• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

ye.world

Registered User
لایک‌ها
0
مخابرات الان داره بدون منت مثل نقل و نبات ADSL میده تو نمایشگاه کتاب هم شعبه زده ! دایل آپیا برن بگیرن ماهی 6 تومن 64 که از دایل آپ بهتره که !

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
مخابرات الان داره بدون منت مثل نقل و نبات ADSL میده تو نمایشگاه کتاب هم شعبه زده ! دایل آپیا برن بگیرن ماهی 6 تومن 64 که از دایل آپ بهتره که !
راستش فکر نمیکنم سرعتش بالاتر باشه، یعنی با توجه به اینکه به هیچ وجه میرایی خط رو در نظر نمیگیرن، باید در بهترین حالت سرعت 40 50 kb/s بده که احتمالا از دایل آپم پاییننتر خواهد بود... اگه کسی میخواد از مخابرات بگیره توصیه میکنم حداقل 128 رو بگیره که میشه ماهی 10000 تومن...

petersool

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان مخابرات یعنی به هیچ کس 512 یا 256 نمیده؟حتی با شرایط خاص
همچنین چند روزه راه اندازی میشه؟

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان مخابرات یعنی به هیچ کس 512 یا 256 نمیده؟حتی با شرایط خاص
همچنین چند روزه راه اندازی میشه؟
تا اونجایی که اطلاع دارم بالای 128 به هیچ وجه نمیده!
اکثرا بین 1-3 روز وصل میشه ولی بعضا بیش از این هم طول کشیده.

doomhammer65ir

Registered User
لایک‌ها
159
دوستان با چیز پی ان توررنت ها چگونه هست ؟ اثری روی سرعت کار داره؟

mmn0404

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من adsl مخابرات گرفتم بعضی وقتا خوبه ولی اکثر اوقات فقط با broadband connection که ساختم کانکت میشه که این باعث میشه نتونم همزمان با دو تا کامپیوتر وصل شم ولی بعضی اوقات اینجوری نیست لطفا کمکم کلید مودمم هم asus است

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
دوستان با چیز پی ان توررنت ها چگونه هست ؟ اثری روی سرعت کار داره؟
همين دو تا تاپيك بالاترت سوال پرسيدن در مورد تورنت
خوب شما يه 10 صفحه قبل رو مرور كن اگر به جواب نرسيدي دوباره همون سوال رو بپرس
از اول تاپيك 200 نفر در مورد تورنت پرسيدن

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان من adsl مخابرات گرفتم بعضی وقتا خوبه ولی اکثر اوقات فقط با broadband connection که ساختم کانکت میشه که این باعث میشه نتونم همزمان با دو تا کامپیوتر وصل شم ولی بعضی اوقات اینجوری نیست لطفا کمکم کلید مودمم هم asus است
مشکل شما هم قبلاً مطرح شده! لطفاً صفحات قبل رو یه نگاه بندازین. در کل باید نتظیمات رو در خود مودم ست کنید، نه در ویندوز.

doomhammer65ir

Registered User
لایک‌ها
159
همين دو تا تاپيك بالاترت سوال پرسيدن در مورد تورنت
خوب شما يه 10 صفحه قبل رو مرور كن اگر به جواب نرسيدي دوباره همون سوال رو بپرس
از اول تاپيك 200 نفر در مورد تورنت پرسيدن

برادر اوشان درباره ی خود توررنت پرسیده بودند . من میخوام ببینم با چیز پی ان توررنت سرعت بیشتری داره یا نه ؟ چرا که بدون اون به گمانم خود مخابرات دستکاری کرده و سرعت من بیشتر از 5-6 نمیره اگر هم یک آن بره روی 10-12 بیشتر از 4-5 ثانیه نیست

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
برادر اوشان درباره ی خود توررنت پرسیده بودند . من میخوام ببینم با چیز پی ان توررنت سرعت بیشتری داره یا نه ؟ چرا که بدون اون به گمانم خود مخابرات دستکاری کرده و سرعت من بیشتر از 5-6 نمیره اگر هم یک آن بره روی 10-12 بیشتر از 4-5 ثانیه نیست
در همه موارد اینطوره؟ شما با تورنت خوب امتحان کردین؟ من یه تورنت به شما میدم ببینین با این سرعتتون چطوره، این تورنت مال سایت BakaBT هست که دوستانی که میدونن برای چی هست احتمالا با من موافقن که بهترین راه تست سرعت تورنته!:D

doomhammer65ir

Registered User
لایک‌ها
159
سپاسگزارم برادر درست هست این توررنت های ما سیدر درست ندارند . مال شما بخوبی کار کرد . سپاس برای راهنمایی . سپاس برای سایت خوب توررنت

huunreh.kaseb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من شنبه درخواست دادم یک شنبه آخر شب وصل شد. منطقه 5 مخابرات هستم. سرعت دانش 12-13 بیشتر نمیشه، تورنت هم 0 تا 5

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
من شنبه درخواست دادم یک شنبه آخر شب وصل شد. منطقه 5 مخابرات هستم. سرعت دانش 12-13 بیشتر نمیشه، تورنت هم 0 تا 5
با تورنتی که تو 2 تا پست بالاترم دادم امتحان کنید، به طور قطع نباید سرعت تورنت از سرعت دانلود کمتر باشه، مشکل از خود تورنته

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
من با تورنتی که دادین امتحان کردم، ولی بالای 5 نمیره! همونطور که قبلا گفتم اوایل با همین تنظیمات سرعت 220-240 kb/s بود که بعد از 3 هفته عادی شد، از وقتی که عادی شد، تورنت هم همین شد!!

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
من با تورنتی که دادین امتحان کردم، ولی بالای 5 نمیره! همونطور که قبلا گفتم اوایل با همین تنظیمات سرعت 220-240 kb/s بود که بعد از 3 هفته عادی شد، از وقتی که عادی شد، تورنت هم همین شد!!

مرکز باهنر هستین؟
اگه هستین میدونین که کارمند های مخابرات اینجارو خوندن و سرعتی که به اشتباه 1 مگ بسته شده بود رو کردن 128؟

قانون اینترنت تو ایران اینه وقتی همه چیت خوبه به هیچ کس نگو ، اگه خراب شد زمین و زمون رو بهم بدوز :D

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
مرکز باهنر هستین؟
اگه هستین میدونین که کارمند های مخابرات اینجارو خوندن و سرعتی که به اشتباه 1 مگ بسته شده بود رو کردن 128؟

قانون اینترنت تو ایران اینه وقتی همه چیت خوبه به هیچ کس نگو ، اگه خراب شد زمین و زمون رو بهم بدوز :D
بله باهنر هست. من که فکر نمی کنم به خاطر حرفم تو پی تی سرعت نرمال شده باشه! در هر صورت بالاخره می فهمیدن، حالا یه هفته دیرتر :D!

ye.world

Registered User
لایک‌ها
0
احتمالاً پرت زیاد داشتن برای جذب مشتری اینکارو کردن پارس آنلاینم اوایل از این کارا میکرد سال 83 برای اولین بار تو مرکز ما سرویس داد 64 گرفتم ولی تا 22 23 دانلود میکرد بعد از یک ماه شد 6 7.

starpars

Registered User
لایک‌ها
0
توی بندرعباس هم مخابرات واسه 128 تی ها 512 بسته بود که یه ماهی استفاده بردیم ولی الان گفتن بیاین user &pass بگیرین و با کانکشن وصل شین با این کار سرعت به حالت قبل برگشته . البته توی کانفیگ خود مودم سرعتو همچنان 512 زده

citrix

Registered User
لایک‌ها
1
درود..
مخابرات اصلاً سرعت بالاتر از 128 نمیده ؟ حتی به شرکت ها ؟اگه نمیده چرا پس قیمت زده ؟ !

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672
درود..
مخابرات اصلاً سرعت بالاتر از 128 نمیده ؟ حتی به شرکت ها ؟اگه نمیده چرا پس قیمت زده ؟ !
نمی دونم
من 64 رو پرسیدم گفت 64 هم نمی دیم فقط 128!!!

حالا راهی برای افزایش سرعت دانلود نیست؟

بالا