برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL شاتل

كيفيت ADSL شاتل را چگونه ارزيابي مي كنيد؟

• Total voters
    557

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
سلام
دوستان با شاتل تماس گرفتم گفتند نمیتونن رو خط تلفن ما adsl بدن..گفت اگه خواستی میتونی از سرویس بیسیم(یا ظاهرا رادیویی) سرویسهای ART رو برام فعال کنن. استفاده من دانلود بالا و کمی تا قسمتی بازی آنلاین هست.
کلا دوستان این سرویس بیسیم رادیویی رو پیشنهاد میدن؟ نسبت به adsl کابلی چه مزیت یا ایراداتی داره؟

aseman abi

Registered User
لایک‌ها
178
سلام
دوستان با شاتل تماس گرفتم گفتند نمیتونن رو خط تلفن ما adsl بدن..گفت اگه خواستی میتونی از سرویس بیسیم(یا ظاهرا رادیویی) سرویسهای ART رو برام فعال کنن. استفاده من دانلود بالا و کمی تا قسمتی بازی آنلاین هست.
کلا دوستان این سرویس بیسیم رادیویی رو پیشنهاد میدن؟ نسبت به adsl کابلی چه مزیت یا ایراداتی داره؟

سلام دوست عزیز...شاتل چی هست که رادیوییش چی باشه؟ داستان مورچه و کله پاچس...
من از شرکت رسانه سرویس اینجوری دارم خیلی خوب پینگش هیولاست عالی میشه ولی عزیز
دل شاتل برای دانلود خیلی خوب نیست شما تایپیک دنبال کردی؟ اگر نه که همینجوری 1 چرخی تو همین تایپیک
بزن همه چیز دستت میاد.....

Koosha_Raisi

Registered User
لایک‌ها
325
سلام دوست عزیز...شاتل چی هست که رادیوییش چی باشه؟ داستان مورچه و کله پاچس...
من از شرکت رسانه سرویس اینجوری دارم خیلی خوب پینگش هیولاست عالی میشه ولی عزیز
دل شاتل برای دانلود خیلی خوب نیست شما تایپیک دنبال کردی؟ اگر نه که همینجوری 1 چرخی تو همین تایپیک
بزن همه چیز دستت میاد.....
پینگش چقدره ؟ منظورم از دی ان اس های معتبر 4.2.2.x و 8.8.8.8

mehdi.84

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام بر دوستان عزیز یه سوال دارم اونم اینکه تو خرید گیگ اضافه یا هدیه که به دوره بعد منتقل میشه در ابتدا تو دوره بعد از این گیگ اضافه یا هدیه کم میشه بعدا نوبت به گیگ پایه مثلا همون 3 گیگ 128 میرسه یا نه از همون گیگ پایه

مثلا همون 3 گیگ 128 کم میشه بعدا نوبت به هدیه میرسه ضمنا این گیگ اضافه هدیه رو باید بلافاصله تو دوره بعد مصرف کنیم یا هرچقدرم نیگر داریم باز به دوره های بعد و بعدی منتقل میشه؟

و حداکثر تا کی ما باید خرید رو برا دوره بعد انجام بدیم؟ (یعنی تا کی وقت داریم؟) اس میزنن ؟ یا چطور ؟

ضمنا در مورد سرویسهای 1 مگ و 2 مگ شاتل اطلاعاتی دارین سرعت دانلود آپلود شبونه روزانه چقدره؟

و حالا با توجه به این همه گفته ها در مورد دانلود شبانه واقعا کسی کلا معیار دستش اومده که ماهانه ما چقدر دانلود کنیم محدود میشیم دقیقا یعنی نقطه مرزی رو میخوام مثلا فلان گیگ که بیش از اون حکم محدودیت سرعت رو داره . یا بهتر بگم میانگین دانلود تو

هر شب چقدر؟

و یه سوایم که دارم در مورد یوتیوب سرعت دانلود منیجر خیلی افتضاح میشه این مشکل از چیزشکنه منه یا از چیز دیگس؟

ممنون از همه

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,807
امروز کسی افزایش سرعت رو حس کرده؟
من متوسط سرعت دانلودم 450 بود امروز رسیده بود به 770 تا 820 :D

mehdi.84

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
امروز کسی افزایش سرعت رو حس کرده؟
من متوسط سرعت دانلودم 450 بود امروز رسیده بود به 770 تا 820 :D

سلام AbolTheRocker . میتونید بگید از کدوم سرویس شاتل استفاده میکنین ؟ و یه سوالیم در مورد سرویسهای 4096 6144 8192 دارم اینا که شبانشون از 1024 تا 1536 و 1024 تا 2048 و 1024 تا 3072 هستش در واقع این دوتای اولی تا 2048 هستش حال اینکه حالا 128 رو هم مثلا در بعضی مراکز مخابراتی رو 2 مگ میبندن و اصولا اونطوری که قلق کار دستم اومده سرور خارجی سرعت دانلودش کمتر میشه سرور داخلی سرعتش بالاس البته نمیدونم ماله شما چطوره اگه میشه در مورد دانلود از سرورهای داخلی و خارجیتون توضیح بدین . حالا میخوام بدونم شبونه این سرویسا هیچ فرق چندانی با سرویسهای دیگه نداره ؟
فقط روزانش بالاس یا چطوریه؟ مثلا همین 4 مگ که شبانش از 1024 تا 1536 هستش 1024=128kb و 1536=kb 192 یعنی هم برا سرور داخلی هم برا خارجی بین 128 تا 192 کیلوبایته ؟ اونوقت یه eco 128 که با سرعت 200 250 تا هم شبونه
من دیدم از سرور داخلی دانلود میکنه (البته منم مصرفم خیلی کمه محدود نشدم تا حالا .) اگه اینطور باشه که فقط روزانه سرعت روزانشون بالا باشه دیگه اونوقت 128 که خیلی خیلی به صرفه تره و
بهتر از این سرویسها میشه. آیا اینطوریه یا نه شبانشون عملا بیشتر از اینی که تو سایتش نوشته هست و فرق داره ؟
ضمنا این سرعت شما 450 که به 770 تا 820 رسیده روزانس یا شبونه ؟ یا هردو؟
ممنون

Last edited:

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,807
راستش من شاتل ندارم،توی اخبار اعلام کردن که سرعت اینترنت توی این مدت قراره 2 برابر بشه،و برای من شد،برای همین گفتم اینجا بپرسم ببینم برای بقیه ISP ها هم تغییری کرده یا نه،سوالاتون رو بهتره کسایی که شاتل دارن جواب بدن.
در ضمن من از سرویس 512 پیام آوران استفاده می کنم :)

mehdi.84

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
راستش من شاتل ندارم،توی اخبار اعلام کردن که سرعت اینترنت توی این مدت قراره 2 برابر بشه،و برای من شد،برای همین گفتم اینجا بپرسم ببینم برای بقیه ISP ها هم تغییری کرده یا نه،سوالاتون رو بهتره کسایی که شاتل دارن جواب بدن.
در ضمن من از سرویس 512 پیام آوران استفاده می کنم :)
به به داری کیف میکنی ها البته نگفتین سرعت روزانتون اینطوریه یا شبونه یا هردو ؟ البته حالا فرقیم نمیکنه روزانه بوده یا شبونه چون وقتی با 512 که شما با این سرعت دانلود میکنی 8 مگ شاتل رو فک کنم با خاک یکسان کردی

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,807
به به داری کیف میکنی ها البته نگفتین سرعت روزانتون اینطوریه یا شبونه یا هردو ؟ البته حالا فرقیم نمیکنه روزانه بوده یا شبونه چون وقتی با 512 که شما با این سرعت دانلود میکنی 8 مگ شاتل رو فک کنم با خاک یکسان کردی
همیشه اینطوریه شب و روز نداره :D

mehdi.84

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
همیشه اینطوریه شب و روز نداره :D
به به
ضریب اشتراک 1 به 2 می باشد
  • 10 شب الی 8 صبح با 50 درصد تخفیف
  • اینطوری هستش ؟
  • سرعت فوق العاده ای هستش نوشته 1 به 2 اما ماله شما رو نزدیک به 12 13 برابر سرعتون کرده 512=64kb که اگه 1 به 1 شه با 1.5 mb دانلود میکنی فک کنم این سرعتم بتونی ببینی حتی بیشتر

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,807
به به
ضریب اشتراک 1 به 2 می باشد
  • 10 شب الی 8 صبح با 50 درصد تخفیف
  • اینطوری هستش ؟
  • سرعت فوق العاده ای هستش نوشته 1 به 2 اما ماله شما رو نزدیک به 12 13 برابر سرعتون کرده 512=64kb که اگه 1 به 1 شه با 1.5 mb دانلود میکنی فک کنم این سرعتم بتونی ببینی حتی بیشتر
بله شبا 50% حساب میشه
فکر کنم منظورش از 1 به 2 اینه که همین پهنای باند که تا سرعت 820 میشه دانلود کرد رو در اختیار من و یک نفر دیگه گذاشتن،هر وقت من دانلود کنم سرعت اون میاد پایین،هر وقت اون دانلود کنه سرعت من میاد پایین،ولی خدارو شکر تا الان افت سرعت نداشتم :)

mehdi.84

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
خیلی عالیه
بله شبا 50% حساب میشه
فکر کنم منظورش از 1 به 2 اینه که همین پهنای باند که تا سرعت 820 میشه دانلود کرد رو در اختیار من و یک نفر دیگه گذاشتن،هر وقت من دانلود کنم سرعت اون میاد پایین،هر وقت اون دانلود کنه سرعت من میاد پایین،ولی خدارو شکر تا الان افت سرعت نداشتم :)
خیلی عالیه ببینم شما در دانلود با یوتیوب با چه سرعتی دانلود میکنید اصلا ازش دانلود دارین ؟ من با تو دانلود با یوتیوب مشکل دارم . سرعتم افتضاح میشه از چیزشکنمه یا از چیه ممنون میشم راهنمایی کنین

Last edited:

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,807
خیلی عالیه

خیلی عالیه ببینم شما در دانلود با یوتیوب با چه سرعتی دانلود میکنید اصلا ازش دانلود دارین ؟ من با تو دانلود با یوتیوب مشکل دارم . سرعتم افتضاح میشه از چیزشکنمه یا از چیه ممنون میشم راهنمایی کنین
[/quote]
برای دانلود از یوتیوب می تونید از این سایت استفاده کنید: clipconverter.cc حتما نام فایل رو قبل از زدن دکمه دانلود تغییر بدید تا لینک مستقیم از سایت خودشون بده،سایتش ف.ی.ل.ت.ر هست ولی لینک دانلودی که میده بدون ف.ی.ل.ت.ر.ه،همیشه با این روش با حداکثر سرعت دانلود می کنم

mehdi.84

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
برای دانلود از یوتیوب می تونید از این سایت استفاده کنید: clipconverter.cc حتما نام فایل رو قبل از زدن دکمه دانلود تغییر بدید تا لینک مستقیم از سایت خودشون بده،سایتش ف.ی.ل.ت.ر هست ولی لینک دانلودی که میده بدون ف.ی.ل.ت.ر.ه،همیشه با این روش با حداکثر سرعت دانلود می کنم[/quote]

ممنون اگه مشکلی در این رابطه داشتم ازتون میپرسم .
و ضمنا اینم به ذهنم اومد منظورتون از 820 کیلوبایت در ثانیه هستش یا کیلو بیت تا اونجایی که من دونستم بایت بود نه؟
اگه بیت باشه میشه 102.5 کیلو بایت که بازهم خوبه برا سرویس 512.
بسیار مچکرم

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,807
برای دانلود از یوتیوب می تونید از این سایت استفاده کنید: clipconverter.cc حتما نام فایل رو قبل از زدن دکمه دانلود تغییر بدید تا لینک مستقیم از سایت خودشون بده،سایتش ف.ی.ل.ت.ر هست ولی لینک دانلودی که میده بدون ف.ی.ل.ت.ر.ه،همیشه با این روش با حداکثر سرعت دانلود می کنم

و ضمنا اینم به ذهنم اومد منظورتون از 820 کیلوبایت در ثانیه هستش یا کیلو بیت تا اونجایی که من دونستم بایت بود نه؟
بسیار مچکرم[/quote]
820 کیلوبایت در ثانیه هست،نه بیت :)

mehdi.84

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
بسیار مچکرم
820 کیلوبایت در ثانیه هست،نه بیت :)[/quote]
خارق العادس باید کلی تو شاتل پول بدیم تا به سرعت شما برسیم اونم اگه محدود نشیم و کلی چیزای دیگه قدرشو بدون

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,807
820 کیلوبایت در ثانیه هست،نه بیت :)
خارق العادس باید کلی تو شاتل پول بدیم تا به سرعت شما برسیم اونم اگه محدود نشیم و کلی چیزای دیگه قدرشو بدون[/quote]
پس خوش به حالم :D

mehdi.84

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
آره AbolTheRocker واقعا خوش به حالت برم حالا ببینم میتونم از یوتیوب چیزی دانلود کنم با سرعت یا نه. اگه مشکلی داشتم ازتون میپرسم . ممنون

بالا