• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
همه چیز به نظر حوب بود اما وقتی کانکشن رو وصل می کنم به محض اینکه کانکت می شه یه ارور میاد که link to broadband connection failed ,connect pending
دقیقا همون اروری هست که وقتی کابل قطع می شه می ده
vci رو روی 35 گداشتم اصلا کار نکرد..روی 38 و 67 هم این مشکل رو داره

با یه کابل دیگم تست کنین VPI 0
VCI 35

joojefarary

Registered User
لایک‌ها
1
خدایش من خیلی از دوستام گرفتن همشونم راضین . خودم هنوز نتونستم چون کد 4 ولی دمش گرم این مخابرات باز کلی 128 نماحدود 10 . همه شرکت دارند میدن 23 تومن . یک رقابت جالبی با شرکتهای دیگه داره شروع میکنه .

m4hd!

Registered User
لایک‌ها
32
با یه کابل دیگم تست کنین VPI 0
VCI 35

نشد!
کسی نظری نداره؟

View Post
همه چیز به نظر حوب بود اما وقتی کانکشن رو وصل می کنم به محض اینکه کانکت می شه یه ارور میاد که link to broadband connection failed ,connect pending
دقیقا همون اروری هست که وقتی کابل قطع می شه می ده
vci رو روی 35 گداشتم اصلا کار نکرد..روی 38 و 67 هم این مشکل رو داره

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
سرعت دانلودتون چقدره با 128 ؟

xms

Registered User
لایک‌ها
387
سینا: مدیر روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران از انعقاد قرارداد ۶۵۰ هزار پورت اینترنت پرسرعت این استان خبر داد.
محمد خجسته نیا در گفت و گو با آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) افزود: تجهیزات مورد نیاز این قرارداد تا پایان شهریور ماه سال جاری نصب و راه اندازی خواهد شد.
وی اظهار داشت: این شرکت در سال جدید به امضای این قرارداد پرداخته است و در نظر دارد تا پایان شهریور همین سال این پروژه را نصب و راه اندازی کند.
وی درخصوص عرضه ۱۰۰ هزار پورت اینترنت پرسرعت در تهران نیز تصریح کرد: شرکت مخابرات استان تهران بیشتر تمرکز خود در این ۱۰۰ هزار پورت اینترنت را در مناطق ۲، ۸ و ۶ مخابراتی تهران معطوف کرده است زیرا در این مناطق استقبال بیشتری شده اما در مناطق دیگر نیز اینترنت به صورت محدود به مشترکین ارایه می شود.

منتشر شده در ۲۳ فروردین, ۱۳۸۹ ۱۱:۳۶
149xxt5.jpg

xms

Registered User
لایک‌ها
387
آخرين آمار واگذاري اينترنت پرسرعت مخابرات اعلام شد؛
واگذاري بيش از 175 هزار مشترك ADSL مخابرات در تهران

بر اساس جديدترين اطلاعات واگذاري 175 هزار و 368 ADSL به متقاضيان اين سرويس در تهران بعد از اعلام واگذاري، توسط مخابرات استان تهران صورت گرفت.

به گزارش خبرنگار ارتباطات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، هرچند در ابتداي تصويب مصوبه دولت براي مجاز كردن شركت مخابرات ايران جهت راه‌اندازي سه ميليون پورت سوالات و نكات ابهامي درباره مغاير بودنش با قوانين متعدد و از جمله سياست‌هاي ابلاغي مقام معظم رهبري درباره اصل 44 قانون اساسي به همراه داشت اما پس از خصوصي شدن مخابرات، راه‌اندازي سه ميليون پورت پرسرعت اينترنت در پي آنچه ناتواني شركت‌هاي ندا براي عمل به تعهداتشان اعلام شد، به مخابرات واگذار شده است.

واگذاري ADSL در برخي مناطق تهران از بهمن‌ماه سال گذشته به طور محدود آغاز شد. در حال حاضر ساكنان مناطق دو، شش و هشت مخابراتي يعني شماره تلفن‌هايي كه با پيش شماره 2، 6 و 8 آغاز مي‌شود، مي‌توانند به‌صورت مراجعه به مراكز مخابراتي و يا غيرحضوري براي دريافت ADSL - اينترنت پرسرعت - اقدام كنند و مسوولان ابراز اميدواري كرده‌اند تا پايان سال عمده مناطق آماده ارائه اينترنت پرسرعت به متقاضيان باشند.

در برخي مناطق ديگر نيز ارائه ADSL به‌صورت آزمايشي و به افرادي خاص شامل دانشجويان، اساتيد دانشگاهي و... آغاز شده است، اما از آنجا كه خدمات پس از فروش لازم است بعد از تهيه اين امكان در تمام مناطق شهر تهران ارائه اينترنت پرسرعت در سطح عمومي آغاز مي‌شود.

به گزارش ايسنا متقاضيان مي‌توانند با يك بار مراجعه و دريافت نام كاربري و كلمه عبور علاوه بر دريافت ADSL ديگر خدمات مخابراتي را به صورت الكترونيكي دريافت كنند. بعد از اين حداكثر در 72 ساعت اينترنت پرسرعت نصب مي‌شود.

انتهاي پيام

patpat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من حدود 1 هفته پیش از مخابرات یوزرنیم پسورد گرفتم ولی نمیتونم کانکت شم
مودمم aztech هست و چراغ power و ethernet و usb مودمم به صورت ثابت روشن میشه ولی چراغهای dsl و internet اون کلا خاموشه
وقتی میخوام کانکت بشم ارور 678 میده
مسئول مخابرات منطقمون هم هیچی از اینترنت و از این چیزا سر در نمیاره و شماره های پشتیبانی هم بعد از 3-4 روز از گذاشتن پیغامم هنوز جواب نداده و نمیدونم ایراد از مودمم هست یا اصلا هنوز مخابرات adslم رو وصل نکرده
آیا ممکنه با توجه به اینکه چراغ dsl , internet مودمم روشن نمیشه ایراد از مخابرات باشه و اونا هنوز وصل نکرده باشن؟
به نظر شما چیکار کنم ریسک کنم برم از مخابرات یه مودم بگیرم

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
سلام
مودمم aztech هست و چراغ power و ethernet و usb مودمم به صورت ثابت روشن میشه ولی چراغهای dsl و internet اون کلا خاموشه
مسئول مخابرات منطقمون هم هیچی از اینترنت و از این چیزا سر در نمیاره و شماره های پشتیبانی هم بعد از 3-4 روز از گذاشتن پیغامم هنوز جواب نداده و نمیدونم ایراد از مودمم هست یا اصلا هنوز مخابرات adslم رو وصل نکرده
آیا ممکنه با توجه به اینکه چراغ dsl , internet مودمم روشن نمیشه ایراد از مخابرات باشه و اونا هنوز وصل نکرده باشن؟
به نظرم هنوز وصل نکردن !

doomhammer65ir

Registered User
لایک‌ها
159
سلام
نگاهی بیندازید به اینجا
http://www.tct.ir/pagecontent.php?r...bvNGfABDQ6UGc5RVZyVHdjVnc0NHfAZjM0kDQ6UGb0lGd

xms

Registered User
لایک‌ها
387
سلام

اگر چراغ dsl خاموش باشد اصلاً خط شما رانژه نشده شما اول باید صبر کنیدخطتتون رانژه بشود.

xms

Registered User
لایک‌ها
387
طبق اعلام شركت مخابرات استان تهران، تعداد مشتركين ADSL - اينترنت پرسرعت - تا پايان سال 88 در استان تهران 175 هزار و 368 مشترك است كه از اين تعداد 30 هزار پورت توسط مخابرات استان تهران واگذار شده است.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، روابط عمومي شركت مخابرات استان تهران در اطلاعيه‌اي اعلام كرد: تعداد مشتركين ADSL تا پايان سال 88 در استان تهران 175 هزار و 368 مشترك است كه از اين تعداد 30 هزار پورت توسط مخابرات استان تهران و بقيه توسط شركت‌هاي ندا به متقاضيان اين سرويس واگذار شده است.

اين در حاليست كه در خبر روز گذشته خبرگزاري دانشجويان ايران كه بر اساس آمار دريافتي از شركت مخابرات استان تهران منتشر شد، واگذاري 175 هزار پورت پرسرعت توسط شركت مخابرات استان تهران اعلام شده بود.
----------------

محمد خجسته نیا در گفت وگو با خبرنگار سازمان خبری موبنا اظهارداشت: تعداد مشترکان اینترنت پرسرعت استان تهران به 175 هزار و 368 نفر می رسد که از این میزان درحدود 30 هزار پورت اینترنت پرسرعت توسط مخابرات این استان واگذارشده است.
وی با بیان اینکه واگذاری اینترنت پرسرعت توسط مخابرات در دو منطقه 2 ، 8 و6تهران صورت گرفته است، اظهارداشت: مخابرات در سایر مناطق نیز به صورت محدود اینترنت پرسرعت واگذار می کند.
وی تصریح کرد: بر اساس طرح توسعه نصب و راه اندازی اینترنت پرسرعت دراستان تهران تا پایان شهریور واگذاری اینترنت پرسرعت در تمامی مناطق مخابراتی این استان صورت می گیرد.
به گزارش موبنا هزینه مودم و راه‌اندازی آاینترنت پرسرعت به عهده مشترک خواهد بود و مخابرات بابت راه‌اندازی سرویس نیز هزینه‌ای از مشترکان دریافت نخواهد شد.
117/

m4hd!

Registered User
لایک‌ها
32
1-می تونید یک مودمی از دوستی رفیقی قرض کنید امتحان کنید ببنید با اون کار می کنه یانه
2-اسپلیتر دارید؟

همین کار رو کردم!چون من 2-3 تا مودم دارم!
اسپیلیتر رو هم در اوزدم اما نشد!

patpat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
xms , doomhammer65ir , reza_badkonaki عزیز ممنون از جوابتون
پس تا یکی دو روز دیگه هم منتظر میشم به امید اینکه وصل شه​

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
بچه ها مخابرا گفته 128 ماهي 10 تومان اين قيمت تمام شده هست يا قيمت خامه
يعني فردا نيان بگم اين قيمت با ماليات و عوارض و كوفت ميشه مثلا18 تومن ها
يعني نهايت مبلغي كه ميديم همون 10 تومنه
بعد كسي ميدونه تو منطقه حافظ اين 128 سرعتش چطوره ؟

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2
آقا یکی بگه چطوری بالای 128 بگیریم من که قبل از عید پرسیدم منطقه گفتن 128 بیشتر نمیدیم، حالا من 128 دارم در کنارش داتکم دارم میخوام ببنیم اگر میشه بالای 128 گرفت این داتک رو پس بدم دیگه، کسی گرفته؟ اگر گرفته بگه چطوری گرفته.

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
من نگرفتم ولی جواب سوالاتون ! :

128 با سرعت دانلود 12-13 کیوبایت در ثانیه هر ماه 10 تومن ! قیمت تمام شدش هم همینه ! یعنی شما 10 تومن میدی ! بالاتر از 128 هم نمیدن !

بالا