• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
من نگرفتم ولی جواب سوالاتون ! :

128 با سرعت دانلود 12-13 کیوبایت در ثانیه هر ماه 10 تومن ! قیمت تمام شدش هم همینه ! یعنی شما 10 تومن میدی ! بالاتر از 128 هم نمیدن !
شما خودت داري ؟
ممكنه مثل مثلا برخي شركتا قاط بزنه بالاترم بره ؟
بعد من الان512 فن اوا دارم يك گيگ يك ماهه ماهانه 16 تومن حدودا ميدم ميخوام ببينم بنظرتون ارزش داره اونو بدم اينو بگيرم
اينترنت مايه حياطمه چقدر معطل ميشم براي گرفتنش امروز زنگ زدم گفت سه روزه ولي راسته ؟
بعد هزينه رانژه چقدر ميگيره مخابرات ؟

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
شما خودت داري ؟
ممكنه مثل مثلا برخي شركتا قاط بزنه بالاترم بره ؟
بعد من الان512 فن اوا دارم يك گيگ يك ماهه ماهانه 16 تومن حدودا ميدم ميخوام ببينم بنظرتون ارزش داره اونو بدم اينو بگيرم
اينترنت مايه حياطمه چقدر معطل ميشم براي گرفتنش امروز زنگ زدم گفت سه روزه ولي راسته ؟
بعد هزينه رانژه چقدر ميگيره مخابرات ؟
من ندارم ! من شاتل دارم
نه به نظرم بتونی از شاتل اکو بگیری یا اینکه از پارس انلاین محدود 3 گیگ بگیری خیلی بهتره !
چون این سرعت مخابرات واقعا رو اعصابه ! قاط هم نمیزنه !
پارس بگیری سرعتت 80 به بالا هست و اگرم از شاتل اکو بگیری باز سرعتت دور و بر 60 هست !
قیمت جفتشونم حدود 17-18 هست !

مخابرات یه هفته ای طول میکشه ! برای رانژه هم چیزی نمیگیره !

siminrazaghi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من که گیج شدم

من سرعت الان سرعت 512 محدود دارم و میخام از مرکز مخابرات ولیعصر نامحدود128 بگیرم ولی
خود شرکت پشتیبان فعلی بنده میگه که سرویس مخابرات هم محدود 2 گیگ در ماهه! راست میگه؟
و خود مرکز مخابرات بعضی هاشون میگن محدود و بعضی هاشون هم میگن نامحدوده و بعضی هم میگن فعلا نامحدوده!!!

توروخدا کمکم کنید! من اگه 512 فعلیم رو از رانژه خارج کنم و نتونم سرویس نامحدود از مخابرات بگیرم دیگه راه برگشت نخواهم داشت چون همه سرویسها تو این مرکز پر شدن!
:(

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
من که گیج شدم

من سرعت الان سرعت 512 محدود دارم و میخام از مرکز مخابرات ولیعصر نامحدود128 بگیرم ولی
خود شرکت پشتیبان فعلی بنده میگه که سرویس مخابرات هم محدود 2 گیگ در ماهه! راست میگه؟
و خود مرکز مخابرات بعضی هاشون میگن محدود و بعضی هاشون هم میگن نامحدوده و بعضی هم میگن فعلا نامحدوده!!!

توروخدا کمکم کنید! من اگه 512 فعلیم رو از رانژه خارج کنم و نتونم سرویس نامحدود از مخابرات بگیرم دیگه راه برگشت نخواهم داشت چون همه سرویسها تو این مرکز پر شدن!

نامحدوده

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
بالاتر از 128 رو به كيا ميدن؟
دانشجوي ارشد؟

reza_badkonaki

کاربر فعال
لایک‌ها
325

siminrazaghi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کی از منطقه هفت مخابراتی adsl رفته؟؟؟؟
یه سوال کوچولو دارم ازش! :f34r:

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
بابا اينا كين
زنگ زدم مسئول منطقه حافظ ميگم حجمش
ميگه نامحدوده
ميگم سرعتش چقدره حدودا ؟
ميگه اونم نامحدوده
ميگم افت سرعت نداره
ميگه ما استفاده نميكنيم بعدشم128 هست افتم داشته باشه فوقش ميشه 120 انگار كيلومتر ماشينه
تو رو خدا ما رو نگا چه بدبختيم معلوم نيست طرف اصلا ميدونه كامپيوتر چيه جواب ميده

siminrazaghi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

آدم نمیدونه به کجا باید شکایت کنه!
یه مشت آدم گذاشتن تو مخابرات که بلد نیستن اسم خودشونو درست و حسابی بنویسن
:blink:
دوستانی که adsl مخابرات دارن، تو رو خدا بگید میصرفه که من adsl محدود و حجمی فعلی مو بیخیال بشم و برم از مخابرات 128 نامحدود بگیرم؟
منطثه 7 مخابراتی که تازه شروع کرده به واگذاری، کسی تا بحال ازش adsl نامحدود گرفته؟ خواهشا اگه آره بگه چجوریه!
یه دنیا ممنون میشم اگه کسی جواب منو بده!

reza_badkonaki

کاربر فعال
لایک‌ها
325

دوستانی که adsl مخابرات دارن، تو رو خدا بگید میصرفه که من adsl محدود و حجمی فعلی مو بیخیال بشم و برم از مخابرات 128 نامحدود بگیرم؟
منطثه 7 مخابراتی که تازه شروع کرده به واگذاری، کسی تا بحال ازش adsl نامحدود گرفته؟ خواهشا اگه آره بگه چجوریه!
به خدا یه صفحه قبل تر رو بخوننین جواب همه سوالاتون رو میگیرید ! تمام سوالات این تاپیک تکراریه !

بله نامحدوده ! سرعتشم خوب نیست ! یه چیزی حدود 12-13 کیلوبایت در ثانیه ! حتی برای بعضی ها 10 کیلوبایت در ثانیه !
قیمتشم ماهی 10 تومنه !
حالا خودتون حساب کنید که میتونید با این سرعت بسازید یا نه ! ؟

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
ارزش داره من خط512 فن اوا - شبانه 2تا7 رايگان - سرعت دان شبانه متوسط (از2تا4:30 حدود8 و بعدش حداكثر30)- روزانه حداكثر سرعت50
يك ماهه - يك گيگ - ماهي 13000 تومان ( البته براي من اين قيمته)
بدم و اين خط128 بگيرم اگر مركز حافظ كسي داره و مشكلي نداره بگه
الان سه روزه زنگ ميزنم ميگه72 ساعته وصل ميشه

aasemi

Registered User
لایک‌ها
112

سرویسشون آشغاله... واسه همین ارزون میدن...دوست من پزشکه با هزار بدبختی رفت از مدیر عاملشون نامه گرفت برای 256.. به جای سه روز ا ماه معطل نامه بود تا رسید به مرکز مخابراتش با هزار جور تماس ... نامه دو تا مرکز دیگه رفته بود... بعد که سرویسو گرفت 1 روز نشد پس داد...صفحه ها بخوبی باز نمیشه... سرعت داون لود در حد 12 یا 10 هست.. آی پی ولید ندارن با رپید شیر مشکل وجود داره...پشتیبانی خیلی ضعیف... اصلا اینکاره نیستند...
حالا پسشون داده با کلی معطلی و عقب افتادن کارهاش و ضرر مالی منتظره که دوباره از سرویس دهنده قبلیش بگیره...

Last edited:

doomhammer65ir

Registered User
لایک‌ها
159
در نگاه کلان این خدمات ( adsl مخابرات ) درخور کسانی هست که مشکل خط داشتند و نمیتوانند از دیگر کمپانی ها خدمات بگیرند . و اگرنه از نگر من کمپانی های خصوصی بدلیل همان خصوصی بودن بسیار مشتری مدار تر و کاربلد تر از مخابرات اند . کسی که از مخابرات خدمات میگیرد بدین کار واداشته شده ( فیبر بودن خط یا نبود کمپانی خصوصی خدمات دهنده ) پس به قول گفتنی دستش زیر اسیاب مخابرات است و افزون بر ان من و شمای کاربر حقوق ان کارمند مخابرات را نمیدهیم پس مشکلات و کمبود های سرویس ما برای او هیچ اهمیتی ندارد .

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
به نظر من نسبت به قیمتی که این سرویس داره خیلی هم خوب هست! من با 13-14 دانلود می کنم (فوقش باید 16 باشه، 13 خیلی کمتر به نظر نمیاد...) محدودیت دانلود هم که نداره! 2 روزه برای من وصل شد، قطعی هم تقریبا نداشتم (هفته ای یکبار برای 3-4 ساعت قطع میشه، وگرنه اصلا قطعی نداره)

xms

Registered User
لایک‌ها
387
در نگاه کلان این خدمات ( adsl مخابرات ) درخور کسانی هست که مشکل خط داشتند و نمیتوانند از دیگر کمپانی ها خدمات بگیرند . و اگرنه از نگر من کمپانی های خصوصی بدلیل همان خصوصی بودن بسیار مشتری مدار تر و کاربلد تر از مخابرات اند . کسی که از مخابرات خدمات میگیرد بدین کار واداشته شده ( فیبر بودن خط یا نبود کمپانی خصوصی خدمات دهنده ) پس به قول گفتنی دستش زیر اسیاب مخابرات است و افزون بر ان من و شمای کاربر حقوق ان کارمند مخابرات را نمیدهیم پس مشکلات و کمبود های سرویس ما برای او هیچ اهمیتی ندارد .

خوب هر چیز ی تو کشور ما اولش کیفیت اینجوریه کم کم کیفیت ارتقا پیدا می کنه
همین شرکت خصوصی ها هم اولش آنچنان کیفیت تاپی نداشتند
امیدوارم شرکت مخابرات هم یه فکری به حال کیفیت adsl بکند

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
دوستانی که از اینترنت مخابرات استفاده می کنند بی زحمت یک پینگ بگیرند و تصویرش رو اینجا قرار بدهند تا بسیاری از مسائل روشن بشه . اگه با ذکر نام مرکز مخابراتی باشه که چه بهتر

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
پینگ از کجا میخواین؟

بالا