• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388
اقا باورت میشه اینا شگردشون اینه؟به اون گفته بودن کابل برگردون داریم ما هرچی نتو زیرو رو کردیم خبری در این مورد پیدا نشد
من 1 بار با خود موزیلا دانلود کردم همینجوری سعتم پایین بود ویندوز عوض کردم معجزه شد اینم بگم با IDM مشکلی نداشت
الان شما 256 داری یا 512؟از رو مودمتون بگید،بازم زنگ بزن بگو خطتو ریست کنن شده 10 بار زنگ بزنی بزن

میترسم زنگ بزنم بدتر بشه ! فعلا ظاهرا همه مشکل دارن. یه هفته صبر میکنم ، اگر حل نشد دوباره تماس میگیرم.

من تو خونه 256 دارم ، تو شرکت 512. 256 خونه روی 290 و 95 ست شده و 512 شرکت روی 512 و 190. قبلا هر دو دقیقا روی مقدار نامی تنظیم شده بود. 256 ،128 و 256،512

خدا لعنتت کنه صابر فیضی با این اینترنتت

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
یکی از هنرهای دانشمندان وطنی made in china سرعت adsl میتونن با نبوغ خاصی که دارن بیارن زیر دیالآپ و این نبوغ تنها بدست توانای 4 پا و دانشمندان کیک زردی و یدی چلاغ بر میاد تا اونور سال که آبها از آسیاب بیفته و نظر یکی به نظر اون یکی نزدیکتر بشه همین آش و همین کاسس :( خداوندا گوسفندان این مملکت را زیادتر فرما آمین

xxlar2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام

من چند روز پیش از مخابرات تهران سرویس 1 مگ گرفتم . واقعا کلافم کرده.

از speedtest.net که تست سرعت میگرم . سرعت دانلود رو 0.99 میزنه و ping ر وهم زیره 50 میزنه که بنظر همه چی عالی میاد.
ولی انگار یه مشکلی وجود داره . از سرور ها و سایت ایرانی با سرعت 120 دانلود میکنه ولی از سرور ها و سایتهای خارجی سایت هایی مثل hotfile , rapidshere یا torrent با سرعت زیر 15 دانلود میکنه . همچنین از هر v p n یا socs که استفاده میکنم سرعت میاد زیره 15 (فکر کنم همون قضیه اینترنت ملی و علت ازاد کرد سرعت هم همین باشه چون 1 کی 2 ماه پیش 256 رو هم به زور میدادن. )

دوستان دیگه هم این مشکل رو دارن ؟؟؟
اگه راه حلی داره راهمایی کنید ؟؟؟
در غیر اینصورت میرم همون 128 رو میگیرم . الکی براچی ماهی 38 تومن پول بدم .

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
آره منم ۱ مگ دارم
اسپید تست چون ای پیت ماله ایرانه تست رو از سرور ایران انجام میده واسه همین پینگت زیر ۵۰ هست و سرعت هم ۰.۹۹
سروسر رو خارج بزاری قضیه فرق میکنه
واسه ساتهای خارجی هم بدون دانلود منیجر بخوای دانلود کنی همین پ۱۵-۱۶ میشه
اما با دانلود منیجر تا همون ۱۱۶-۱۱۵ اینا دانلود میکنه
حالا اینو میشه حل کرد اما مثلا عمرن نمیشه فیلم دید تو یوتیوب چون لودش با همون ۱۵-۱۶ انجام میشه
قبلا هم اینجوری بوده یا تازه اینجوری شده؟
من تازه ۱ مگ گرفتم
رو ۱۱۵۲ و ۳۷۶ بسته شده

سلام

من چند روز پیش از مخابرات تهران سرویس 1 مگ گرفتم . واقعا کلافم کرده.

از speedtest.net که تست سرعت میگرم . سرعت دانلود رو 0.99 میزنه و ping ر وهم زیره 50 میزنه که بنظر همه چی عالی میاد.
ولی انگار یه مشکلی وجود داره . از سرور ها و سایت ایرانی با سرعت 120 دانلود میکنه ولی از سرور ها و سایتهای خارجی سایت هایی مثل hotfile , rapidshere یا torrent با سرعت زیر 15 دانلود میکنه . همچنین از هر v p n یا socs که استفاده میکنم سرعت میاد زیره 15 (فکر کنم همون قضیه اینترنت ملی و علت ازاد کرد سرعت هم همین باشه چون 1 کی 2 ماه پیش 256 رو هم به زور میدادن. )

دوستان دیگه هم این مشکل رو دارن ؟؟؟
اگه راهحلی داره راهمایی کنید ؟؟؟
در غیر اینصورت میرم همون 128 رو میگیرم . الکی براچی ماهی 38 تومن پول بدم .

galaxysky

Registered User
لایک‌ها
644
دوستان اگه کسی این 1 مگ رو گرفته اعلام کنه من خودم حدس میزنم همون قضیه ملی و اینا باشه . اگر نیست و میارزه گرفتنش بگید ما هم بگیریم

hasan886

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
این مشکل چند هفته است که برای من وجود داره شما اگه پینگ یاهو را بگیرید یکی در میون تایم اوت میده ولی با سرور های داخلی تقریبآ مشکل نداره . احتمالآ همون قضیه اینترنت ملی باشه.هر چقدر هم به پشتیبانی زنگ بزنید فایده نداره هیچ کاری نمیکنند و همه نوع ایرادی به سیستم شما میگیرند جز اینکه قبول کنند اینترنت خودشون مشکل داره.

xxlar2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
برای من که با IDm هم باز سرعت دانلود از سایت های خارجی میره زیره 15. اکثر لینک دانلود ها هم مربوط میشه به سایت های توشن فایل آپلود میکنن مثل rapidshere , hot file , ...
torrent هم زیره 10 میشه .از *** یا Socs هم که استفاده میکنم باز میاد زیره 15 .
موقع بازی آنلاینم باز پینگ و سرعت به هم میریزه . من که تو gameranger این مشکل رو دارم .
البته کلی سایت داخلی هست که با سرعت بالا میشه ازشون دانلود کرد مثل تبیان . ( بی خود نیست 2m هم میخواستم بم میدادن در حالی که با هر مدرکی که فکر کنی 2 ماه پیش میرفتم 512 نمیدادن )
من رو بگو چقدر خوشحال بودم 1 مگ گرفتم
. در کل اگه راهی برای دور زدنش پیدا نشه سره ماه به 128 تغیرش میدم .
:(راستی isp ها هم همیجورین یا نه ؟؟ چون من خیلی وقته که از مخابرات میگیرم قبلش 256 داشتم . البته اونم همین مشکل رو داشت ولی من متوجه نمیشدم و فکر میکردم مشکل از جای دیگست .

Epitome

Registered User
لایک‌ها
1,121
برای من که با IDm هم باز سرعت دانلود از سایت های خارجی میره زیره 15. اکثر لینک دانلود ها هم مربوط میشه به سایت های توشن فایل آپلود میکنن مثل rapidshere , hot file , ...
torrent هم زیره 10 میشه .از *** یا Socs هم که استفاده میکنم باز میاد زیره 15 .
موقع بازی آنلاینم باز پینگ و سرعت به هم میریزه . من که تو gameranger این مشکل رو دارم .
البته کلی سایت داخلی هست که با سرعت بالا میشه ازشون دانلود کرد مثل تبیان . ( بی خود نیست 2m هم میخواستم بم میدادن در حالی که با هر مدرکی که فکر کنی 2 ماه پیش میرفتم 512 نمیدادن )
من رو بگو چقدر خوشحال بودم 1 مگ گرفتم
. در کل اگه راهی برای دور زدنش پیدا نشه سره ماه به 128 تغیرش میدم .
:(راستی isp ها هم همیجورین یا نه ؟؟ چون من خیلی وقته که از مخابرات میگیرم قبلش 256 داشتم . البته اونم همین مشکل رو داشت ولی من متوجه نمیشدم و فکر میکردم مشکل از جای دیگست .

اینا همه کار آمریکا و ایادیشه. ان شاء الله با استعانت از امام و شهدا و امت اسلام این برهه سرنوشت ساز رو رد می کنیم.

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
پارس هم با تغییر تعرفه هاش ری*ده تو همه چیز الان اومدم بپرسم سرعت 512 ش چنده اینا رو دیدم نوشتید. یعنی 512ش 16 کیلو میده؟

arton

Registered User
لایک‌ها
36
اقا زیاد دل خوش نباشید به این مقدار،نه فقط اینکه اینترنت شما رو زیاد میکنند،اینترنت تلفن...مجانی میشود...!!!
دوست عزیز من اینکارو برای 1 نفر کردم بعد 24 ساعت برداشتن کردن 88 بعد تماس با پشتیانی شد 576 باز دوباره کردنش 100!!دوباره بعد تماس کردن 389 دوباره کردن همون 100 و بعد باز تماس گرفتیم کردن 576 و الان 2 روزه که تغییر نکرده
واقعا جای تعجب داره چون اپلود رو همه جا رو 159 میبندن مال شما رو 252 بسته شده!
کلا حواست باشه دیدی اوردن پایین زنگ بزن 2828 بگو خطو ریست کنید باز میره بالا

:D
تا الان که بدون مشکل بوده, من نمیدونم تا چند وقت پیش میرفتم مخابرات میگفتم 512 نیاز به مدارک داشت تازه کارت دانشجویی هم قبول نمیکردن! ولی الان از سایتش خیلی راحت افزایش دادن جالبیش اینه زنگ زده میگه کارت شناسایی باید بیارین ولی بعد از چند دقیقه سرعت رو بردن بالا بدون اینکه برم مخابرات!!
الان سرعتش خوبه تا 60 میره پایینترینش هم 50 هست چه از سایت خارجی دانلود کنم چه داخلی همینه ولی قطعی زیاد داره مخصوصا بعد از ظهرها با خوده مرورگر سرعت نصف میشه میره روی 30 (البته با اپرا کمی بالاتر میره)توی سایت های مثل یوتیوب یه خورده از قبل بهتر شده ولی بازم لودش طول میکشه
خداکنه مشکلی مثل پایین اومدن سرعت نباشه که مجبور شم زنگ بزنم 2828 چون صد در صد آپلود رو میارن پایین!!

darioushjh

Registered User
لایک‌ها
28
باز 512 من چندساعته 256 و 128 خسته
27.gif
30.gif

alternative

Registered User
لایک‌ها
16
Browse مخابرات خیلی افتضاح شده، قدیما خیلی خوب بود ولی الان نه!!!

salariy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مخابرات بی دلیل نیست که داره تا 1 مگ بدون محدودیت میده.به احتمال خیلی زیاد این افت و کندی سرعت و بذل و بخشش مخابرات به همین داستان اینترتر ملی مربوط میشه....
الان سرعت دانلود از سرورهای خارجی خیلی افتضاح شده.صد رحمت به دایال آپ...!ولی از سرورهای داخلی سرعت به نسبت بهتره.از قدیم گفتن سلام گرگ بی طمع نیست...

alireza_asol

Registered User
لایک‌ها
91
ارتباط با سرورای خارجی افتضاحه. بوی اینترانت ملی میاد ناجورررررر. اینا پهنای باند بین المللی رو زیاد نکردن دارن 1 مگ و 2 مگ میدن. وضعیت بهتر که نمیشه بدترم میشه یواش یواش
الان از سرورای داخل دانلود کنید بدون دانلود منیجر سرعت عالیه نمونش:
http://www.parsonline.com/82201/adsl-support/wmp11-windowsxp-x64-enu.exe
همینطوری پیش بره شبکه جهانی قطع میشه شک ندارم. حالا ممکنه یکی دو سال طول بکشه ولی در نهایت همینه...

Epitome

Registered User
لایک‌ها
1,121
آن یکی خر داشت پالانش نبود یافت پالان گرگ خر را درربود

ali_klassic

Registered User
لایک‌ها
26
فکر نکن که فقط شما این مشکل رو داری تو دور و اطراف من همه این مشکل لعنتی رو الان دارن و این مخابراتی های ... هم قصد درست کردن ندارن انگار از اول محرم این جوری شده

شما سعی کن از آی دی ام استفاده کنی و تعداد کانکشن هات رو هم روی 16 بزار تا از حداکثر سرعت ممکن بهره ببری تا ببینیم این مشکل کی حل میشه

نگاه هم به چرت و پرت های اون پشتیباناش نکن هر رو از پر تشخیص نمیدن

مطمئن باش الان خیلی ها این مشکل رو با مخابرات دارن

داداش چرا داری آموزش میدی من خودم آخر این کارام .
:->
همه باید این اینترنت لعنتی مخابرات رو تحریم کنن "کو گوش شنوا؟"

ali_klassic

Registered User
لایک‌ها
26
دیروز از طریق سایت مخابرات درخواست اینترنت 512 کردم (256 داشتم) و زدم برای کسب کار اینترنتی بعد از چند ساعت که کد رو توی سایتش زدم نوشته بود عدم تایید!
دوباره زدم برای 512 ولی اینبار برای پژوهش های علمی و.. که بعد چند ساعت زنگ زدن گفتن کارت شناسایی اینارو باید بیارین ولی بعد از چند دقیقه دیدم سرعت رفته بالا چک کردم دیدم روی 512 هست! و توی سایت که کد رهگیری رو زدم نوشت دایر شده
الان Downstream روی 512 هست و Upstream روی 252

حالا چقدر میدی؟

aalarma

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
داداش چرا داری آموزش میدی من خودم آخر این کارام .
:->
همه باید این اینترنت لعنتی مخابرات رو تحریم کنن "کو گوش شنوا؟"

آخه گفتی بعضی وقتا سرعتت از 8 بیشتر نمیشه منم گفتم کانکشنت رو زیاد کنی یعنی با کانکشن بالای 8 هم سرعتت بعضی وقتا از 8 kb بیشتر نمیشه ؟

مخابرات رو تحریم کنیم باید با شرکت های دزد تر سر و کله بزنیم آخه

یاد کشور ترکیه بخیر که تو هتل مثلا 3 ستاره با سرعت 2 mb دانلود میکردم بخیر تنها اینجا هست که adsl رو از دایل آپ تخیلی تر کردن ....

بالا