• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت سرویس ADSL آسیا تک

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
دوستان من میخوام سرویس دهنده ام رو عوض کنم، مخابرات اشکم رو در آورده!
دانلود دارم و آنلاین هم بازی میکنم ، بیشترین حجم دانلودم شاید بشه گفت هفته ای 10 گیگ هست ، یه مورد دیگه اینکه یه سرویسی میخوام که پدر و مادرم بدون مشکل و لگ بتونن توی اینترنت ویدیو تماشا کنن و از اون مهمتر بدون مشکل بشه تماس تصویری برقرار کرد! چون در واقع بیشتر سرویس رو برای اونها میخوام تا دانلود خودم
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.
من توی سایت آسیاتک رو که بررسی کردم ، رقم هاش خیلی نجومی بالاس! واسه همین گفتم اینجا بپرسم
دقیقا چه سبک رو آنلاین بازی میکنی؟
من از سرعت تک کانکشن سرویسم راضیم ولی در تماس تصویری یه کم تاخیر در تصویر و صوت رو دارم که فکر کنم همه سرویس دهنده ها تو این قضیه مشترک باشن.
من تا الان سرویس 512 و 1 مگ و 2 مگ نامحدود و 2 مگ با 60 گیگ مصرف 3ماهه رو تست کردم.

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
دقیقا چه سبک رو آنلاین بازی میکنی؟
من از سرعت تک کانکشن سرویسم راضیم ولی در تماس تصویری یه کم تاخیر در تصویر و صوت رو دارم که فکر کنم همه سرویس دهنده ها تو این قضیه مشترک باشن.
من تا الان سرویس 512 و 1 مگ و 2 مگ نامحدود و 2 مگ با 60 گیگ مصرف 3ماهه رو تست کردم.
من با کنسول بازی میکنم بیشتر سبک شوتر
هزینه 2 مگ و 1 مگ نامحدود چقدر بوده ؟
اون سرویس حجمی تون دانلود شبانه داره ؟ سرعت افت نمیکنه ؟

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
من با کنسول بازی میکنم بیشتر سبک شوتر
هزینه 2 مگ و 1 مگ نامحدود چقدر بوده ؟
اون سرویس حجمی تون دانلود شبانه داره ؟ سرعت افت نمیکنه ؟
سبک شوتر پینگ تایم پایین نیاز داره که بستگی به زیرساخت های منطقه ی مخابراتی و فاصله از مرکز مخابراتی و .... داره.
اما در کل آسیاتک از این نظر بین بدترها گزینه ی بد محسوب میشه. اگر قصد داری به صورت حرفه ای کار کنی باید به فکر خرید سرویس های مخصوص گیمینگ باشی (پوینت تو پوینت و غیره) و اگر تفننی بازی میکنی که سرورهای شرق اروپا کارتو راه میندازه.
هزینه ی 1 مگ نامحدود جمعا حدود 70 تومن و 2 مگش هم حدود 115 تومن هست البته اسما نامحدود هست.
سرویس حجمی هم شبانه رایگان داره و شب ها سرعت دانلودش از 200 کیلو پایین تر نمیومد. اینکه الان هم همین ثبات رو داره رو نمیدونم.
مشکل اساسی شرکت های پاپ عدم ثبات تو سرویس دهی هست، برا همین بهتره هیچوقت سرویس بلندمدت نگیری.

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
سبک شوتر پینگ تایم پایین نیاز داره که بستگی به زیرساخت های منطقه ی مخابراتی و فاصله از مرکز مخابراتی و .... داره.
اما در کل آسیاتک از این نظر بین بدترها گزینه ی بد محسوب میشه. اگر قصد داری به صورت حرفه ای کار کنی باید به فکر خرید سرویس های مخصوص گیمینگ باشی (پوینت تو پوینت و غیره) و اگر تفننی بازی میکنی که سرورهای شرق اروپا کارتو راه میندازه.
هزینه ی 1 مگ نامحدود جمعا حدود 70 تومن و 2 مگش هم حدود 115 تومن هست البته اسما نامحدود هست.
سرویس حجمی هم شبانه رایگان داره و شب ها سرعت دانلودش از 200 کیلو پایین تر نمیومد. اینکه الان هم همین ثبات رو داره رو نمیدونم.
مشکل اساسی شرکت های پاپ عدم ثبات تو سرویس دهی هست، برا همین بهتره هیچوقت سرویس بلندمدت نگیری.

البته من تفننی بازی میکنم اما هر وقت بازی کردم خدایی قطعی نداشتم، مخابرات پینگ اش خوبه ، بعضی وقت ها زیر 100 هست!
پس با این حساب به نصیحت شما عمل میکنم و همین به حجمی میگیرم ، راست میگی اینجا شرکت ها و سرویس دهی شون ثبات نداره همون باید دوره ای کار کرد باهاشون

Msd_1374

Registered User
لایک‌ها
308
سرویس 256 - شبانه رایگان
در حالت معمولی:
wj1to1lh0gate9zr3c8h.jpg

با اکانت افزایش سرعت:

06gcfk93idyz484gi193.jpg

5115202089.png
5115196504.png

M@rteza

Registered User
لایک‌ها
515
سلام دوستان
من اینترنت مخابرات دارم یک مگ نامحدود سرعت دانلود 128 میده
ولی قطعی زیاد داره بعضی وقت ها پینگ تایم اوت زیاد میده
میخواستم ببینم سرویس شها 10 مگ آسیا تک بگیرم یا همین مخابرات بمونم ؟
سرعت دانلود شبانه اسیا تک چطوریاست 4 تا 10 صبح زده رایگان سرعت چقدر محدود میکنن ؟

runner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام دوستان این سرویس جدید اسیاتک چجور باید ثبت نام کرد 12 گیگ یه ساله 24 تومن؟

Missupload

Registered User
لایک‌ها
193
سرعت دانلود سرویس صبحانه آسیا تک در ساعات رایگان تست شد ( 256 کیلوبایت )

Arsenal270

Registered User
لایک‌ها
62
سلام دوستان خسته نباشید
من اینترنت مخابرات دارم ولی واقعا خستم کرده صفحه به سختی باز میکنه و ویدیو به سختی میشه دید میخوام عوض کنم بیام اسیا تک قبلش چندتا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید:
1.در ساعات رایگان سرعت دانلود چه قدر میشه؟
2.در ساعات معمولی چطور؟
لازم به ذکر هستش که میخوام 256 10 گیگ بگیرم
ساکن تهرانپارس هستم وضعیتش تو این منطقه هم بگید ممنون میشم
با تشکر از همگی

bardiav

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
سلام دوستان،

آسیاتک شهاب ۱۰ مگ سرعت ساعات رایگان ۴مگ هست داخل و خارج و سرور خود اسیاتک هم فرقی نداره یعنی در ۶ ساعت حدود ۱۱ گیگ میتونید دانلود کنید

یه ثبات نسبی داره فقط پشتیبانیش بعضیاشون هیچی حالیشون نیست :) در کل خوبه

glowra.com

Registered User
لایک‌ها
81
بیشتر شرکت هایی هم که من ازشون اینترنت گرفتم، زمان های رایگان سرعتشون کم میشه و بعضیا هم که قطع و وصل میشه...

materam

Registered User
لایک‌ها
51
دوستانی که از آسیاتک سرویس دارن، من میخوام همین سرویس شهاب ۱۰ مگ رو سفارش بدم میخوام ببینم برای ساعات دانلود رایگان حداکثر چه سرعتی میده؟
اگر کسی از مرکز شیخ فضل‌الله سرویس داره میتونه بگه کلا کیفیت آسیاتک برای این مرکز چطوره؟ من که قاطی کردم از بس نظراتو خوندم و هر کسی یه چیزی میگه یکی میگخ مخابرات یکی میگه نه پارس‌آنلاین و ...
ممنون میشم راهنمایی کنین

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
دوستانی که از آسیاتک سرویس دارن، من میخوام همین سرویس شهاب ۱۰ مگ رو سفارش بدم میخوام ببینم برای ساعات دانلود رایگان حداکثر چه سرعتی میده؟
اگر کسی از مرکز شیخ فضل‌الله سرویس داره میتونه بگه کلا کیفیت آسیاتک برای این مرکز چطوره؟ من که قاطی کردم از بس نظراتو خوندم و هر کسی یه چیزی میگه یکی میگخ مخابرات یکی میگه نه پارس‌آنلاین و ...
ممنون میشم راهنمایی کنین

اول یه سرویس پایین بگیرید بعد از پشتیبانی بخواید چک کنن که چه حداکثر چه سرعتی روی خط شما جواب میده

Meysam.leito

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نظر من ی مودم همراه بگیرید با ی سیم کارت 4G تا از سرعت اینترنتتون لذت ببرید

mohsentotti

Registered User
لایک‌ها
1,144
دوستان من تو کف سرویسها و قیمت اسیا تک هستم واقعا سرعت همه چی پرفکت هست؟

خیر دوست عزیز. همه چیز پرفکت نیست! تا چندماه قبل شاید خوب بود ولی الان هرروز در حال بدتر شدن هست. در ساعات شلوغ که افتضاح میشه. پینگ 4.2.2.2 بالای 350 میره با کلی تایم اوت. اینها دارن بخاطر پول, بیشتر از حد ظرفیت مشترک میگیرن و گند زدن تو سرویس بقیه کاربرانشون! مملکت دزد بازار بهتر از این نمیشه:general602:

cure

Registered User
لایک‌ها
619
سلام خدمت دوستان عزیز
میخوام از های وب مهاجرت کنم
کرج هستم مخابرات خاتم الانبیا فردیس
بین شاتل و آسیا تک موندم
میخوام سرویس نا محدود بگیرم ماهیانه
بازی آنلاین زیاد میکنم مثل : Csgo پس پینگ برام خیلی مهمه
لطفا اگر کسی سرویس نامحدود داره میشه یه توضیح درباره کیفیت و .... توی کرج بده بهم

بالا