• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,881
دیروز برای این گرون کردن تعرفه ازشون شکایت کردم یه خانومی از مخابرات تماس گرفتن که مگه الان گرون شده شما شکایت کردی؟منم گفتم مگه باید حتما قبضش بیاد؟کلی اراجیف گفت هی همش میگفت گرون میشه همشون گرون میشن....گفتم مگه سر گردنس همشون گرون میشن چیه،مملکت یه قانونی داره
به تمام دوستان پیشنهاد میدم برن شکایت کنن رو سایت وزارت ارتباطات قسمت سامانه 195
اگر همه با هم متحد باشیم اینا از این غلطا نمیکنن دیگه که یک شبه تعرفه یک چیزی 2 برابر کنن
مخابرات کِی گرون کرد؟
من 512 دارم نامحدود ماهی 24ت ، الان نرخ جدیدش رو از کجا میتونم ببینم؟
ادیت: اینجا که زده همون 24ت هست

emprator227

Registered User
لایک‌ها
29
سلام دوستان.
به نظرتون این طرح زمستانه که گذاشته سرعتش 128 هست تا 4 بالا میره چجوریه؟
سرعت دانلودش چنده به نظرتون/
میصرفه خرید؟

emprator227

Registered User
لایک‌ها
29
سلام دوستان.
میصرفه خرید؟

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
سلام دوستان.
میصرفه خرید؟
شما فقط رو اینترانتش میتونی حساب کنی، گیگی 3600 اینترانت میصرفه بنظر شما؟
اینترنت هم سرعتش در بهترین حالت همون 128

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

VTG

Registered User
لایک‌ها
212
23120 تومن بود قبض اخرین دوره رو چک کنید
24 تومن برای قبل از فکر میکنم اوایل سال بود
که الان هم برگشته رو همون 24 تومن،این تعرفه که شما گذاشتید دقیقا از شنبه این هفته قرار دادن رو سایت قبل از اون همون 23120 تومن بود

tak-site.ir

Registered User
لایک‌ها
72
دو ستان به نظرتون اگه نامه بفرستیم برای وزارت ارتباطات و شکایت بکنیم از وضع موجود چیزی تغییر میکنه؟
سرویس دو مگ 6ماهه با 18گیگ دانلود رو من خریدم 200ت اونوقت همون موقع دوستم از شاتل سرویس یک ساله با سرعت 4 و فکر کنم 25 گیک خرید 100ت :|

Sent from my SM-G530H using Tapatalk

VTG

Registered User
لایک‌ها
212
دو ستان به نظرتون اگه نامه بفرستیم برای وزارت ارتباطات و شکایت بکنیم از وضع موجود چیزی تغییر میکنه؟
سرویس دو مگ 6ماهه با 18گیگ دانلود رو من خریدم 200ت اونوقت همون موقع دوستم از شاتل سرویس یک ساله با سرعت 4 و فکر کنم 25 گیک خرید 100ت :|

Sent from my SM-G530H using Tapatalk

اگر به حق باشه و تعداد زیادی شکایت کنن احتمالش زیاده که تغییر بدن تعرفه شونو مخصوصا الان که وزارت ارتباطات و مخابرات شدیدا با هم مشکل دارن و وزارت خونه خوب پیگیری میکنه

Ali Angel

Registered User
لایک‌ها
38
سلام.
میخوام برگردم به نامحدود مخابرات خط تلفن بنام یکی دیگس ولی سند خونه بنام خودم قبول میکنن؟

بعد الان سرعت دانلوداش چجوری شده؟
512
1m

storm.itsat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
با سلام
ابتدا عرض كنم اين مطالب كاملا واقعي هست و قصد تخريب يا تعريف از شركت يا شخص خاصي رو ندارم :
سال ١٣٩٠ از اينترنت سپنتا استفاده مي كردم ، اوضاع خوب بود تا اينكه در سال ٩١ منطقه مون رو فيبر نوري كردن ، با تماسهاي مكرر سپنتا محترمانه عذر خواهي كرد ، مونده بودم چه كنم زنگ زدم مخابرات ، گفت ميتونيم ADSL بديم بهتون ، پر در اوردم ، يه سالي عالي بود ، تا اينكه امسال جون به لب شدم تايم أوت ، ديسكانكتي ، مود و روشن و خاموش ، زنگ بزن سه ساعت پشت خط ٢٠٢٠ وآسا ، ديگه ديوونه شد ، رفتم تو سايت شاتل و فرم پر كردم ، ديدم زنگ زدن بهم گفتم منطقه ام فيبره چك كردن گفتن ميتونيم خدمات بديم ، هزينه رو واريز كردم فردا زنگ زدن گفتن شما داري از مخابرات استفاده ميكني بايد اول تقاضا كني اون و از رو خط جمع كنن تا ما بتونيم خدمات بديم ، خلاصه فردا رفتيم مخابرات و نامه جمع آوري اينترنت رو داديم همون عصري قطع كردم ( ماشالله به سرعت عمل)، فردا دوباره شاتل زنگ زد آقا خططون فيبره نميتونيم نت بديم ،
با ارتباطي كه با اهل فن داشتم متوجه شدم برادران مخابراتي ما مناطق مختلف تهران رو بعمد دارن فيبر ميكنن كه شما ناچارا فقط و فقط از خودشون اينترنت بخري ، حالا چطور وقتي تقاضا ميدي منتقلت ميكنن رو سيم مسي و نت ميدن بهت و وقتي شما ازشون اينترنت نميخواي في الفور ميزارنت رو فيبر كه هيچ شركت ديگه اي ميتونه بهتون نت بده ، شما اسم اين كار رو چي ميزاري؟؟؟؟
مردم آزاري؟
دزدي؟
رقابت؟
نامردي نصبت به رقبا؟
واقعا موندم بخدا به هر كي بگي هم رو زدم ، بخدا حالم داره از اين شرايط بهم ميخوره ، زنگ زدم به روابط مردمي كه تلفنش ضبط ميشه استدلال مياره ميگم عزيزم من ميگم شما داري مردم آزاري ميكني ميگه آقا صداتون ضبط ميشه و محدوديت زمان مكالمه داريم ، نميدونم بخندم ياگريه كنم
ببخشيد دوستان دلم پر بود درد دل كردم

VTG

Registered User
لایک‌ها
212
با سلام
ابتدا عرض كنم اين مطالب كاملا واقعي هست و قصد تخريب يا تعريف از شركت يا شخص خاصي رو ندارم :
سال ١٣٩٠ از اينترنت سپنتا استفاده مي كردم ، اوضاع خوب بود تا اينكه در سال ٩١ منطقه مون رو فيبر نوري كردن ، با تماسهاي مكرر سپنتا محترمانه عذر خواهي كرد ، مونده بودم چه كنم زنگ زدم مخابرات ، گفت ميتونيم ADSL بديم بهتون ، پر در اوردم ، يه سالي عالي بود ، تا اينكه امسال جون به لب شدم تايم أوت ، ديسكانكتي ، مود و روشن و خاموش ، زنگ بزن سه ساعت پشت خط ٢٠٢٠ وآسا ، ديگه ديوونه شد ، رفتم تو سايت شاتل و فرم پر كردم ، ديدم زنگ زدن بهم گفتم منطقه ام فيبره چك كردن گفتن ميتونيم خدمات بديم ، هزينه رو واريز كردم فردا زنگ زدن گفتن شما داري از مخابرات استفاده ميكني بايد اول تقاضا كني اون و از رو خط جمع كنن تا ما بتونيم خدمات بديم ، خلاصه فردا رفتيم مخابرات و نامه جمع آوري اينترنت رو داديم همون عصري قطع كردم ( ماشالله به سرعت عمل)، فردا دوباره شاتل زنگ زد آقا خططون فيبره نميتونيم نت بديم ،
با ارتباطي كه با اهل فن داشتم متوجه شدم برادران مخابراتي ما مناطق مختلف تهران رو بعمد دارن فيبر ميكنن كه شما ناچارا فقط و فقط از خودشون اينترنت بخري ، حالا چطور وقتي تقاضا ميدي منتقلت ميكنن رو سيم مسي و نت ميدن بهت و وقتي شما ازشون اينترنت نميخواي في الفور ميزارنت رو فيبر كه هيچ شركت ديگه اي ميتونه بهتون نت بده ، شما اسم اين كار رو چي ميزاري؟؟؟؟
مردم آزاري؟
دزدي؟
رقابت؟
نامردي نصبت به رقبا؟
واقعا موندم بخدا به هر كي بگي هم رو زدم ، بخدا حالم داره از اين شرايط بهم ميخوره ، زنگ زدم به روابط مردمي كه تلفنش ضبط ميشه استدلال مياره ميگم عزيزم من ميگم شما داري مردم آزاري ميكني ميگه آقا صداتون ضبط ميشه و محدوديت زمان مكالمه داريم ، نميدونم بخندم ياگريه كنم
ببخشيد دوستان دلم پر بود درد دل كردم

اقا با بازرسی شکایت مخابرات یا سامانه 195 وزارت ارتباطات مکاتبه کنید شاید جواب بگیرید
ولی در کل دارن کل سیستم فیبر نوری میکنن و اصلا سیم مسی داره جمع میشه به کل اون جاهایی که هنوز هم دایره بخاطر اینه که شهرداری اجازه حفاری نمیده و در اینده اونا هم جایگزین میشن
چیزی که هست اینه که دیگه وقتشه شرکت های دیگه هم روی فیبر تجهیزات بذارن و اینترنت ارائه کنن،الان هم که کلا خود ای اس پی ها دیگه اپراتور ثابت حساب میشن از بعد عید هم میخوان خدمات تلفن ثابت بدن مجبورن یه کارایی بکنن ولی تا اون موقع نمیدونم چی بگم جز اینکه همین مخابرات اشغال تحمل کنید من جایی که هستم هیچ شرکتی جز مخابرات اصلا سرویس نمیده

shahram51

Registered User
لایک‌ها
5
سلام.
میخوام برگردم به نامحدود مخابرات خط تلفن بنام یکی دیگس ولی سند خونه بنام خودم قبول میکنن؟

بعد الان سرعت دانلوداش چجوری شده؟
512
1m
من در دو مرکز مختلف 512 و یک مگ نامحدود دارم ، صبح زود خوبه و هر دو رو حدودا اسمی جواب میده ، 512 50 تا 60 مگابایت دانلود و یک مگ هم حدود 100 تا 110 مگابایت دانلود ، پینگ ها هم از سایت های جهانی حدود 200 تا 300 ، اما از ظهر به بعد شروع میشه به تایم آوت و قر و اطوار ، شبها هم که هیچی دیگه

Ali Angel

Registered User
لایک‌ها
38
الان نامحدود مخابرات محدودیت دانلود که نداره؟
یا همون حداقل تبادل

faramobile

Registered User
لایک‌ها
921
من در دو مرکز مختلف 512 و یک مگ نامحدود دارم ، صبح زود خوبه و هر دو رو حدودا اسمی جواب میده ، 512 50 تا 60 مگابایت دانلود و یک مگ هم حدود 100 تا 110 مگابایت دانلود ، پینگ ها هم از سایت های جهانی حدود 200 تا 300 ، اما از ظهر به بعد شروع میشه به تایم آوت و قر و اطوار ، شبها هم که هیچی دیگه
کیلوبایت البته !

symbolic

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من در منطقه سعادتمند هستم و اینترنت پارس آنلاین دارم که جدیدا خیلی قطع و وصل میشه و مدام رو مخه !
میخوام اینترنت عوض کنم . اگر کسی در منطقه سعادتمند هست - لطف کنه بگه وضعیت اینترنت مخابرات به چصورتی است ؟
ممنون

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
داریم به روزهای اونتخابات نزدیک میشیم 4 پا داره فشار میاره الحمدا... ssl قیقاژ میزنه سایت لیدرم به سرعت باز میشه

gamerbeter

Registered User
لایک‌ها
31
دوستان بنده در مشهد هستم و اینترنت مخابرات طلایی دارم نمیدونم چند مگابیته اما وااااقعا از سرعت دانلود راضیم درسته پینگش نابوده و به درد گیم نمیخوره اما دانلودش خداست
با دانلود منیجر 1.12 MB دانلود میکنه واقعا شاهکاره

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
چگونگی امکان تست سرعت اینترنت مشترکین مخابرات

شرکت مخابرات استان تهران سامانه تست سرعت اینترنت توسط مشترکین را در استان تهران و البرز راه‌اندازی کرده است.

رضا خلیلی - معاون شبکه شرکت مخابرات استان تهران - با اعلام این که هم‌اکنون مشترکین اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان تهران می‌توانند بصورت آنلاین تست سرعت انجام دهند گفت: مشترکین می‌توانند با ورود به بخش خدمات اینترنتی سایت شرکت مخابرات استان تهران به نشانی www.tct.ir و کلیک برروی بخش ADSL و انتخاب خدمات مشتریان با ورود نام کاربری و رمز عبور خود به این سامانه جدید وارد شوند.

بالا