقیشو تایپ کنم اعصابم مکدر شد
:blink: جاب اینجاست خانومه میگفت یه کوپن بده یه برگ کوپن بیمه بده گفتم مگه قند و شکر اعلام شده کوپن بدم :D

مگه تاکسی بانوان هم هنوز فعالیت میکونه؟؟؟
2i8d4ao.gif

بالا