• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

Irani_2572

Registered User
لایک‌ها
305
بنظر میاد دیگه ارزششو داره یه هفته بدون اینترنت بمونم اما از یه شرکت دیگه بگیرم

ببینید اگه اینترنت مشکلی نداشته باشه مثه الان، شما هیچ جا اینترنت نامحدود بهتر و ارزونتر از مخابرات پیدا نمیکنی دوست من. این تنها تجربه خود من هست.

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
دوستان من از مخابرات دفاع نمی کنم تازه ازشون برای این قیمتای نجومی و کیفیتای کمشون متنفرم. اما من 2 مگ نامحدود دارم و بجز پسنجشنبه ها و آدینه ها که سرعت زیر 20 هستش و شبا از ساعت 1 تا 7، بقیه ساعات شبانه روز رو با نهایت سرعت یعنی 256 کسلوبایت دانلود میکنم. البته با لینک مستقیم و سرور پرسرعت. سرعت دانلود از سایتهای خارجی هم بالای 100 - 150 هست. چیزی که میدونم توی شرکتای دزد دیگه خیلی وضعیتش بدتره.

من برای مخابرات دزد تبلیغ نمی کنم اما از دید من که چند سال از پارس آفلاین و آسیادزد سرویس داشتم و کم و بیش وضعیت سرویس دهنده های دیگه رو هم میدونم، مخابرات فعلا پرسرعت ترین و با کیفیت ترین اینترنت ADSL ایران رو به مشتری هاش میده و اگه هی تر نزن تو اینترنت، هیچ شرکتی توان رقابت رو باهاش نداره. چه از نظر سرعت در شبانه روز و چه از نظر پینگ سرورای داخلی و خارجی.

ماهی چنده 2 مگ؟

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
دوستان من از مخابرات دفاع نمی کنم تازه ازشون برای این قیمتای نجومی و کیفیتای کمشون متنفرم. اما من 2 مگ نامحدود دارم و بجز پسنجشنبه ها و آدینه ها که سرعت زیر 20 هستش و شبا از ساعت 1 تا 7، بقیه ساعات شبانه روز رو با نهایت سرعت یعنی 256 کیلوبایت دانلود میکنم. البته با لینک مستقیم. سرعت دانلود از سایتهای خارجی هم بالای 100 - 150 هست. چیزی که میدونم توی شرکتای دزد دیگه وضعیتش خیلی بدتره.

من برای مخابرات دزد تبلیغ نمی کنم اما از دید من که چند سال از پارس آفلاین و آسیادزد سرویس داشتم و کم و بیش وضعیت سرویس دهنده های دیگه رو هم میدونم، مخابرات فعلا پرسرعت ترین و با کیفیت ترین اینترنت ADSL ایران رو به مشتری هاش میده و اگه هی تر نزن تو اینترنت، هیچ شرکتی توان رقابت رو باهاش نداره. چه از نظر سرعت در شبانه روز و چه از نظر پینگ سرورای داخلی و خارجی.

دوست عزیز
این سرویسای مخابرات فقط بدرد دانلودر ها میخوره که با چندین تا کانکشن تو کل روز فول دانلود کنن
اما اینترنت که فقط دانلود نیست!
این سرویس مخابرات عملا فقط بدرد دانلود میخوره، اسکایپ گیم بروزینگ استریمینگ تونلیگ تعطیله بعد این میشه با کیفیت ترین!؟

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
74000

یک مگش هم 43000 تومن که تمیز 128 تا سرعتشه. که توی آسیاتک شنیدم سرعتش 40 50 هست.

من پارس انلاین داشتم ماهی‌ ۳۰ گیگ ۵۱۲ از قراره ماهی‌ ۶۰ تومن!

دانلود هم همیشه ۳۴۰ تا ۴۵۰ بود!

واقعا لذت میبردم روزی یه گیگ هم هرچی‌ دوس داشتم دانلود می‌کردم

الان مثل داگ پشیمونم ک مخابرات گرفتم اما اون یه هفته‌ای که وسطش قطع تا اون یکی‌ وصل شه اعصابمو خورد می‌کنه وگرنه فورا تعویض می‌کردم!

0midreza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من آسیاتک دارم تو روزه روشن سرعتا رو نصف کردن همه ناراضین بهشون زنک میزنیم میگن همینه که هست!

دوستان من از مخابرات دفاع نمی کنم تازه ازشون برای این قیمتای نجومی و کیفیتای کمشون متنفرم. اما من 2 مگ نامحدود دارم و بجز پسنجشنبه ها و آدینه ها که سرعت زیر 20 هستش و شبا از ساعت 1 تا 7، بقیه ساعات شبانه روز رو با نهایت سرعت یعنی 256 کیلوبایت دانلود میکنم. البته با لینک مستقیم. سرعت دانلود از سایتهای خارجی هم بالای 100 - 150 هست. چیزی که میدونم توی شرکتای دزد دیگه وضعیتش خیلی بدتره.

Musso

Registered User
لایک‌ها
42
مگه ميشه عوض هم كرد ما كه امكان عوض كردن نداريم

Irani_2572

Registered User
لایک‌ها
305
دوست عزیز
این سرویسای مخابرات فقط بدرد دانلودر ها میخوره که با چندین تا کانکشن تو کل روز فول دانلود کنن
اما اینترنت که فقط دانلود نیست!
این سرویس مخابرات عملا فقط بدرد دانلود میخوره، اسکایپ گیم بروزینگ استریمینگ تونلیگ تعطیله بعد این میشه با کیفیت ترین!؟

1/ مخابرات هم سرعت دانلودش خوبه هم بهترین پینگو توی ایران داره.

2/ من گفتم با کیفیت ترین توی شرکتای دزد ایران.

3/ سرعت استریم منم افتضاح بود اما با روشی که توی صفحه 308 دادم سرعت استریمم بهتر شد.

راستی سرعت استریم و چیزشکنا توی همه سرویس دهنده ها ریده ماله الان.

VTG

Registered User
لایک‌ها
212

3/ سرعت استریم منم افتضاح بود اما با روشی که توی صفحه 308 دادم سرعت استریمم بهتر شد.

شما کجا هستید؟؟؟این کاربرایی که شاکی هستن از مخابرات برای تهران هستن و اینجا واقعا اشغاله سرویسشون فقط به درد دانلود میخوره همینو بس،البته به درد گیم هم میخوره ولی نه اینکه هاست بشی یا گیمای سنگین،باهاش دوتا میشه بازی کرد

alijamali71

Registered User
لایک‌ها
17
دوستان من 1 مگ تمدید کردم
نامحدود 43 تومن که با مالیات و اینا میشه 45500

اما سرهت دانلود من بیشتر از 62 نمیشه
قشنگ معلومه محدود کردن
زنگ زدم 2020 که پشتیبانی مرکزی هست میگه شما نامحدود دارید و ضریب 1 به 8 هست و باید سرعتتون کمتر باشه
گفتم خانوم ضریب 1 به 8 هم که باشه 1024 تقسیم به 8 میشه 128 خوب من همین وهم ندارم سرعت دانلودم 62 ه قشنگ مشخصه که کمتر بستین
هیچی هر باز یه چیزی میکفت بعدشم گفت که هیستوری رو پاک کنین مقداری سرعت بیشتر میشه !!!!!!!!!!!!1
الان من چکار کنم !!!!
ساری هستم تا قبل انخابات خیلی خوب بود بعدش سرعت ها واقعی شد الان هم که 1 مگ به اندازه 512 سرعتشه !!!!!!!!1

andyou

Registered User
لایک‌ها
642

اصلا با حرفتون موافق نیستم

تنها مزیت مخابرات اینه مه پول رانزه نمی گیره همین

بعدم این که اسمش رقابت نیست اینجا تمامه شرکتا ارا دهنده سرویس زیر نظر مخابرات و مستقل نیستن

معمولا کس واسه خون 2 مگ نا محدود نمی گیره 80 ت هزار ت هر مال بده به این دزدا که چی بشه معولا شرکتا یا اداره هاو................... این سرویسو برمی دارن

شما اگه سرویس محدود انتخاب می کردی مثل بقیه کاربرایه خانگی متوجه کیفیت و نویز می شدید
دانلود رایگان هم که از 1-7 طبق اطلاعیه جدید مخابرات دزد از رو بیشتر تعرفه ها برداشته شده
ولی من که طرح بعث دارم دانلود رایگانم به گند کشیدن از ساعت 3:40 هر 20 دقیقه یهdc می ندازه که کلا اینترنت قطع می شه وباید دوباره روشن خاموش یا کابل تلفن رو دربیارین ودوباره جا بزنین ( از کل پهنای باند استفاده کنین مثلا دانلود 120-130)

من حدود 6 ماه پیش لاینترنت ماهواره ای داشتم که تمام اکانتها نامحدود بدون کوچکترین افت سرعتی بود بدون فی لتر
512kB/s سرعت دانلود بود که قیمت ماهیناش 40ت بود واقعا لذت بردم دانلود به این می گن
نه اینکه شما 80 ت پول می دین سرعت دانلودتونم 120kB/s با نوسان زیاد و کیفیت پایین از همه مهمتر dc و با 90% فیلتر بوذدن سایت
حالا بازم مخابرات خوبه به نظرتون

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803

قشنگ معلومه محدود کردن
زنگ زدم 2020 که پشتیبانی مرکزی هست میگه شما نامحدود دارید و ضریب 1 به 8 هست و باید سرعتتون کمتر باشه
گفتم خانوم ضریب 1 به 8 هم که باشه 1024 تقسیم به 8 میشه 128 خوب من همین وهم ندارم سرعت دانلودم 62 ه قشنگ مشخصه که کمتر بستین
هیچی هر باز یه چیزی میکفت بعدشم گفت که هیستوری رو پاک کنین مقداری سرعت بیشتر میشه !!!!!!!!!!!!1
الان من چکار کنم !!!!
ساری هستم تا قبل انخابات خیلی خوب بود بعدش سرعت ها واقعی شد الان هم که 1 مگ به اندازه 512 سرعتشه !!!!!!!!1

دور از جون شما اون ۲۰۲۰ اصلن نمیدونن ن چیه نشستن اونجا حرفای مفت میزنن
من یه هفته نتم قطع بود آقا از ۸ صبح ما زنگ میزدیم تا ۱۰،۱۱ هرکدوم یچی میگفتن اصن یک وضع بدی دارن
پشتیبانی داتک پارس انلاین واقعا عالسه

Sent from my iPhone using Tapatalk

andyou

Registered User
لایک‌ها
642

قشنگ معلومه محدود کردن
الان من چکار کنم !!!!

دوستم بزرگترین اشتاه خرید انترنت از مخابراته

من اشتراک محودد بعثت دارم 1مگ هست سرعت دانلودم نهایت120-130 هست ینی ماله بنده 1به 8 هست

ماله شما 1به 16 هست

بازم باید بری دعا کنی که
ضریب اشتراکت 1به همه نیست
:lol:

جدیدا مخابرات اپلود هم جزو دانلود حساب می کنه از حجم دانلودتون کم می شه دزدی در روز روشن می تونین ریز کارکردتونو ببینید

متوجه عمق فاجعه می شید

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
دوستان گره مشکل ما برداشتن اون قانون 1 به درک هست!!

بعضي اي اس پي ها اصلا وصل نميشه با برداشتن تيك اونا يعني فقط رو adsl وصل ميشن مثل پارس انلاين
برا من فقط g.dmt وصل میشه رو مخابرات adsl2 هم کار میکرد البته فرقی تو این سرعتهای پفکی ندارند

این چیزی هستش که رو مودم من ست شده

مشاهده پیوست 442445

این مال 512 هستش

کمه ؟ زیاده ؟ چطوریاست ؟
همون 512 هست دیگه سرعت آپ رو هم که طبق معمول مخابرات خیلی کم میبنده

منم اصلا با این نظر موافق نیستم وقتی گرفتم تونستم بفهمم من کاری به پشتیبانیش ندارم ولی اصلا مسئول نیستند!
سرعت دانلودش برای نامحدود ممکنه خوب باشه یعنی در ماه چند گیگ که میگیری رو میگم ولی پینگش مذخرفه
مهمتر اینکه packet loss خیلی زیادی داره نویز هم دوستمون درست گفت چون سرعت رو پایین میبنده کمه
استریم هم که مرخص، مهمتر اینکه سرویس محدود هم که نداره خلاصه همه اینا مخابرات رو به ته لیستم اضافه کرد
کسی براش خوب درومده خدا رو شکر کنه البته که بقیه شرکتها هم مشکلات خودشونو دارند
مخابرات هم شرکت خصوصیه یادتون رفته که 3پاه خیلی وقت پیش مصادرش کرد رفت، مثل بقیه شرکتها
ولی همشون از زیرساخت میگیرند که چون قیمت رو کاهش نداده مجبور شدند isp ها تعییراتی تو قیمتها بدند
چون هزینه نگهداری دستگاهها زیاد شده دلیلشو هم که میدونید

Irani_2572

Registered User
لایک‌ها
305
منم گفتم سرویس من 2 مگ نامحدود اما دوستان دقت نکردن. الته اینم بگم سرعت استریمش با اینکه یکم بهتر از پارس آفلاین و آسیاچُس هست اما بازم خیلی خرابه به ویژه با چیزشکن.

من به این نتیجه رسیدم که به همه شرکتا گفتن سرعت استریم رو کم کنن چون من یادمه تا یک سال پیشم که هنوز پارس بودم با آخرین سرعت میتونستی استریم ببینی اما دو ماه پیش با 1 مگ محدود آسیاتکم نمیشد یه ویدیوی بی کیفیتم روون نگاه کرد.

saeed74

Registered User
لایک‌ها
211
فک کنم فقط تو مشهد نامحدود مخابرات نمیدن... باز خدارو شکر من مسی هستم.. ب نظرتون از کدوم ای پی اس سرویس نامحدود بگیرم؟! بودجم خیلی نیست.. ماهی 25 تومن حداکثر بتونم بدم

Sent from my C2105 using Tapatalk 4

saberkhan7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان یه راهنمایی میخاستم. 512 نامحدود مخابرات الان سرعت دانلودش چنده؟ قیمتش چطور؟

Last edited:

MyView

Registered User
لایک‌ها
83

قشنگ معلومه محدود کردن
الان من چکار کنم !!!!

من هر روز دارم از دست وضعیت نت ایران صدبار نفرینشو نمیکنم، کار و زندگیم خوابیده!

اما خب طبق قرار داد سرعت شما 1024 کیلوبیت هست که ضریبش هم یک به هشت ذکر شده،
یعنی 1024 کیلوبیت که خودش = 128 کیلوبایت - این واسه کسی که خط بدون ضریب اشتراک گرفته باشه یعنی یه خط dedicated که قیمتش باید بیش از این رقما باشه الان،
اما شما با توجه به ضریب اشتراک 1 به هشت باید این 128 کیلوبایت رو مجدد به 8 تقسیم کنید که = 16 کیلوبایت! و متاسفانه این چیزیه که توی قرارداد شما و بنده چه در مخابرات و چه در آسیاتک ذکر شده و قانونا اونا درست میگن، به شما و بنده خیلی دارن حال میدن (مثلا!).

البته محض روشن شدن اوضاع بود، وگرنه...

ali123321

Registered User
لایک‌ها
220
دوستانی که در تهران 2مگ از مخابرات گرفتن،از سرعت راضین؟ برای دانلود مناسبه؟
راحت 2 مگ میدن یا باید نامه یا کارت ببری؟
مرکز مخابراتی دانشگاه هستم.
ممنون

BORO2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوستان من یه سئوال واسم پیش اومده من ازمخابرات تهران adsl1مگ واسه شرکتمون گرفتم واز یه شرکت خصوصی 512وایرلس بخاطر اینکه تو مواقع قطعی هرکدوم اون یکی بداد برسه.
حالا جای تعجب واسم سرعت دانلود adslطبیعی 128رو میکشه ولی توی لود صفحه ها از وایرلس512که گرفتم کندتر عمل میکنه بااینکه دوبرابر سرعتش بیشتر توی باز کردن مرورگرها این
اصلا به چشم نمیادو وایرلس خیلی سریعتر لود میکنه صفحات.

بالا