• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

mehdiek

Registered User
لایک‌ها
325
بدون شک اینترنت وایرلس هست
فقط یه سوال
هزینه این اینترنت شما در ماه چقدر هست ؟

من یک ساله گرفته 230 تومن فکر کنم

ضمناً وایرلس نیست ولی تو همین مایه هاس ;)

mhdgh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام

میشه یک تست سرعت از اینترنت مخابرات اینجا بذارید؟

مزایا و معایب و مشکلات اینترنت مخابرات چیه؟

از نظر قطعی و میزان سرعت در ساعات مختلف روز به چه صورته؟

چطور باید ثبت نام کنم؟
کانال تلگرام پشتیبانی ADSL
اخبار و اطلاعات مرتبط با ADSL را میتوانید در این کانال پیگیری نمایید.
https://telegram.me/markazi2020

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190
چند روز اينترنت مخابرات افتضاح شده! دائم سرعت دانلود صفر ميشه چند ديقه و بعد دوباره چند ديقه خوب ميشه و اين هي تكرار ميشه!!!

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190
چند روز اينترنت مخابرات افتضاح شده! دائم سرعت دانلود صفر ميشه چند ديقه و بعد دوباره چند ديقه خوب ميشه و اين هي تكرار ميشه!!!

كسي اين مشكل قطع و وصل شدن سرعت اينترنت مخابرات رو نداره اخيرا؟!

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190
داداش مخابرات شهر به شهر فرق داره کدوم شهرین؟

من تهرانم

ولي نميدونم چرا آدرس اي پيم رو زده:
ISP of your IP: PJSC Fars Telecommunication Company

كه فكر كنم يعني استان فارس! شما ميدونيد علت تفاوت ادرس اي پي چيه؟

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
من تهرانم

ولي نميدونم چرا آدرس اي پيم رو زده:
ISP of your IP: PJSC Fars Telecommunication Company

كه فكر كنم يعني استان فارس! شما ميدونيد علت تفاوت ادرس اي پي چيه؟

نه داداش الان من کرمانم برام زده shiraz . فارس همون تهرانه ولی درکل خیلی مهم نیست
برای اینترنت مخابراتم قطع و وصل طبیعیه

Yasuguni

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بازم صد رحمت به اینترنت مخابرات. یارو فن آوا که رسما داشت از من دزدی میکرد الکی مثلا میگفت محدود 3 گیگ. بعد با 1.5 گیگ دانلود (مجموعا دانلود و وبگردی) فوری تموم میشد میگفت اعتبار شما تموم شده! نامحدود گرفتم جالبه 1 هفته دقیقا 16 کیلوبایت در ثانیه بود تکون نخورد یک کیلوبایت هم بالاتر نرفت که پایینتر اومد. بعد سر یک هفته سرعت رو کردند 1 کیلوبایت در ثانیه!! بعد جالبه 10 روزط مونده به اتمام شارژ هم پاشنه تلفن رو درآورده بود که زود باش شارژ کن! من هم گفتم ارواح عمه تون، بشین تا شارژ کنم. درخواست جمع آوری دادم برن گم شن مال مردم خورها.

rapidleech

Registered User
لایک‌ها
1,261
دوستان مخابرات نامحدود تا چه سرعتی میده ؟
برا تهران

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
یادش بخیر
حومه تهران ، 512 نامحدود داشتم تا 60 سرعت دانلودم بود.... دورانی بودااا

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
حیف که شهرستانا نامحدود نمیده مخابرات

tehran_games

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
492
دوستان مخابرات نامحدود تا چه سرعتی میده ؟
برا تهران
من مخابرات نامحدود 512 دارم، سرعت بین 58 تا 64 کیلوبایت در ثانیه است و به ندرت قطع یا کاهش محسوس سرعت دارد.

amirsarab3

Registered User
لایک‌ها
328
عزیزان من نامحدود 512 مخابرات دارم انصافا تو این سه سال شاید کلا چهار پنج روز قطعی داشتیم خیلی خوبه فقط مشکل اینه که نامحدود دیگه بالای 512 نمیده ! تا همین یکی دو سال پیش نامحدود 2 مگ میداد 74 تومن و خیلی هم خوب بود , الان اینجا از دوستان کسی هست که نامحدود 2 مگ داشته باشه ؟ کسی هست کمپین uts داشته باشه ؟ کمپین یو تی اس چه سرعتی میده به شما ؟

OmiDexteR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
101
عزیزان من نامحدود 512 مخابرات دارم انصافا تو این سه سال شاید کلا چهار پنج روز قطعی داشتیم خیلی خوبه فقط مشکل اینه که نامحدود دیگه بالای 512 نمیده ! تا همین یکی دو سال پیش نامحدود 2 مگ میداد 74 تومن و خیلی هم خوب بود , الان اینجا از دوستان کسی هست که نامحدود 2 مگ داشته باشه ؟ کسی هست کمپین uts داشته باشه ؟ کمپین یو تی اس چه سرعتی میده به شما ؟
سلام . یه اسپید تست از سرور فرانکفورت آلمان میگیرید ؟

gorg2

Registered User
لایک‌ها
114
سلام کسی میدونه اگه از خدمات شاکی باشیم کجا باید بریم الان من یه سرویس 6 ماهه 1024 گرفتم ولی کم پیش میاد بالای 50 کی بایت بر ثانیه بشه من حد اقل انتظارم دیگه 120 بود ولی..
قبل اینکه شش ماهه بگیرم برای تست یک ماهه 512 داشتم که سرعت دانلود راحت به 150 میرسید و وب گردی هم شیرین بود برای دانلود شبانه شش ماهه گرفتم که شب که بخوره تو سرشون همش قطع تو روز شاید نیم ساعت تا یکی و نیم ساعا سرعت به 200 میرسه بقیش رو 50-70 متاسفانه جز مخابرات هیچ سرویس دهنده ای نداریم تنها دو تا شرکت هستن که با مخابرات قرار داد دارن
حالا من برم شکایت این شرکت رو به مخابرات بکنم؟؟؟؟ شرکت دیگه خدماتش بهتره ولی تغییر برام هزینه داره چکار کنم به نظرتون؟؟

signul

Registered User
لایک‌ها
938
سلام کسی میدونه اگه از خدمات شاکی باشیم کجا باید بریم الان من یه سرویس 6 ماهه 1024 گرفتم ولی کم پیش میاد بالای 50 کی بایت بر ثانیه بشه من حد اقل انتظارم دیگه 120 بود ولی..
قبل اینکه شش ماهه بگیرم برای تست یک ماهه 512 داشتم که سرعت دانلود راحت به 150 میرسید و وب گردی هم شیرین بود برای دانلود شبانه شش ماهه گرفتم که شب که بخوره تو سرشون همش قطع تو روز شاید نیم ساعت تا یکی و نیم ساعا سرعت به 200 میرسه بقیش رو 50-70 متاسفانه جز مخابرات هیچ سرویس دهنده ای نداریم تنها دو تا شرکت هستن که با مخابرات قرار داد دارن
حالا من برم شکایت این شرکت رو به مخابرات بکنم؟؟؟؟ شرکت دیگه خدماتش بهتره ولی تغییر برام هزینه داره چکار کنم به نظرتون؟؟
برای شکایت از سایت 195.ir اقدام کن زود نتیجه می گیری
البته الان دیدم باز نمی شه سایته نمی دونم مشکلش چیه

بالا