• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

sdnghb

Registered User
لایک‌ها
186
آره بابا نسبت به ۳تا سرعت پایینتر و تازه حجمی بقیه که با نامحدود این یکیه قیمتش، این خیلی سر تره
فردا پس فردا که کار کردی باز بیا بگو چطوره
بعد همین امروز رفتی یه روزه وصل کردن ؟!! ایول

alireza_asol

Registered User
لایک‌ها
91
منم 512 که ثبت کرده بودم امروز بعد 4 روز وصل شد!
بدون دانلود منیجر مالی نیست!
نمیشه آنلاین چیزی دید. باید دانلود کرد

این بذل و بخششون یکم عجیبه تا دیروز 256 با التماس میدادن حالا 1 مگ و 512 و ...
میترسم حجمیش کنن بدبخت شیم :blink:

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
مخابرات شديدا داره براي جذب مشتري بيشتر,بذل و بخشش ميکنه و بدون مدرک ,سريع سرويس بالا ميده.اميدوارم چند وقت بعد با توجه به زياد شدن مشتريهاش افت کيفي نداشته باشه و محدوديت حجمي هم نذاره.

mokaraji

Registered User
لایک‌ها
2

Ashkan_Crash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
من یه مدت هست پینگ که میگیرم تایم اوت زیاد میده و برای همین با سرور های خارجی مشکل داره dns هم ست کردم ولی فرقی نکرد .
کسی از دوستان این مشکل را داشته ؟
پشتیبانی اینترنت شون هم که سر کاریه.
سلام دوست عزیزم آره نزدیک 3 هفتس من این مشکل رو دارم از اون موقع که 256 بودم هر بارم زنگ می زنی چرت و پرت تحویلت می دن
بعد ساعت 2 البته مال من فیکس می شه
الانم ا هفتس 512 کردمش و 3روزه بهتر شده از لحاظ پینگ

hasan886

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوست عزیزم آره نزدیک 3 هفتس من این مشکل رو دارم از اون موقع که 256 بودم هر بارم زنگ می زنی چرت و پرت تحویلت می دن
بعد ساعت 2 البته مال من فیکس می شه
الانم ا هفتس 512 کردمش و 3روزه بهتر شده از لحاظ پینگ
بله تقریبآ چند روز بعد تاسوعا عاشورا بود که خراب شد خیالی هم ندارند درست کنند من دیگه خسته شدم از این همه زنگ الکی که بهشون زدم . طرف صبح پینگ بالا هست ولی تایم اوت نمیده ولی از ظهر به بعد تایم اوت ها شروع میشه. الان پینگ یاهو گرفتم تا 1200 هم میره بالا.

mohammadrezaking

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.من چند ماهی هست که سرویس adsl از مخابرات گرفتم.از طریق سایت مخابرات استان تهران و با ورود به اکانت خودم,پرداخت هزینه سرویس رو به حالت اعتباری(prepaid) گذاشته بودم اما نمیدونستم که حجمی میشه.الان میخوام اونو به حالت اول برگردونم ولی تو سایت چیزی واسه تغییرش وجود نداره.(تبدیل از حالت postpaid به prepaid وجود داشت ولی الان برعکسش وجود نداره!!!).به مرکز مخابرات منطقه خودمم مراجعه کردم ولی گفتن ما نمیتونیم کاری واستون بکنیم.خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنید.

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
سلام.من چند ماهی هست که سرویس adsl از مخابرات گرفتم.از طریق سایت مخابرات استان تهران و با ورود به اکانت خودم,پرداخت هزینه سرویس رو به حالت اعتباری(prepaid) گذاشته بودم اما نمیدونستم که حجمی میشه.الان میخوام اونو به حالت اول برگردونم ولی تو سایت چیزی واسه تغییرش وجود نداره.(تبدیل از حالت postpaid به prepaid وجود داشت ولی الان برعکسش وجود نداره!!!).به مرکز مخابرات منطقه خودمم مراجعه کردم ولی گفتن ما نمیتونیم کاری واستون بکنیم.خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنید.

دوست من میشه بیشتر توضیح بدی که حالت حجمیش به چه صورته؟ قیمت.زمان.میزان حجم ؟

Sent from my WT19i using Tapatalk 2

Infernus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بعید میدونم مشکل از مودم باشه
احتمالا یه موردی تو ویندوز هست!
با یه دستگاه وایرلس مثل موبایل یا لپتاپ وصل شو ببین میره یا نه
من لینک سیس دارم خوبه
asus هم مدل های خوبی داره

با موبایل وصل میشه ولی اینترنت کار نمیکنه همچنین با یک لپ تاپ دیگه هم امتحان کردم همینطور بود

darvish1900

Registered User
لایک‌ها
116

دوست عزیز قیمتها حجمی به چه صورت؟

میشه حالا که سیستم تغییر کرده قیمتهاش بذاری

ali_klassic

Registered User
لایک‌ها
26
سلام به همه ی دوستان
من حدود 1/5 ساله اینترنت مخابرات دارم اول 128 داشتم بعد 256 گرفتم "که سرعت 128 با 256 هیچی نیس چون فقط اسمشون فرق داره"
این اینترنت حوصله ی منو دیگه سر برده اول سرعتش 30-40 بود اما حال بالای 25 نمیره .
من هر وقت که به اینترنت وصل میشم هر چی هر دفعه به این اینترنت و مسئولانش لعنت میگم چون :
حدود دو ما بود که اینترنت سرعتش اوفت کرده بود به 2828 زنگ زدم بهش گفتم سرعت اوفت کرده گفت شمارتو بگو بهش گفتم گفت که سرعتت خیلی هم نرماله تازه طلب کارم هستم .
این سرعتمه این سرعت ثبات نداره دیال آپ خیلی بهتر از این اینترنت بی خاصیته.
گفتم که این سرعت ثبات نداره بعضی وقتا به زیر 8 هم میرسه و بالای 8 هم نمیاد .

http://alieyvaznia.persiangig.com/zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz;.png

فایل های ضمیمه

• zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz;.png
    zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz;.png
    32.2 KB · نمایش ها: 58

aalarma

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام به همه ی دوستان
من حدود 1/5 ساله اینترنت مخابرات دارم اول 128 داشتم بعد 256 گرفتم "که سرعت 128 با 256 هیچی نیس چون فقط اسمشون فرق داره"
این اینترنت حوصله ی منو دیگه سر برده اول سرعتش 30-40 بود اما حال بالای 25 نمیره .
من هر وقت که به اینترنت وصل میشم هر چی هر دفعه به این اینترنت و مسئولانش لعنت میگم چون :
حدود دو ما بود که اینترنت سرعتش اوفت کرده بود به 2828 زنگ زدم بهش گفتم سرعت اوفت کرده گفت شمارتو بگو بهش گفتم گفت که سرعتت خیلی هم نرماله تازه طلب کارم هستم .
این سرعتمه این سرعت ثبات نداره دیال آپ خیلی بهتر از این اینترنت بی خاصیته.
گفتم که این سرعت ثبات نداره بعضی وقتا به زیر 8 هم میرسه و بالای 8 هم نمیاد .

http://alieyvaznia.persiangig.com/zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz;.png

فکر نکن که فقط شما این مشکل رو داری تو دور و اطراف من همه این مشکل لعنتی رو الان دارن و این مخابراتی های ... هم قصد درست کردن ندارن انگار از اول محرم این جوری شده

شما سعی کن از آی دی ام استفاده کنی و تعداد کانکشن هات رو هم روی 16 بزار تا از حداکثر سرعت ممکن بهره ببری تا ببینیم این مشکل کی حل میشه

نگاه هم به چرت و پرت های اون پشتیباناش نکن هر رو از پر تشخیص نمیدن

مطمئن باش الان خیلی ها این مشکل رو با مخابرات دارن

arton

Registered User
لایک‌ها
36
دیروز از طریق سایت مخابرات درخواست اینترنت 512 کردم (256 داشتم) و زدم برای کسب کار اینترنتی بعد از چند ساعت که کد رو توی سایتش زدم نوشته بود عدم تایید!
دوباره زدم برای 512 ولی اینبار برای پژوهش های علمی و.. که بعد چند ساعت زنگ زدن گفتن کارت شناسایی اینارو باید بیارین ولی بعد از چند دقیقه دیدم سرعت رفته بالا چک کردم دیدم روی 512 هست! و توی سایت که کد رهگیری رو زدم نوشت دایر شده
الان Downstream روی 512 هست و Upstream روی 252

فایل های ضمیمه

• 2389148766.png
    2389148766.png
    31.8 KB · نمایش ها: 46

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388
اقا زیاد دل خوش نباشید به این مقدار،نه فقط اینکه اینترنت شما رو زیاد میکنند،اینترنت تلفن...مجانی میشود...!!!
دوست عزیز من اینکارو برای 1 نفر کردم بعد 24 ساعت برداشتن کردن 88 بعد تماس با پشتیانی شد 576 باز دوباره کردنش 100!!دوباره بعد تماس کردن 389 دوباره کردن همون 100 و بعد باز تماس گرفتیم کردن 576 و الان 2 روزه که تغییر نکرده
واقعا جای تعجب داره چون اپلود رو همه جا رو 159 میبندن مال شما رو 252 بسته شده!
کلا حواست باشه دیدی اوردن پایین زنگ بزن 2828 بگو خطو ریست کنید باز میره بالا

آپلود من هم اولش روی 256 بود. بعد که زنگ زدم کردنش 190:(
راستش نمیدونم چی بگم. من زنگ زدم ، یه آقای خیلی مودب و با شخصیتی هم بود. هر چی میخواستم بنابر توصیه شما پررو بازی در بیارم نشد !! دیدم طرف مودبه ، بی شخصیتیه بخوام اذیتش کنم. خلاصه گفت مشکل سراسریه و یه خرده آه وناله کرد که درست نمیشه. اما جالب اینجاست که به فاصله نیم ساعت ، سرعتم زیاد شد و پینگ و همه چی هم طبیعی شد. حتی تورنت و ایمیول هم سرعتش طبیعی شد. اما دریغا که فقط 1 روز دوام آورد.:blush:. البته من یه دانلود واجب داشتم که همون روز انجام دادم. تقریبا 3 گیگ گرفتم

بالا