• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

mahni1390

Registered User
لایک‌ها
223
سلام
اجازه بدین من توضیح بدم این دوتا مسئله جداست.
گاهی قطعی تلفن به خاطر خرابیه. در اون صورت قطع نمیشه.
ولی گاهی واسه بدهیه. که اول یک طرفه میشه و بعد قطع. در اون صورت نت قطع میشه. من همکارم خطش بدهی داشت قطع کردن. از قبل بدهی داشته و چون تلفن به خطش نبوده نمیدونسته. از شرکت ندا هم سرویس داشت. قطع شد سرویسش.

AR4SH66

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
201
دوستانی که از سرویس های مخابرات استفاده میکنند، میخواستم بدونم سرعت و پشتیبانی سرویس ها چطوره؟

mahni1390

Registered User
لایک‌ها
223
دوستانی که از سرویس های مخابرات استفاده میکنند، میخواستم بدونم سرعت و پشتیبانی سرویس ها چطوره؟

سلام
سرعت که درحد خودشه. مثل 128 دیگه آخرش میشه سرعت اسمیش که 16ه. انتظار بیشتر نمیشه داشت.
پشتیبانی هم فکر نمیکنم داشته باشه. حتی تلفن پشتیبانی نشنیدم که داشته باشه.
مهاجرت کانادا

AR4SH66

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
201
برای گرفتن سرویسش باید به مخابرات منطقه مراجعه کنیم یا سایتی چیزی داره؟

M@rteza

Registered User
لایک‌ها
515

سرعت 128 دانلودش 14-16 هست آپلود نصفش هست اگه سرعت 256 بگیری با توجه به قیمت و نامحدود بودنش می ارزه
پشتیبانی تلفنی ندا ره ولی یه شماره داره 4 رقمی الان یادم نیست شمارش چی بوده اونجا که زنگ میزنی مشکلت رو میگی اونا بررسی میکنند بعدش بهت زنگ میزنند که ببینن مشکلت حل شده یا نه

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58

پشتیبانی داره و تلفن 1899 رو می گیری و پیغام می ذاری بعدش باهات تماس می گیرن. می تونی هم پیغام رو از طریق این سایت بفرستی: http://1899.tct.ir

برای گرفتن سرویسش باید به مخابرات منطقه مراجعه کنیم یا سایتی چیزی داره؟

با کپی و اصل شناسنامه و کارت ملی و آخرین قبض پرداخت شده تلفن باید برید مخابرات متطقتون.

above0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من میخوام با ps3 به اینترنت وصل شم میگه باید 2 تا دی ان اس وارد کنی. کسی میدونه این 2 تا واسه تهران چنده ؟

mahni1390

Registered User
لایک‌ها
223
من میخوام با ps3 به اینترنت وصل شم میگه باید 2 تا دی ان اس وارد کنی. کسی میدونه این 2 تا واسه تهران چنده ؟

سلام خود ps3 ، دی ان اس می خواد؟؟؟؟
معمولا دی ان اس بسته به شرکت فرق میکنه. ولی یکیش ثابته.
4.2.2.4
و دومی هم میتونی دی ان اس خود گوگل و بدی.

8.8.8.8

البته چون برای بازی میخوای تست کن ببین کدوم برات پینگ کمتری میده.
من تست کردم 8.8.8.8 پینگش کمتره.

192.9.9.3
4.2.2.2
217.218.127.105
خوب جواب داده
و کمتر وقتی پیش بیاد که مشکلی داشته باشه
مهاجرت کانادا

Last edited:

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
F*CK parsonline :grrr:
دیگه اگر قبلا دو دل هم بودم، 100% میام مخابرات.
F F F F

mahni1390

Registered User
لایک‌ها
223
F*CK parsonline :grrr:
دیگه اگر قبلا دو دل هم بودم، 100% میام مخابرات.
F F F F

از کدوم منطقه و شهر هستی؟؟؟؟؟
هیچ کدوم از این مساوی هایی که توی امضات گذاشتی. برای من صدق نمیکنه الان داره 1 سال میشه و هیچ نارضایتی نداشتم.
من تهرانم و مرکز قدوسی.
الان پیلترینگ دست مخابراته و هیچ شرکتی نمیاد هزینه کنه.
من تاحالا توی این قریب یک سال 4 یا 5 بار زنگ زدم که خیلی مسلط جواب دادن و بلافاصله حل کردن مشکلمو.
سرعتم که تست سرعت گذاشتم میتونید ببینید.
شما خیلی علاقه مندی از مخابرات بگیر ببین سرعتش چیه. تازه پشتیبانی که صفره.

M@rteza

Registered User
لایک‌ها
515
از کدوم منطقه و شهر هستی؟؟؟؟؟
هیچ کدوم از این مساوی هایی که توی امضات گذاشتی. برای من صدق نمیکنه الان داره 1 سال میشه و هیچ نارضایتی نداشتم.
من تهرانم و مرکز قدوسی.
الان پیلترینگ دست مخابراته و هیچ شرکتی نمیاد هزینه کنه.
من تاحالا توی این قریب یک سال 4 یا 5 بار زنگ زدم که خیلی مسلط جواب دادن و بلافاصله حل کردن مشکلمو.
سرعتم که تست سرعت گذاشتم میتونید ببینید.
شما خیلی علاقه مندی از مخابرات بگیر ببین سرعتش چیه. تازه پشتیبانی که صفره.

mahni1390 جان شهر به شهر سرویس دهنده ها فرق میکنه مثلا ممکنه پارس آنلاین تو شهر و منطقه شما خوب سرویس بده ولی تو یه شهر دیگه ضعیف
نمیشه 100 درصد گفت که یه سرویس دهنده همه جا عالی سرویس میده باید ببینی تو شهر و منطقه شما کدام سرویس دهنده بهترین سرویس رو میده

above0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه سوال دیگه : من اول که گرفتم وقتی مودم رو روشن میکردم وصل میشد ولی از وقتی که روش قفل گذاشتم خود به خود وصل نمیشه و حتما باید broadband connection بسازم و مثل دایال آب برم تو اینترنت . کسی میدونه چرا ؟

bhrouz

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
89
از مرکز مخابراتی مفتح با پیش شماره 2284 . 2285 کسی گرفته ؟
من 128 نامحدود داتک رو دارم به نظر شما از مخابرات بگیرم فرقی توی سرعت دارم یا نه ؟

mahni1390

Registered User
لایک‌ها
223
یه سوال دیگه : من اول که گرفتم وقتی مودم رو روشن میکردم وصل میشد ولی از وقتی که روش قفل گذاشتم خود به خود وصل نمیشه و حتما باید broadband connection بسازم و مثل دایال آب برم تو اینترنت . کسی میدونه چرا ؟

کمی بیشتر توضیح میدین ؟؟؟ روی چی پس ورد گذاشتین؟؟؟؟ مودم وایرلسه؟
این حالتی که میگین حالت بریج بهش میگن. که یوزر و پس ورد و باید با ایجاد کانکشن درست کنین. ولی میشه توی تنظیمات مودم این حالت رو روی PPPOE گذاشت که اتوماتیک خودش کانکت شه.
مهاجرت کانادا

mahni1390

Registered User
لایک‌ها
223
از مرکز مخابراتی مفتح با پیش شماره 2284 . 2285 کسی گرفته ؟
من 128 نامحدود داتک رو دارم به نظر شما از مخابرات بگیرم فرقی توی سرعت دارم یا نه ؟

الان سرععتون چنده. مخابرات خیلی سرعتش بده و اذیت میکنه. نهایت سرعتش 16 ، سرعت اسمیشه. و کمتر.
الان با داتک مگه چه قدره سرعتتون؟

bhrouz

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
89
الان سرععتون چنده. مخابرات خیلی سرعتش بده و اذیت میکنه. نهایت سرعتش 16 ، سرعت اسمیشه. و کمتر.
الان با داتک مگه چه قدره سرعتتون؟
سرعت 16 هست
ماهی 29000هزار تومان با 4 نفر دیگه هم شییر هست
مخابرت میگه ماهی 10000 هزار تومان
پشتیبانی داتک خیلی خوبه قطعی هم نداره. فقط گرونه .

meysam_r_ok

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه ها من یه مشکل عجیب پیدا کردم با اینترنتم
وقتی تنظیمات مودم رو روی bridge میزارم به درستی اینترنت دارم مثل قبل
اما حالتی که routing میزارم و user & pass رو توی تنظیمات مودم وارد میکنم که دیگه نیازی به ساخت کانکشن توی ویندوز نباشه اینترنت ندارم!
اصلا خیلی عجیبه ... 1 ماه بود که درست بود... یه دفعه دیروز خراب شد...یعنی حتی چراغ dsl و اینترنت مودم هم روشن میشه اما توی ویندوزم میگه : "no internet access"
یه حسی بهم میگه اگه Ip دسی بدم درست میشه...نمیدونم...لطفا اگه کسی میدونه مشکل چیه کمک کنه!
اگر هم کسی بلده Ip دسی بده لطفا راهنمایی کنه!
تاکید میکنم که من واقعا نیاز به حالت routing دارم چون 3 تا کامپیوتر توی خونه دارم که همشون نیاز به اینترنت دارن!

above0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کمی بیشتر توضیح میدین ؟؟؟ روی چی پس ورد گذاشتین؟؟؟؟ مودم وایرلسه؟
این حالتی که میگین حالت بریج بهش میگن. که یوزر و پس ورد و باید با ایجاد کانکشن درست کنین. ولی میشه توی تنظیمات مودم این حالت رو روی PPPOE گذاشت که اتوماتیک خودش کانکت شه.
مهاجرت کانادا

بله وایرلسه رمز wpa گذاشتم بعد رمز رو برداشتم . برگردوندم به حالت factory setting حالا مث دایال آپ باید کانکت دیسکانکت بشم

M@rteza

Registered User
لایک‌ها
515
اما حالتی که routing میزارم و user & pass رو توی تنظیمات مودم وارد میکنم که دیگه نیازی به ساخت کانکشن توی ویندوز نباشه اینترنت ندارم!
اصلا خیلی عجیبه ... 1 ماه بود که درست بود... یه دفعه دیروز خراب شد...یعنی حتی چراغ dsl و اینترنت مودم هم روشن میشه اما توی ویندوزم میگه : "no internet access"
یه حسی بهم میگه اگه Ip دسی بدم درست میشه...نمیدونم...لطفا اگه کسی میدونه مشکل چیه کمک کنه!
تاکید میکنم که من واقعا نیاز به حالت routing دارم چون 3 تا کامپیوتر توی خونه دارم که همشون نیاز به اینترنت دارن!

عجب مشکلی :D
مدل مودمت چیه ؟

ehsan-inventor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

سلام دوست عزیز
منم از دو روز پیش تا حالا دقیقا همین مشکلو دارم و خود به خود نت قطع شد(البته bridge و ... رو چک نکردم،یعنی بلد نیستم،میشه یه راهنمایی در این مورد بکنید؟)
همون موقع با چیز--پـــی ان چک کردم کانکت شد و از همون موقع تا حالا فقط تونستم با چیز--پـــی ان کانکت شم...در غیر این صورت همون پیغامو میده و یه علامت تعجب زرد رو صفحه نشون میده...ضمن این که سرعتم تو روز به دایال آپ رسیده در حالی که 256 دارم و قبلش با 30 دانلود داشتم
البته دیشب هم با چیز--پـــی ان با سرعت 30 دانلود داشتم ولی الان رسیده به 5 !!!
مثل این که ایراد اساسیه و فقط مشکل منو شما نیست درسته؟
ممنون

بالا