برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس دهنده نداگستر صبا نت

julian.mercer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه ها ...
من الان از آسیاتک سرویس دارم ، ولی به دلیل اینکه دیگه نمی خوام دانلود حجیم انجام بدم و فقط دوست دارم سرعت موقع Browse کردن اینترنت بالا باشه ، میخوام بیام روی صبانت ... چند تا سوال داشتم ، اگه ممکنه پاسخ بدید :

1) من مودم Asus 604g دارم ، آیا این مودم با سرویس صبانت کار می کنه ؟؟
2) شما که تا حالا استفاده کردید ، آیا تو هر ماه اگه فقط به وبگردی بپردازیم ، اون محدودیت 2 گیگ مشکل زا نمی شه ؟
3) من تو منطقه امامت هستم ، صبانت تو این منطقه سرویس می ده ؟
4) آیا سرعت این سرویس 256/256 هست (یعنی 256 برای دانلود و 256 برای آپلود) یا اینکه مجموع دانلود و آپلود 256 میشه ؟ اصلا شما وقتی دانلود می کنید ، سرعت همون حول و حوش 24-25 کیلوبایت در ثانیه ست ؟؟
5) تلفن تماس شرکت رو هم اگر دارید ، برام بذارید لطفا ..
6) بعد از اینکه 2 گیگابایت پهنای باند تموم شد ، چه اتفاقی می افته ؟ کلا قطع میشه تا سر ماه ؟

star555

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
صبا نت از روز جمعه که برای یک روز قطع بود سرعتش فاجعه شده ، فک کنم یه خط رو بین تعداد بیشتری شیر کردن در هر صورت دوستانی که میخوان جدید بگیرن تحقیق بیشتری بکنن (در مشهد)

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
آره بابا مسخره کردن خودشونو الان یک هفته پیش از تهران اومدن قم اینترنت را درست کنن مثلا از وقتی که خبر مرگشون برگشتن برای کانکت شدن به اینترنت دو سه بار ایراد access was denied میگیره بعدش کانکت میشه!

البته روی مودم کانکت شدن را تعریف نکردم.

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بله من که استفاده می کنم،

اینترنت شبانشون ی خورده مشکل داره انگار،هر یک ساعت dc میشه و پینگش ی خورده بالاتر هست.

بنظر میاد اولویت استفاده از اینترنت با کسانی باشه که شبها از اینترنت غیر رایگان استفاده می کنن! البته سرعت دانلود هم که میچسبه به سقف:D

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام بچه ها ...
من الان از آسیاتک سرویس دارم ، ولی به دلیل اینکه دیگه نمی خوام دانلود حجیم انجام بدم و فقط دوست دارم سرعت موقع Browse کردن اینترنت بالا باشه ، میخوام بیام روی صبانت ... چند تا سوال داشتم ، اگه ممکنه پاسخ بدید :

1) من مودم Asus 604g دارم ، آیا این مودم با سرویس صبانت کار می کنه ؟؟
2) شما که تا حالا استفاده کردید ، آیا تو هر ماه اگه فقط به وبگردی بپردازیم ، اون محدودیت 2 گیگ مشکل زا نمی شه ؟
3) من تو منطقه امامت هستم ، صبانت تو این منطقه سرویس می ده ؟
4) آیا سرعت این سرویس 256/256 هست (یعنی 256 برای دانلود و 256 برای آپلود) یا اینکه مجموع دانلود و آپلود 256 میشه ؟ اصلا شما وقتی دانلود می کنید ، سرعت همون حول و حوش 24-25 کیلوبایت در ثانیه ست ؟؟
5) تلفن تماس شرکت رو هم اگر دارید ، برام بذارید لطفا ..
6) بعد از اینکه 2 گیگابایت پهنای باند تموم شد ، چه اتفاقی می افته ؟ کلا قطع میشه تا سر ماه ؟

1-مشکلی ندارن،ولی بهتره زنگ بزنی.
2-2 گیگ در ماه کافی هستش،خیالت راحت راحت!
3-برای این منطقه هم باید اسم مرکز مخابراتی که برات خط تلفن کشیدن را بدونی و زنگ بزنی!
4-سرعت دانلود اینجا روی 30 کیلوبایت هستش.
5-ندارم:(
6-اگه تموم بشه آکانت شما همون لحظه بسته میشه.

julian.mercer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
1-مشکلی ندارن،ولی بهتره زنگ بزنی.
2-2 گیگ در ماه کافی هستش،خیالت راحت راحت!
3-برای این منطقه هم باید اسم مرکز مخابراتی که برات خط تلفن کشیدن را بدونی و زنگ بزنی!
4-سرعت دانلود اینجا روی 30 کیلوبایت هستش.
5-ندارم:(
6-اگه تموم بشه آکانت شما همون لحظه بسته میشه.

خیلی ممنون :)

julian.mercer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا این صبانت که پورت های P2P و تورنت رو نبسته ؟؟ اگه اطلاعاتی دارید بگید ...

Pooriaf

Registered User
لایک‌ها
0
سرعت صبا کلا تو تهران چه شهرستان ها بین 30-60 هست دیگه؟ نه؟
کی تو کرج از صبا داره؟

amirghasemi

Registered User
لایک‌ها
1
قبلا که اینطور بود ولی مثل اینکه دوستان میگن از زمان ایجاد محدودیت 128 برا کاربرا سرعت اکانت شبانه هم اینقدر شده
اگه کسی بود که جواب بده خیلی خوب میشد
نه فکر نمی کنم
البته من اکانت 512 دارم و شب ها هم درست عین روز می تونم دانلود کنم. فکر نکنم محدودیتی وجود داشته باشه

Domain

Registered User
لایک‌ها
2
دوستان الان صبانت 256 به کاربر خانگی میده یا نه؟ (چون تو سایتش که زده 256 اداری)
جای دیگه ای سراغ دارید 256 با قیمت مناسب به کاربر خانگی بده؟

topoloo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این شرکته مثل اینکه تو همه شهر ها نمیده نه:(؟

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
سلام
دوستان یه سوال داشتم،من هنوز مشکل قطع دیتا و چشمک زدن چراغ لینک رو متناوبا" دارم؛یه سوال دارم و اونم اینه که آیا دوستانی که از صبا استفاده می کنند،آی پی شون اتوماتیک تنظیم می شه و یا اینکه یه آی پی به خصوص دارن؟ضمنا" می خوام بدونم که آیا داشتن آی پی اختصاصی تاثیری در سرعت داره و یا نه؟در مورد دی ان اس هم اگر توضیحاتی دارید ممنون می شم که من رو هم در جریان بگذارید،آیا دی ان اس روی سرعت تاثیر داره؟
مرسی

hamiddvd

Registered User
لایک‌ها
1
در واقع سیاست صبا نت اینه که با دادن پهنای باند بالا کاربر رو وادار کنه که دانلود کنه و کاربر که 4 روزه محدودیتش 0 شد دوباره پوا بده . یعنی در ماه 3 تا 4 بار

البته برای کسانی که چت می کنن بد نیست. ولی اگه بخوای راحت بگردی تو نت و بعضی وقتها دانلود کنی همون ماهی 3 یا 4 بار باید شارژ کنی یا پول بیشتری بدی و محدودیت رو بالا ببری

به نظر من برای یه کاربر که زیاد با اینترنت سر کار داره شبدیز خوبه

amirghasemi

Registered User
لایک‌ها
1
amirghasemi جان چون شما 512 دارین نمیشه گفت
ولی اگه از دوستان 128 داشتن و نظر میدادن خیلی خوب میشد
راستی شما تبریز هستین ؟

Domain جان اکثر شرکت ها میدن حتی من یه بار بهشون گفتم مسوولش گفت که ما 256 رو میدیم ولی شما به کسی نگو
نمی دونم، شاید 128 فرق کنه ( گو اینکه شنیدم صبا نت پهنای باندش آزاده برای هر کاربر و فقط محدودیت حجم داره )
نه، من شیراز هستم

mehrzadjalali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شبدیز کجا هست شما تو کدوم شهر هستین

اکثر اونایی که الکا یا همون صبا رو میگیرن واسه دانلود نا محدود شبانه هست یا هم واسه خط سند هست

شاتل هم محدودیت حجمی داره فقط همارا و ماکس نت تو تبریز محدودیت حجمی ندارن که همارا افتضاه من ترجیح میدم 4 ساعت شبانه صبا استفاده کنم تا 24 ساعت سرویس نامحدود همارا ماکس نت هم میگن سرعتش تعریفی نداره خیلی نوسان داره تو تبریز تنها انتخاب شاتل و صبا مونده اون طوری که من نتیجه گرفتم

zfarhad2003

Registered User
لایک‌ها
3
صبانت به نظر من فوق العاده هستش من الان تقریبا 20 روز از اکانت سه ماهم باقی مونده و در حدود 3 گیگا هم هنوز پهنا دارم همون اول خودم فهمیدم که 10 گیگ برای سه ماهم کافیه و اون رو گرفتم الان خیلی خوب جواب داده یعنی ماهی تقریبا 3.5 گیگ استفاده کردم اون اکانت شبانه هم که خیلی به درد می خوره.

star555

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از دوستان کسی میدونه که آی پی های صبا valid یا inavlid هست؟؟؟

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
نمی دونم، شاید 128 فرق کنه ( گو اینکه شنیدم صبا نت پهنای باندش آزاده برای هر کاربر و فقط محدودیت حجم داره )
نه، من شیراز هستم

قبلا مثل اینکه پهنای باند آزاد بود و همه 512 بودن،ولی الان علاوه بر محدودیت حجمی،محدودیت سرعت هم در قم اعمال شده! چون قم از adsl خیلی خوب استقبال کردن از شانس ما!

بالا