• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

f.ka

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من بعد کلی دردسر برا گرفتن اینترنت پرسرعت رفتم مرکز مخابرات(الغدیر) و اون فرم مربوطه رو پر کردم و بهم گفتن صبر کن تا چند روز آینده باهاتون تماس میگیریم،2 روز بعد هم یکی زنگ زد و گفت این خط شما تجهیزات لازم رو نداره، یعنی چون فیبر محله شما نوریه نمیشه ،البته نه تنها از مخابرات بلکه از هیچ شرکت دیگه ای هم نمیتونید اینترنت پرسرعت بگیرید(این یعنی چی؟ پس من چیکار کنم؟).منم بعد چند روز رفتم پیش خود رئیس مرکز ایشون هم دقیقا همینارو گفتن و اینکه اگه بخوان این فیبر نوری رو مسی کنن باید یکسری تجهیزات از خارج بیارن که خیلی هم هزینه داره ولی خوب حالا که شما زیاد اصرار دارید میتونید برید استشهاد محلی درست کنید بیارید اینجا تا اگه یه زمانی خدا خواست و بودجه اضافه اومد شاید اونم شاید ما این کارو انجام بدیم. حالا دوستان، کسی هست تو این فروم که این مشکل براش پیش اومده باشه و به درد من دچار شده باشه.
ممنون

Last edited:

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
سلام دوستان
من بعد کلی دردسر برا گرفتن اینترنت پرسرعت رفتم مرکز مخابرات(الغدیر) و اون فرم مربوطه رو پر کردم و بهم گفتن صبر کن تا چند روز آینده باهاتون تماس میگیریم،2 روز بعد هم یکی زنگ زد و گفت این خط شما تجهیزات لازم رو نداره، یعنی چون فیبر محله شما نوریه نمیشه ،البته نه تنها از مخابرات بلکه از هیچ شرکت دیگه ای هم نمیتونید اینترنت پرسرعت بگیرید(این یعنی چی؟ پس من چیکار کنم؟).منم بعد چند روز رفتم پیش خود رئیس مرکز ایشون هم دقیقا همینارو گفتن و اینکه اگه بخوان این فیبر نوری رو مسی کنن باید یکسری تجهیزات از خارج بیارن که خیلی هم هزینه داره ولی خوب حالا که شما زیاد اصرار دارید میتونید برید استشهاد محلی درست کنید بیارید اینجا تا اگه یه زمانی خدا خواست و بودجه اضافه اومد شاید اونم شاید ما این کارو انجام بدیم. حالا دوستان، کسی هست تو این فروم که این مشکل براش پیش اومده باشه و به درد من دچار شده باشه.
ممنون
شنیده بودم قراره برای این خطها هم راه اندازی بشه ولی خدا میدونه کی!

پیشنهاد میکنم اگر بودجه دارید اینترنت بیسیم یا ما.هوا.ره ای بگیرید.

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
از ساعت 9 شب تا 11 شب قطعي داشتم مركز حافظ تهران
جالبه تا وصل شد ساعت 12 يكي زنگ زد گفت شما قطعي داشتيد گفتم داتشم حدود 10 دقيقه هست وصل شده گفت از خودمون بوده و شب بخير گفت

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
سلام دوستان
ممنون
جالبه که تو بقیه کشورها کلی هزینه میشه که خطها رو فیبر نوری کنن برای افزایش پهنای باند اونوقت وضع ما اینه...

///\\\///

Registered User
لایک‌ها
0
بچه ها !!! سرعت اینترنت دایال آپ روی فیبر (همون DLC ) چطوره ؟ راضی هستید ؟

آخه من نهایت سرعت دانلود که دارم 2کیلوبایت هست.

خواهش میکنم راهنمایی کنید.

ممنونم.

راستی کسی ISP دایال آپ میشناسه که تلفن های تماسش روی فیبر ( DLC ) باشه ؟

بدجوری کارم گیره.

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
جالبه که تو بقیه کشورها کلی هزینه میشه که خطها رو فیبر نوری کنن برای افزایش پهنای باند اونوقت وضع ما اینه...
اونا به فیبر برای هر نفر میکشن ولی اینجا یه فیبر میکشن برای همه!:lol:

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
واگذاري 80 هزار پورت پرسرعت اينترنت در تهران!
محمد روح اللهی با بيان اينكه مخابرات استان تهران تا كنون 35هزار و 676 پورت مخابراتي به مشتركان خانگي واگذار كرده، اظهار داشت: سهم مراكز خاص همچون شركت ها و مراكز دولتي از پورت هاي پرسرعت اينترنت نيز 16 هزار و 536 پورت بوده است .
وي با بيان اينكه در ميان مناطق مخابراتي بيشترين پورت پرسرعت به مشتركان منطقه 2 تهران تعلق گرفته، تصريح كرد: بعد از منطقه دو بيشترين تقاضا مربوط به مناطق 8 ، 6 و 4 بوده است.
روح اللهي درباره ورود مخابرات به عرصه واگذاري پورت پرسرعت اينترنت نيز گفت: با ورود مخابرات به عرصه اينترنت پرسرعت بازار PAPها و يا اپراتورهاي وايمكس به خطر نمي افتد چرا كه ارائه 80 هزار پورت اينترنت از سوي مخابرات رقم قابل توجهي نيست و نيز از سوي ديگر تقاضا در اين بازار زياد است.
وي با اشاره به فاصله زياد ضريب نفوذ اينترنت پرسرعت در ايران با كشورهاي پيشرفته گفت: ضريب نفوذ اينترنت پرسرعت در ايران تنها 6 درصد است اما اين رقم در كشورهاي پيشرفته به 50 درصد نيز رسيده است.
مديرعامل شركت مخابرات استان تهران خاطرنشان كرد: با توجه به اين فاصله و نياز توسعه فناوري اطلاعات و ارتباطات در كشور، بازار تقاضا براي ارائه اينترنت پر سرعت بالا بوده و و فرصت براي همه ارائه دهندگان فراهم است.

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,370
سلام

من هفته پیش با مخابرات به دلیل کم بودن سرعتم تماس گرفتم و گفتن که مشکلم را حل میکنند و بعد از 3 روز مشکلم رو حل نکردند!
سرعتم بین 8-12 است و در بهترین حالت روی 12 است و گاهی اوقات هم روی 8 و 9 است.

این سرعتی است که مودمم نشان میدهد
کد:
Downstream / Upstream (Kbps)  87/70

منطقه مخابراتی ما یعنی یزدان پناه یکی از شلوغ ترین هاست و دیروز که رفیقم رفته بود سرویس بگیره گفته بودند که پورتهامون تمام شده و باید بری ماه بعد بیای!

حالا من نمیدونم مراکز مخابراتی شلوغ کلا این همه سرعتشون پایینه یا فقط مرکز ما این جوری است؟
کسی اینجا نیست که از یزدان پناه سرویس گرفته باشه؟

crossfade1

Registered User
لایک‌ها
0
سلام به همه
من رفته بودم دفتر مرکزی مخابرات منطقمون که تو جردنه گفت ما تا حالا به کسی 512 ندادیم شما یه نفر رو بیار که ما بهش داده باشیم بهتون 1 مگ میدم که ماله ا ط ل ا ع ا ته :blink:

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,370
سلام به همه
من رفته بودم دفتر مرکزی مخابرات منطقمون که تو جردنه گفت ما تا حالا به کسی 512 ندادیم شما یه نفر رو بیار که ما بهش داده باشیم بهتون 1 مگ میدم که ماله ا ط ل ا ع ا ته :blink:

میگفتی شما کلا به هیچ کس نمیدی! یا اینکه فقط به ما نمیدی!!
من میدونم اینها به کله گنده ها میدن! ولی به ما که میرسه عمرا بدن! :happy:
به ما رسیدنی اینترنت اخ میشه ولی خودشون سرعت اینترنت با سرعت چیز مگابایت دارند! :eek:

nima1111

Registered User
لایک‌ها
15
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
اقا من سرعت اينترنتم كم شده الان روي 100kbps هست؟؟؟ ميخوام اينترنتم رو قطع كنم؟؟ تا حالا كسي قطع كرده؟؟
ميخوام با ايرانسل به اينترنت وصل بشم با اين طرح نامحدودش كه ماهي 10تومنه

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,370
اقا من سرعت اينترنتم كم شده الان روي 100kbps هست؟؟؟ ميخوام اينترنتم رو قطع كنم؟؟ تا حالا كسي قطع كرده؟؟

شنیدم میگن جدیدا ایرانسل سرعتش خیلی اومده پایین. یه آمار بگیر ببین سرعتش چطور شده؟

mehryar

Registered User
لایک‌ها
255
اگر منظورتون gprs هستش محدودیت 10 گیگ داره ونامحدود نیست

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
یکی از دوستان 256 گرفته از مخابرات!!! البته تهران نیست قزوین ه 25-30 کی دانلود (128 و 256 خانگی ، 512 شرکتی!) اینا سرویس بدن شرکت که سهله دکتر و بچه شهید جور میکنیم :D فعلا تهران خبری نیست

سلام.لازک نیست بچه شهید جور کنید.یه کارمند مخابرات جورکن:D.پدرم کارمند مخابرات هستند.2 ماهه که 256 گرفتم.پینگ 160.دانلود 28.اپلود 7.تنها مشکلش اینه که رپید کلا تعطیله.

pafj1989

Registered User
لایک‌ها
7
سلام! مرکز کلانتری هستم! 2روزه حتی تو سایت مخابرات هم نمی تونم برم! کسی این مشکل رو نداره؟! الان با Dial Up هستم !!!!!!

xms

Registered User
لایک‌ها
387
سلام دوستان
ممنون

همچین این اینترنت مخابرات هم تحفه ایی نیست سرعتش که وحشتناک کم هست.
البته روی فیبر نوری هم میشه adsl داد که البته مخابرات باید خودش اراده کند که بعید هست چون صرفه اقتصادی نداره.:(

بعدش هم دیگه الان وایمکس اومده احتیاجی به adsl نیست قیمتش ممکنه بیشتر باشه قیمت را باید پایین اورد که این باید خواست عمومی بشه منعکس به مراجع بالادستی اقدام کنند اول ازهمه شرکت زیر ساخت.

همیشه سعی نکنید فقط از یک راه به هدف برسید adsl نشد که نشد مهم ارتباط اینترنتی هست که الان برقراره. :rolleyes:

xms

Registered User
لایک‌ها
387
سلام.لازک نیست بچه شهید جور کنید.یه کارمند مخابرات جورکن:D.پدرم کارمند مخابرات هستند.2 ماهه که 256 گرفتم.پینگ 160.دانلود 28.اپلود 7.تنها مشکلش اینه که رپید کلا تعطیله.

خوش به حالت که از مخابرات 256 گرفتید به پدرت لطف کن بگو مخابراتی ها رو یک خورده نصیحت کنه سرعت بالا بدن دست مردم لاقل صدای مردم را به گوش مخابرات برسونه:lol:

بالا