برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

xms

Registered User
لایک‌ها
387
تاييد ميشه به همه ميدهند .
در قبض تلفن ثابت مهرماه اگر نگاه كنيد مي بينيد كه يك فيلد اضافه كردند
بالاش نوشته adsl

xms

Registered User
لایک‌ها
387
صابر فضی خبر داد:
400_195.jpg

تعیین تکلیف مدیران شرکت مخابرات در 9 آذر / تعرفه ها افزایش نمی یابد
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از تعیین تکلیف مدیران شرکت مخابرات خبر داد و گفت: در 9 صبح 9 آذر ماه ماه جلسه ای تشکیل و هیئت مدیره مخابرات انتخاب می شود.
به گزارش خبرنگار مهر، صابر فیضی عصر دوشنبه در حاشیه نمایشگاه تلکام در گفتگو با خبرنگاران گفت: بر اساس قانون تجارت سهامدار جدید شرکت مخابرات تقاضای تشکیل جلسه ای برای انتخاب مدیران داده است که این جلسه در ساعت 9 روز 9 آذر ماه (9/9/88) برگزار می شود.

وی به تغییر تعرفه های مخابراتی پس از خصوصی سازی اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه سال جاری رو به پایان است تا پایان سال جاری تعرفه ها مخابراتی تغییری نمی کند.

فیضی همچنین در خصوص تاثیر هدفمند کردن یارانه ها بر تعرفه های مخابراتی با تاکید بر اینکه شرکت مخابرات یارانه دریافت نمی کند، اظهار داشت: از این رو شرکت مخابرات تحت تاثیر برنامه هدفمند کردن یارانه نخواهد بود مگر اینکه هزینه های تمام شده، تعرفه سایر موارد را بالا ببرد که این هم بر اساس برنامه پنجم و بر اساس هدفمند کردن یارانه ها تنظیم می شود.

مدیرعامل شرکت مخابرات به ارائه اینترنت پرسرعت از سوی این شرکت اشاره کرد و ادامه داد: ارائه اینترنت پرسرعت از جمله مواردی است که بر اساس پروانه پیش می رود و اینکه تاکنون ارائه نشده است بررسی نشان داده که در لایه انتهایی برای هیچ اپراتوری مقرون به صرفه و اقتصادی نبوده است

mahyar2020

کاربر فعال درآمد اینترنتی<br>فروشنده معتبر [<a tit
کاربر فعال
لایک‌ها
1
بالاخره چی شد تکلیف این adsl مخابرات
ما که خطمون فیبره تا کی باید صبر کنیم:hmm:

frog

Registered User
لایک‌ها
36
چه عجب ، یه بار هم شد ، ما آخرین شهر نبودیم . الان مخابرات بندرعباس چند ماهی هست که داره adsl میده ف من هم به تازگی گرفتم ،

فقط پشتیبانی جالب نیست ، فققط ساعات اداری هستند ، و متخصص درست و درمونی هم در کار نیست . سرعت بالاتر از 128 هم به سادگی شرکت ها نمیدن

ولی در کل راضیم

Natanaiila

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من امروز رفتم از مرکز مخابراتیمون(نصراللهی) گرفتم-هیچ مشکلیم نبود.نه محدودیت داشت نه کار خاصی میخواست.قیمتشم ماهی 10 تومن بود

shervin83

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی میدونه الان مخابرات تو چه منطقه هایی سرویس میده تو منطقه ما میرداماد و ظفر که خبری نیست.

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
کسی میدونه الان مخابرات تو چه منطقه هایی سرویس میده تو منطقه ما میرداماد و ظفر که خبری نیست.

میده :happy: اما باید دکتر باشی :blink: زیاد 3 پیچ نشدم ببینم خونه باید به نام دکتر باشه یا از سر کوچم دکتر بیاری قبوله :D

128 ماهی 10 تومن :blink: پولشم رو قبض تلفن میاد:happy: سرویسشم یکی تست کرده بود تو مایه های کولاکه! یعنی چند برایر سرعت اسمی میتونی بکشی از سرویس
بدترین منطقه ها همین میرداماد و ظفر و جردن و سعادت اباده هیچ بنی بشری اینجاها پورت مورت خالی نداره ، پارس انلاین که میگه پورت داریم اما فقط 1 مگ نامحدود میدیم ماهی 400 :rolleyes:

demon hunter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:blush:سلام اینم از اولین پستم توی اینجا !!! سایت جالبین دارین:happy: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:(راستی ما توی منطقه مخابراتی شهید مفتح هستیم (تهران پیش شماره های 2285 ) مخابرات برای این منطقه adsl خودش رو آمده واگزاری قرار داده یا نه !!؟؟؟؟:(

mehr2000

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
محدودیت حجم دانلود هم مثل پارس آنلاین داره یا نامحدوده ؟

farshid14

Registered User
لایک‌ها
110
سلام
محدودیت حجم دانلود هم مثل پارس آنلاین داره یا نامحدوده ؟

منم همین سوال رو دارم . این ماهی 10 تومان برای 128 نامحدوده یا با 2 گیگ محدودیت که همه جا میدن ؟

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
نامحدوده!

منطقه هاتون سر بزنین خبرشو اینجا بدین که فقط بامبول دکتر بودن اینجاست یا همه جاییه

ghoo

Registered User
لایک‌ها
157
من امروز رفتم از مرکز مخابراتیمون(نصراللهی) گرفتم-هیچ مشکلیم نبود.نه محدودیت داشت نه کار خاصی میخواست.قیمتشم ماهی 10 تومن بود

عجیبه ! بین این همه مرکز مخابراتی فقط این مرکز داره سرویس میده

ضمنا هیچ گونه اطلاع رسانی هم توسط مخابرات نشده

تا اونجایی که من می دونم تحویل سرویس به صورت فوری نیست تایید مدارک و راه اندازی خط حداقل دو سه

روزی طول میکشه ولی ظاهرا برای شما همون روز انجام شده !

دوست عزیز ممنون می شم در مورد مراحل کار توضیح بیشتری بدید ؟ شما از لحظه اول دقیقا چه کار کردید ؟ پیش کی رفتید ؟چی ازتون خواستن و غیره

دوستان تهرانی هم لطفا از مراکز مخابراتیشون پرس و جو کنند ببینیم قضیه چیه

من خودم هفته دیگه یکی از افراد خانواده رو می فرستم به مرکز مخابراتیمون ( پیروزی) یه خبری

بگیره آخه خودم پام تو گچه :(

ghoo

Registered User
لایک‌ها
157
ضمنا دوستان بپرسند که سرویس روی زوج مسی میدن یا روی فیبر هم ارائه میشه؟

چون الان مشکل ما در تهران خطوط فیبر هست اگر مخابرات هم بخواد مثل آی اس پی ها فقط روی خطوط مسی سرویس بده

که به حال ما فیبری ها فرقی نمی کنه

farshid14

Registered User
لایک‌ها
110
به نظرتون اگه از برنامه های آنتی ... روی adsl مخابرات استفاده کنیم مشکلی پیش نمیاد ؟

demon hunter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ضمنا دوستان بپرسند که سرویس روی زوج مسی میدن یا روی فیبر هم ارائه میشه؟

چون الان مشکل ما در تهران خطوط فیبر هست اگر مخابرات هم بخواد مثل آی اس پی ها فقط روی خطوط مسی سرویس بده

که به حال ما فیبری ها فرقی نمی کنه

شما سرعت دانلود آپلد دتون با دیال آپ چقد هست !!!؟؟؟؟ راستی برای اینکه بتونی سرویس بگیری باید بری مخابرات بگی خط رو درست کنن !!! اونوری ها با فیبر نوری هم دارن با adsl کار میکنن تازه پهنای باند بیشتری داره ولی نمیدونم چرا توی ایران تجهیزاتش رو نمیارن !!!!!
راستی چرا مخابرات اعلام نمیکنه کی این adsl کوفتیش رو اراعه میده !!!!!؟؟؟؟؟؟؟

Last edited:

farshid14

Registered User
لایک‌ها
110
من فکر میکنم این قضیه یک کم مشکوک میزنه . با توجه به اینکه سهام مخابرات رو سپ اه خریده و حالا میخواد با یک سوم قیمت بقیه شرکتها سرویس بده . اینجوری میتونند تمام مشخصات مشتری ها رو داشته باشند و هر وقت هم که اراده کردند کل اینترنت رو قطع کنند .

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
من فکر میکنم این قضیه یک کم مشکوک میزنه . با توجه به اینکه سهام مخابرات رو سپ اه خریده و حالا میخواد با یک سوم قیمت بقیه شرکتها سرویس بده . اینجوری میتونند تمام مشخصات مشتری ها رو داشته باشند و هر وقت هم که اراده کردند کل اینترنت رو قطع کنند .
میشه بگی چه مشخصاتی با دادن adsl میتونه داشته باشه که همین الان نمی تونه؟

xms

Registered User
لایک‌ها
387
۱۳۸۸/۰۹/۱۱
مدیر عامل شرکت مخابرات استان تهران خبر داد :
ارائه 100 هزار پورت پر سرعت اینترنت ظرف دو ماه آینده
شرکت مخابرات استان تهران ظرف دو ماه آینده 100 هزار پورت پر سرعت اینترنت ارائه خواهد داد.
مهندس روح الهی مدیر عامل شرکت مخابرات استان تهران در گفت و گو با خبرنگار سیتنا ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: در حال حاضر در حال نصب تجهیزات لازم برای ارائه پورت پرسرعت در استان تهران هستیم .
وی ادامه داد: پس از گذرانده مراحل نصب و راه اندازی با اعلام عمومی مشتریان خود را جذب خواهیم کرد.
مدیر عامل شرکت مخابرات استان تهران تصریح کرد: تا دو ماه اینده این پروزه راه اندازی خواهد شد.
گفتنی است در پی قانونی شدن ورود شرکت‌های مخابرات استانی به بازار ADSL که سابق بر این در اختیار شرکت‌های خصوصی بود، شرکت مخابرات استان تهران اعلام کرد پورتADSL واگذار خواهد کرد.
1518_orig.jpg

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
شما سرعت دانلود آپلد دتون با دیال آپ چقد هست !!!؟؟؟؟ راستی برای اینکه بتونی سرویس بگیری باید بری مخابرات بگی خط رو درست کنن !!! اونوری ها با فیبر نوری هم دارن با adsl کار میکنن تازه پهنای باند بیشتری داره ولی نمیدونم چرا توی ایران تجهیزاتش رو نمیارن !!!!!

روی فیبر هم میتونه بده! تو کرج مشاهده شده

ghoo

Registered User
لایک‌ها
157

جانم ؟ چی فرمودید ؟ مگه با دایل آپ چیزی به اسم دانلود هم داریم ؟:eek:

یک صفحه وب خشک و خالی رو زورکی باز میکنه اون وقت شما از سرعت دانلود می پرسید مزاح نفرمایید:D

اون ور خیلی چیزا ی دیگه هم هست ولی اینور خیلی از چیزایی که باید باشه هم نیست

مقایسه مع الفارغ نفرمایید

ضمنا سرعت دایل آپ روی فیبر حتی از سرعت اون روی سیم مسی هم کمتره البته در اینجا وگرنه الان در کشورهای پیشرفته خطوط پر سرعت دقیقا روی فیبره

حالا گذشته از این حرفا دوستان تهرانی پیگیر قضیه هستند؟ سراغ مرکز مخابراتیتون رفتید ببینیم چی میگن؟

بویژه فیبری ها ؟

بالا