• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
سلام دوستان .

من از مخابرات سرويس 128 گرفتم ، ولي چون قبلا از شاتل 512 داشتم ، سرعتش به نظرم كم مياد !

امكانش هست كه بتونم 256 يا 512 بگيرم ؟ ( با نامه شركت و اين حرفها ! ) يا اينكه فقط 128 ميدن ؟؟
خیر! تهران فعلا این امکان وجود ندارد!
سلام

برای مغازه اینترنت 512 میدن یا فقط به شرکت میدند؟؟؟

بعضی شرکتها بهشون توضیح بدی از خداشونه...

babak22ir

Registered User
لایک‌ها
1
خیر! تهران فعلا این امکان وجود ندارد!

مرسي از جواب سريعتون !

كاش بعدا اين امكان رو بذارن .
مردم اون ور دنيا تو خونشون دارند با اينترنت 24 مگابيت صفا مي كنند ، اون وقت وضع ما اينه !

KooTlas

Registered User
لایک‌ها
3
مرسي از جواب سريعتون !

مردم اون ور دنيا تو خونشون دارند با اينترنت 24 مگابيت صفا مي كنند ، اون وقت وضع ما اينه !

واقعا شما چطوری این اینترنت مزخرف مخابرات رو دارین تحمل می کنید؟؟؟:puke:
منی که تازه مثلا اینترنت 1 مگ (البنه از ISP خصوصی)گرفتم حوصلم سر میره :whistle: وای به حال اینترنت 128 مخابرات:skull:

saieedex

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منی که تازه مثلا اینترنت 1 مگ (البنه از ISP خصوصی)گرفتم حوصلم سر میره :whistle: وای به حال اینترنت 128 مخابرات:skull:
می سوزیم و میسازیم دیگه رفیق .دست رو دلمون نذار که خونه:crying:
امروز شبکه خبر یه مستندی گذاشته بود به نام "اینترنت پرسرعت,تهدید یا فرصت" که آخرش هم توش نتیجه گیری شد که اینترنت پرسرعت خیلی چیز خطرناک و بدیه و فساد اخلاقو هزار جور درد بی درمون دیگه میاره . تا وقتیکه طرز تفکر ها اینطوری باشه خبری از اینترنت پرسرعت نیست. البته اینم بگم که انگار برا پولدارا همه چیز حلاله چون من قبلا که از یک شرکت دیگه سرویس داشتم خود اپراتوره گفت میخوای سرویستو بکنم 512 برات! اصلا انگار نه انگار که بالای 128 برای خونگی ممنوعه. یعنی اگه پول خوب بدی همه تهدیدات تبدیل به فرصت میشه .!!!

Last edited:

shervin83

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از دیروز سند و رسیو مختل شده الان هیچ سایتی رو بدون ف.ی.ل.ت.ر.ش.ک.ن نمتونم باز کنم.

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,370
توی پنل مودمتون باید باشه قسمتی که مشخصات کانکشن رو نشون میده: 192.168.1.1
ولی اگر سرعتتون 10 به بالاست همون 128 ـه و احتمالش خیلی کمه زیر 128 سرویس داده باشن!

فهمیدم که 64 ـه :(
سرعتش شده 9 تا 7
192.168.1.1 رو میگم که سرعت رو زده 70 تا 90!!
فردا برم مخابرات ببینم چی کار میشه کرد
از نیم ساعتی که انلاینی 15 دقیقه قطعی داره! یه سرویس دادن که جونمون رو به لبمون آورده به خدا :(

Ehsankaftar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تورو خدا!! تورو به جون عزیزترین عزیزتون!!!
راه حلی برای این مشکل بازی WOW پیدا نشد؟!؟!؟!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
مرسي از جواب سريعتون !

كاش بعدا اين امكان رو بذارن .
دعا میکنیم درست بشه:happy:
خب مثل شما پولدار نیستیم که بریزیم به پای شرکتهایی مثل دزدک...:(
از دیروز سند و رسیو مختل شده الان هیچ سایتی رو بدون ف.ی.ل.ت.ر.ش.ک.ن نمتونم باز کنم.

تائید میشه شدید! خیلی ناجور شده اول فکر کردم از اینجا ولی دیدم نخیر...البته باز خوبه به هوای این مشکل کلا قطع نکردن هنوز.:(

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
تورو خدا!! تورو به جون عزیزترین عزیزتون!!!
راه حلی برای این مشکل بازی WOW پیدا نشد؟!؟!؟!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا! راه حلش عوض کردن ISP یا استفاده از پی وی ان هست!
من که فعلا در تلاشم بتونم email هامو چک کنم.... :wacko:

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
دوستان من فکر کنم این مشکلات مربوط به مراکز مخابراتی باشه چون من تا به حال همچنین مشکلاتی برام پیش نیومده. فقط یه مشکلی که من دارم و تا حالا ندیدم کسی اینجا مطرح کنه اینه که نمیتونم فایل های ftp رو دانلود کنم.

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,370
فهمیدم که 64 ـه :(
سرعتش شده 9 تا 7
192.168.1.1 رو میگم که سرعت رو زده 70 تا 90!!
فردا برم مخابرات ببینم چی کار میشه کرد
از نیم ساعتی که انلاینی 15 دقیقه قطعی داره! یه سرویس دادن که جونمون رو به لبمون آورده به خدا :(

رفتم مخابرات گفت که سرویس شما 128 است!! گفتم پس چرا این همه سرعتش پایینه گفت ما نمیدونیم زنگ بزن 1899 من هم زنگ زدم و پیغام گذاشتم. بعد که خونه نبودم زنگ زدن و گفتن که امروز پورتهامون مشکل پیدا کرده و فردا درست میشه ولی فکر نکنم درست بشه!
امروز که سرعت فاجعه بود ببین 4 تا 10 بود!!! به زیر 4 هم میرسید! شده بود دیال آپ!!
حالا ببینم فردا درست میشه یا نه

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
رفتم مخابرات گفت که سرویس شما 128 است!! گفتم پس چرا این همه سرعتش پایینه گفت ما نمیدونیم زنگ بزن 1899 من هم زنگ زدم و پیغام گذاشتم. بعد که خونه نبودم زنگ زدن و گفتن که امروز پورتهامون مشکل پیدا کرده و فردا درست میشه ولی فکر نکنم درست بشه!
امروز که سرعت فاجعه بود ببین 4 تا 10 بود!!! به زیر 4 هم میرسید! شده بود دیال آپ!!
باز خوبه قبول کردن مشکل داشته...

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
دوستان من فکر کنم این مشکلات مربوط به مراکز مخابراتی باشه چون من تا به حال همچنین مشکلاتی برام پیش نیومده. فقط یه مشکلی که من دارم و تا حالا ندیدم کسی اینجا مطرح کنه اینه که نمیتونم فایل های ftp رو دانلود کنم.
تا حالا تست نکردم! حتما پرت این هم بستن؟!

shervin83

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوشبختابه از امروز پورت های v p n باز شده.

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672
این هفته فاجعه بود برای من

کانکت نمی شد و ارور میداد کانکت هم که میشد سند . رسیو نداشت

الان هم بعد از چند دقیقه دیسکانکت می شه

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
این هفته فاجعه بود برای من

کانکت نمی شد و ارور میداد کانکت هم که میشد سند . رسیو نداشت

الان هم بعد از چند دقیقه دیسکانکت می شه
اگر دائمیه پیشنهاد میکنم یه دانلود اجرا کنی و سرعتش رو محدود کنی مثلا به 1 تا 3 و بعد کارت رو انجام بدی.

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,370

باز خوبه قبول کردن مشکل داشته...

سلام
امروز تست کردم هیچ فرقی با دیروز نکرده فقط یه کم بهتر شده. یه چند روز دیگر هم صبر میکنم بعد دوباره زنگ میزنم ببینم مشکل درست میشه یا نه!!
باید دید بعدها هم قبول میکنند که مشکل داشته سرویسشون!!

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
قدوسی هستی؟ دروغ مبگن مثه سگ! منم گرفتم و 128 باید باشه و کلیوم 64 اه!(بعد 5 سال داشتن DSL از انواع و اقسام شرکت مشخصا میدونم ست کردن خط با نداشتن پهنای باند فرق داره!) خط من و شما تو پنل مخابرات ست شده رو 64 و امکان نداره 1 بایت از 7.8 کیلوبایت بالاتر بری!

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
قدوسی هستی؟ دروغ مبگن مثه سگ! منم گرفتم و 128 باید باشه و کلیوم 64 اه!(بعد 5 سال داشتن DSL از انواع و اقسام شرکت مشخصا میدونم ست کردن خط با نداشتن پهنای باند فرق داره!) خط من و شما تو پنل مخابرات ست شده رو 64 و امکان نداره 1 بایت از 7.8 کیلوبایت بالاتر بری!

شاید علتش اینه که پهنای باند کم آوردن روی 64 ست کردن که به همه نصفه برسه. لااقل باید هزینه 64 رو حساب کنند.

بالا