• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

mohammad_p30

Registered User
لایک‌ها
5
کسی با اینترنت مخابرات می تونه از rapidshare دانلود کنه ؟
هر وقت می زنم میگه یکی با این ای پی داره دانلود می کنه .
اخه ای پی هم که share باشه بالاخره یه بار که ...

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
شما با روتر وصل میشین یا pppoe کانکشن ه خود ویندوز؟ در هر صورت مودمو خاموش روشن کنین ببینین جواب میده یا نه.

Last edited:

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
من چون اکسز پوینت روتر داشتم همون مودم خودشون رو گرفتم.. الان نفهمیدم چاره ی کارم چی شد؟

من تمام تنظیمات رو تو خود مودم دادم و هیچ گونه connectionی در ویندوز نساختم. هر کامپیوتری که به مودم وصل میشه، اونو به عنوان یه UPnP Device میشناسه و به اینترنت وصل میشه. (کلا تو ویندوز 7 خیلی راحت پیش میره...!)

من خوشبختانه به چنین مشکلی برنخوردم!

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672
محدودیت حجمیش در ماه برای 128 چنده؟ قیمتش چنده؟

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
محدودیت حجمیش در ماه برای 128 چنده؟ قیمتش چنده؟
محدودیت حجمی نداره، قیمت هم 10000 تومن، البته برای ما تو قبض زده بود 7600! به هر حال تو همین مایه هاست، سرعت دانلود هم بهت در بهترین حالت 13.5 میده.

mehryar

Registered User
لایک‌ها
255
محدودیت حجمی نداره، قیمت هم 10000 تومن، البته برای ما تو قبض زده بود 7600! به هر حال تو همین مایه هاست، سرعت دانلود هم بهت در بهترین حالت 13.5 میده.
اینی که برای شما زده 7600 احتمالا برای اینه که سرویس شما از وسط ماه یا اوایل ماه وصل شده
از ماه همون دیگه 9900 میشه

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0

من در بهترین حالت 220kb/s هم داشتم :D! ولی نرمش همون 13-14 هست.

zxcvmohsen

Registered User
لایک‌ها
25
بابا یکی که حوصله اش زیاده تو پیام خصوصی واسه من بگه چطور مودم رو تنظیم کنم که نیاز به ساختن کانکشن نداشته باشه..
از خودشون مودم گرفتم HUAWIE و هیچ تنظیمی هم انجام ندادم.. اما الان باید کانکشن بشازم و در نتیجه همزمان با بیش از یه کامپیوتر نمی شه وصل شم
پیشاپیش ممنونم

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
بابا یکی که حوصله اش زیاده تو پیام خصوصی واسه من بگه چطور مودم رو تنظیم کنم که نیاز به ساختن کانکشن نداشته باشه..
از خودشون مودم گرفتم HUAWIE و هیچ تنظیمی هم انجام ندادم.. اما الان باید کانکشن بشازم و در نتیجه همزمان با بیش از یه کامپیوتر نمی شه وصل شم
پیشاپیش ممنونم
تو سی دی مودم یه دفترچه راهنما هست که خیلی ساده توضیح داده
اینم ایپی مودمتون 192.168.1.1
اول میری تو این ادرس و Virtual Circuit رو روی اولین گزینش که احتمالا pvc0 هست ست میکنی ! vpi رو 0 و vci رو 35 ست میکنی ! احتمالا پیشفرض خودش رو همین 0 و 35 هست ! دیگه بقیش مشخصه ! status رو میزاری رو activated ! یه سری گزینه دیگه زیرش اضافه میشه ! که همونجا یوزر و پس رو وارد میکنی ! connection رو هم always on بزار !

در نهایت میشه یه چیزی شبیه این ! البته صفحه setup مودم شما فرق میکنه !
http://piau.ir/img/users/reza/setup.jpg

regedit021

Registered User
لایک‌ها
141
محدودیدت حجمی نداره.
ماهی 9900 تومان.

هزینه نصب هم نداره رایگان.

دوست عزیز میشه مراحل ثبت نام رو بگید؟

منم از مرکز مشهدی مهدی می خوام بگیرم!کسی از این مرکز adsl گرفته؟

چند روز طول مي كشه تا وصل شه؟

Last edited:

mohammad_p30

Registered User
لایک‌ها
5
دوست عزیز میشه مراحل ثبت نام رو بگید؟

منم از مرکز مشهدی مهدی می خوام بگیرم!کسی از این مرکز adsl گرفته؟

چند روز طول مي كشه تا وصل شه؟

زنگ بزنید از خودشون بپرسید .
معمولا 2 روز وصل میشه .

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672
امروز رفتم برای ثبت نام

اخرین قبض ((البته پرداخت شده و بدون بدهی))

کارت ملی و کپیش(( کپیش رو که از من نخواست)) شناسنامه هم برده بودم

همین و امضای یک فرم

گفت تازه دوشنبه هفته آینده بیا اینجا ببینیم میشه یا نمیشه:دی

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
مفت گرونه . من با روتر خواستم به دو تا کامپیوتر (یک لب تاپ و یک دسک تاپ) هم زمان اینترنت بدم اما در آن واحد فقط یک کامپیوتر میتونه استفاده کنه . یعنی وقتی که لپ تاپ وصل باشه دسکتاپ اینترنت نداره و بالعکس . تنظیمات رو هم داخل خود مودم ذخیره کردم.

من آسیاتک داشتم و به راحتی با استفاده از همین مودم روتردار به دو تا دستگاه اینترنت میدادم . اگه برای این موضوع نتونم راه حلی پیدا کنم اوایل هفته دیگه میرم درخواست میدم که خط رو جمع کنند. سرعتش هم که تعریفی نداره و به طرز وحشتناکی هم نوسان داره . دیشب حدود ساعت 9 صفحه میل یاهو رو به زور باز می کرد.

راستی از سواد پشتیبانیشون اگه براتون بگم از خنده نمیتونید جلوی خودتونو بگیرید.

در کل این جمله رو هیچ وقت از یاد نبرید که هیچ ارزونی بی علت نیست . استثنا هم وجود نداره.

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
البته این رو هم اضافه کنم که کسی که اصلا اینترنت پر سرعت رو تجربه نکرده و از دایال آپ یک مرتبه میاد رو ADSL مخابرات شاید این سرویس به نظرش آخر سرعت و کیفیت بیاد . اما کسانی که از شرکت هایی مثل آسیاتک ، شاتل و ... اینترنت داشته اند و اینترنت مخابرات رو با اونها مقایسه کنند خواهند فهمید که من چی میگم.

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
مفت گرونه . من با روتر خواستم به دو تا کامپیوتر (یک لب تاپ و یک دسک تاپ) هم زمان اینترنت بدم اما در آن واحد فقط یک کامپیوتر میتونه استفاده کنه . یعنی وقتی که لپ تاپ وصل باشه دسکتاپ اینترنت نداره و بالعکس . تنظیمات رو هم داخل خود مودم ذخیره کردم.

من آسیاتک داشتم و به راحتی با استفاده از همین مودم روتردار به دو تا دستگاه اینترنت میدادم . اگه برای این موضوع نتونم راه حلی پیدا کنم اوایل هفته دیگه میرم درخواست میدم که خط رو جمع کنند. سرعتش هم که تعریفی نداره و به طرز وحشتناکی هم نوسان داره . دیشب حدود ساعت 9 صفحه میل یاهو رو به زور باز می کرد.

راستی از سواد پشتیبانیشون اگه براتون بگم از خنده نمیتونید جلوی خودتونو بگیرید.

در کل این جمله رو هیچ وقت از یاد نبرید که هیچ ارزونی بی علت نیست . استثنا هم وجود نداره.

تنظیمات مودم روی DHCP ه؟ تعداد نفراتی که میتونن وصل شن رو شاید کردین 1 ip ! چون اینی که میگین ماله مودمه ربطی به نت نداره باید هر کدوم ip بگیرن وصل شن
ip ها PC روی اتوماتیکه؟

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
تنظیمات مودم روی DHCP ه؟ تعداد نفراتی که میتونن وصل شن رو شاید کردین 1 ip ! چون اینی که میگین ماله مودمه ربطی به نت نداره باید هر کدوم ip بگیرن وصل شن
ip ها PC روی اتوماتیکه؟

سلام ،

من با همون تنظیماتی که برای آسیاتک داشتم این کار رو انجام دادم . تعدا نفراتی که میتونن وصل بشن رو از کجا باید تنظیم کنم؟

IP پی سی روی اتوماتیکه .

ببینید من پی سی رو با کابل LAN وصل کردم به مودم و لپ تاپ رو هم با یو اس بی به مودم وصل کردم . این روش برای آسیاتک به راحتی جواب میداد و هر دو دستگاه همزمان استفاده میکردند. مودم هم Asus AM602 هستش.

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0

...

استثنا که همیشه وجود داره! ولی خوب اینطور که پیداست کیفیت سرویس مراکز مختلف با هم فرق داره.
در مورد مشکلتون با مودم هم به احتمال زیاد از تنظیمات خود مودم یا کامپیوتر هاست، چون مودم عملا فقط وظیفه توزیع اینترنت رو بر عهده داره، مگه اینکه منظورتون این باشه که سرعت آنقدر میاد پایین که انگار اینترنت قطع شده!

بالا