• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

doomhammer65ir

Registered User
لایک‌ها
159
سلام دوستان
من هم از اینترنت مخابرات استفاده میکنم یه مدتی هست که دریافت و ارسال رو برای من بصورت Packets به جابی Bytes نشون میده و سرعت هم به خوبی قبل نیست. میخواستم بدونم بخاطر دستکاری من (مثلا اتفاقی) این جوری شده یا خود شرکت مخابرات این کار رو کرده. کسی اطلاعی داره؟
توررنت خوب نیست ولی لینک مستقیم خوب راه میده

zxcvmohsen

Registered User
لایک‌ها
25
سلام دوستان
من هم از اینترنت مخابرات استفاده میکنم یه مدتی هست که دریافت و ارسال رو برای من بصورت Packets به جابی Bytes نشون میده و سرعت هم به خوبی قبل نیست. میخواستم بدونم بخاطر دستکاری من (مثلا اتفاقی) این جوری شده یا خود شرکت مخابرات این کار رو کرده. کسی اطلاعی داره؟​
قبلا Bytes بوده؟؟
من هر موقع نگاه کردم همون پکت بودا..

ghoolli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نمی دونم شاید با یه ADSL دیگه اشتباه کردم ولی جاهای دیگه Bytes رو مطمئنم که دیدم

regedit021

Registered User
لایک‌ها
141
اوایل ای دی اس ال تهران از همه جا بهتر بود اما ظاهرا الان از رشت عقب تره

من الان 128 کیلو بیتی به اسم دارم که ماهی 19500 میدم ( پول )

سرعت دانلودم 185 کیلوبایت ( نه کیلو بیت ) در ثانیه هست یعنی تو مایه های یه مگ

اما یه کارایی کردن مثلا هر پورت فقط 13 کیلوبایت در ثانیه میگیره که اگه لینکتونو مستقیم کنید با برنامه دانلود میشه و 185 میرسه

البته پارسال تا 400 کیلوبایت دانلود داشتم اما الان محدود کردن ( شرکت اندیشه سبز )

وقتی شبها میزارم واسه دانلود شب تا صبح دورو بر 3 گیگ میگیره ( وی پی اس هم داشتیم مستقیم میکردیم و میترکوندیم )

اینجا به خاطر قوانین نمیتونن تو قرار داد بیشتر از 512 ارائه بدن وگرنه عملا سرعت های بالاتری میفروشن

موفق باشید / حجت

واسه شما نامحدوده؟؟
ماهي چند؟؟؟

joojefarary

Registered User
لایک‌ها
1
من تا الن سه ماهی هست دارم . اوایل 13 بود الان 14 15 شد . این چشمک زدن مداوم adsl هم دیگه قطع شده درست شد . در کل نسبت به اول بهتر شد دیروزم قطعی نداشتم . مخابرات ایت الله کاشانی . در کل میگم نسبت به شرکتهای دیگه خیلی بهتر .

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
دوستان کسی در منطقه نصراللهی از سرویس ADSL مخابرات استفاده میکنه؟ اگه بله، لطف کنه یه توضیحی در مورد کیفیتش بده.
مثل اینکه سرعت حدود 14-13 است، درسته؟ تورنت چی؟ همینقدر میده یا کمتره؟
قطعی زیاد داره؟
ف...ی.ل--ت ر ش از بقیه شرکتا بیشتره؟ اسکایپ کار میکنه؟ کلا کم و کاستی دیگه ای به نسبت شرکتهای دیگه چی داره، جز پشتیبانی؟

mohammad_p30

Registered User
لایک‌ها
5
دوستان کسی در منطقه نصراللهی از سرویس ADSL مخابرات استفاده میکنه؟ اگه بله، لطف کنه یه توضیحی در مورد کیفیتش بده.
مثل اینکه سرعت حدود 14-13 است، درسته؟ تورنت چی؟ همینقدر میده یا کمتره؟
قطعی زیاد داره؟
ف...ی.ل--ت ر ش از بقیه شرکتا بیشتره؟ اسکایپ کار میکنه؟ کلا کم و کاستی دیگه ای به نسبت شرکتهای دیگه چی داره، جز پشتیبانی؟

من منطقه شما نیستم .
اما سرعت دانلود همون 13-14 هست . تورنت نه . با ... پی ان از 3 تا 20 نوسان داره .
قطعی از اول که گرفتم تا الان یک بار هم پیش نیومده .
فیلتر هم مثل بقیه شرکتا .
مشکلشم عدم پشتیبانی و بالای 128 نمیدن .

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
من منطقه شما نیستم .
اما سرعت دانلود همون 13-14 هست . تورنت نه . با ... پی ان از 3 تا 20 نوسان داره .
قطعی از اول که گرفتم تا الان یک بار هم پیش نیومده .
فیلتر هم مثل بقیه شرکتا .
مشکلشم عدم پشتیبانی و بالای 128 نمیدن .
البته پشتیبانی هم دارنااا... به من این شماره رو دادن: 22003300

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
کسی تو منظقه ی شهید سعادتمند سرویس نگرفته؟ کیفیت سرویس در چه حد هستش؟

Arshia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من منطقه 1 غریبی دارم 2روز اول خوب بود 2 هفته اس افتضاحه از قعطی چند ثا نه ایی بگیر تا دقیقه ای ساعتی همین فرم و بعد از 5 دقیقه معطلی 20 بار رفرش باز نکرد با دایل آپ کانکتم الان سرعت تو دانلود زیاد با پایین میشه قطعم میشه پینگشم افتضاحه ساعت 7 8 شب اکثر روزا یا سندو رسیو نداره یا دی سی میشی یا کانکت نمیتونی بشی فقط 2 شب خوبه تا 8 9 صبح 2 دفعه ام به پشتیبانی 1899 زنگ زدم هیچی به هیچی دفعه اول که زنگ زدم منتظر بودم بررسی کنه تلفن زنگ می خورد هی همه ام میگفتن سرعت بالا پایین میشه قطع و وصل میشه . دلیلشم اینکه که خطا شون شولوغه بازم دارن میدن این وضیعت خط منطقه اس الان برید بازم دارن پورت میدن آخر فکر کنم آنقد میدن که کلا قطع بشه

mhdotcom

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
10
بچه ها کلا" adsl مستقیم خوبه یا نه؟
من الان تقریبا" دارم ماهی 50-60 تومن هزینه اینترنت 512 میدم. این ماهی 10 تومن مخابرات واسه 128 واقیا" میارزه؟

Arshia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها کلا" adsl مستقیم خوبه یا نه؟
من الان تقریبا" دارم ماهی 50-60 تومن هزینه اینترنت 512 میدم. این ماهی 10 تومن مخابرات واسه 128 واقیا" میارزه؟

نسبت به پولی که میدید و نامحدود بد نیست برای سرچ و دانلود فایلها با حجم کم خوبه به شرطی که تو منطقه شما مثل ماله ما نباشیه که واقعا افتضاح و اعصاب خورد کنه

mhdotcom

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
10
نسبت به پولی که میدید و نامحدود بد نیست برای سرچ و دانلود فایلها با حجم کم خوبه به شرطی که تو منطقه شما مثل ماله ما نباشیه که واقعا افتضاح و اعصاب خورد کنه

ممنون این دورو ورا که هیشکی نداره تا خودم امتحان نکنم معلوم نمیشه.
نا محدود خیلی خوبه الان من واسه ثانیه ها دارم پول میدم.

Arshia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون این دورو ورا که هیشکی نداره تا خودم امتحان نکنم معلوم نمیشه.
نا محدود خیلی خوبه الان من واسه ثانیه ها دارم پول میدم.

درست پول میدین ولی استفادشم مکنین اون سرویس شما کجا و این کجا من که امروز از یه شرکت سرویس 256/512 گرفتم فردا دارم میرم مخابرات قطع کنم فقط دوستان اول وضیعت منطق رو بررسی کنن بعد بگیرن مثلا تو منطقه 3 دبیاجی خوبه ولی من که منطقه 1 نیاوران اینه وضیعتم در ضمن بدلیل پینگ بدش حتی در زمانی که مشکلی نیست در بازی آنلاین لگ یا دی سی میشین دوستانی که بازی آنلاین براشون مهمه کلا سعی کنن از مخابرات سرویس نگیرن وگر نه مثل من مجبورا از 2 شب تا 6 صبح بیدار باشن چون از ساعت 1 2 تا 8 صبح میتونم بازی کنم:)

Last edited:

HITBOY

Registered User
لایک‌ها
132
اوایل ای دی اس ال تهران از همه جا بهتر بود اما ظاهرا الان از رشت عقب تره

من الان 128 کیلو بیتی به اسم دارم که ماهی 19500 میدم ( پول )

سرعت دانلودم 185 کیلوبایت ( نه کیلو بیت ) در ثانیه هست یعنی تو مایه های یه مگ

اما یه کارایی کردن مثلا هر پورت فقط 13 کیلوبایت در ثانیه میگیره که اگه لینکتونو مستقیم کنید با برنامه دانلود میشه و 185 میرسه

البته پارسال تا 400 کیلوبایت دانلود داشتم اما الان محدود کردن ( شرکت اندیشه سبز )

وقتی شبها میزارم واسه دانلود شب تا صبح دورو بر 3 گیگ میگیره ( وی پی اس هم داشتیم مستقیم میکردیم و میترکوندیم )

اینجا به خاطر قوانین نمیتونن تو قرار داد بیشتر از 512 ارائه بدن وگرنه عملا سرعت های بالاتری میفروشن

موفق باشید / حجت

دوست عزیز من سرعتم میانگین 13 هستش و حتی اگه لینک هم مستقیم باشه سرعتم بیشتر از اینا نمیشه!
اونوقت شما چطوری با لینک مستقیم 185kb/s میگیری؟!!!:eek:
درباره وی پی اس هم یه توضیح میدید؟
ممنون

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
2 روزه خیلی قطعی دارم!! یه حسی بهم میگه 2-3 روزه دیگه ادامه داره و یهو مثل اولش میشه :D

بقیه به مشکل نخوردن؟

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
پس مثل اینکه این مخابرات هم منطقه به منطقه سرویسش فرق میکنه. اینطوری اصلا نمیشه فهمید کیفیت سرویس چطوریه، اگه با این سرعت پایین بخواد دائم قطع بشه که اصلا نمیارزه.
باید یکی رو پیدا کنم که نصراللهی سرویس داره

xms

Registered User
لایک‌ها
387
واگذاري يک ميليون پورت اينترنت پر سرعت تا پايان امسال
تهران- مدير عامل شرکت مخابرات ايران گفت: اين شرکت تا پايان سال جاري يک ميليون پورت اينترنت پرسرعت( ADSL ) را واگذار خواهد کرد و شرکت‌هاي ندا ( شرکت هاي کوچک بخش خصوصي )هم مي‌توانند پنج ميليون پورت را واگذار کنند.

به گزارش ايرنا به نقل از روابط عمومي شرکت مخابرات ايران ،" صابر فيضي " روز سه شنبه گفت: براي کل کشور درسه سال آينده 6 ميليون پورت ADSL نياز داريم.
وي بهينه ‌سازي خدمات براي جلب رضايت مشتري را ازجمله برنامه‌هاي پيش روي شرکت مخابرات ايران دانست و افزود: اين شرکت در تلاش است در رابطه با الکترونيکي کردن ارتباطات نقش خود را ايفا کرده و سهم خود را از اين بخش به دست آورد.
فيضي با اشاره به قانون هدفمند کردن يارانه‌ها گفت: به طورقطع اجراي اين قانون تاثير قابل توجهي بر ارتباطات خواهد گذاشت، اما شرکت مخابرات ايران با اضافه کردن پهناي باند، ارايه خدمات صوتي و تصويري هم‌چنين کاهش ترددها و ارايه سرويس‌هاي برتر به کمک مردم خواهد آمد.
مدير عامل شرکت مخابرات ايران همچنين با بيان اينکه با خصوصي‌سازي مخابرات انجام بسياري از اقدامها، ساده‌تر شده است، تصريح کرد، رفع نقاط کور و گسترش پوشش شبکه همراه اول، تجاري‌سازي و برقراري رومينگ بين اپراتورها از جمله برنامه‌هاي مخابرات است.
فيضي با بيان اينکه بايد کلمه ارتباطات ديجيتال را در کشور جايگزين کلمه اينترنت کرد ، اظهار داشت، اگر شبکه اينترانت ايران توسط شرکت مخابرات انجام و تکميل شود، ارتباط با شبکه‌هاي بين‌المللي کاهش يافته و با بسترهاي فعلي شرکت ارتباطات زيرساخت اينترنت کشور تکميل خواهد شد.
مدير عامل شرکت مخابرات ايران، ارتقاي سطح کمي و کيفي خدمات مخابراتي را از اولويت‌هاي برنامه اين شرکت دانست و گفت: ارايه خدمات ارزش افزوده و بهينه‌سازي سرويس‌ها براي جلب رضايت مشتري از مهم‌ترين برنامه هاي مخابرات است.
اقتصام ** 1579 **1561
2010%5C6%5C1%5Cimg634109878537812500.jpg

regedit021

Registered User
لایک‌ها
141
دوستان يه سوالي داشتم !
idmرو ميشه جوري تنظيم كرد كه به ترتيب فايل هايي رو كه addكردم دانلود كنه؟؟؟
يعني اولي كه دانلودش تموم شد بعدي رو دانلود كنه!؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا