• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
سرعت دانلود نصف شده 256 بالاتر از 10-11 نمیره باز کردن صفحات که نگو از هر شرکتی فرار می کنیم به جای دیگه آش همون آش و یدی چلاغ همون یدی الاغ

R a x

Registered User
لایک‌ها
80
خود مخابرات میگه مشکل داریم پارس میگه مشکل داریم!و مشکل حل میشه!!شاید حل شده الان دلیل نمیشه مشکل نبوده
من مشکل ندارم دلیل نمیشه بقیه مشکل نداشته باشن
شاید مرکز مخابراتی من خلوت بوده شاید اون رنج آی پی که من کانکت میشم کم مشکل باشه
شاید اون سایت هایی که من دانلود میکنم ازشون سرعتشون خوبه و اون مسیرها دچار مشکل نشدن
از آپلود سنترهای معروف خودم دانلود داشتم سرعت خیلی کم شده بود از سرور کسی دانلود کردم سرعت کامل بود
در هرصورت اینقدر کانکشن رو تو دانلود منیجر بالا گذاشتم و تعداد دانلودهای همزمان رو بالا گذاشتم تا همین چند روزه هم تا قطره آخر سرعت رو بکشم از حلقوم مخابرات بیرون
پولشو دادیم وقتی هم خراب میشه که خسارت نمیدن!@

حالا عزیز شما چی جوری سرعت آپلودت رو 128 بستن
برای سرعت 256 سرعت آپلود رو رو 96 میبستن
کدوم مرکز مخایراتی هستی رنج آی پیت چنده!

arton

Registered User
لایک‌ها
36
یه چند هفته هست از مخابرات سرویس گرفتم 256
سرعتش خوبه گاهی اوقات تا 40 میره بعضی وقت ها هم میاد روی 25 ولی بیشتر یا کمتر نمیشه
فقط یه مشکل دارم اینکه گاهی اوقات بیشتر بعد از ظهرها از ساعت 5 تا 12 شب وقتی میزنم روی دانلود و یا صفحه باز میکنم وسطش اینترنت قطع میشه یعنی نه چیزی دانلود میشه و نه صفحه ای باز میشه مجبور میشم اینترنت رو قطع کنم و دوباره وصل کنم خیلی رو اعصابه بعضی وقت ها هر 5 دقیقه اینطوری میشه دیروز 100 بار قطع و وصل کردم (یه سایت باز میکنم بعد که میخوام یه سایت دیگه باز کنم چیزی باز نمیشه انگار اینترنت قطع هست, کانکشن وصل هست ولی چراغش روشن نیست) ولی از 12 شب درست میشه و راحت دانلود میکنه
کسی از دوستان میدونه مشکل از کجاست؟

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
تجربه کاملا به من ثابت کرده بیشتر کسانی که میگن افت سرعت داریم مشکل از کامپیوتر خودشونه، شما هر وقت بزنگی مخابرات میگه اره خطا مشکل داره،میخوان 1 جوابی بدن بپیچونن

اين تجربه شما حداقل در مورد من و خيلي هاي ديگه مصداقي نداره.ما هروقت و هميشه به مخابرات زنگ نميزينم که بخوان ما رو بپيچونن و بگن مخابرات مشکل داره.توي يکسال گذشته معدود مواردي بوده که مشکل وجود داشته حالا به هر دليلي.چند روز گذشته هم خيليها تماس گرفتن و مشکل افت سرعت رو مطرح کردن.خدا رو شکر کامپيوترمون هم مشکلي نداره.

google1

Registered User
لایک‌ها
3
سرعت من هم افت پیدا کرده و قطعی های زیادی پشت سر هم دارم. واقعا خاک بر سر این اینترنتشون.

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
منم هفته پیش که همه مشکل پیدا کرده بودند 2 روز اینترنتم مشکل داشت ولی بعدش رفع شد.
اینکه الان یه عده مشکل دارند ولی یه عده مشکلی ندارند نشون میده مشکل عمومی نیست و مربوط به برخی مراکز مخابرات هست و زنگ زدن به 2828 هم معمولا فایده ای نداره.

ویرایش: نتایج تست سرعت و پینگ امروز من

2360995276.png

73613834.png

Last edited:

dark_lord

Registered User
لایک‌ها
36
Last edited:

alireza_asol

Registered User
لایک‌ها
91
تا میتونی استفاده کن که تا چند وقت دیگه سرعتت میاد به حد واقعیش میرسه.

برای من بیشتر پینگ مهمه
دوستان لطف میکنید از konami.net یه پینگ بگیرید اطلاع بدین؟ ممنون

Javad-ht

Registered User
لایک‌ها
560

خیلی ممنون
راستش اینقدر اینترنت پرسرعت ندیدیم یه نفر هم که میزاره آدم شک میکنه که سرکار گذاشته یا نه.
امیدوارم از پست قبلیم با اون 3 تا علامت تعجب آخرش ناراحت نشده باشی،در هر صورت عذر میخوام.
تا میتونی لذت ببر ;)

مگه دزد گرفتي :دي
حالا يا داره يا نداره ديگه مگه قراره ثابت كنه چيزي رو :دي

حق با شماست.نمیدونم چی با خودم فکر کردم اونجوری پست زدم!

Last edited:

mmsmm

Registered User
لایک‌ها
0
چرا سرعت من درست نمی شه
۵۱۲ اما همش نواسان داره
چی کار کنم

samoel

Registered User
لایک‌ها
7