• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
طی یک فرآیند کاملا اتفاقی(!) متوجه شدم که روی لپ تاپم با ویندوز xp سرعت تورنت تا 11-12 هم میره، ولی روی pc با ویندوز 7 امکان نداره از 5 بیشتر شه! (این همه مدت همه تقصیرو مینداختم گردن مخابرات!)
حالا موندم با توجه به اینکه قبلا با همین تنظیمات راحت با تورنت کار میکردم، چه چیزی یهو تغییر کرده که اینجوری شده! کسی از دوستان نظری نداره؟

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
bittorent settings رو reset کردم و دیدم سرعت درست شد، فهمیدم تنظیمات خود bittorrent دستکاری شده! رفتم نتظیمات قبلی رو چک کردم فهمیدم توی قسمت advanced پارامتر bt.transp_disposition مقدارش تغییر کرده که پس از reset کردن اون، همه چی درست شد!
کسایی که احیانا مشکل منو دارن برن توی application data و فولدر bittorrent و settings.dat و settings.dat.old رو delete کنن تا همه چی reset شه.

ramiy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من دیروز اینترنتم وصل شد
دانلود داشتم
اما از چند ساعت پیش دانلودم قطع شده
آیا دانلود مخابرات محدوده ؟

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
مرکز حافظ کسی سرویسش قطع نشده؟

دایی من 1هفتس لینکش قطع شده مرکز هم رفته کاری نکردن براش فقط گفتن به 1899 زنگ بزن 1899 هم که کاری نکردن.

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
دوستان این سرویسو باید از کجا گرفت؟ سایت داره؟ اگه نداره قیمتا چجوریه , با 128 چند کیلو در ثانیه میشه دانلود کرد !! برای همه منطقه ها داره؟
سرعت 256 هم داره یا نه؟

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
دوستان این سرویسو باید از کجا گرفت؟ سایت داره؟ اگه نداره قیمتا چجوریه , با 128 چند کیلو در ثانیه میشه دانلود کرد !! برای همه منطقه ها داره؟
سرعت 256 هم داره یا نه؟
اگه 2 3 صفحه عقب برین جواب همه سوالا هست...

نه خانگی فقط 128، 13 کیلو در ثانیه، بهترین راه اینه که بری به مخابرات محلتون، آدرس و تلفنش روی قبض تلفن هست. در مورد اینکه همه منطقه ها هست یا نه نمیدونم

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
کسی اینجا هست از مرکز مخابرات سعادتمند سرویس گرفته باشه؟

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672
مرکز حافظ کسی سرویسش قطع نشده؟

دایی من 1هفتس لینکش قطع شده مرکز هم رفته کاری نکردن براش فقط گفتن به 1899 زنگ بزن 1899 هم که کاری نکردن.

تو این هفته که سرعت افتضاح شده در ساعتهایی

Last edited:

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
سرعت واسه من تغییری نکرده!
منم یه بار که به مشکل خوردم گفتن به 1899 زنگ بزن که البته هرچی شماره 1 و 2 و ... رو می زدم بازم شروع میکرد دیالوگشو از اول گفتن! وقتی رفتم مرکز 22003300 رو دادن و زنگ زدم و فهمیدم پسورد باید همش با حروف کوچک باشه (قبلش با حروف بزرگ کار میکرد، یهو خودشون دستکاری کردن!)

petersool

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان من با مخابرات مشکل زیر رو دارم
There is an IP address conflict....
مودم من هم TPlink هست و به صفحه اصلیش هم کانکت نمیشه
البته بگم که وصل میشم...
این کانفلیکت چه طور حل میشه

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
دوستان من با مخابرات مشکل زیر رو دارم
There is an IP address conflict....
مودم من هم TPlink هست و به صفحه اصلیش هم کانکت نمیشه
البته بگم که وصل میشم...
این کانفلیکت چه طور حل میشه

به نظر مشکل داخلی خود کامپیوتره.. یه صورت دستی IP مودم رو عوض کنید مثلا 192.168.1.7

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672
خسته نباشند با این adsl شون:eek:

من به کل دیگه نمی تونم وصل بشم:wacko:

داریم با دایال آپ می گردیم :D

amirreza_13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من مشهدم .

روی فیبر نوری از مخابرات 128 گرفتم . حدود 10 روزه
سرعت دانلود نوسان بین 15 تا 25 ! متوسط سرعتم 19 هست . با IDM
آپلود حدود 10 . پینگ هم 500 .

واسه من که هیچ جا بهم اینترنت نمیدادند خیلی خوبه چون تونیستم رو فیبر نوری بگیرم .

بعدشم همین که محدودیت نداره ماهی 10 تومن بنظرم میارزه . چون من راحت تو 17 ساعت 1 گیگ دانلود میکنم .
اگر هر روز همون 17 ساعت دانلود کنم ماهی 30 گیگ راحت میگیرم .

در صورتی که صبا قبلا داشتم با متوسط 70 دانلود میکردم ولی محدودیت ماهی 3 گیگ . واسه هر گیگ اضافی هم باید حدود 5 هزار میدادم یعنی اگه میخواستم با صبا ماهی 30 گیگ دانلود کنم باید حدود 140 هزار ماهی میدادم !
البته صبا شبانه داره ولی هر یک ساعت قطع میشه و کلی درد سره دیگه .

بنظرم طبیعی هست که چون سرویسشون نامحدوده سرعت رو پایین تر اوردن .

مهم اینه که بعد از دو سال که محلمون فیبر نوری شده تونیستم رو فیبر ADSL بگیرم . حس خیلی خوبی دارم

هرکی هم میگه رو فیبر نمیشه اطلاعات غلط بهش دادن . فقط یک قطعه خاصی میخواد که باید تو کافو بذارن که چون تحریم شدیم کمیاب شده و محدودیت واگذاری داره کسی رو میشناسم 6 ماه تو نوبت بود تا رو فیبر بهش دادن .

فعلا .

xms

Registered User
لایک‌ها
387
واگذاري اينترنت پر سرعت در کرج آغاز شده است
تهران- مدير کل مخابرات استان تهران از آغاز واگذاري اينترنت پر سرعت(ADSL) در شهرستان کرج خبر داد و گفت: متقاضيان اينترنت پر سرعت در کرج مي توانند به مراکز مخابراتي اين منطقه مراجعه کنند.

"محمد روح اللهي" روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا در مورد روند واگذاري ADSL گفت: شرکت مخابرات از بهمن ماه سال گذشته واگذاري ADSL در استان تهران را آغاز کرد و تاکنون 30 هزار پورت اينترنت پر سرعت به متقاضيان واگذار شده است.
وي با بيان اينکه برنامه شرکت مخابرات استان تهران واگذاري يک صد هزار پورت پرسرعت در مرحله اول است ، افزود: در صورت تامين تجهيزات مورد نياز ، اين شرکت توان واگذاري يک ميليون ADSL را دارد.
روح اللهي گفت: سفارش تجهيزات 350 هزار پورت جديد را نيز داده ايم که تا آبان ماه سال جاري تامين خواهد شد .
گفتني است، واژه ADSL معرف نوعي ارتباط اينترنتي پرسرعت است که امکان استفاده هم زمان از اينترنت و تلفن را فراهم مي کند. روزانه هزاران نفر در جهان به استفاده از اين فنآوري رو مي آورند و آن را جايگزين ساير روش هاي ارتباطي مي کنند. در اين روش ارتباطي با وجود آنکه براي اتصال به اينترنت از سيم تلفن استفاده مي شود، به خاطر ويژگي فني خاص ، خط تلفن اشغال نمي شود و استفاده همزمان از اينترنت و تلفن را براي کاربر امکان پذير مي سازد .
سرعت بالا ( تا 40 برابر ارتباط dial-up )، عدم نياز به سيم کشي مجدد و اتصال 24 ساعته به اينترنت از ساير ويژگي هاي اين روش ارتباطي است.
2010%5C5%5C24%5Cimg634102923765937500.jpg

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
سرعت بالا ( تا 40 برابر ارتباط dial-up )، عدم نياز به سيم کشي مجدد و اتصال 24 ساعته به اينترنت از ساير ويژگي هاي اين روش ارتباطي است.

استغفرالله شیطونه میگه.....

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
یکی بره بهش بگه 128 فقط 4 برابر dial-up هست نه 40 برابر!! نکنه واسه همین هی میگن اینترنت 128 واسه خونه ها کافیست!

doomhammer65ir

Registered User
لایک‌ها
159
دوستان نوشته تا چهل برابر یعنی یک برابر دو برابر سه برابر ....
++++++++++
دوستان ما هم توی مخابرات و ارتباطات تشخیص دادند که ما احمقها عقلمان به اندازه ی اونها نمیرسه . با داشتن اینترنت پرسرعت از راه راست دور شده به راه شیطان خواهیم رفت . پس با دادن اینترنت 128 کیلو هم طعم این فن اوری رو به ما چشوندن و هم از انحراف و افتادن جوانان این مرز و بوم به دام سایت های مستهجن و کمونیستی و لیبرال و ... پیشگیری کردند .
ما ناقص العقل ها باید سپاسگزار روسای مخابرات و قانون گذاران اون باشیم

arashpour

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
من اومدم اینجا چون بعد از 3 سال مشتری آسیاتک الان دنبال آی اس پی جدید میگردم.

ممنون میشم راهنماییم کنید:
کلا وضعیت و کیفیتش چطور هست؟ قابل تحمله یا نداشتنش بهتر از داشتنشه؟
پینگش در چه وضعیتی هست؟
تعرفه هاش به چه صورت هست؟
نوسان و قطعی؟
(اینم همیجوری میپرسم چون جوابشو میتونم حدس بزنم) پشتیبانی چطوره؟ اصلا پشتیبانی داره یا نه؟

بالا