برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس دهنده نداگستر صبا نت

Alireza-Metal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
پس اگه اینجوریه خوش به حال من - 128 دارم ولی سرعتم 55-56 هست - البته اکانت رو از صبانت نگرفتم - واقعا این سرعت برام جای تعجبه - خیلی حال میده - قبلا از یه شرکت دیگه 128 داشتم فوقش تا 24-25 میرفت - همین !

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
قبلا از یه شرکت دیگه 128 داشتم فوقش تا 24-25 میرفت - همین !

:eek: :eek: :eek:

همين؟!!!!! آقا اين چه شرکت خوبى بوده که 128 ش تا 24-25 ميرفته چون اين سرعت رو داتک رو سرويس هاى 256 کيلوبيتيش ميده!

.

mr-mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها من مودم ZTE ZXDSL 831 هستش از صبا گرفتم مودم خوبي هستش؟؟؟ البته 60 هزار تومن به پام زدن هزينه نصب گرفتن 10 هزار ولي اخرشم خودم نصب كردم نگفته بودن كارت شبكه هم بايد داشته باشي خود سرعتش خوبه ها فقط محدوديت داره بده بعدشم كارمندان صبا خيلي كم لطف هستن
از جمعه قطع بود بعد شنبه تازه گفتن ايراد از ماست خطاي 691 ميدادش بعد 4 روز تازه پيگيري داد و بيداد كردم گفت يوزر و پسورد رو مثل هم بزن كه درست شدش اگه پيگيري نميكردم نميگفتن در صورتي كه قبلش يه پسورد ديگه داشت خودشون عوض كرده بودن

mr-mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
سرویس ای دی اس ال من در تاریخ 16 /2 وصل شد،امروز 19/2 ساعت 4 عصر که خواستم به شبکه وصل شم که مودم رو که روشن کردم دیدم که چشمک می زنه،تلفن شرکت هم مدام اشغاله؛امیدوارم این موضوع ادامه نداشته باشه که من رو به فکر می ندازه،
اون دوستمون که از صبا نت تقریبا" همزمان با من اکانت گرفته،فکر می کنم مستر مصطفی بود،آیا برای شما همچین مشکلی پیش نیومده؟

اره مجتبي جان براي منم قطع بودش اشكال از اونا بود ولي فروش با پشتيباني هماهنگ نيستن تلفن منو گرفتن گفتن زنگ ميزنيم نزدن. يكي از ديوايس هاشون خراب شده بود حالا 4 روز من رفته هي زنگ ميزنم اشغاله ميخوام بگم شارژ كنن اصلا بايد اين كار رو خودشون بكنن نه اينكه بگيم خيلي كم لطف هستن. پسورد شما هم عوض شده الان؟؟؟؟ من پسوردم همون يوزر شده بودش تازه گفت كوچيك و بزرگ فرق نداره ولي فرق داشتش.
در ضمن پشتيباني بايد شارژ كنه گفت به واحد فروش بگين اقاي حيدري همچين چيزي

mr-mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میشه یکی از دوستانی که از صبا نت دی اس ال گرفته به من بگه کیفیت خدمات و زمان راژ خط و پشتیبانی و .. چطوره؟

سرعتش كه خوبه واقعا . روزي كه من درخواست دادم 10 روز بعدش اومدن براي نصبش يعني مدارك رو ميدن مخابرات تا مخابرات رانژه كنه كه به مخابرات محل هم بستگي داره

mr-mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هر گیگا بایت 10600 تومان هست انگار! ولی میتونی از شبانه استفاده کنی.اگه تهرانی به نظر من آسیاتک هم خیلی خوبه!محدودیت دانلود نداری با اون ولی تورنت رو باید بیخیال شی.

اخه خودش تو سايت نوشته هر 1 گيگ اضافه 3 هزار تومن پس بگين سايتشون رو درست كنن مسخره كردن با با

mr-mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها اين صبا تو سايتش نميشه يوزر و پس رو عوض كرد !! يعني كسه ديگه adsl داره نميتونه با يوزر ما وصل بشه آخه يوزر و پسورد هاشون بي در و پيكره كه ؟!!!

mr-mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها چرا سايت speedtest ميريم هميشه باكو ميده حالا استانبول دادش ؟!!! بعدش چرا جاهاي ديگه رو انتخاب ميكنيم سرعت دانلود و آپلود بيشتر ميشه؟؟؟ رو چه حسابي هستش؟؟؟؟؟ سرعت دانلود من بيشتر هستش آپلود پايينه من 256 گرفتم

الان استانبول شده بيشتر شده آپلود من باكو كه هميشه انتخاب ميشه سرعت آپلود 60 ميشه

mehrzadjalali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها چرا سايت speedtest ميريم هميشه باكو ميده حالا استانبول دادش ؟!!! بعدش چرا جاهاي ديگه رو انتخاب ميكنيم سرعت دانلود و آپلود بيشتر ميشه؟؟؟ رو چه حسابي هستش؟؟؟؟؟ سرعت دانلود من بيشتر هستش آپلود پايينه من 256 گرفتم

الان استانبول شده بيشتر شده آپلود من باكو كه هميشه انتخاب ميشه سرعت آپلود 60 ميشه

اگه از صبا گرفتی لطفا تست کن ببین شبا دانلودهات با چه سرعتی میاد.
اینم که اپلودت فقط باکو انتخاب میشه احتمالا سرورهای دیگه نمیتونه وصل بشه در مورد سرعت اپلود و دانلود هم عموما سرعت نصف میشه یعنی مثلا 128 دانلود و 64 اپلود و واسه کاربر عادی این مسئله ای رو ایجاد نمیکنه و کافی هست چون ما اکثرا اپلودمون یک دهم دانلودمون میشه مگر اینکه بخواین از سیستمتون به عنوان سرور استفاده کنین و ....

یکی هم از کدوم مرکز مخابراتی وصل هستین؟

این نموداری که فرستادین هم نشون میده که شما مشکلی از لحاظ سرعت ندارین ولی سعی کنین با این سرعت دانلود نکنین چون ورشکسته میشین واسه 1 گیگ باید 10000 تومن بدین اگه این جریمه رو در نظر میگیرین بهتره از شاتل بگیرین چون شاتل واسه هر گیگ 3000 تومن میگیره.

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
اره مجتبي جان براي منم قطع بودش اشكال از اونا بود ولي فروش با پشتيباني هماهنگ نيستن تلفن منو گرفتن گفتن زنگ ميزنيم نزدن. يكي از ديوايس هاشون خراب شده بود حالا 4 روز من رفته هي زنگ ميزنم اشغاله ميخوام بگم شارژ كنن اصلا بايد اين كار رو خودشون بكنن نه اينكه بگيم خيلي كم لطف هستن. پسورد شما هم عوض شده الان؟؟؟؟ من پسوردم همون يوزر شده بودش تازه گفت كوچيك و بزرگ فرق نداره ولي فرق داشتش.
در ضمن پشتيباني بايد شارژ كنه گفت به واحد فروش بگين اقاي حيدري همچين چيزي
سلام
ببخشید که دیر جواب می دم،نه پسورد من عوض نشده بود،منتها همون قطعی رو در روز جمعه من هم داشتم،پشتیبانی که ضعیفه،چرا که من از محل کارم با سه خط تلفن،جوری تنظیم کرده بودم که هر کدوم در زمانی که دو خط دیگه ویت هستن برای ری دایال؛دایل کنه،اما بعد از 20 دقیقه تونستم صحبت کنم،واقعا" نمی خوان پیشرفت کنن تو کارشون،اینجوری مشتری از دست می دن،

می بینید،تستهای من واقعا" افتضاحه،
شاید به این نتیجه برسم که باید از خدمات شرکت دیگه ای استفاده کنم،

اما یه موضوعی،من تستهام همگی در حد 128 هست،اصلا" احساس می کنم که اینها به جای 256 به من 128 دادن،تستهای من خیلی پایین هست،دانلود هم متوسط حدود 15 کیلوبیت هست،نهایتا" تا 25 هم در برخی مواقع نادر بالا می ره،اما تستهای شما بالا هست و این می تونه خوب باشه،
127246506.png

mehrzadjalali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
ببخشید که دیر جواب می دم،نه پسورد من عوض نشده بود،منتها همون قطعی رو در روز جمعه من هم داشتم،پشتیبانی که ضعیفه،چرا که من از محل کارم با سه خط تلفن،جوری تنظیم کرده بودم که هر کدوم در زمانی که دو خط دیگه ویت هستن برای ری دایال؛دایل کنه،اما بعد از 20 دقیقه تونستم صحبت کنم،واقعا" نمی خوان پیشرفت کنن تو کارشون،اینجوری مشتری از دست می دن،

اما یه موضوعی،من تستهام همگی در حد 128 هست،اصلا" احساس می کنم که اینها به جای 256 به من 128 دادن،تستهای من خیلی پایین هست،دانلود هم متوسط حدود 15 کیلوبیت هست،نهایتا" تا 25 هم در برخی مواقع نادر بالا می ره،اما تستهای شما بالا هست و این می تونه خوب باشه،
127246506.png

لطفا بگین از کدوم مرکز مخابراتی هستین و یکی هم از سیم کشی تلفنتون مطمئن هستین چون کس دیگه ای این شکایت رو نکرده اگه واستون امکان داره تو استاتوس مودمتون وضع خط رو نگاه کنین

با تشکر

sservati

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به دوستان با تجربه در ADSL

دوستان من کارم در اینترنت بیشتر surfing هست و دانلودهام هم اکثراً مقاله یا نرم افزار هست...یک نفر به من پیشنهاد داد سرویس 256 کیلو و 2 گیگابایت در ماه صبا نت رو بگیرم که ماهی هم 13000 برام در میاد به نظر شما کار درستی هست؟

ضمناً دوستانی که صبا نت دارند راضی هستن؟ آیا باید حتماً این مودم 60000 تومنی خودشون رو بخریم؟

engineer

Registered User
لایک‌ها
0
دوستانی که از صبانت دارند در حال حاضر متوسط سرعت دانلودشون چقدره ؟؟ آیا در ساعات شبانه رایگان سرعت
دانلودشون فرق میکنه ؟

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اینم واسه من : ساعت 8 صبح سرویس B3 یا 256

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
لطفا بگین از کدوم مرکز مخابراتی هستین و یکی هم از سیم کشی تلفنتون مطمئن هستین چون کس دیگه ای این شکایت رو نکرده اگه واستون امکان داره تو استاتوس مودمتون وضع خط رو نگاه کنین

با تشکر
سلام
ببینید اینکه چراغ لینک من یک هفته خوب کار می کنه و اواخر هفته چشمک می زنه،فکر می کنید به خاطر سیم کشی هست،اگر سیم کشی مشکل داره که باید این مشکل تقریبا" دائمی باشه،یعنی شما سرعت پایین رو هم از سیم کشی می دونید؟منظورتون از استیتس،همون چراغ لینک هست و یا مورد دیگه ای،اگر امکان داره راهنمایی کنید،الان هم با دایال آپ کانکت هستم،ضمنا" مرکز مخابراتی آل اسحاق پیش شماره 7700 ،من برای بررسی وضعیت سیم خط هم اقدام می کنم انشاله که درست بشه،منتها می خوام بدونم که همین مغازه هایی که کارهای تلفن و ... رو انجام می دن می تونن این کار رو بکنن دیگه درسته؟
مرسی

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
بعد از اینکه از دیروز عصر(پنچشنبه) تا امروز صبح چراغ لینک من خاموش بود،(پست قبلیم رو هم با دایال آپ تونستم بزنم)الان نیم ساعته که چراغ لینک ثابت شده،بدون اینکه هیچ تغییر فیزیکی ظاهرا" صورت گرفته باشه،آیا بازهم می تونه مشکل از سیم باشه؟

mehrzadjalali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بعد از اینکه از دیروز عصر(پنچشنبه) تا امروز صبح چراغ لینک من خاموش بود،(پست قبلیم رو هم با دایال آپ تونستم بزنم)الان نیم ساعته که چراغ لینک ثابت شده،بدون اینکه هیچ تغییر فیزیکی ظاهرا" صورت گرفته باشه،آیا بازهم می تونه مشکل از سیم باشه؟

شما مثل اینکه از شهر دیگه ای هستین من منظورم تبریز بود.

اگه سرعتتون در طول هفته خوبه و آخر هفته کم میشه نه دیگه این نمیتونه از سیمکشی باشه ولی اگه گاهی خوبه گاهی بد اون موقع احتمال داره. واسه تستش بهترین راه اینه که یه سیم از کافوی مخابرات یعنی اون جهبه تقسیم مخابرات مستقیم بکشی و بدی به مودم اگه مشکلت حل شد اون موقع باید سیم کشی رو عوض کنین.

منظ.رم هم status مودم بود نمیدونم مودمتون چی هست ولی همه مودم ها صفحه status دارن اونجایی که میرین config کنین . تو اکسپلورر بزنین 192.168.1.1 , پسورد و یوزر رو admin , admin بزنین برین تو اونجا هست باز اگه احتمال میدین مشکل از خودشون هست باهاشون تماس بگیرین تا خودشون بیان رفع کنن

engineer

Registered User
لایک‌ها
0
صبانتیهای عزیز آیا هنوز هم سرویس رایگان شبانه برقرار هست ؟ چون تو سایتشون که دیگه چیزی در این مورد نیست

بالا