• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
ممنون به خاطر جواب های کاملتون:general710::general710::general710::general710::general710::general710::general710::general710::general710::general710: رفتم حضوری قبض المثنی صادر کردم

NaVaZ

Registered User
لایک‌ها
272
سرعت اینترنت مخابرات کرج افتضاح شده !
پینگ من قبلا تو بازی 30 بود ، الان 2 ماهی میشه رفته رو 170 !!
با 2020 و 2828 هم تماس میگیری ، 6 7 دقیقه تو صف میمونی ، وقتی نوبتت میشه بوق اشغال میخوره !
خیلی جالبه ، با شبکه خصوصی تماس گرفتم ، گفتن تو شهر شما مخابرات به هیچ شبکه خصوصی اجازه ارائه اینترنت نمیده !!!

mehdi.a1234567

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان.آقا من اینترنت محدود مخابرات دارم یکی دو روزه بدون شناسه کاربری و رمز (منظورم همون شناسه و رمزی هست که موقع کانفیگ کردن مودم وارد باید وارد کنیم) به اینرنت متصل میشم و از اکنت خودمم اصلا حجمی کم نمیشه.حالا سوالم اینه که به نظر شما مخابرات متوجه این قضیه نمیشه میترسم بعدا همه این دانلودای مفتی رو بنویسن به حسابم؟واسه خودمم خیلی عجیبه آخه چه جوری میشه بدون شناسه و رمز به اینترنت متصل شد.به نظر شما به مخابرات اطلاع بدم البته میدونم که این کار خیلی احمقانه به نظر میاد

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
دوستان همه قندشکنها از کار افتاده.داستان چيه؟کسي همچين مشکلي داره؟به جاي اينکه سرويسهاي اينترنتي رو بهتر کنن دارن دهن ما رو سرويس ميکنن.

amir_taheri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
سرعت به شدت اومده پایین . اصلا سایت ها لود نمیشن . توی گوگل سرج میکنی 2 دقیقه طول میکشه . قند شکن ها هم که اصلا هیچی

XBOX ONE

Registered User
لایک‌ها
121
بخاطر تست و راه اندازی شبکه ملی اینترانت تداخل ایجاد میشه حالا یا نت بعضیها کند میشه یا کلا قطع و وصل میشن
الان خودم هم نتم یکمدته کند شده و پینگم هرروز در ساعات خاصی بالا میره همین الان دستور tracert 4.2.2.4 زدم دیدم بله
بوی نت ملی میاد
بلاخره باید سرورهای درپیتشون رو تست کنن یا نه ؟
فکر میکنم وقتی بمردم نت ملی بدن همزمان دسترسی رو هم به اینترنت بین المللی کم میکنند تا مردم بیشتر به نت داخلی تمایل پیدا کنن
shabake-meli-etelaat5.jpg

اگر قراره کیفیت اینترنت از اینی که هست بدتر بشه چه کار باید کرد......
امیدوارم با اطلاع رسانی بیشتر مردم زودتر متوجه بشند و بعنوان اعتراض از دریافت و استفاده نکردن از اینترانت اعتراض خودشون رو نشان بدهند
اینها حتی بخودشون اجازه نمیدن قبل از انجام ازمایشهاشون در شبکه و بوجود اومدن قطعی و کندی اینترنت بمردم هشدار بدن یا حتی اطلاع جزئی در اختیار مردم قرار بدن
خب مثل همیشه میخوان مردم رو در عمل انجام شده قرار بدن اونوقت دیگه کار ازکار گذشته

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
مشکل فکر کنم عمومی باشه، پریروز زمانی که نت قطع شد (من سه تا سرویس فعال داشتم، رو دوتاش در حال کار بودم و رو یکی در حال بازی کردن) یه V pN هم به یه VP S داخلی داشتم (شاتل) که همه با هم یکهو از سمت خارج کشور قطع شد، یک دقیقه ای حدوداً قطع بود و یهو باهم دوباره وصل شدند و پینگ همشون بالا رفت. سرویس پیشگامان/شاتل/مخابرات همشون از بعد از آدرس های سرورهای داخلی ایران یهو باهم رفت پینگشون بالا.

حالا یا زیرساخت ترکید یا باز دوباره کوسه ای لنگری چیزی باز این کابل های اینترنت رو زده.

سرعت دانلود تو دو سه روز گزشته تناوب شدید داشته سمت من هم رو سرویس مخابرات و پینگ سرویس های دیگه ام هم همزمان با مخابرات با هم بالا/پایین میشند که نشانگر مشکل از خارج از شبکه PAP ها است.

VTG

Registered User
لایک‌ها
212
کسی از مرکز مخابرات ورداورد-تهران جدیدا ای دی اس ال گرفته؟مثلا یک ماه پیش یا دوماه نهایت

QuinT

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
مخابرات مشهد هم وضعش خرابه متاسفانه . الان دو سه روزی هست که تایم اوت شدیدی گرفته نت ....

asrejavan5

Registered User
لایک‌ها
282
مخابرات افتضاح اندر افتضاح. کار نکردن قند شکن تایید میشه. اینترنت ملی بشه من دارو ندارم رو میفروشم از این مملکت میرم. آخه این چه وضعیه. دیگه وارد خونه هامون شدن و کنترل زندگیمون رو بدست گرفتن. شدیم عین فیلم 451 درجه فارنهایت!
http://fa.wikipedia.org/wiki/۴۵۱_درجه_فارنهایت_(فیلم_۱۹۶۶)

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
وزیر جدید :general502: رفت 72 ساعت کامل اینترنت منطقه ما قطع بود دوستان به کره شمالی نزدیک و نزدیکتر میشیم به حاکم بزرگ کیم ایل سونگ ?؟ احترام بگذارید.

Iphone1387

Registered User
لایک‌ها
162
مخابرات سرویس نامحدود دیگه نمیدهههههه

دیدن دارن ضرر میکنن ...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

prn

Registered User
لایک‌ها
2,791
خیلی هم عالی با 32 (256 ) از سایت دوست و اشنا برا---زرز لینک مستقیم دان میکردم صب :دی

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
وضعيت اينترنت مخابرات اين چند روز اخير افتضاح شده.حتي از سايتهايي که سرورهاي اونها در داخل کشور هاست شده هم با سرعت بالا دانلود نميکنه و عملا قطع و وصلي زياد داره.
همه جاي دنيا فکر اين هستن که چطور زيرساختهاشون رو براي ارايه سرويسها و سرعتهاي بالاتر اينترنت آماده کنن اونوقت وضع ما اينه که در آرزوي اينترنت بدون قطع و وصلي با حداقل سرعت باشيم.

QuinT

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
جالبیش اینه که امروز با اینکه تایم اوت اینا کمتر شده و پینگ هم زیاد وضعیتش وخیم نیست بازم تو بازیهای انلاین نت به مشکل برمیخوره و بعد از چند دقیقه از بازی کلا دی سی میشه ...

بالا