• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

M@rteza

Registered User
لایک‌ها
515

M@rteza

Registered User
لایک‌ها
515
اقا مگه میشه به مودم مربوط باشه ؟ من قبلا از یه شرکت دیگه سرویس داشتم این مشکلات رو نداشتم همین مودم رو داشتم!
یعنی اصلا پیش نیومده برای شما که دیسکانکت بشی ؟؟؟
مشکل دیگه اینه که مودم دیگه از کجا بیارم!

یه کار دیگه هم میتونی کنی حالت Auto connect مودمت رو تنظیم کنید

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
سلام
از دی ان اس های مخابرات و گوگل استفاده کنید .

8.8.8.8

4.2.2.4

ممنون، کجا باید اینها را وارد کنم؟ از همان قسمت Use the following DNS server addresses در تنظیمات مودم؟

ادیت: و کدام یک Preferred DNS Server و کدام Alternate DNS Server باشد؟

mahni1390

Registered User
لایک‌ها
223
ممنون، کجا باید اینها را وارد کنم؟ از همان قسمت Use the following DNS server addresses در تنظیمات مودم؟

ادیت: و کدام یک Preferred DNS Server و کدام Alternate DNS Server باشد؟

سلام بله دوست عزیز دقیقا همون جا.

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
یعنی فرقی نمیکنه ؟ مسئول مخابرات گفت باید رو حالت بریج باشه ؟
اموزشی برای انجام اتوماتیک هست ؟
مشکل مسنجر رو شما ندارید ؟

M@rteza

Registered User
لایک‌ها
515
سلام، mahni1390 عزیز. پس 8.8.8.8 را به عنوان Preferred DNS و 4.2.2.4 را به عنوان Alternate وارد کنم؟

بله

یعنی فرقی نمیکنه ؟ مسئول مخابرات گفت باید رو حالت بریج باشه ؟
اموزشی برای انجام اتوماتیک هست ؟
مشکل مسنجر رو شما ندارید ؟

اتو که کاری نداره
برو Quick Setup اینجا و Next رو بزن تو قسمت Connection Type حالت PPP over Ethernet (PPPoE) انتخاب کنید بعد در این قسمت PPP Username and Password هم یوزر و پسورد رو وارد کنید و در قسمت PPPoE Service Name چیزی ننویسید و قسمت Authentication Method هم حالت AUTO بزار و Next رو بزن بره همین

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233

M@rteza

Registered User
لایک‌ها
515
ممنون. :)

---

الان که DNS ها را تغییر دادم، آپلود به خوبی بر روی MediaFire تا 99 % پیش می رود و بعد ناگهان پیغام Failure... با دو فایل امتحان کردم... :(

عکس بگیر بزار ببینم چی اروری میده ؟

برای آپلود از مرورگر opera استفاده کن

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
عکس بگیر بزار ببینم چی اروری میده ؟

یک پیغام Failure تنهاست...

برای آپلود از مرورگر opera استفاده کن

به احتمال زیاد مشکل از مرورگر است، الان که با Chrome امتحان کردم در 100 % پیغام ناموفق بودن آپلود را داد، در حالی که فایل آپلود شده بود... بارهای قبل هم که با Firefox امتحان کرده بودم پیغام خطا به اشتباه داده می شد، فایل ها آپلود شده بودند. :)

mahni1390

Registered User
لایک‌ها
223
یک پیغام Failure تنهاست...

به احتمال زیاد مشکل از مرورگر است، الان که با Chrome امتحان کردم در 100 % پیغام ناموفق بودن آپلود را داد، در حالی که فایل آپلود شده بود... بارهای قبل هم که با Firefox امتحان کرده بودم پیغام خطا به اشتباه داده می شد، فایل ها آپلود شده بودند. :)
سلام خب خوشحالم که مشکلتون حل شده.

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
ممنون از دوستان، aqua141 و mahni1390. :)

Cheric

Registered User
لایک‌ها
23
سلام رفقا من هفته پیش ثبت نام کردم گفتن ۷تا۱۰ روزه وصل میشه منطقه مخابراتی شیخ فضل الله. به نظرتون چه مودمی بگیرم که با adslمخابرات سازگار باشه توو خوده دفترچه راهنما زده بود huawei mt880 چطوره به نظرتون لطف کنید قیمت مودمای مد نظر یا همونو هم بگید:)

mahni1390

Registered User
لایک‌ها
223
سلام رفقا من هفته پیش ثبت نام کردم گفتن ۷تا۱۰ روزه وصل میشه منطقه مخابراتی شیخ فضل الله. به نظرتون چه مودمی بگیرم که با adslمخابرات سازگار باشه توو خوده دفترچه راهنما زده بود huawei mt880 چطوره به نظرتون لطف کنید قیمت مودمای مد نظر یا همونو هم بگید:)

سلام
اول از همه حتما خودتون پیگیری کنین. ما گرفتیم. بعد یک هفته زنگ زدیم قسمت دی اس ال منطقه گفتن همون فرداش وصل شده.ما زنگ زدیم نبودین.
تقریبا همه مدل ها ی معروف سازگارن.
این مدل رو پیشنهاد داده چون با این شرکت چینی قرارداد دارن اینا.
بستگی داره که وایرلس بخواین یا مودم معمولی.
یه دی - لینک ساده خیلی خوب جواب میده. یا ایسوس.
مهاجرت کانادا

yousefyousefy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
حدود10 روزه مشترک adsl مخابراتم ولی تنها سایتهای فارس رجا نیوز وسرچ گوگل رو دسترسی دارم سایتهای یاهو سایتهای خبری داخلی و.............کلا دسترسی ندارم
هرجوری هم پیگیری کردم به نتیجه نرسیدم حتی مودم وسیستم وسیستم عاملو رو هم عوض و یاامتحان کردم
کسی میدونه مشکل چیه؟

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
سلام
حدود10 روزه مشترک adsl مخابراتم ولی تنها سایتهای فارس رجا نیوز وسرچ گوگل رو دسترسی دارم سایتهای یاهو سایتهای خبری داخلی و.............کلا دسترسی ندارم

سلام، برخلاف شما چند روز است که تنها هر از چند گاهی Google برای من باز می شود. :wacko:

Cheric

Registered User
لایک‌ها
23
بله ۱۹ وصل شده بود! امروز رفتم مودم d-link2730u گرفتم ۵۳تومن سرعت دانلود ۱۸ ۱۹kb ولی هیچ سایتیو باز نمکنه این ارورو میده کسی میدونه چرا؟

The page cannot be found
The page you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.

Please try the following:

Make sure that the Web site address displayed in the address bar of your browser is spelled and formatted correctly.
If you reached this page by clicking a link, contact the Web site administrator to alert them that the link is incorrectly formatted.
Click the Back button to try another link.

HTTP Error 404 - File or directory not found.
Internet Information Services (IIS)

Technical Information (for support personnel)

Go to Microsoft Product Support Services and perform a title search for the words HTTP and 404.

در اکسپلورر هم این ارورو میده

Please try the following:

Make sure that the Web site address displayed in the address bar of your browser is spelled and formatted correctly.
If you reached this page by clicking a link, contact the Web site administrator to alert them that the link is incorrectly formatted.
Click the Back button to try another link.
HTTP Error 404 - File or directory not found.
Internet Information Services (IIS)

--------------------------------------------------------------------------------

Technical Information (for support personnel)

Go to Microsoft Product Support Services and perform a title search for the words HTTP and 404.
Open IIS Help, which is accessible in IIS Manager (inetmgr), and search for topics titled Web Site Setup, Common Administrative Tasks, and About Custom Error Messages.

M@rteza

Registered User
لایک‌ها
515
سلام
هرجوری هم پیگیری کردم به نتیجه نرسیدم حتی مودم وسیستم وسیستم عاملو رو هم عوض و یاامتحان کردم
کسی میدونه مشکل چیه؟

سلام، برخلاف شما چند روز است که تنها هر از چند گاهی Google برای من باز می شود.

سلام شرمنده دیر شد رفته بودم فیروز کوه یه آب و هوا عوض کنیم :D

برای اینکه مشکلتون حل بشه باید ببینید پینگتون به چه صورته ؟
اگه اصلا پینگ ندارید و فقط سایتهایی که روی سرورهای ایرانی هست مثل سایت تبیان را باز میکنه مشکل از مخابرات هست و باید تماس بگیرید 1899.

ولی اگه پینگ دارید و هیچ سایتی برای شما باز نمیشه یه بار مودمتون رو خاموش کنید و دوباره روشن کنید مودم رو دوبارتنظیم کنیدو DNS های سایت گوگل و مخابرات رو وارد کنید و حتما رو حالت کانکشنی تنظیم کنید.

8.8.8.8
4.2.2.4
اگه باز مشکل صفحه باز کردن داشتید با 1899 تماس بگیرید و مشکلتون رو مطرح کنید.

برای پینگ گرفتن این دستور رو در run وارد کنید ping 4.2.2.3 -t و ok رو بزنید

eu6d3rymcxamzo2uvzmt.png

byx69m1mw0yyght7qnvs.png

Cheric

Registered User
لایک‌ها
23
چه جوری و کجا باید DNS های سایت گوگل و مخابرات رو وارد کنم لطفا کامل توضیح بدین( ویندوز ۷ )home basic

مشکل اصلی من استارت زدن اولیس یعنی اون اروری که توو ۲ پست قبلی گفتمو وقتی میده که با adsl کانکت شدم و میخوام مرورگرو باز کنم و وارد هر سایتی بشم وقتی با جی پی ار اس کانکت میشم مرورگرو باز میکنم و وارد یه سایتی میشم بعد جی پی ار اسو قطع میکنم و با adsl میام دیگه هر ساتیو میره

مسنجرم لاگین نمیکنه

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
ممنون.

اگه اصلا پینگ ندارید و فقط سایتهایی که روی سرورهای ایرانی هست مثل سایت تبیان را باز میکنه مشکل از مخابرات هست و باید تماس بگیرید 1899.

اکثر سایت ها بدون مشکل باز می شوند، تنها Google که سه در میان باز می شود و چند سایت دیگر که اصلا باز نمی شوند.

ولی اگه پینگ دارید و هیچ سایتی برای شما باز نمیشه یه بار مودمتون رو خاموش کنید و دوباره روشن کنید مودم رو دوبارتنظیم کنیدو DNS های سایت گوگل و مخابرات رو وارد کنید و حتما رو حالت کانکشنی تنظیم کنید.

یعنی مودم را ریست کنم؟

برای پینگ گرفتن این دستور رو در run وارد کنید ping 4.2.2.3 -t و ok رو بزنید

بعد از وارد کردن این دستور، Reply ها تمام نمی شوند و همینطور ادامه پیدا می کنند...

---

ادیت: راستی با vp n همه ی سایت ها بدون مشکل باز می شوند، مشکلات بالا بدون vp n است.

Last edited:
بالا