• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

youngstring

Registered User
لایک‌ها
7
بهترین کار اینه با مالک هماهنگ کنید معمولا مالک راه میاد.
ممنون از پاسختون.من مشکلم اینه اصلا صاحب خط رو نمی تونم پیدا کنم.اگرنه حاضر بودم خط رو ازش بخرم.منتظرم تا اولین قبظ تلفن بیاد که حداقل اسم صاحب خط معلوم بشه تا ببینم می تونم پیداش کنم یانه.

Firebirds

Registered User
لایک‌ها
10
ممنون از پاسختون.من مشکلم اینه اصلا صاحب خط رو نمی تونم پیدا کنم.اگرنه حاضر بودم خط رو ازش بخرم.منتظرم تا اولین قبظ تلفن بیاد که حداقل اسم صاحب خط معلوم بشه تا ببینم می تونم پیداش کنم یانه.

فکر کنم مخابرات علاوه برا مشخصات، شماره موبایل طرف رو هم میگره و توی سیستمش نگه میداره، یه سر برو مرکز مخابراتی داستان رو بگو شاید راحت تر تونستی از اون طریق مالک رو پیدا کنید....

saeedboy68

Registered User
لایک‌ها
254
ADSL مخابرات، شوخی سنگینی بود که محیط با من کرد!
به هر کسی که این پست رو میخونه نصیحت میکنم مخابرات رو از لیست انتخابی خودشون پاک کنن. یه مرحله از افتضاح به اونور...

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
ADSL مخابرات واقعا افتضاحه !! هر کسی هنوز نگرفته , نگیره
توی مناطق شلوغ که ادارات دولتی داشته باشه یا دانشگاه سرعتش بسیار افتضاحه ولی تو مناطقی که خلوت باشه بد نیست !

bigilo

Registered User
لایک‌ها
13
سلام
مخابرات یه طرح ای دی اس ال دانشجویی میده با مودم رایگان وایرلس مدل HUAWEI HG532e
میخواستم ببیتم قیمت این مودم و مشخصاتش چیه ولی هر چی تو گوگل سرچ کردم نتیجه نگرفتم.
درضمن یه مودم خوب وایرلس با یک پورت lan و یک پورت usb و برد عمودی 20 منر که مناسب قیمت باشه و با اینترنت مخابرات و سایر شرکتها مثل شاتل و پارس انلاین سازگار باشه و ترجیحا قیمتش مناسب باشه چی هست؟

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
از امروز صبح کلا اينترنت مخابرات تعطيل شده.Packet Lost در حد اعلاء.سرعت بازکردن سايتهايي که در خارج از کشور ميزباني ميشن در حد صفر ولي در همان زمان سايتهايي که در داخل ايران ميزباني ميشن مثل بنز بازميشن.قندشکنها هم که تعطيل.پيش به سوي اينترنت ملي.واقعا جاي تاسف داره.

m.b.z

Registered User
لایک‌ها
54
از امروز صبح کلا اينترنت مخابرات تعطيل شده.Packet Lost در حد اعلاء.سرعت بازکردن سايتهايي که در خارج از کشور ميزباني ميشن در حد صفر ولي در همان زمان سايتهايي که در داخل ايران ميزباني ميشن مثل بنز بازميشن.قندشکنها هم که تعطيل.پيش به سوي اينترنت ملي.واقعا جاي تاسف داره.
برای منم از 4 صبح اینطوری شده بود
ولی الان مثل اینکه درست شده

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
جالبه براي من اون مشکل صبحي حل شده حالا يکي درميون وبسايتها رو باز ميکنه.بعضي سايتها رو چندبار بايد refersh کني تا باز بشه.

Obka

Registered User
لایک‌ها
125
دقیقا از ساعت 4 صبح به این ور مشکل پیدا کرده من که تهران هستم از ساعت 4 اینترنت قطع شد و حوالی 6 وصل شد ولی فقط سایت های داخلی که روی سرور ایران بود باز میشد و کلا سرورهای خارجی بسته بود پ - ر - و - ک - س - ی هم که دیگه اصلا کار نمیکرد تا همین لحظه که کلا سایت ها یکی در میون باز میشه چه غلطی دارند میکنند من توش موندم دوستان هم مثل من مشکل دارند گویا بله ؟

m.b.z

Registered User
لایک‌ها
54
اون از قطعی صبح اینم از الان
حدود 2 ساعته اینترنت من قطع شده و مودم نمیتونه کانکت بشه
با بریج هم خطای 718 میده.
---------
الان زنگ زدم به پشتیبانی
یه صدای آشنا میگه:
با پوزش، به علت ترافیک بالای خطوط ،امکان پاسخگویی...
ای تف تو روحتون

Last edited:

hernandez

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
80
الان یه سر رفتم توی اکانت Adsl مخابرات فکر کنم دلیل قطعی یه تغییراتی توی سیستمشون بوده چون توی منوی خرید سرویس سرع 2 مگ و 1 مگ به لیست اضافه شده بود.حالا نمیدونم همه میتونن بخرن یا برای از ما بهترونه؟

hernandez

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
80
2 و 1 که خیلی وقته هست
همه هم میتونن بگیرن
نیست ما پایین کشوریم تا بخواد فناوری از اون بالا برسه پایین چند سالی طول میکشه.
تا همین هفته گذشته که شارژ کردم بالاترین سرعت 512 بود.:mad:

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
وضعیت فعلی پکت لاس هم سرور خارجی هم داخلی! سرعت هم داغون.
تاحالا برا من پیش نیومده بود سرور داخلی پکت لاس پیدا کنه!

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
88-89 به این افتضاحی نبود معلوم نیست چه غلطی میکنن حماسه اقتصادی در راه o_O

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62

دقيقا همينطوره.فکر کنم داريم به استقبال اينترنت ملي ميريم.قراره تا سال آينده گند بزنن به اين اينترنت درپيتي که داريم ميگيريم.همه دنيا به فکر اينترنت با سرعتهاي بالاي 100 مگ هستن اونوقت ما همرديف کشورهايي مثل بوتان و گينه و اين جورکشورها هستيم.

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
دقيقا همينطوره.فکر کنم داريم به استقبال اينترنت ملي ميريم.قراره تا سال آينده گند بزنن به اين اينترنت درپيتي که داريم ميگيريم.همه دنيا به فکر اينترنت با سرعتهاي بالاي 100 مگ هستن اونوقت ما همرديف کشورهايي مثل بوتان و گينه و اين جورکشورها هستيم.
دیگه اونجوریام نیس!
مشکل برطرف شده و الان وضعیت خوبه.

poq

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,567
مال من که یه هفتست خیلی از دامین ها مخصوصا دامین های داخلی و ir رو باز نمیکنه . برعکس قبل که خارجیا رو باز نمیکرد .
یو توب هم جدیدا فقط با اینترنت اکسپلورر باز میشه . قبلا با کروم مشکل نداشت .

abdolrahim1

Registered User
لایک‌ها
326
مخابرات سرویس نامحدود کلا می خواد برداره ؟اگه حجمی بشه که شرکتی ها بهتره!

بالا