• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
اینم همه با هم!:D

ممنون از لطف شما . اینی که من می بینم خیلی هم بد نیست هرچند که نوسان داشته و بعضی مواقع سکته کرده ، مثلا از 75 پریده 375 . از اونجا که بعضی از افراد اونقدر از این سرویس بد گفتند ، من انتظار داشتم پینگش در حد فاجعه باشه . البته میدونم که همین هم اصلا ایده آل نیست اما همه چیز رو باید به طور نسبی سنجید.

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,370
با سلام

از دوستان کسی میدونه که آیا میشود به صورت غیر حضوری سرویس ADSL را درخواست کرد؟ آخه من شنیده بودم از سایتش میشه، ولی توی سایتش چیزی ندیدم!

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,370
یه سوال دیگه:
آیا میشود بدون مراجعه صاحب خط و با مدارک صاحب خط، درخواست فعال سازی این سرویس را داد؟

doomhammer65ir

Registered User
لایک‌ها
159
خیر برادر . باید در پایگاه وب مخابرات تهران نام نوشته و سپس با مدارک و دستک های مورد نیاز ( اگر خط خودتان است شناسنامه + ملی + اخرین فیش به همراه رونوشت ( copy ) از همه ) (‌اگر مستاجرید اجاره نامه بگمانم به همراه اخرین فیش و کپی مدرک شناسایی صاحب خط ) به مرکز مخابرات منطقه ی خود سری بزنید .

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,370
خیر برادر . باید در پایگاه وب مخابرات تهران نام نوشته و سپس با مدارک و دستک های مورد نیاز ( اگر خط خودتان است شناسنامه + ملی + اخرین فیش به همراه رونوشت ( copy ) از همه ) (‌اگر مستاجرید اجاره نامه بگمانم به همراه اخرین فیش و کپی مدرک شناسایی صاحب خط ) به مرکز مخابرات منطقه ی خود سری بزنید .

با سلام
ممنون برادر.
یعنی هم باید توی سایتش ثبت نام کنم و هم همراه با صاحب خط به مرکز مخابراتی خود مراجعه کنم؟ این طوری به صاحب خط که دیگه احتیاجی نیست؟

نمی شود بدون ثبت نام در سایت و به صورت همون حضوری بدون صاحب خط ، درخواست فعال سازی سرویس را داد؟

ببخشید زیاد سوال پرسیدم. :blush:

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
با سلام
ممنون برادر.
یعنی هم باید توی سایتش ثبت نام کنم و هم همراه با صاحب خط به مرکز مخابراتی خود مراجعه کنم؟ این طوری به صاحب خط که دیگه احتیاجی نیست؟

نمی شود بدون ثبت نام در سایت و به صورت همون حضوری بدون صاحب خط ، درخواست فعال سازی سرویس را داد؟

ببخشید زیاد سوال پرسیدم. :blush:
این ثبت نام اینترنتی به هیچ جا نمیرسه ! اصلا لازم هم نیست !
حضوری با صاحب خط باید برید مرکز مخابراتی !

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,370
این ثبت نام اینترنتی به هیچ جا نمیرسه ! اصلا لازم هم نیست !
حضوری با صاحب خط باید برید مرکز مخابراتی !

برادر! ممنونم بسیار! :D
خوب شد گفتی، حدس میزدم این ثبت نام اینترنتی هم مثل قضیه ... باشه!
یکی نیست به اینا بگه آخه اینا صاحب خط رو میخوان چی کار؟ ای بابا

بازم ممنون، بای

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
برادر! ممنونم بسیار! :D
خوب شد گفتی، حدس میزدم این ثبت نام اینترنتی هم مثل قضیه ... باشه!
یکی نیست به اینا بگه آخه اینا صاحب خط رو میخوان چی کار؟ ای بابا

بازم ممنون، بای
ميخوان ببينن خوشگل هست يا نه
بالاخره كسي منطقه حافظ نداره ببينم سرعتش چطوره؟ در حد 13 يا12 هست ؟

Majid Eghbal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوستانی که از ADSL مخابرات دارن استفاده میکنن کدومشون قبلا خطشون روی فیبر نوری بوده
آیا کسی تونسته روی خط فیبرنوری یا pcm از مخابرات ADSL بگیره
یا اینکه موقع سفارش اگر مخابرات متوجه بشه خط مشکل داره سرویس نمیده یا میاد خط رو برای ADSL درست میکنن

ممنون

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
بالاخره كسي منطقه حافظ نداره ببينم سرعتش چطوره؟
در حد 13 يا12 هست ؟ ( يا كمتره يا بيشتر) مثلا حدود چنده
كسي موفق شده با پشتيبانيش تماس بگيره و صحبت كنه من امروز 1899 صد بار گرفتم فقط پشت خط ميموندم
ها ؟

Last edited:

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
دوستانی که از مخابرات دارن، وضع اسکایپ چطوره؟ کار میکنه؟
ممنون

doomhammer65ir

Registered User
لایک‌ها
159
سلام
دوستانی که از ADSL مخابرات دارن استفاده میکنن کدومشون قبلا خطشون روی فیبر نوری بوده
یا اینکه موقع سفارش اگر مخابرات متوجه بشه خط مشکل داره سرویس نمیده یا میاد خط رو برای ADSL درست میکنن

ممنون

مال من به گمانم فیبر بود چون شرکتهای خصوصی خدمات نمیدادن . ولی مخابرات مشکل نداشت . مطمن نیستم ولی به گمانم فیبر بود

Draco67

Registered User
لایک‌ها
1
سلام

ممنون

تا اونجا که من می دونم روی فیبر نوری خطوطdsl جواب نمی ده باید مسی باشه حالا دیگه اهل فن چی بگن

Draco67

Registered User
لایک‌ها
1
بالاخره كسي منطقه حافظ نداره ببينم سرعتش چطوره؟
در حد 13 يا12 هست ؟ ( يا كمتره يا بيشتر) مثلا حدود چنده
كسي موفق شده با پشتيبانيش تماس بگيره و صحبت كنه من امروز 1899 صد بار گرفتم فقط پشت خط ميموندم
ها ؟

سرعت دانلود لینک مستقیم روی 12 هستش با ای دی ام با پشتیبان هم پیام بزاری همون روز با تاخیر 2-3 ساعته باهات تماس می گیرن ولی روی راهنماییاشون زیاد حساب نکن زیاد وارد نیستن مستقیم هم که منم نتونستم باهاشون تماس بگیرم

Draco67

Registered User
لایک‌ها
1
یه سوال دیگه:
آیا میشود بدون مراجعه صاحب خط و با مدارک صاحب خط، درخواست فعال سازی این سرویس را داد؟

اصلا حرفشم نزن حتما باید صاحب خط باشه از خرید ویلا سخت تر می گیرن اگه نبود وکالت محضر برای خط تلفن مستاجر هم که باشی باز باید صاحب خط بیاد برای مراکز تجاری که ما درخواست دادیم باز صاحب خطو می خواست :blink:

doomhammer65ir

Registered User
لایک‌ها
159
من شنیدم روی فیبر هم میتوانند خدمات بدهند اگر ابزار و الاتی که باید را از بیرون وارد کنند . یعنی به گمانم امروز که مخابرات به بخش خصوصی واگذاشته شدست رفته اند از بیرون ان ابزار ها را اورده و دادن خدمات روی فیبر نوری را اغاز کرده اند

Draco67

Registered User
لایک‌ها
1
دوستانی که از مخابرات دارن، وضع اسکایپ چطوره؟ کار میکنه؟
ممنون

من یه چند باری که تست کردم نتونستم با اسکایپ ان بشم حالا نمی دونم کلا این جوریه یا تو ترافیک سایت این جری می شه

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
سرعت دانلود لینک مستقیم روی 12 هستش با ای دی ام با پشتیبان هم پیام بزاری همون روز با تاخیر 2-3 ساعته باهات تماس می گیرن ولی روی راهنماییاشون زیاد حساب نکن زیاد وارد نیستن مستقیم هم که منم نتونستم باهاشون تماس بگیرم
شما منطقه حافظ داري اينطوريه اگر رو12 باشه عاليه كه
اخه يكي از كاربرا tehranshahr بهش پيام زدم گفت منطقه حافظ خ خوب بود اما الان نوسانش زياده و معمولا روي 7 تا9 هست بدرد نميخوره اينطوري
ميخوام ببينم روتين با همون IDM روي چنده
الان فن اوا دارم 512 ولي روتينش شبا 20 هست روزا42 هست اعصابمو خورد كرده

xms

Registered User
لایک‌ها
387
جذب 350 هزار مشترک ADSL در تهران/ بخش خصوصی محدود نمی‌شود
مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران از نصب و راه اندازی 350 هزار پورت پرسرعت اینترنت در این استان تا هشت ماه آینده خبر داد.

محمد روح اللهی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه شرکت مخابرات استان تهران با وجود خصوصی شدن، محدودیتی برای عرضه اینترنت پرسرعت (ADSL) ندارد گفت: سال گذشته 100هزار پورت پرسرعت اینترنت در استان تهران نصب شد که حدود 15هزار پورت آن به فروش رفته است.

وی گفت: در سال جاری با تجهیزات خریداری شده قصد داریم طی هشت ماه آینده حدود 350 هزار پورت پرسرعت نصب و راه اندازی کنیم و در صورت وجود تقاضا این ظرفیت قابل افزایش خواهد بود.

روح اللهی با تاکید بر اینکه ظرفیت واگذاری اینترنت پرسرعت در شرایط فعلی وجود دارد، گفت: ظرفیت برای فعالیت در این عرصه وجود دارد و واگذاری اینترنت پرسرعت توسط مخابرات تهران محدودیتی برای شرکتهای بخش خصوصی به وجود نمی آورد.

به گزارش مهر، بخش خصوصی دارای پروانه فعالیت در عرصه اینترنت پرسرعت (PAP) حدود پنج سال است که از سازمان تنظیم مقررات پروانه دریافت کرده اند اما گفته می شود تاکنون موفق به واگذاری بیش از 500 هزار خط اینترنت پرسرعت در کل کشور نشده اند.

طبق اهداف درنظر گرفته شده در برنامه چهارم توسعه کشور، شرکتهای PAP باید تا پایان این برنامه یک میلیون و 250 هزار پورت پرسرعت در کشور نصب و راه اندازی می کردند که این اهداف تاکنون محقق نشده است.

در راستای اهداف این برنامه بخش دولتی نیز مجاز به حضور در این عرصه تنها برای واگذاری 250 هزار پورت پرسرعت بود.

شرکت مخابرات ایران و شرکتهای تابعه آن از مهر ماه سال 88 خصوصی شده اند.

بالا