• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

ali2067

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام دوستان....
من 256 نامحدود دارم....یک ماه بردم روی 2 مگ....
الان قبض برام آمده 114 ...
در حالی که باید 99 میامد...یک ماه 256 که میشه 15 تومنه+ یک ماه هم دو مگ که 74 تومنه....
چی جوی محاسبه شده....؟

HSG

Registered User
لایک‌ها
203
سلام دوستان....
در حالی که باید 99 میامد...یک ماه 256 که میشه 15 تومنه+ یک ماه هم دو مگ که 74 تومنه....
چی جوی محاسبه شده....؟

پول تلفن هم آمده دیگه.

ulsss

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
مخابرات روی فیبر سرویس 5 مگ میده؟

urumchi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
37
سلام دوستان....
چی جوی محاسبه شده....؟
شما چون سرويس پرداخت روي قبض فعال كرديد، بيشتر از سقف ترافيك ، حجم مصرف كرديد و براي اضافه حجمي كه مصرف كرديد هزينه ش اومده روي قبض
پول تلفن هم آمده دیگه.
مرد مومن كجاي دنيا واسه adsl پول تلفن مياد آخه؟
مخابرات روی فیبر سرویس 5 مگ میده؟
5مگ و 10مگ فقط با ارائه مدارك مربوط به كسب و كار به كاربراي غيرخانگي داده ميشه

sajadpbk

Registered User
لایک‌ها
268
سلام دوستان سرعت 1 مگابیت مخابرات چند باید باشه قانونا ممنون

HSG

Registered User
لایک‌ها
203
مرد مومن كجاي دنيا واسه adsl پول تلفن مياد آخه؟
دوست عزیز ایشون گفتن روی قبض این قیمت اومده؟ خب حالا روی خط تلفنی که هم ADSL باشه و هم تلفن استفاده بشه پول تلفن نمیاد به نظرتون؟
احتمالاً شما یه خط جدا برای ADSL دارید که این حرف رو میزنید.

urumchi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
37
دوست عزیز ایشون گفتن روی قبض این قیمت اومده؟ خب حالا روی خط تلفنی که هم ADSL باشه و هم تلفن استفاده بشه پول تلفن نمیاد به نظرتون؟
احتمالاً شما یه خط جدا برای ADSL دارید که این حرف رو میزنید.
نه من خط جدا ندارم ولي سرويس پيش پرداخت هست نه پرداخت روي قبض!;)
دوستمون نوشته:
...
اولا بايد 89 بياد طبق اون جمعي كه خودشون زدن!!!
دوما طوري كه ايشون نوشتن آدم فكر ميكنه روي قبض 114 تومن پول Adsl اومده نه كل هزينه قبض تلفن خونه شون!!!
كه اگه حرف شما درست باشه، يه خسته نباشيد بايد به اون دوستمون بگيم كه خودش چطور متوجه اين موضوع نشده؟!!! :D

HSG

Registered User
لایک‌ها
203
نه من خط جدا ندارم ولي سرويس پيش پرداخت هست نه پرداخت روي قبض!;)
دوستمون نوشته:
...
اولا بايد 89 بياد طبق اون جمعي كه خودشون زدن!!!
دوما طوري كه ايشون نوشتن آدم فكر ميكنه روي قبض 114 تومن پول Adsl اومده نه كل هزينه قبض تلفن خونه شون!!!
كه اگه حرف شما درست باشه، يه خسته نباشيد بايد به اون دوستمون بگيم كه خودش چطور متوجه اين موضوع نشده؟!!! :D

پیش پرداخت چطوریه؟ یعنی اول هر ماه می پردازید؟ بعد تو تهران هم میشه؟ آخه من که رفته بودم مرکز مخابراتی میگفت هزینه اش فقط دو ماهه رو قبض تلفن است.

urumchi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
37
پیش پرداخت چطوریه؟ یعنی اول هر ماه می پردازید؟ بعد تو تهران هم میشه؟ آخه من که رفته بودم مرکز مخابراتی میگفت هزینه اش فقط دو ماهه رو قبض تلفن است.
بله،اول هزينه سرويس رو با پرداخت آنلاين ميدم،بعد بصورت خودكار اكانتم شارژ ميشه
تهران رو اطلاع ندارم چون من اروميه هستم
اينجا هم سرويس پس پرداخت (پرداخت روي قبض) دارن ولي من هيچوقت امتحان نكردم

amir_taheri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
دوستان ایترنت من شدیدا به فنا رفته ( 1 مگ تهران ) ، 3-4 روز که شب ها معمولا بعد دوازده و صبح ها معمولا تا 12 ، 30 ثانیه 30 ثانیه disconnect میشه
الان هم به زور دارم این پست رو میزارم . کسی همچین مشکلی پیدا نکرده جدیدا ؟ تو این یک هفته اخیر ؟
با تشکر

MaziarAmiri

Registered User
لایک‌ها
43
منم 2 مگ دارم نا محدود الان 1 هفته ای هست که افتضاحه. سرعت خیلی کمه هر سایتی رو هم 10 بار باید ریفرش کنم تا لود شه

amir_taheri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
برا من وقتی که هست سرعتش عادیِ ، ولی در یه ساعات خاصی از شبانه روز 30 ثانیه 30 ثانیه disconnect میشه اصلا نمیشه استفاده کرد که من اصلا مودم رو خاموش میکنم .

HSG

Registered User
لایک‌ها
203
منم 2 مگ دارم نا محدود الان 1 هفته ای هست که افتضاحه. سرعت خیلی کمه هر سایتی رو هم 10 بار باید ریفرش کنم تا لود شه
برای منم جدیداً خیلی بازی در میاره هر سایتی که دلش بخواد باز میکنه هر سایتی هم دلش نخواد الکی Server not found میده مثلاً پرشین تولز رو باز میکنه اما themeforest.net برام باز نمیشه یا از سایت های خودم با اینکه همشون روی یه آیپی هستن یکیشون باز میشه 2 تاشون باز نمیشه :(
من دیدم اینطوریه سرعت 1 مگم رو به 256 کاهش دادم چون برام سرعت مهم نیست برام قطع نبودن مهمه چون من که دانلود نمیکنم فقط وب گردی میکنم گفتم حداقل 75 تومان ندم به خاطر سرویسی که همش قطعه حداقل 25 تومان بدم.الانم با 256 ارسال میکنم.

parsa3060

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
57
دوستان ایترنت من شدیدا به فنا رفته ( 1 مگ تهران ) ، 3-4 روز که شب ها معمولا بعد دوازده و صبح ها معمولا تا 12 ، 30 ثانیه 30 ثانیه disconnect میشه
الان هم به زور دارم این پست رو میزارم . کسی همچین مشکلی پیدا نکرده جدیدا ؟ تو این یک هفته اخیر ؟
با تشکر
بله اینترنت من هم داغون شده صفحه باز نمیکنه و شب ها هم جدیدا دانلود میذترم دانلود قطع میشه در حالی که قبلا مشکلی نداشت

بالا