• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

laleh1380

Registered User
لایک‌ها
19
مطمئن باشین مخابرات‌یک نفرو استخدام کرده که تو پیام های ارسالی بشینه پیام های شکایتی رو shift+delete کنه بعد ادرس دهیش هم حذف کنه که تا اخر عمر قابل بازیابی هم نباشه بعد کلا هارد مجازیشو فول فرمت کنه که کلا هر چی شکایت از سرعت هست نابود بشه... پاسخ گویی کجا بود باو؟! دلت خوشه ^_^

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

بله من هم دقیقا منظورم این بود :what:

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

saeed74

Registered User
لایک‌ها
211
از کی تا حالا 800 ثانیه میشه 12 دقیقه؟
اون عکس هم که تابلو هست..
این سرعتی که گفتی رو توی دهاتاشون دارند

میشه 13 دقیقه حالا.. چرا میزنی؟ ^_^
منظورم 3 مگابایت بر ثانیه هست.. یعنی 24 مگابیت بر ثانیه

Irani_2572

Registered User
لایک‌ها
305
دوستانی که از سایتهای استریم ویدیوی آنلاین میبینن ( مثه firstrow1.eu/ ) کیفیت استریمشون چجور هست؟ روان و بدون مشکل و یا با قعطی ( بافرینگ ) زیاد؟ ممنون میشم اونیایی که میونن بگن چون کیفیت استریم من که مثه دایل آپه! یعنی یه استریم با کیفیت پایین رو هم بدون لگ و بافرینگ زیاد نمیتونم ببینم. با اینکه سرعت دانلودم از 100 تا 260 کیلوبایته! فکر نمی کنید این کار ISP هاست؟ چون من از چند ماه پیش توی پارس آفلاین و آسیادزد هم این مشکلو داشتم.

neman addin

Registered User
لایک‌ها
40
فک میکنم منظورشون این بود به یکی اونور بگن ثبتنام کنه بعد یوزرنیم پسورد رو اینجا وارد کنه و بره نت ولی نمیشه... باید حتما تو شهر خودتون باشه... تازه حتی اگه بشه هم اون طوری پینگ هم میره بالا که خیلی بده

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4
سلام
من خودم امتحان کردم و شدنیه
فقط کافیه هر دو خط رانژه باشه
استان گلستان هستم

penguinsjr

Registered User
لایک‌ها
6
دوستانی که از سایتهای استریم ویدیوی آنلاین میبینن ( مثه firstrow1.eu/ ) کیفیت استریمشون چجور هست؟ روان و بدون مشکل و یا با قعطی ( بافرینگ ) زیاد؟ ممنون میشم اونیایی که میونن بگن چون کیفیت استریم من که مثه دایل آپه! یعنی یه استریم با کیفیت پایین رو هم بدون لگ و بافرینگ زیاد نمیتونم ببینم. با اینکه سرعت دانلودم از 100 تا 260 کیلوبایته! فکر نمی کنید این کار ISP هاست؟ چون من از چند ماه پیش توی پارس آفلاین و آسیادزد هم این مشکلو داشتم.

استریم ویدئو شدیدا به پینگ ربط داره... پینگتون رو به دی ان اس سرور ها و سایتی که از ویدئو می بینید چک کنید... تایم اوت نباید داشته باشید و پینگ هم هر چه کم تر باشه بهتر....

Irani_2572

Registered User
لایک‌ها
305
استریم ویدئو شدیدا به پینگ ربط داره... پینگتون رو به دی ان اس سرور ها و سایتی که از ویدئو می بینید چک کنید... تایم اوت نباید داشته باشید و پینگ هم هر چه کم تر باشه بهتر....

ممنون اما اینکاو خودم کردم و الان دارم استریم می کنم با مثه هلو! توی تنظیمات مودم، بخش Advanced تیک ADSL2 , ADSL و G.dmt رو ورداشتم و نوع کانکشنم شد T1.413 و همین کار سرعت استریم رو چند برابر کرد!

با T1.413 دان استریم مودم روی 9984 کیلوبایت سینک می شه. اما با ADSL روی 14000 و بالاتر سینک می شد. فک کنم خط تلفن ما کشش ADSL2 رو نداره چون ارور HEC هم زیاد داشتم اما الان ندارم.

mousey

Registered User
لایک‌ها
27
ممنون اما اینکاو خودم کردم و الان دارم استریم می کنم با مثه هلو! توی تنظیمات مودم، بخش Advanced تیک ADSL2 , ADSL و G.dmt رو ورداشتم و نوع کانکشنم شد T1.413 و همین کار سرعت استریم رو چند برابر کرد!

با T1.413 دان استریم مودم روی 9984 کیلوبایت سینک می شه. اما با ADSL روی 14000 و بالاتر سینک می شد. فک کنم خط تلفن ما کشش ADSL2 رو نداره چون ارور HEC هم زیاد داشتم اما الان ندارم.

الان با این کار سرعت دانلودتون بیشتر شده؟

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
سلام
فعلا تو اکثر جاها مشکل هست، میتونید تو سایت مخابرات tct.ir قسمت اعلام خرابی ADSL پیغام بذارین که البته فکر میکنم تاثیر نداشته باشه.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

اون اعلام خرابی فقط برای خرابی خود خطه که کلا قطع باشه ، من یکبار بخاطر سرعت پایین اعلام خرابی کردم یکی چند ساعت بعد زنگ زد بهم که برا بخش خرابی بود خودشم شاکی بود میگفت همه ناراضین در مورد سرعت کاری از دست ما برنمیاد باید مخابرات مرکزی درستش کنه.

wolfmoon

Registered User
لایک‌ها
197
سلام به همگی

برا گرفتن 512 مخابرات تهران مدركی لازمه ؟

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384

Irani_2572

Registered User
لایک‌ها
305
الان با این کار سرعت دانلودتون بیشتر شده؟

همین الان تست کردم دیدم سرعت دانلود هم بیشتر میشه با این روش! شما هم توی تنظیمات مودم، زیر بخش Advanced Setup روی اونجایی که نوشته DSL یا ADSL کلیک کنید. الان باید چند تا گزینه ( مثه ADSL2+, ADSL2, G.dmt و... ) زیر هم ببینین که تیک خوردن. تیک همشونو بجز گزینه T.1413بردارین سپس روی Save/Apply کلیک کنید تا مودم ریسیت بشه و با تنظیمات جدید بالا بیاد.

الان چند تا تست سرعت اینترنت بگیرین و چندتا ویدیوی آنلاین نگاه کنید ببینید سرعتتون بهتر شده یا نه. اگه با اینکار اینترنت قطع شد یا سرعتتون کمتر شد، دوباره برین تو اون جایی که گفتم و تیک گزینه هارو دوباره بزنید.

Last edited:

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
همین الان تست کردم دیدم سرعت دانلود هم بیشتر میشه با این روش! شما هم توی تنظیمات مودم، زیر بخش Advanced Setup روی اونجایی که نوشته DSL یا ADSL کلیک کنید. الان باید چند تا گزینه ( مثه ADSL2+, ADSL2, G.dmt و... ) زیر هم ببینین که تیک خوردن. تیک همشونو بجز گزینه T.1413بردارین سپس روی Save/Apply کلیک کنید تا مودم ریسیت بشه و با تنظیمات جدید بالا بیاد.

الان چند تا تست سرعت اینترنت بگیرین و چندتا ویدیوی آنلاین نگاه کنید ببینید سرعتتون بهتر شده یا نه. اگه با اینکار اینترنت قطع شد یا سرعتتون کمتر شد، دوباره برین تو اون جایی که گفتم و تیک گزینه هارو دوباره بزنید.

بعضي اي اس پي ها اصلا وصل نميشه با برداشتن تيك اونا يعني فقط رو adsl وصل ميشن مثل پارس انلاين

mousey

Registered User
لایک‌ها
27

برای من گزینه g.dmt adsl و adsl 2+ اش کار می کنه بقیه نه . از نظر سرعت هم به نظر من خیلی فرقی نداشت . البته در حد 3 تا 5 کیلو رو مقایسه نکردم فرق دارن با هم یا نه . بیشتر فرقی که توی اینها دیدم این بود که توی قسمت استاتوس snr margin (اگه درست نوشتم) و این گزینه زیریش که att... بود ، به ترتیب برای g.dmt و بعد ای دی اس ال و بعد ای دی اس 2 ، اعدادش بدتر می شد . یعنی برای کزینه snr عدد کوچک تر و برای att عدد بزرگتر می شد . البته بازم می گم توی سایت آوردن و دانلود کردن فرق خاصی ندیدم ...

INJ3CT8R

Registered User
لایک‌ها
172
دوستان برا من یوتیوب از قیلتر در اومده تصادفیه یا نه؟

VTG

Registered User
لایک‌ها
212
بعضیا در مورد فیسبوقم اینو میگن والا خبری نیس

Sent from my C2105 using Tapatalk 4

برای خود من دویچه وله فارسی و انگلیسی و همینطور یکی از سورس های اصلی دانلود تورنت از فیلتر خارج شده بیشتر از 1 هفته هستش
گوگل و جی میل هم کم و کان یکم بهتر شده ولی هنوز مشکل داره
امیدوارم مسئولین فیلترینگ یوتیوب رو به صورت کلی بردارن و فقط 1 سری ویدیو که لازمه فیلتر کنن همینطور فیسبوک
واقعا ما تو یوتیوب چیزای خوبی یاد میگیریم و 1 سایت اموزشی برای من هست

Last edited:
بالا