• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

mohammad-28

Registered User
لایک‌ها
1,851
تو این 1.5 سالی که من مخابرات داشتم فقط 4 روز قطع بوده و اونم به خاطر ارتقا سرویس با یه همچین چیزی بود
تقریبا قطعی زیادی نداره ولی شاید در ماه یکی دوبار با افت سرعت مواجه بشین !

توقع پشتیبانی در حد شاتل رو که نمیشه ازشون داشت :D
ولی حداقل یه شماره تماس دارن که اگر مشکلی در مورد تتظیمات مودم یا مشکلات شبکه بود تا حدودی پاسخگو باشن !

mvp

Registered User
لایک‌ها
52
سلام دوستان ..یه سوال داشتم ..من adsl مخابرات مشهد دارم .. میخواستم بدونم میشه طرحمو عوض کنم .. چون تو سایت اصلا این امکان نیستش....

gheysar.

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,507
زنگ زدم پشتیبانی مخابرات میگم چرا سرعت دانلود از بعضی سایت ها شبا میاد روی 20 کیلوبایت ولی روزا خوبه؟(سرویس 2مگ محدود دارم)
میگه چون کاربرای زیادی مثل شما دارن شب دانلود میکنن. میخواستم بگم یعنی همه دارن سوسک دانلود میکنن؟!:general304:
بیخیال شدم قطع کردم.

---------------------------------
اینجا اگر دوستان سر درمیارن راهنمایی کنن: از بعضی سایت ها مثل speedshare.eu و uplod.ir شب ها سرعت روی 20 هست.ولی روزها سرعت 220 هست.
خودشون محدود کردن ؟
راه کار چیه؟

shylord

Registered User
لایک‌ها
1,496
زنگ زدم پشتیبانی مخابرات میگم چرا سرعت دانلود از بعضی سایت ها شبا میاد روی 20 کیلوبایت ولی روزا خوبه؟(سرویس 2مگ محدود دارم)
میگه چون کاربرای زیادی مثل شما دارن شب دانلود میکنن. میخواستم بگم یعنی همه دارن سوسک دانلود میکنن؟!:general304:
بیخیال شدم قطع کردم.

---------------------------------
اینجا اگر دوستان سر درمیارن راهنمایی کنن: از بعضی سایت ها مثل speedshare.eu و uplod.ir شب ها سرعت روی 20 هست.ولی روزها سرعت 220 هست.
خودشون محدود کردن ؟
راه کار چیه؟

خودشون محدود کردن...... کلا از بعضی سایت ها شب نمی شه دانلود کرد...... ولی بعضی سایت ها مثل http://expressleech.com/ . http://putlocker.com/ . www.firedrive.com و.... یا لینک های مستقیم سایت های ایرانی ( مثل سایت های مربوط به فیلم و سریال قسمت vip ) با بالاترین سرعت می شه دانلود کرد
باید بگردی یک آپلود سنتر پیدا کنی که شب سرعتش خوب باشه

gheysar.

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,507
خودشون محدود کردن...... کلا از بعضی سایت ها شب نمی شه دانلود کرد...... ولی بعضی سایت ها مثل http://expressleech.com/ . http://putlocker.com/ . www.firedrive.com و.... یا لینک های مستقیم سایت های ایرانی ( مثل سایت های مربوط به فیلم و سریال قسمت vip ) با بالاترین سرعت می شه دانلود کرد
باید بگردی یک آپلود سنتر پیدا کنی که شب سرعتش خوب باشه
داداش سایتی هست که کمک کنه به وسیله اون لینک سایت هایی که سرعت دانلود از اونها کمه(مثل اسپید شیر یا کینگ فایلز) را سرعتشونو زیاد کنه؟

Sent from my C5303 using Tapatalk

shylord

Registered User
لایک‌ها
1,496
داداش سایتی هست که کمک کنه به وسیله اون لینک سایت هایی که سرعت دانلود از اونها کمه(مثل اسپید شیر یا کینگ فایلز) را سرعتشونو زیاد کنه؟

فکر می کنم فقط یک راه داشته باشی :
یکدونه اکانت از سایت expressleech ( یا هر سایتی که لینک هارو می تونه مستقیم کنه و سرعتش بالا باشه ) بگیری....... بعد لینک ها رو با این سایت مستقیم کنی و از داخل سایت جدید دانلود کنی

persianlicence

Registered User
لایک‌ها
105

از سایت filegir.com و بعدش mul.ir استفاده کنید

Sent from my HTC One using Tapatalk

signul

Registered User
لایک‌ها
938
اینجا کرمان از ساعت 2 تا 10:10 الان اینترنت قطع بود. دوستان تو کرمان هیچ شرکتی به خطوط فیبر نوری adsl ارایه میده؟ خسته شدیم دیگه.!!

تو کرمان که دیگه واقعا شورشو در آوردن برا ما دو روز قطع بود

cinablue

Registered User
لایک‌ها
3,190
سلام دوستان
من چند صفحه رو خوندم ولی چون بعضی دوستان تهران و بعضی شهرستان هستند کامل نتونستم متوجه بشم

یه سوال دارم
من 256 نامحدود داتک دارم چندین ساله و ماهی حدود 26 دارم پرداخت میکنم
برادرم توی منطقه پیروزی 512 نامحدود از مخابرات گرفته و راضی هست
میخوام ببینم از adsl مخابرات در تهران راضی هستید ؟
کسی از مخابرات شهید عاطف adsl مخابرات داره ؟
کلا من زیاد شنیدم که میگن خوب نیست...بنظرتون داتک رو جمع کنم برم مخابرات نامحدود بگیرم ؟
و اینکه یکی از دوستان نوشته بود مخابرات دیگه نامحدود نمیده... واقعا نمیده یا میده ؟!
و اینکه بالای 128 بخوایم بازی در میارن باید مدارک ببریم یا نیازی نیست ؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمائید :)

Last edited:

pourya74

Registered User
لایک‌ها
384
سلام دوستان
من چند صفحه رو خوندم ولی چون بعضی دوستان تهران و بعضی شهرستان هستند کامل نتونستم متوجه بشم

یه سوال دارم
کلا من زیاد شنیدم که میگن خوب نیست...بنظرتون داتک رو جمع کنم برم مخابرات نامحدود بگیرم ؟
و اینکه یکی از دوستان نوشته بود مخابرات دیگه نامحدود نمیده... واقعا نمیده یا میده ؟!

بنده اینترنت نامحدود نداشتم ، و فکر هم نکنم نامحدود واقعی اونم داخل ایران داشته باشیم :general707:

اما خیلی وقته که کاربر خونگی هر سرعتی که بخواد رو بهش میدند

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
سلام دوستان

یه سوال دارم

سرویس مخابرات بگیر و نگیر داره، من خودم یه دو مگ دارم که صبح تا شب فقط داره دانلود میکنه، البته روی یک خط دیگه هم یه سرویس حجمی دارم که تو خونه به اشتراک گزاشتم، گیم و براوز کردن و کارهای دیگم رو رو اون خط میکنم از یه شرکت دیگه هم هست.

در کل تجربه شخصی من نشون داده که سرویس نامحدود مخابرات برای دانلود های چند کانکشنی و تورنت معرکه است بالاخص نسبت به هزینه آن. تو تهران هنوز نامحدود میدند، مدرکی هم نمیخواد برای سرویس های سریع. فقط کپی کارت ملی صاحب خط. نامحدودش هم واقعاً نامحدود هست، و سرعت اون هم نزدیک به سرعت اسمی خریداری شده (burst نداره و اگه 512 بگیری همون 64 کیلو بایت رو ماکزیمم روش حساب کن)

gheysar.

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,507
شبا که دانلود رایگانه تورنت با دوازده کیلوبایت دانلود میکنه
سرعت دو مگ
افتضاح

DVD_16X

Registered User
لایک‌ها
35
سلام دوستان عزی بنده حدود سه سالی هست از شرکت اسیا تک ای دی اس ال دارم
حدود 7 8 ماهی هست از نظر قیمت و خوردن حرف خودشون به کاربرا واقعا دارند اجحاف میکنند
یعنی تو پنل شخصی فقط شما میتونی یه سری محدود از سرویسها رو انتخاب کنی یعنی نمیتونی اون چیزی رو که میخوای انتخاب کنی
قیمتهاشون هم گرون شده
الان من این ماه 1 مگ دارم با حجم دانلود 6 گیگ 1 تا 5 صبح نیم بها 5 تا 8 صبح رایگان قیمت 34400
سر و جمع دانلود هم تو کل ماهای قبل از این تو هر ماه 92 اطراف 20 گیگ بوده
میخواستم مخابرات تهران بگیرم
به نظر شما 512 نامحدود مخابرات بگیرم به صرفه تر نیست
ایا مخابرات قطعی داره؟؟
512 حدودا چند کیلو بایت میکشه
اگر 512 تا حدود 60 70 بکشه من راضیم کارم راه میندازه

دوستانی که مخابرات دارند نظر بدند

ممنون و متشکر

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
سلام دوستان عزی بنده حدود سه سالی هست از شرکت اسیا تک ای دی اس ال دارم
حدود 7 8 ماهی هست از نظر قیمت و خوردن حرف خودشون به کاربرا واقعا دارند اجحاف میکنند
یعنی تو پنل شخصی فقط شما میتونی یه سری محدود از سرویسها رو انتخاب کنی یعنی نمیتونی اون چیزی رو که میخوای انتخاب کنی
قیمتهاشون هم گرون شده
الان من این ماه 1 مگ دارم با حجم دانلود 6 گیگ 1 تا 5 صبح نیم بها 5 تا 8 صبح رایگان قیمت 34400
سر و جمع دانلود هم تو کل ماهای قبل از این تو هر ماه 92 اطراف 20 گیگ بوده
میخواستم مخابرات تهران بگیرم
به نظر شما 512 نامحدود مخابرات بگیرم به صرفه تر نیست
ایا مخابرات قطعی داره؟؟
512 حدودا چند کیلو بایت میکشه
اگر 512 تا حدود 60 70 بکشه من راضیم کارم راه میندازه

دوستانی که مخابرات دارند نظر بدند

ممنون و متشکر

مخابرات تهران همه سرویس هاش رو حدوداً یک کم بالاتر از سرعت خریداری شده برای دانلود و کمی بالاتر از یک چهارم سرعت خریداری شده برای آپلود میبنده. برای سرویس 512 روی 576 دانلود و 160 آپلود میبنده (کیلو بیت). سرعت نهایی دانلود شما با چند کانکشن/تورنت با سیدر های مناسب حدودا 58 تا 65 تا میچرخه که بازهم نسبت به overhead و تعداد کانکشن ها و دانلود های در حال انجام شاید یک کم بالا پایین بشه، ولی میانگین رو همون 60 تا میتونی حساب کنی.

قطعی هم اگه خط خوبی داشته باشه، مودم مشکل دار نباشه، زیرِ چند ساعت در ماه رو حساب کن، قطعی اساسی ندارند مگر اینکه پهنای باند کشور مشکل دار بشه. قطعی های کوچک معمولاً خیلی کم در زمان هایی که تغییر تجهیزات/گسترش شبکه دارند بعضی وقت ها چند لحظه/چند دقیقه برای انگشت شمار دفعات در یک ماه ممکنه پیش بیاد.

وحله آخر، مخابرات بعد از اینکه خط شما تخلیه شد، سه سوت برات سرویس راه میندازه و سه سوت هم جمع آوری میکنه، اگه دیدی ازش راضی نیستی میتونی خیلی سریع تخلیه کنیش و بری سراغ یه سرویس دهنده دیگه.

DVD_16X

Registered User
لایک‌ها
35
اینترنت اسیا تکسرعت 2048 نتیجه تست سرعتش دوستان عزیز که از مخابرات دارند نتیجه تست سرعت 512 یا 1 مگ رو بزارید با تشکر

3421199996.png

pourya74

Registered User
لایک‌ها
384
اینترنت اسیا تکسرعت 2048 نتیجه تست سرعتش دوستان عزیز که از مخابرات دارند نتیجه تست سرعت 512 یا 1 مگ رو بزارید با تشکر

3421199996.png

خوب شد سراغ آسیاتک نرفتم :D این هم تست سرعت 2048 محدود مخابرات استان همدان :

3421259943.png

هرچند ، اینترنت سرعتش 100 کیلوبایت باشه ، ولی پایدار باشه و با سرویس های قندشکن مشکلی نداشته باشه :(

DVD_16X

Registered User
لایک‌ها
35
سرویس 2048 مخابرات مشخصاتش میگید
سرعت .حجم.شبانه.سرعت دانلودتون و ......

ممنون میشم

cinablue

Registered User
لایک‌ها
3,190
زنگ زدم دیروز پرسیدم پورت خالی ندارن
میگه باید تو صف انتظار باشید...
میگم چقدر طول میکشه میگه معلوم نیست...3 ماه 4 ماه...

DVD_16X

Registered User
لایک‌ها
35
زنگ زدم دیروز پرسیدم پورت خالی ندارن
میگه باید تو صف انتظار باشید...
میگم چقدر طول میکشه میگه معلوم نیست...3 ماه 4 ماه...

سلام من برادرم شرق تهران سکونت داره 10 روز قبل عید زنگ زده بود گفته بودم پورت خالی نداریم ولی تو 5 6 عید زنگ زدن خطشون رو وصل کردند و الان هم راضیه

ultraviolet90

Registered User
لایک‌ها
87
درستهکه سرویس های مخابرات حجمیه؟
قبلا گویا اینطوری نبود

بالا