• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
قدوسی هستی؟ دروغ مبگن مثه سگ! منم گرفتم و 128 باید باشه و کلیوم 64 اه!(بعد 5 سال داشتن DSL از انواع و اقسام شرکت مشخصا میدونم ست کردن خط با نداشتن پهنای باند فرق داره!) خط من و شما تو پنل مخابرات ست شده رو 64 و امکان نداره 1 بایت از 7.8 کیلوبایت بالاتر بری!
کد چندید؟ پر شده ظرفیت منطقتون؟!

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672
بکس بجای اسپلیتر یه خازن عدسی 0.1 میکرو فارادی کردم تو پریز دیدم درست کار میکنه
crazy.gif

((موقع زنگ زدن گوشی dsl م دیگه قطع نمیشه و خش خش گوشی هم بسی کم شد))

Last edited:

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
کد چندید؟ پر شده ظرفیت منطقتون؟!
8814 ! البته امروز درستش کردن و یه سری اتفاقات عجیب دیگه که گفتنش ضرورتی نداره:lol: مسئله پهنای باند نبود!منطقه هم خالیه تقریبا!

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
8814 ! البته امروز درستش کردن و یه سری اتفاقات عجیب دیگه که گفتنش ضرورتی نداره:lol: مسئله پهنای باند نبود!منطقه هم خالیه تقریبا!
چیه نکنه سرعت دانلودت 10 برابر شده؟! :happy:

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
چیه نکنه سرعت دانلودت 10 برابر شده؟! :happy:
لول..نه فقط نوع اتفاقاتی که افتاد جالب بود! مثه اینکه داخل مراکز بجز همون پشتیبانهای فنی کس دیگه ای از این مسائل سر در نمیاره و بنده های خدا فقط مجبور میشن برای از واز کردن دروغ بگن! این قدوسی از همه مراکز باحالتره! ظرف 3 ساعت بدون هیچ گونه فوت وقت برام وصل کردن و رانژه کردن و پس و یوزر هم دادن! از انور 64 دادن و گفتن اصلا مانمیدونیم سرعت چیه! فقط ADSL میدیم کاری به سرعتش نداریم!VPI/VCI اشون با تمام مراکز دیگه هم فرق داره!از همه جالبتر اینکه یه vLan فعال پشت سرویسه و بدون کانکت شدن به بقیه یوزر ها دسترسی داریم! از انور محد ودیت تعداد کانکشن با یوزر و پس 64 نداره! یعنی هر چی خواستی کانکشن بزن ای پی بگیر(ولی سخت افزارا محدودی به 128)از همه اینا جالبتر با مودم که کانکت میشی حداکثر ادرس درخواستی با متد گت از 1 حدی بالاتر نمیره!:lol: کلی باعث تفریح و سرگرمی ما شد این چند روزه!:happy:

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,370
قدوسی هستی؟ دروغ مبگن مثه سگ! منم گرفتم و 128 باید باشه و کلیوم 64 اه!(بعد 5 سال داشتن DSL از انواع و اقسام شرکت مشخصا میدونم ست کردن خط با نداشتن پهنای باند فرق داره!) خط من و شما تو پنل مخابرات ست شده رو 64 و امکان نداره 1 بایت از 7.8 کیلوبایت بالاتر بری!

نه قدوسی نیستم. سرعتم یه کم بهتر شده به 11 هم میرسه ولی هنوز به سرعت واقعیش نرسیده.

شاید علتش اینه که پهنای باند کم آوردن روی 64 ست کردن که به همه نصفه برسه. لااقل باید هزینه 64 رو حساب کنند.

از اینها هیچ چیزی بعید نیست!! ایرانه دیگه!

لول..نه فقط نوع اتفاقاتی که افتاد جالب بود! مثه اینکه داخل مراکز بجز همون پشتیبانهای فنی کس دیگه ای از این مسائل سر در نمیاره و بنده های خدا فقط مجبور میشن برای از واز کردن دروغ بگن! این قدوسی از همه مراکز باحالتره! ظرف 3 ساعت بدون هیچ گونه فوت وقت برام وصل کردن و رانژه کردن و پس و یوزر هم دادن! از انور 64 دادن و گفتن اصلا مانمیدونیم سرعت چیه! فقط ADSL میدیم کاری به سرعتش نداریم!VPI/VCI اشون با تمام مراکز دیگه هم فرق داره!از همه جالبتر اینکه یه vLan فعال پشت سرویسه و بدون کانکت شدن به بقیه یوزر ها دسترسی داریم! از انور محد ودیت تعداد کانکشن با یوزر و پس 64 نداره! یعنی هر چی خواستی کانکشن بزن ای پی بگیر(ولی سخت افزارا محدودی به 128)از همه اینا جالبتر با مودم که کانکت میشی حداکثر ادرس درخواستی با متد گت از 1 حدی بالاتر نمیره!:lol: کلی باعث تفریح و سرگرمی ما شد این چند روزه!:happy:

الان سرعت چطوره؟

Last edited:

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,370
شرمنده... سوال.....adsl مخابرات محدودیت دانلود داره؟ هی قطع و وصل میشه......خطم جدیده...تا حالا قبضش نیومده هزینش چه قدره؟

محدودیت دانلود نداره
قطع و وصلیش برای چند روزه نخسته . اگر درست نشد زنگ میزنی 1899 مشکلتو پیگیری میکنند!!

پ.ن: دیروز زنگ زدم 1899 گفت کامپیوترتو Restart کن دوباره تماس میگرم! تا الان رفته تماس بسازه! :hmm:

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,370
من ميخوام از مخابرات سرويس بگيرم . به نظرتون نسبت به آي اس پي هاي خصوصي بهتره؟

از نظر هزینه خیلی بهتر است. حدود 2/5 برابر هزینه اش کمتر از شرکتهای خصوصی است! ولی از نظر کیفیت خیلی خوب نیست البته حداقل برای من
در مجموع خوبه! ماهی 10 ت که چیزی نیست!

watershop

Registered User
لایک‌ها
32
خوب من الان دارم تقریبا همین ماهی 10 تومن رو میدم و شبانه هم رایگانه و سرعتم هم 512

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
بابام میگفت یکی از دوستاش رفته مخابرات گفته من هیات علمی هستم بهش با همون قیمت 128 سرعت 512 دادن ! من هم امروز صبح دست بابامو گرفتم بردمش مخابرات گفت باید برین پیش مدیر کل مخابرات منطقه 7 ازش نامه بگیرین اونوقت من براتون ردیفش می کنم. امروز که پنجشنبه بود دیگه نمی رسیدم برم مخابرات مرکزی هفته ی دیگه برم ببینم چی میشه...

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
بابام میگفت یکی از دوستاش رفته مخابرات گفته من هیات علمی هستم بهش با همون قیمت 128 سرعت 512 دادن ! من هم امروز صبح دست بابامو گرفتم بردمش مخابرات گفت باید برین پیش مدیر کل مخابرات منطقه 7 ازش نامه بگیرین اونوقت من براتون ردیفش می کنم. امروز که پنجشنبه بود دیگه نمی رسیدم برم مخابرات مرکزی هفته ی دیگه برم ببینم چی میشه...
عمرا براي خونه بگيري مگه پدرتون اقاي ا.ن باشه

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
من رفتم با جواز کافی نت 2048 بگيرم بهم ندادن..گفتن بايد بری پيش مدير عامل تو خيابون ويلا..

مام رفتيم اونجا گفت به هيچ وجه اين سرعت به شما تعلق نمیگيره و بايد از شرکتهای خصوصی تأمين کنيد اینترنتتون رو..
گفت ما فقط به مراکز دانشگاهی و شرکتهای دولتی معتبر اين سرويس رو میديم که گفت از اون شرکتهام مبالغ به طبع بالاتری برای خدمات ويژه ازشون میگيرم.

خلاصه پيچوند مارو مام امديم...ولی فکر کنم تا چند ماهه ديگه به اين سختی نباشه...

shervin83

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سرعت دانلود از تورنت چند روزی که افت شدید پیدا کرده.آیا بقیه دوستان هم این مشکل رو دارن؟

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
یادمه قبلا هم به کسانی که چنین شرایطی داشتن خود مخابرات سرویس میداد قبل از اینکه عمومی بشه!

بالا