• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

the110boy

Registered User
لایک‌ها
68
دوستان من یه مشکلی دارم.
ما خونمون رو عوض کردیم(اجاره) صاحب خونمون خونه رو تازه خریده و خط تلفن به نام مالک قبلیه خونست و اونم میگه وقت ندارم تلفن رو به نام مالک جدید بزنم.
ما قول نامه رو برداشتیم رفتیم مخابرات یارو گفت خط به نام صاحب خونه نیست و نمی تونیم سرویس بدیم و...

الان تازگیا واسمون قبض تلفن اومده، با استفاده از اون میشه یه کاریش کرد؟(چون تو قبض تلفن آدرس و شماره تلفن هست؛ آدرس هم که تو قولنامه هست => اثبات حقانیت :d )

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
دوستان من یه مشکلی دارم.
ما خونمون رو عوض کردیم(اجاره) صاحب خونمون خونه رو تازه خریده و خط تلفن به نام مالک قبلیه خونست و اونم میگه وقت ندارم تلفن رو به نام مالک جدید بزنم.
ما قول نامه رو برداشتیم رفتیم مخابرات یارو گفت خط به نام صاحب خونه نیست و نمی تونیم سرویس بدیم و...

الان تازگیا واسمون قبض تلفن اومده، با استفاده از اون میشه یه کاریش کرد؟(چون تو قبض تلفن آدرس و شماره تلفن هست؛ آدرس هم که تو قولنامه هست => اثبات حقانیت :d )

كلا بري چونه بزني مستونس بگيري با يه متصدي ديگش حرف بزن
بعدم باز نشد پول ٢ ماه اول رو با اون شماره ٤ رقمي پيش بدي بهشون بگي به اسم هر كي باشه وصل ميكنن برات

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
دوستان من یه مشکلی دارم.

کاری نداره که 50بده یه خط بنام خودت بگیر راحت.

the110boy

Registered User
لایک‌ها
68
كلا بري چونه بزني مستونس بگيري با يه متصدي ديگش حرف بزن بعدم باز نشد پول ٢ ماه اول رو با اون شماره ٤ رقمي پيش بدي بهشون بگي به اسم هر كي باشه وصل ميكنن برات
میشه بیشتر توضیح بدی؟ یعنی اگه پول دو ماه رو اول بدم 100% وصل می کنند؟ مطمئنی؟(نگن داری رشوه میدی!! :d )
کاری نداره که 50بده یه خط بنام خودت بگیر راحت.
اینکار رو کردم بعد دو هفته مامور مخابرات اومد بعد گفت این خط ها PCMهست و بهشون نت تعلق نمی گیره و...!

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
میشه بیشتر توضیح بدی؟ یعنی اگه پول دو ماه رو اول بدم 100% وصل می کنند؟ مطمئنی؟(نگن داری رشوه میدی!! :d ) اینکار رو کردم بعد دو هفته مامور مخابرات اومد بعد گفت این خط ها PCMهست و بهشون نت تعلق نمی گیره و...!
یا اون شماره ۴ رقمی که الان یادم نیست میتونی پول رو پیش بدی پیش که بدی دیگه برات وصل میکنن همونجا هم خودت میتونی بپرسی دوست من همینجوری گرفت فیش پرداخت برد گفت ۲ ماه اول رو پیش دادم براش وصل کردن

the110boy

Registered User
لایک‌ها
68
یا اون شماره ۴ رقمی که الان یادم نیست میتونی پول رو پیش بدی پیش که بدی دیگه برات وصل میکنن همونجا هم خودت میتونی بپرسی دوست من همینجوری گرفت فیش پرداخت برد گفت ۲ ماه اول رو پیش دادم براش وصل کردن
گرفتم یعنی تلفنی پرداخت کنم؟ چطوریه شماره کارت و... باید وارد کنم؟
بعد الان سفارش بدم تا فردا شب وصله یا مخابرات هنوزم صف داره؟

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
اینکار رو کردم بعد دو هفته مامور مخابرات اومد بعد گفت این خط ها PCMهست و بهشون نت تعلق نمی گیره و...!

اگه اونیکی خط PCM نیست پس امکان در آوردن از PCM وجود داره و زمانی که از خود مخابرات ADSL میگیری اکثرا خط رو از PCM درمیارن فقط در مورد شرکت های دیگه بازی درمیارن.

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
گرفتم یعنی تلفنی پرداخت کنم؟ چطوریه شماره کارت و... باید وارد کنم؟
بعد الان سفارش بدم تا فردا شب وصله یا مخابرات هنوزم صف داره؟
مخابرات که خیلی سریع تر هست
صیح سفارش بدی عصر وصل برات چون مال خودشون هست دیگه ته پریز رو میکنن توش:دی
آره همون با کارت ایناست فک کنم با دستگاه پوز تو خود مرکز مخابراتی هم بتونی پرداخت کنی
از خوشون بپرسی بهت میگن!

the110boy

Registered User
لایک‌ها
68
مخابرات که خیلی سریع تر هست
صیح سفارش بدی عصر وصل برات چون مال خودشون هست دیگه ته پریز رو میکنن توش:دی
آره همون با کارت ایناست فک کنم با دستگاه پوز تو خود مرکز مخابراتی هم بتونی پرداخت کنی
از خوشون بپرسی بهت میگن!
اون که آره منم قبلا 10 صبح میرفتم مخابرات 1 ظهر وصل بود!
ولی آخرین باری که رفتم گفتن پورت نداریم و باید 2-3 ماهی تو صف وایستی!!
الان دیگه صفی نیست؟

alijamali71

Registered User
لایک‌ها
17
خب جالب نیست مخصوصا Attenuation بالاست زیر 50 خوبه
از سر خط مستقیم تست کن ببین چقدر فرق میکنه
خط رو چند بسته شده؟

مستقیم 1 خط وصله و اون هم به مودم وصله !
خط رو 3249 بسته شده

میتونه مشکل از مودم باشه ؟؟ اخه این مودم خیلی قطع و وصل میشه در حالی که با یه مودم دیگه کامل وصله

اما اون مودم یه مشکل دیگه داره و اینه که داخل خودش کانکشن pppoe ساخته نمیشه یعنی ساخته میشه اما عمل نمیکنه باز باید از تو ویندوز کانکشن بسازم

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
یه تایم اوت بدی داره امروز کلن تایم اوت بود
امروز افتضاح بوده هنوزم افتضاح! پس مشکل سراسری بوده مال یه منطقه نبوده!
امروز افتضاح بود و همچنان هم داغونه.​

اره هنوزم افتضاح با این وضعیت سراسری هست مشکل
الان که همیشه شبا سرویس عالی بوده این وضعیت ۱ مگ هست

خط رو 3249 بسته شده

میتونه مشکل از مودم باشه ؟؟ اخه این مودم خیلی قطع و وصل میشه در حالی که با یه مودم دیگه کامل وصله

اما اون مودم یه مشکل دیگه داره و اینه که داخل خودش کانکشن pppoe ساخته نمیشه یعنی ساخته میشه اما عمل نمیکنه باز باید از تو ویندوز کانکشن بسازم​

از مودم هم میتونه باشه!
اون یکی مودم رو وصل کن همین اعدادا رو مقایسه کن ببین چقدر فرق داره!​

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
خط رو 3249 بسته شده

اما اون مودم یه مشکل دیگه داره و اینه که داخل خودش کانکشن pppoe ساخته نمیشه یعنی ساخته میشه اما عمل نمیکنه باز باید از تو ویندوز کانکشن بسازم
اگه از اتصالات مطمئنی با یه مودم خوب تست بگیر
یا میتونی بگی خطتو رو عدد کمتر ببندند که نویز کم بشه

alijamali71

Registered User
لایک‌ها
17
down up
SNR Margin (dB): 7.8 7.2
Attenuation (dB): 58.5 35.4
Output Power (dBm): 18.0 12.4

بالا