• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

M@rteza

Registered User
لایک‌ها
515
++ ممنون :)

راستش 2 ساله از شاتل دارم، هر سری دارم زوری شارژ میکنم برخلاف میل باطنی که میخوام شارژ نکنم ، بخاطر فاصله بین در اومدن خط از رانژه
و دوباره رانژه شدن با یه شرکت جدید ، مجبور بودم با شاتل تمدید میکردم ، و گرنه 10000 باره شاتل رو فسخ کرده بودم :)
الان کیفیت سرویس و شبکه شاتل داغونه ، دیسکانکتی دارم 5 و 6 بار در هر ساعت ، به اضافه اینکه هر 2 و 3 دقیقه یکبار برای 20 و 30 ثانیه سند و رسیو ام قطع میشه
خیلی رو اعصاب میره .
خلاصه تو این 2 سال همش قطعی ها و پکت لاس و دیسکانکتی داشتم با این سرویس شاتل :)

هر سرویس دهنده تو یجا خوبه باید ببینی تو منطقه ای که هستی بهترین سرویس دهنده کدومه همون رو انتخاب کنی

w4b3

Registered User
لایک‌ها
9
هر سرویس دهنده تو یجا خوبه باید ببینی تو منطقه ای که هستی بهترین سرویس دهنده کدومه همون رو انتخاب کنی

اره، باید چند تا شرکت بچرخم ببینم کدوم خوبه که اینم وقت و برو بیا و اعصاب و حوصله میخاد، اما معمولا حتی شرکت هایی که خوب باشن هم بعد از 6 ماه ، 1 سال کیفیت سرویس هاشون
ثابت نمی مونه ، مثلا" 2 سال پیش شاتل تو چند ماه اولی که ازشون گرفته بودم حرف نداشت ، نه دیسکانکتی داشت نه پکت لاست نه ...
بعد از چند ماه که دیگه کیفیتش افتضاح شد...:)

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
اره، باید چند تا شرکت بچرخم ببینم کدوم خوبه که اینم وقت و برو بیا و اعصاب و حوصله میخاد، اما معمولا حتی شرکت هایی که خوب باشن هم بعد از 6 ماه ، 1 سال کیفیت سرویس هاشون
ثابت نمی مونه ، مثلا" 2 سال پیش شاتل تو چند ماه اولی که ازشون گرفته بودم حرف نداشت ، نه دیسکانکتی داشت نه پکت لاست نه ...
بعد از چند ماه که دیگه کیفیتش افتضاح شد...:)
من خودم مخابرات دارم
اما يه توصيه برادرانه بهت كنم
1. مخابرات از نظر هزينه و پولي كه ميديد بسيار عاليه فقط سرعتش كمه اگر مهم نيست مخابرات بگير بهتره
2. بهت وايمكس مبين نت رو پيشنهاد ميكنم يكساله 200 هزار تومان مودم هم رايگان ميدن كه بعدا ميتوني بفروشي به قيمت حدودا 50 تا 70 تومن در واقع ماهي برات 15 تومن مي افته يه تحقيق بزن حول اين محور

w4b3

Registered User
لایک‌ها
9
من خودم مخابرات دارم
اما يه توصيه برادرانه بهت كنم
1. مخابرات از نظر هزينه و پولي كه ميديد بسيار عاليه فقط سرعتش كمه اگر مهم نيست مخابرات بگير بهتره
2. بهت وايمكس مبين نت رو پيشنهاد ميكنم يكساله 200 هزار تومان مودم هم رايگان ميدن كه بعدا ميتوني بفروشي به قيمت حدودا 50 تا 70 تومن در واقع ماهي برات 15 تومن مي افته يه تحقيق بزن حول اين محور

اره ، مبین نت هم قیمتاش خوبه ، پهنای باندش هم خوبه ، شبانش هم رایگانه ، باید دید کیفیت شبکه اش چطور ، قطعی و دیسکانکتی و ووو وو
منتها یه 80 هزینه مودم داره :)

در مورد مخابرات اگه سرعتش به صورت ثابت 10 کیلوبایت هم باشه خوبه ، درسته کمه ولی برای من کافیه ، فقط اگه مثل این شاتل دیسکانکتی و پکت لاست نداشته باشه :) به شخصه اهل دانلود نیستم ، فقط باسه وبگردی نمی خام پهنای باند کم بیارم ، الان تو این سه ماهه حدود 7 گیگ پهنای باند مصرف کردم ، که خب پهنای باند هم کم اوردم :)

alireza20102010

Registered User
لایک‌ها
15
سلام

دوستان هزینه اشتراک adsl مخابرات به قبض اضافه میشه ؟

نمیتونیم شارژ آنلاین کنیم که پولش رو قبض نیاد ؟؟؟

ممنونم...

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
اره ، مبین نت هم قیمتاش خوبه ، پهنای باندش هم خوبه ، شبانش هم رایگانه ، باید دید کیفیت شبکه اش چطور ، قطعی و دیسکانکتی و ووو وو
منتها یه 80 هزینه مودم داره :)

در مورد مخابرات اگه سرعتش به صورت ثابت 10 کیلوبایت هم باشه خوبه ، درسته کمه ولی برای من کافیه ، فقط اگه مثل این شاتل دیسکانکتی و پکت لاست نداشته باشه :) به شخصه اهل دانلود نیستم ، فقط باسه وبگردی نمی خام پهنای باند کم بیارم ، الان تو این سه ماهه حدود 7 گیگ پهنای باند مصرف کردم ، که خب پهنای باند هم کم اوردم :)
1. سرعت مخابرات فيكس روي 18 هست
2. مبين نت سرويس يكساله 200 تومن ميده هزينه مودمشم رايگانه حساب كني 200/12= يعني ماهي 16.600 تازه مودمشم رايگانه و بعدا ميتوني جدا بفروشيش
3. شما حجم كم آوردي يا پهناي باند ؟ اگر گيگ كم اوردي يعني حجم كم آوردي اگر سرعتت كم بوده يعني پهناي باند كم آوردي ؟ من متوجه نشدم ربط 7 گيگ (حجم ) به پهناي باند چي بود

alireza20102010

Registered User
لایک‌ها
15
دوستان اگه میزان ترافیک قابل استفاده در مدت مصرفی زودتر تموم بشه چطور باید شارژ کنیم ؟( adsl مخابرت )

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
دوستان اگه میزان ترافیک قابل استفاده در مدت مصرفی زودتر تموم بشه چطور باید شارژ کنیم ؟( adsl مخابرت )

تا جائیکه شنیدم ترافیک مخابرات نامحدوده(البته در اکثر مراکز).برای یکی از بستگانم که مخابرات گرفته که اینطوریه.صبح تا شب داره استفاده میکنه.

mahni1390

Registered User
لایک‌ها
223

سلام دوست عزیز سرویس های مخابرات نامحدود هست و روی قبض میاد هر دوماه یکبار.
ولی بعضی از شهر های دیگه غیر از تهران مثلا قم دیدم که اصلا نامحدود ندارن و فقط حجمی ارائه میدن. اونارو من خبر ندارم ولی توی تهران همه جا نامحدوده و روی قبض میاد.

jahan hamed

کاربر فعال تاریخ و گردشگری
کاربر فعال
لایک‌ها
808
مبلغ تو تهران روی قبض تلفن میاد

alireza20102010

Registered User
لایک‌ها
15
دوستان من پرسیدم گفتن واسه اینجا رو قبض نمیاد

یعنی نامحدود نیس ؟

اینم سایتش .لطفا یکی راهنمایی کلی بکنه ...ممنونم

Kish Oasis Co.

mahni1390

Registered User
لایک‌ها
223

یعنی نامحدود نیس ؟

Kish Oasis Co.

ببین دوست عزیز
این یک شرکت هست که با مخابرات قرارداد داره و داره اینترنت اونجارو تامین میکنه . احتمالا اون شهر خود مخابرات نمیتونه سرویس بده از طریق این شرکت داره این کارو انجام میده.
شما فرض کن این یک شرکت مستقل از مخابراته که داره سرویس میده.
قیمت هاش هم خوبه.

alireza20102010

Registered User
لایک‌ها
15
از همه دوستان ممنونم .....

من 512 adsl مخابرات ثبت نام کردم و پول مودم هم ریختم ...

حالا سوالم اینه که :

اولا چند روزه وصل میشه معمولا ؟
دوما فیش دومی که واسه مودم ریختم یارو ضمیمه پروندم نکرد گفت وقتی نصاب اومد بده بش که بدونه پولئ دادی ! اون از کجا بدونه من پول مودم دادم که با خودش واسه نصب بیاره ؟؟؟
فقط فیش واریزی شارژ + هزینه راه اندازی رو از من گرفت ....
کسی میتونه کمک کنه ؟؟؟

ممنونم

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215

یعنی نامحدود نیس ؟

Kish Oasis Co.
فكر كنم به اندازه كافي درشت نوشته حتي عنوان تايپيك و حتي صفحه مرورگرتونم اينه
بررسی وضعیت ADSL مخابرات تهران

mahni1390

Registered User
لایک‌ها
223
از همه دوستان ممنونم .....

من 512 adsl مخابرات ثبت نام کردم و پول مودم هم ریختم ...

حالا سوالم اینه که :

اولا چند روزه وصل میشه معمولا ؟
دوما فیش دومی که واسه مودم ریختم یارو ضمیمه پروندم نکرد گفت وقتی نصاب اومد بده بش که بدونه پولئ دادی ! اون از کجا بدونه من پول مودم دادم که با خودش واسه نصب بیاره ؟؟؟
فقط فیش واریزی شارژ + هزینه راه اندازی رو از من گرفت ....
کسی میتونه کمک کنه ؟؟؟

ممنونم

دوست عزیز نصاب ها همیشه چند مودم همراهشونه. بعدشم. شرکت بهشون میگه که شما پول مودمو دادین.بستگی دار ه - معمولا تا یک هفته. توی تهران 48 ساعته وصل میکنن.

M@rteza

Registered User
لایک‌ها
515
سلام دوستان برای من پورت PPTP بسته شده برای شما چی ؟

بالا