برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس دهنده نداگستر صبا نت

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
من سرویس طلایی 1 مگابیت حجمی از صبانت دارم و سه روزه که سرعت دانلودم با دانلود منیجر بین 800 کیلوبایت تا 1 مگابایت است در صورتیکه تا پیش از این

حدود 400 کیلوبایت بود .

واسه من مثل روز اولش شد البته گهگاه به همون 400 500میرسه منتها شبش با رسوندن سرعت به 5 6 حسابی جبران میکنن!

alfons

Registered User
لایک‌ها
7
واسه من مثل روز اولش شد البته گهگاه به همون 400 500میرسه منتها شبش با رسوندن سرعت به 5 6 حسابی جبران میکنن!

سرعت دانلود من همواره بین 800 کیلوبایت تا 1 مگابایت است و روز و شب تفاوتی نمیکند .

farshad6730

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
واقعا صبانت مخفرفه

از عصر دوم اسفند اینترنت قطع شده کلا خط تلفن یا اشغاله یا میگه خرابه (الانم که بعد ازظهر 3 اسفند هست هنوز قطعه و کسی پاسخگو نیست)
سایتشون هم که بالا نمیاد
با اینترنتشون به شبکه PlayStation نمیشه وصل شد،تلویزیون های هوشمند سونی هم نمیشه از اینترنت اش استفاده کرد یا آپدیت اش کرد

پلی استیشن و تلویزیون رو به WIFI همسایه که پارس آنلاین داره وصل کردم به راحتی کارکردن

دریک کلام افتضاحه

poma_2

Registered User
لایک‌ها
26
واقعا صبانت مخفرفه

از عصر دوم اسفند اینترنت قطع شده کلا خط تلفن یا اشغاله یا میگه خرابه (الانم که بعد ازظهر 3 اسفند هست هنوز قطعه و کسی پاسخگو نیست)
سایتشون هم که بالا نمیاد
با اینترنتشون به شبکه PlayStation نمیشه وصل شد،تلویزیون های هوشمند سونی هم نمیشه از اینترنت اش استفاده کرد یا آپدیت اش کرد

پلی استیشن و تلویزیون رو به WIFI همسایه که پارس آنلاین داره وصل کردم به راحتی کارکردن

دریک کلام افتضاحه

تایید میشه کاملا با بی احترامی به مشترکین تلفنها رو مشکل دار کردند تا یکسره اشغال باشه و سایت هم از دسترس خارج کردن.
من مشترک جدید صبا هستم که دیروز وصل شدم بسم الله الرحمن الرحیم صبا Down

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
باز چه مرگشونه اینا؟ سرعتا که افتضاح. با وی پی هم که رسما سرعت 0 میشه!

shareads

Registered User
لایک‌ها
494

mohammad-123

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من یه چند ماهی هست دارم از صبانت سرویس میگیرم و تا چند روز پیش خدا رو شکر مشکلی نداشتم اما یه چند روزی هست که نتم خود به خود قطع و وصل میشه(حتی اگه ازش هم استفاده ای نکنم باز هم قطع و وصل میشه)تا این که زنگ زدم پشتیبانی و اون ها هم گفتن که مودم رو از پریز بکش و از پشت تلفن هم دربیار.بعد مودم رو مستقیما وصل کن به خود خط.من این کار رو هم کردم اما بازم درست نشد(اینو هم بگم که این اتفاق بیشتر در ساعات بین 12 تا 18 بعد از ظهر اتفاق میوفته)حالا من هر چی زنگ میزنم اصلا زیر بار نمیرن.خواستم بدونم من الان چه غلطی کنم؟ دیگه کلافه شدم.لطفا منو راهنمایی کنید.

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
سلام من یه چند ماهی هست دارم از صبانت سرویس میگیرم و تا چند روز پیش خدا رو شکر مشکلی نداشتم اما یه چند روزی هست که نتم خود به خود قطع و وصل میشه(حتی اگه ازش هم استفاده ای نکنم باز هم قطع و وصل میشه)تا این که زنگ زدم پشتیبانی و اون ها هم گفتن که مودم رو از پریز بکش و از پشت تلفن هم دربیار.بعد مودم رو مستقیما وصل کن به خود خط.من این کار رو هم کردم اما بازم درست نشد(اینو هم بگم که این اتفاق بیشتر در ساعات بین 12 تا 18 بعد از ظهر اتفاق میوفته)حالا من هر چی زنگ میزنم اصلا زیر بار نمیرن.خواستم بدونم من الان چه غلطی کنم؟ دیگه کلافه شدم.لطفا منو راهنمایی کنید.

مشکل از خیلی جاها و خیلی چیزها میتونه باشه. اگه مشکل در سمت شما بوجود اومده باشه میتونید حلش کنید و اگرنه باید پافشاری کنید تا مشکل رو براتون برطرف کنند.

اولین کاری که پیشنهاد میشه انجام بدید، مودم رو در سر خط تست کنید با اتصال دهنده ای نو (سوکت و سیم نو) و تفاوت SNR Margin و Line Attenuation رو در حالی که مودم سر ورودی خط تلفن به منزل و به تنهایی (سیم کشی داخلی قطع بشه از دم درب) روی خط متصل است را یادداشت کنید و با SNR Margin و Line attenuation داخل منزل مقایسه کنید.
- تفاوت چشمگیر = مشکلی در مسیر (خط تلفن، اتصالات سیم کشی، تجهیزات بر خط مثل تلفن ها، شماره یاب ها، اسپلیتر و....)
- عدم نمایش تفاوت = مشکل از سیم کشی و تجهیزات خارجی و یا مایوب بودن مودم (مودم دیگری را تست کنید و در صورت رفع مشکل جهت تغییر مودم اقدام کنید، در غیر این صورت مشکل خارج از منزل شما بوجود آمده، با سرویس دهنده تماس بگیرید و پیگیری کنید تا مشکل حل بشه)

اگه مشکل از داخل شناسایی شد و تفاوت در اطلاعات خط داشتید هنگامی که مودم رو سر خط تست کردید با اطلاعات خط در داخل منزل، باید تک تک تجهیزات داخل منزل رو تست کنید، آنها را از خط خارج کنید، اطلاعات خط را بررسی کنید، همچنین سوکت پشت مودم و سیم اتصال دهنده مودم را در منزل تعویض کنید.

در صورت عدم مشاهده تفاوت با تست قبلی، مشکل بعدی که باید بررسی کنید سیم کشی داخلی منزل است که بهتره یک فرد مجرب این کار رو براتون انجام بده، باید تک تک اتصالات داخل منزل در مراحل انشعاب و ترمینال ها چک بشه، سیم و اتصالات پشت پریز ها چک بشه و در صورت بروز مشکل در خرطومی و یا مجاورت کابل برق و یا کابل های دیگری که نویز در خط تلفن ایجاد میکند سیم کشی مججد/تعمیر خرطومی و یا سیم کشی روکار انجام بشه.

در صورت وجود مشکل در سیم کشی داخلی و همچنین در صورت وجود امکان در مورد اقدام به سیم کشی روکار، پیشنهاد میشه سیم مستقیم و از خارج ساختمان و روی نمای ساختمان تا محل نصب مودم کشیده بشه تا از مجاورت با کابل ها و سیم های دیگر جلوگیری شده و خط بهتری برای دیتا به دست بیاد.

beelzebub123

Registered User
لایک‌ها
26
دوستان من میخوام تو یه سایتی ثبت نام کنم اما این سیستم باراکودا میگه Isp شما به خاطر اسپم بن شده. الان باید چکار کرد؟ کسی تجربه داره

mo|-|sen

Registered User
لایک‌ها
50
دوستان من میخوام از صبانت سرویس بگیرم. چه سرویسی الان بهتره؟

heidary_sh

Registered User
لایک‌ها
40
سلام
من با اینکه هنوز دو برابر حجم خریداری شده شبانه دانلود نکردم سرعتم اومده رو 8 و 9 کیلو به نظرم میخوان کلا شبانه رایگان و حذف کنند
ضمنا زنگ زدم پشتیبانی میگه نه اینطور نیست شما سرعت 128 خریدی که تقسیم بر 8 همون میشه دیگه .هر چی بهش میگم بابا من که دو برابر و مصرف نکردم و این که شما میگی مال بعد از اونه خودش و به گیجی میزینه .
حالا میخوام بدونم دیشب و پریشب مال شما هم اینطور بوده یا نه؟

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
سلام
من با اینکه هنوز دو برابر حجم خریداری شده شبانه دانلود نکردم سرعتم اومده رو 8 و 9 کیلو به نظرم میخوان کلا شبانه رایگان و حذف کنند
ضمنا زنگ زدم پشتیبانی میگه نه اینطور نیست شما سرعت 128 خریدی که تقسیم بر 8 همون میشه دیگه .هر چی بهش میگم بابا من که دو برابر و مصرف نکردم و این که شما میگی مال بعد از اونه خودش و به گیجی میزینه .
حالا میخوام بدونم دیشب و پریشب مال شما هم اینطور بوده یا نه؟
اینجور مواقع تهدید به عدم تمدید تا حدی جواب میده.

icao

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
دوستان کسی میدونه الان وضعیت کیفیت صبانت در کرج (مهرشهر) چطوره؟ برای یکی از دوستام میخوام بگیرم، مخابرات داره و میگه جدیدا خیلی وضعیتش بد شده و سرعتش پایینه و قطع و وصل میشه
بنظرتون صبانت اونجا خوبه؟

The A7 Chip

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من كاربر مخابرات آذربايجان شرقي هستم به شدت كلافه شدم هر روز داره حجم ميخوره هنوز يك هفته نشده از شيش گيگ دو گيگش مونده، سرويس يك ماهه اس و سرعت دانلود 210 كيلوبايت هستش ماهي بيست هزار تومان. ميخواستم ISP ام رو عوض كنم صبانت رو انتخاب كردم، سرويس هاي نامحدود هستش گفته به شرط منصفانه با سرعت 128 يا 256 برنزي.
حالا به نظرتون (يا اگر كسي استفاده كرده) سرعت اين سرويس در چه حدوده؟ بالاي صد ميشه؟
اصلا جناب صبانت چطوره؟ دزد نيست؟ يا مثلا شب سرعتش كم نميشه؟
IP هايي كه ميده مشكل خاصي ندارن؟
حداكثر دانلود در هر ما چقدر هست؟
ممنون ميشم اگه كسي ميدونه جواب بده

Games_Store

Registered User
لایک‌ها
10
سلام
دوستان کسی میدونه الان وضعیت کیفیت صبانت در کرج (مهرشهر) چطوره؟ برای یکی از دوستام میخوام بگیرم، مخابرات داره و میگه جدیدا خیلی وضعیتش بد شده و سرعتش پایینه و قطع و وصل میشه
بنظرتون صبانت اونجا خوبه؟

سلام مرکز مخابراتی شون آثاریه یا محمد شهر؟
اگه به مخابرات نزدیک باشن تا 8 مگ سرویس میدیم

Games_Store

Registered User
لایک‌ها
10
سلام دوستان بنده کارشناس فنی صبانت در استان البرز هستم
اگر سوالی هست یا مشکلی من در خدمتتون هستم.

v-abbasi

Registered User
لایک‌ها
177
دوستان این سرویس وضعیتش چجوری هست ؟

تا 12288 KB --- یک ماهه 3 گیگابایت --- 228.000 ریال

بنده سرویسی میخوام که مصرف منصفانه نداشته باشه و حجمی هم باشه . کلا صبانت چجوری هست ، بعد چند روز دانلود محدود میکنه ؟ سرعت دانلود توی روز و شب برای این سرویس چند هست ؟؟
لطفا راهنمایی کنین ، ممنون

ikeyvan

Registered User
لایک‌ها
10
سلام دوستان
یک نفر لطف کنه پینگ رو با این آی پی و آدرس ها بزاره ممنون میشم
اگر امکان داره در ساعت پر مصرف روز باشه نه شب دیر وقت که شبکه خلوته کلا
ممنون

8.8.8.8
4.2.2.4
easo.ea.com
a0.ww.np.dl.playstation.net

Last edited:

Afshin75

Registered User
لایک‌ها
109
اخیرا تو خرید حجم برای 5 گیگ و 10 گیگ گزینه توربو شارژ رو هم گذاشته که قیمتش از حجم معمولی بالاتر هست کسی میدونه تفاوت توربو شارژ با شارژ معمولی چیه؟

بالا