• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
من اومدم اینجا چون بعد از 3 سال مشتری آسیاتک الان دنبال آی اس پی جدید میگردم.

ممنون میشم راهنماییم کنید:
کلا وضعیت و کیفیتش چطور هست؟ قابل تحمله یا نداشتنش بهتر از داشتنشه؟
پینگش در چه وضعیتی هست؟
تعرفه هاش به چه صورت هست؟
نوسان و قطعی؟
(اینم همیجوری میپرسم چون جوابشو میتونم حدس بزنم) پشتیبانی چطوره؟ اصلا پشتیبانی داره یا نه؟
کاش یه نگاهی به پستهای قبل می انداختید! این سؤالا همش چندین بار مطرح شده!

اینا همش تجربه شخصی من با مرکز باهنر هست:

برای من چیزی فراتر از قابل تحمله! خیلی هم خوبه!
تست های پینگ من و بعضی از دوستان در چند صفحه قبل هست.
فقط 128 میده، نامحدود، 10 تومان هر ماه، هزینش رو قبض میاد.
برای من در حد ناچیز (قشنگ میتونم از رپیدشر و غیره تا صبح دانلود بذارم بدون اینکه قطع شه)
یه بار به مشکل برخوردم، اونم پشتیبانی برام حلش کرد.

میانگین سرعتی که بهتون میده 13 هست. تورنت برای من 9-12

arashpour

Registered User
لایک‌ها
0
کاش یه نگاهی به پستهای قبل می انداختید! این سؤالا همش چندین بار مطرح شده!

اینا همش تجربه شخصی من با مرکز باهنر هست:

برای من چیزی فراتر از قابل تحمله! خیلی هم خوبه!
تست های پینگ من و بعضی از دوستان در چند صفحه قبل هست.
فقط 128 میده، نامحدود، 10 تومان هر ماه، هزینش رو قبض میاد.
برای من در حد ناچیز (قشنگ میتونم از رپیدشر و غیره تا صبح دانلود بذارم بدون اینکه قطع شه)
یه بار به مشکل برخوردم، اونم پشتیبانی برام حلش کرد.

میانگین سرعتی که بهتون میده 13 هست. تورنت برای من 9-12

خیلی ممنون بابت توضیحات.
من اولش حوصلم نیومد 38 صفحه رو بخونم ولی با این اطلاعاتی که شما دادید حتما یه نگاهی میندازم. چون ظاهرا فعلا این تنها آپشن موجود هست.

mmn0404

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مشکل شما هم قبلاً مطرح شده! لطفاً صفحات قبل رو یه نگاه بندازین. در کل باید نتظیمات رو در خود مودم ست کنید، نه در ویندوز.

من تو این تاپیک خیلی گشتم ولی پیدا کردنش خیلی سخته اگه کمکم کنید ممنون میشم

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
من تو این تاپیک خیلی گشتم ولی پیدا کردنش خیلی سخته اگه کمکم کنید ممنون میشم
از این پست به بعد جواب داده شده!
تست پینگ هم چند تا پست بالاتره!

به همه پیشنهاد می کنم تو تنظیمات کاربریشون بدن 40تا پست در هر صفحه باشه! واقعا خیلی راحت تره! (البته این یک مسأله شخصیه...)

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672
سند و ریسیو 128 بود که امروز سند شده 64 ؟؟؟:blink:

attachment.php

فایل های ضمیمه

• 2.JPG
    2.JPG
    16.1 KB · نمایش ها: 126

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
64 نُرم مخابراته! اگه هم تا الان سند و رسیوتون برابر بوده شانس اوردین :D

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146
اوایل ای دی اس ال تهران از همه جا بهتر بود اما ظاهرا الان از رشت عقب تره

من الان 128 کیلو بیتی به اسم دارم که ماهی 19500 میدم ( پول )

سرعت دانلودم 185 کیلوبایت ( نه کیلو بیت ) در ثانیه هست یعنی تو مایه های یه مگ

اما یه کارایی کردن مثلا هر پورت فقط 13 کیلوبایت در ثانیه میگیره که اگه لینکتونو مستقیم کنید با برنامه دانلود میشه و 185 میرسه

البته پارسال تا 400 کیلوبایت دانلود داشتم اما الان محدود کردن ( شرکت اندیشه سبز )

وقتی شبها میزارم واسه دانلود شب تا صبح دورو بر 3 گیگ میگیره ( وی پی اس هم داشتیم مستقیم میکردیم و میترکوندیم )

اینجا به خاطر قوانین نمیتونن تو قرار داد بیشتر از 512 ارائه بدن وگرنه عملا سرعت های بالاتری میفروشن

موفق باشید / حجت

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
از دیشب تو بازه های زمانی نسبتا طولانی سرعت وحشتناک کند میشه! یعنی انگار به سایتها کانکت میشه ولی browser هیچ receiveی نداره! تورنت هم 2kb/s MAX! نمی دونم ربطی به مسائل 30یا30 داره یا نه!؟

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
از دیشب تو بازه های زمانی نسبتا طولانی سرعت وحشتناک کند میشه! یعنی انگار به سایتها کانکت میشه ولی browser هیچ receiveی نداره! تورنت هم 2kb/s MAX! نمی دونم ربطی به مسائل 30یا30 داره یا نه!؟
با چیز پی انی چیز شکنی چیزی هم امتحان کردین؟

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
بله، جالبه که تمام نرم افزارها کانکت میشن (مثل یاهو) و میشه ازشون استفاده کرد، ولی سایتها فقط تیترشون لود میشه و همینجوری تا ابد loading... می مونه (تو هر سه browser امتحان کردم) انگار که منتظرن اطلاعات دریافت کنن ولی بهشون نمیدن! تورنت هم که 2kb/s میشد. حالا فعلا رفع شده، امیدوارم دیگه پیش نیاد.

pafj1989

Registered User
لایک‌ها
7
سلام! کسی از منطقه شهید کلانتری (8888، 8879، 8877،...) از مخابرات تهران ADSL گرفته؟ می خوام بدونم بهتر از داتکه یا نه؟ هنوز پورت خالی دارن ؟ لطفا یکی جواب بده ، داتک من تا 2-3 روز دیگه تموم میشه!!:)

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
منتظر كندي سرعت شديد از 15 اين ماه باشيد
در منطقه8877 مخابرات الان داره ميده سرعتشم بد نيست ولي داتك چون شركت خصوصي بگيري حداقل پشتيباني داره

ye.world

Registered User
لایک‌ها
0
سلام! کسی از منطقه شهید کلانتری (8888، 8879، 8877،...) از مخابرات تهران ADSL گرفته؟ می خوام بدونم بهتر از داتکه یا نه؟ هنوز پورت خالی دارن ؟ لطفا یکی جواب بده ، داتک من تا 2-3 روز دیگه تموم میشه!!:)

معلومه مخابرات بهتره کدوم شرکت زیر 20 30 تومن الان سرویس میده تو کلانتری؟ تازه اگه خوش شانس باشی پرتاشون تموم نشده باشه. با این حال یه سر به مرکز بزن.

pafj1989

Registered User
لایک‌ها
7
مرسی! امیدوارم تموم نشده باشه، فردا دارم میرممم !

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
بله، جالبه که تمام نرم افزارها کانکت میشن (مثل یاهو) و میشه ازشون استفاده کرد، ولی سایتها فقط تیترشون لود میشه و همینجوری تا ابد loading... می مونه (تو هر سه browser امتحان کردم) انگار که منتظرن اطلاعات دریافت کنن ولی بهشون نمیدن! تورنت هم که 2kb/s میشد. حالا فعلا رفع شده، امیدوارم دیگه پیش نیاد.
در مورد سایتها هم از فیتلرشکن استفاده کردین؟ حتی اونایی که فیتلر نیستن. همومن سایتهایی که میگین تو اودینگ میمونه، اینو بگم که لازم نیست یه سایت مستقیما فیتلر شه که غیر قابل دسترسی باشه، فیتلر کردن بعضی سایتها میتونه یه سری سایت دیگرم به فنا بده.

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
در مورد سایتها هم از فیتلرشکن استفاده کردین؟ حتی اونایی که فیتلر نیستن. همومن سایتهایی که میگین تو اودینگ میمونه، اینو بگم که لازم نیست یه سایت مستقیما فیتلر شه که غیر قابل دسترسی باشه، فیتلر کردن بعضی سایتها میتونه یه سری سایت دیگرم به فنا بده.
بله، هم شکن، هم پی ان! حالا فعلا که دیگه تکرار نشد این مسأله، احتمالا فقط همون 1.5 روز یه مشکلی داشتن اینجوری شده بوده.

pafj1989

Registered User
لایک‌ها
7
رفتم مرکز کلانتری، گفتم داتک و می خوام بردارم به جاش مخابرات تهران می خوام، گفت " حیف پورتتو از دست بدی، 128 اینجا افتضاحه! کانت نمی شه !!!!!!!" واقعا اینطوریه؟ منو ترسوند !!!

ye.world

Registered User
لایک‌ها
0
به ما هم روز اول همینو گفتن هفته بعدش پرتاشون پر شد باز 3 ماه مجبور شدیم ماهی 30 تومن بریزیم تو حلقوم شاتل. الان3 هفتست گرفتیم نسبت به قیمتش میرزه کار مارو که راه میندازه. به منو شما این حرفا رو میزنن که به نزدیکای خودشون بدن.
حالا دیگه خود دانی;).

ghoolli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من هم از اینترنت مخابرات استفاده میکنم یه مدتی هست که دریافت و ارسال رو برای من بصورت Packets به جابی Bytes نشون میده و سرعت هم به خوبی قبل نیست. میخواستم بدونم بخاطر دستکاری من (مثلا اتفاقی) این جوری شده یا خود شرکت مخابرات این کار رو کرده. کسی اطلاعی داره؟​

بالا