• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

par_ham

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
322
مال من که یه هفتست خیلی از دامین ها مخصوصا دامین های داخلی و ir رو باز نمیکنه . برعکس قبل که خارجیا رو باز نمیکرد .
یو توب هم جدیدا فقط با اینترنت اکسپلورر باز میشه . قبلا با کروم مشکل نداشت .

مشکل از سیستم شخصی شماست مشکلی در سایت هایی که گفتید نیست.

ali123321

Registered User
لایک‌ها
220
سلام
دوستان من الان از اسیاتک سرویس دارم و چند روز دیگه خلاص میشم. میخوام برم از مخابرات 1 مگ یا 2 مگ نامحدود بگیرم. منطقه مخابراتی هم مرکز دانشگاه - شهر تهران هست.
در اصل برای دانلود میخوام. حالا سوالم اینه که میارزه از مخابرات بگیرم و سرعت دانلودش در این مرکز خوب هست یا از جای دیگه تهیه کنم.
ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارن راهنمایی کنن.

shamim98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
132
ببین برای دانلود بهترین مورد هستش این مخابرات
من یه زمانی که میشد سیستمش رو دستی کم یا زیاد کرد از تو سایت بهترین دوران زندگیم رو پشت سر گذاشتم :) ولی دیگه این قضیه لو رفت و دیگه نمیشه وسط دوره سرعت رو دست زد !!!

shamim98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
132
الان خیلی چند روزیه تایم اوت زیاد میده !! دهنمونو سرویس کرده . میریم چنتا گیم بزنیم انلاین هی سوت میشیم . میریم از سرورهای اروپایی استفاده کنیم هی سوت میشیم . یوپیوب هم که نمیشه ازش چیزی دید زد چند وقتیه نتونستم ویدیو ببینم :(

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
همه همینطور شدن فقط مخابرات نیست امروز که افتضاح بود!

ramin21870

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان راسته که میگن مخابرات اینترنت نامحدودش رو محدود کرده به ماهی حداکثر 108 گیگ؟
خواهشا اگه میدونین بگین. فوریه.

lilolil

Registered User
لایک‌ها
391
دوستان كسي كه سرعت ٥١٢ يا بالاتر داره سرعت وب گردي و بارگذاري صفحات چجور هست؟
ديسكانكت ميشه آيا ؟

Sent from my iPhone 5c using Tapatalk 2

ali123321

Registered User
لایک‌ها
220
سلام
دوستان من الان از اسیاتک سرویس دارم و چند روز دیگه خلاص میشم. میخوام برم از مخابرات 1 مگ یا 2 مگ نامحدود بگیرم. منطقه مخابراتی هم مرکز دانشگاه - شهر تهران هست.
در اصل برای دانلود میخوام. حالا سوالم اینه که میارزه از مخابرات بگیرم و سرعت دانلودش در این مرکز خوب هست یا از جای دیگه تهیه کنم.
ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارن راهنمایی کنن.
دوستانی که در تهران سرویس دارن لطفا راهنمایی کنن که اگر مخابرات میارزه من دیگه اسیاتک رو تمدید نکنم.

itjavani

Registered User
لایک‌ها
131

Undisclosed2

Registered User
لایک‌ها
353
کریو رو قطع کردن !!!

به سرور وصل میشه ولی دیتا رد و بدل نمیشه . معلوم شد این اختلالات دو روزه ناشی از دستکاری های آقایون بوده .

جماعت مچکر تحویل بگیرید .

به جای اینکه به فکر درست کردن وضع معیشت مردم و خل معضل آلودگی وحشتناک ناشی از بنزین و ... باشن ، مدام نشستن دنبال این کارا .

eskimos91

Registered User
لایک‌ها
148
امروز که قصد تمدید داشتم
متاسفانه مخابرات اهواز دیگه نامحدود نمیده!
فقط سرویس های محدود و بی کیفیت!
حالا با این حجمی که من نیاز دارم و باید به سایت ها برسم واقعا یه مشکل جدی پیش اومده!

دوستان ایا شرکتی واسه اهواز نامحدود ارائه میده؟

Last edited:

VTG

Registered User
لایک‌ها
212
کریو رو قطع کردن !!!

به سرور وصل میشه ولی دیتا رد و بدل نمیشه . معلوم شد این اختلالات دو روزه ناشی از دستکاری های آقایون بوده .

جماعت مچکر تحویل بگیرید .

به جای اینکه به فکر درست کردن وضع معیشت مردم و خل معضل آلودگی وحشتناک ناشی از بنزین و ... باشن ، مدام نشستن دنبال این کارا .

به والله قسم ما با کریو نمیشینیم پورن دانلود کنیم کل زندگیمون اینه یوتیوب ویدئو بررسی موبایلو ماشین نگاه کنیم الان هیچ نرم افزاری اپ دیت نمیشه یه سری سایتا باز نمیشه اخه چرا مردمو اذیت میکنن؟؟؟الان استادم یه پروژه داده منم گفتم من برات انجام میدم با این وضعیت اصلا موندم چی بهش جواب بدم که بهم نخنده کلی جلوش افهه اومدم که نه استاد من پیدا میکنم.....چه وضعیه اخه؟؟؟؟اون کمیته تعیین مصادیق مجرمانه چی کار میکنه؟دولت چیکار میکنه؟؟این مملکت صاحب نداره؟؟؟یکی نیست بهشون حالی کنه ما برای کارای علمی از فیلتر شکن استفاده میکنیم؟؟؟

Undisclosed2

Registered User
لایک‌ها
353
به والله قسم ما با کریو نمیشینیم پورن دانلود کنیم کل زندگیمون اینه یوتیوب ویدئو بررسی موبایلو ماشین نگاه کنیم الان هیچ نرم افزاری اپ دیت نمیشه یه سری سایتا باز نمیشه اخه چرا مردمو اذیت میکنن؟؟؟الان استادم یه پروژه داده منم گفتم من برات انجام میدم با این وضعیت اصلا موندم چی بهش جواب بدم که بهم نخنده کلی جلوش افهه اومدم که نه استاد من پیدا میکنم.....چه وضعیه اخه؟؟؟؟اون کمیته تعیین مصادیق مجرمانه چی کار میکنه؟دولت چیکار میکنه؟؟این مملکت صاحب نداره؟؟؟یکی نیست بهشون حالی کنه ما برای کارای علمی از فیلتر شکن استفاده میکنیم؟؟؟

اینا خودشون ام الفساد هستن فکر کردی واسشون مهمه اگه کسی پورن دانلود کنه ؟؟؟ عدم دسترسی به اطلاعات آزاد مهمه واسشون .

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
دوستان من الان یه خط تلفن ثابت بخوام باید با اسم خودم ثبت نام کنم یا اسم صاحب خونه ؟
بعد امکانش هست همزمان با درخواست خط تلفن ، ADSL هم فعال بشه یا باید منتظر بمونم خط وصل بشه بعد درخواست ADSL بفرستم به مخابرات؟

اگه کارت ملی دارید، میتونید به نام خودتون بخرید. فرقی نمیکنه محل نصب استیجاری باشه یا خیر. در مورد نصب ADSL همزمان با خرید خط اطلاعی ندارم، قبلا هنگام خرید خط یه فرم پر میکردی که روش امکاناتِ اضافی ارائه شده توسط مخابرات رو میتونستی درجا درخواست بدی، شاید الان ADSL هم به اون امکانات اضافه شده باشه.

دوستان مخابرات تو تهران همچنان نامحدود میده؟

بله.

ali123321

Registered User
لایک‌ها
220
من الان از اسیاتک سرویس دارم و چند روز دیگه خلاص میشم. میخوام برم از مخابرات 1 مگ یا 2 مگ نامحدود بگیرم. منطقه مخابراتی هم مرکز دانشگاه - شهر تهران هست.
ممنون میشم اگه دوستان تهرانی راهنمایی کنن چون سرویس اسیاتک فردا تموم میشه و اگه مخابرات خوب هست دیگه من اسیتک رو تمدید نکنم.

hernandez

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
80
من الان از اسیاتک سرویس دارم و چند روز دیگه خلاص میشم. میخوام برم از مخابرات 1 مگ یا 2 مگ نامحدود بگیرم. منطقه مخابراتی هم مرکز دانشگاه - شهر تهران هست.
ممنون میشم اگه دوستان تهرانی راهنمایی کنن چون سرویس اسیاتک فردا تموم میشه و اگه مخابرات خوب هست دیگه من اسیتک رو تمدید نکنم.
حالا تهران رو نمیدونم ولی اینجا(بوشهر)کم کم سرویسهای نامحدود رو حذف کردن بجز سرعتهای زیر 512
در مورد سرعت دانلود هم که من خودم با سرویس 512 سرعت دانلود بین 110تا 118 دارم یعنی اگه 2 مگ برداری سرعت دانلودت حدود 500 کیلو بر ثانیه میشه(0.5 مگ بر ثانیه) میشه شاید یه خورده بالا پایین هم داشته باشه.

• Like
Reactions: poq

ibest

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
11,872
طرح مودم رایگان با 48 گیگ حجم مخابرات خریدم ک 1 تا 7 صبح دانلود رایگان ولی فرضا 5 صبح دان میکنم حجم کم میکنه :(؟
دوستان کسی همچین طرحی داره؟

hernandez

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
80
طرح مودم رایگان با 48 گیگ حجم مخابرات خریدم ک 1 تا 7 صبح دانلود رایگان ولی فرضا 5 صبح دان میکنم حجم کم میکنه :(؟
دوستان کسی همچین طرحی داره؟
فیلمای سینمایی زیادی ساعت 1 تا 7 صبح دانلود کردم ولی تا حالاهمچین اتفاقی نیافتاده که توی این بازه از حجم کم کنه.
یه نکته هم هست مثلا ساعت 1 و یک دقیقه شب یه بار مودم رو خاموش روشن باید بکنی تا از حجم کم نکنه این رو هم امتحان کن;)

بالا