• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

joojefarary

Registered User
لایک‌ها
1
سمت ما هم جدیدا داره مخابرات adsl میده ( مخابرات آیت الله کاشانی )
من امروز رفتم قرار داد بستم ولی نمیدونم چرا گفتن یک هفته طول میکشه .

joojefarary

Registered User
لایک‌ها
1
خداییش دوستان بی انصافی میکنند . من امروز سرویسم وصل شد . دقیقا ظرف 72 ساعت . سرعت صفحه باز کردنش عالی سرعت دانلودشم عالی .

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
خداییش دوستان بی انصافی میکنند . من امروز سرویسم وصل شد . دقیقا ظرف 72 ساعت . سرعت صفحه باز کردنش عالی سرعت دانلودشم عالی .

آقا منم کاشانیم (البته شاتل:دی)! مودم و این هات چیه؟ یک تست سرعت می ذاری؟ پرسیدی می شه بالای 128 گرفت یا نه؟

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
سلام دوستان عزیز ،

اگه لطف کنید از دو آی پی زیر با اینترنت مخابرات تهران پینگ بگیرید و نتیجه رو اعلام کنید ممنون میشم :

193.200.164.42
193.200.164.43

joojefarary

Registered User
لایک‌ها
1
نه فقط 128 میدن فعلا . این دستور ping چه جوری باید اجرا کنم ؟

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
نه فقط 128 میدن فعلا . این دستور ping چه جوری باید اجرا کنم ؟

در منوی Run ویندوز تایپ کنید : cmd و OK رو بزنید .

سپس تایپ کنید :

ping 193.200.164.43 -t

و سپس دکمه Enter رو بزنید.

Last edited:

doomhammer65ir

Registered User
لایک‌ها
159
سلام دوستان عزیز ،

اگه لطف کنید از دو آی پی زیر با اینترنت مخابرات تهران پینگ بگیرید و نتیجه رو اعلام کنید ممنون میشم :

193.200.164.42
193.200.164.43

اینا رو گرفتم

فایل های ضمیمه

• Screenshot.png
    Screenshot.png
    88.8 KB · نمایش ها: 33
  • Screenshot2.png
    Screenshot2.png
    88.9 KB · نمایش ها: 30

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756

joojefarary

Registered User
لایک‌ها
1
بفرمایید

فایل های ضمیمه

• untitled.JPG
    untitled.JPG
    82.7 KB · نمایش ها: 25

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
دوستان در مورد دانلود از تورنت برای کسی مشکلی پیش نیومده؟ دقیقا از 3 روز پیش تقریبا 2 یا 3 نصفه شب نمودار سرعت به شدت اومد پایین به زیر 2 کیلوبایت، کلاینتم Bittorrent 6.4 بود و با utorrent 2.0.1 هم که امتحان کردم نتایج یکسان بود و در بهترین حالت چیزی بین 3 تا 5 بهم سرعت میده. باید بگم که خود تورنتها هیچ مشکلی ندارند و مشکل هم کاملا ناگهانی (زمانی که خوب بودم) اتفاق افتاده. البته تقریبا به مدت 2 3 ساعت بین 11 تا 2 نصفه شب سرعت عادی میشه و دوباره به همون مقدار پایین بر میگرده.
البته در روز اول سرعت کلا پایین بود و برای گشت و گذار و دانلود مستقیم هم همینطور بود اما از اون به بعد فقط سرعت تورنت اینقدر پایینه.

joojefarary

Registered User
لایک‌ها
1
به نظرم از این شرکت خصوصی بهتر که هر دو ماه قیمتاشون عوض میکنند علکیم 10 20 تومن پول شارژ میگیرند . من که ازش خیلی راضیم . خوبیش به همین که نا محدود . من خودم قبلا 512 محدود داشتم شبانه رایگان . یک فایل باید وای میستادم تا شب بگیرم شبم که میشد وسطاش قطع میشد باید وا میستادم تا فردا شب . ولی الان حداقل مطمعا تا یک دو ساعت بعد فایل میگیرم .

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان در مورد دانلود از تورنت برای کسی مشکلی پیش نیومده؟ دقیقا از 3 روز پیش تقریبا 2 یا 3 نصفه شب نمودار سرعت به شدت اومد پایین به زیر 2 کیلوبایت، کلاینتم Bittorrent 6.4 بود و با utorrent 2.0.1 هم که امتحان کردم نتایج یکسان بود و در بهترین حالت چیزی بین 3 تا 5 بهم سرعت میده. باید بگم که خود تورنتها هیچ مشکلی ندارند و مشکل هم کاملا ناگهانی (زمانی که خوب بودم) اتفاق افتاده. البته تقریبا به مدت 2 3 ساعت بین 11 تا 2 نصفه شب سرعت عادی میشه و دوباره به همون مقدار پایین بر میگرده.
البته در روز اول سرعت کلا پایین بود و برای گشت و گذار و دانلود مستقیم هم همینطور بود اما از اون به بعد فقط سرعت تورنت اینقدر پایینه.

من کلا تورنتم بالای 5kb/s نمیره!

ممنون از محبت و توجه شما . ظاهراً این وضعش خیلی خرابه و تایمش خیلی بالاست. نوسان هم که زیاد داره . پینگ بقیه دوستان چطوره؟

193.200.164.43 تقریبا 40ms بدتره.

فایل های ضمیمه

• Ping.JPG
    Ping.JPG
    62.7 KB · نمایش ها: 22
Last edited:

zxcvmohsen

Registered User
لایک‌ها
25
ببینم دوستان همه PPPoE کانکت می شن؟؟
من با روتر می تونم اینترنتم رو شر کنم؟ آخه تو سیستم دوم که می خواد وصل شه یوزر پسورد رو قبول نمی کنه...

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
من با روتر می تونم اینترنتم رو شر کنم؟ آخه تو سیستم دوم که می خواد وصل شه یوزر پسورد رو قبول نمی کنه...
اگر شبكه كردي ديگه نميتوني با pppoe كانكت بشي چون هر يوزر از يك سيستم ميشه و بايد حتما اتو كانكت بكنيش تا هر دو سيستم وصل بشن
مگه اينكه از مخابات دوتا يوزر و دوتا پسورد بگيري كه ماهي 20تومن ميشه ولي اينطوري هر سيستم با اكانت خودش وصل ميشه

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
من خودم با مودم WAG120N بصورت LAN به کامپیوتر خودم و بصورت wireless به 2 تا لپ تاپ اینترنت میدم؛ در ضمن خود کامپیوترها هم می تونند با هم تبادل اطلاعات داشته باشن.

zxcvmohsen

Registered User
لایک‌ها
25
اگر شبكه كردي ديگه نميتوني با pppoe كانكت بشي چون هر يوزر از يك سيستم ميشه و بايد حتما اتو كانكت بكنيش تا هر دو سيستم وصل بشن
مگه اينكه از مخابات دوتا يوزر و دوتا پسورد بگيري كه ماهي 20تومن ميشه ولي اينطوري هر سيستم با اكانت خودش وصل ميشه

من خودم با مودم WAG120N بصورت LAN به کامپیوتر خودم و بصورت wireless به 2 تا لپ تاپ اینترنت میدم؛ در ضمن خود کامپیوترها هم می تونند با هم تبادل اطلاعات داشته باشن.

من چون اکسز پوینت روتر داشتم همون مودم خودشون رو گرفتم.. الان نفهمیدم چاره ی کارم چی شد؟

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
آقایون این مخابرات خودش هم مودم میفروشه؟

اگه میفروشه مودمش چیه؟

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
من چون اکسز پوینت روتر داشتم همون مودم خودشون رو گرفتم.. الان نفهمیدم چاره ی کارم چی شد؟
داداش من اتو كانكت auto connect بايد بكنيشون
يعني رمز و پسورد توي مودم سيو كن نه از طريق كانكشن pppoe اوكي
يعني هر وقت كانكشن لن وصل بود تو نت باشي

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
بله عزیز شما میتونید با روتر اینترنت رو شر کنید فقط باید تنظیمات رو داخل روتر انجام بدید. وارد صفحه تنظیمان روتر که بشین معمولا معلومه که باید چکار کنید، میتونید از خود مخابرات هم بخواین که براتون انجام بدن، اما اگه به یک کامپیوتر فقط کلنکشن بسازین دیگه نمیشه از اون کانکشن جای دیگه استفاده کرد مگر اینکه کامپیوتر رو دیسکانکت کنین.

بالا