• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

w4b3

Registered User
لایک‌ها
9
من الان یه ماهی میشه که رفتم درخواست دادم با صاحب خط ، حضوری رفتم درخواست adsl دادم ، مدراک همه چی دادم ، امضا کردم و اینها ، منتها الان یک ماه گذشته و
هیچ خبری نیست ! یعنی نه تماس گرفتن بگن بیا این یوزر و پسورد ، هفته 2 بار هم که تماس میگیرم مسئول بخش adsl اشون کسی گوشی رو بر نمی داره !

هفته پیش زنگ زدم اونی که مسئول اش بود نبود ، هم شنبه زنگ زدم هم پنج شنبه ، اصلا مسئول ساپورتش نیست ! اصلا یه مسئول بخش برای ساپورت ندارن .

بعد تلفن یه بخش دیگه رو گرفتم مسئولش گوشی رو داد به یه منشی دیگه اون گفت ما هنوز برای هیچ کس وصل نکردیم ، اگه وصل کنیم همه رو یه جا وصل میکنیم و از این
حرفا ... خلاصه گفت اخر هفته تماس بگیر ، تماس که میگیرم اصلا کسی نیست که گوشی رو برداره ، خط تلفن هم با مودم چک کردم دیدم رانژه نشده نبود !!
یعن الان 1 ماه گذشته و اینا هیچ کاری نکردن ، جالبه موقع ثبت نام طرف میگفت 10 ، 12 روزه یوزر و پسورد رو بهتون میدیم و الی الان یک ماه گذشته هیچ خبری نیست .

حالا نمی دونم خودشون تماس میگیرن یوزر و پسورد رو میدن ؟! یا ما باید هی تماس بگیریم پی گیری کنیم ؟!

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
من می خوام فردا برم مودم tp link asdl wirless بگیرم
کسی tplink داره مشکلی با مخابرات نداره ؟

M@rteza

Registered User
لایک‌ها
515
من می خوام فردا برم مودم tp link asdl wirless بگیرم
کسی tplink داره مشکلی با مخابرات نداره ؟

سلام من تی پی لینک دارم مشکلی نداره

8811 خونه دارم

وایرلس مغازه کار میکنه

Last edited:

M@rteza

Registered User
لایک‌ها
515
من الان یه ماهی میشه که رفتم درخواست دادم با صاحب خط ، حضوری رفتم درخواست adsl دادم ، مدراک همه چی دادم ، امضا کردم و اینها ، منتها الان یک ماه گذشته و
هیچ خبری نیست ! یعنی نه تماس گرفتن بگن بیا این یوزر و پسورد ، هفته 2 بار هم که تماس میگیرم مسئول بخش adsl اشون کسی گوشی رو بر نمی داره !

هفته پیش زنگ زدم اونی که مسئول اش بود نبود ، هم شنبه زنگ زدم هم پنج شنبه ، اصلا مسئول ساپورتش نیست ! اصلا یه مسئول بخش برای ساپورت ندارن .

بعد تلفن یه بخش دیگه رو گرفتم مسئولش گوشی رو داد به یه منشی دیگه اون گفت ما هنوز برای هیچ کس وصل نکردیم ، اگه وصل کنیم همه رو یه جا وصل میکنیم و از این
حرفا ... خلاصه گفت اخر هفته تماس بگیر ، تماس که میگیرم اصلا کسی نیست که گوشی رو برداره ، خط تلفن هم با مودم چک کردم دیدم رانژه نشده نبود !!
یعن الان 1 ماه گذشته و اینا هیچ کاری نکردن ، جالبه موقع ثبت نام طرف میگفت 10 ، 12 روزه یوزر و پسورد رو بهتون میدیم و الی الان یک ماه گذشته هیچ خبری نیست .

حالا نمی دونم خودشون تماس میگیرن یوزر و پسورد رو میدن ؟! یا ما باید هی تماس بگیریم پی گیری کنیم ؟!

خودت باید زنگ بزنی یوزر و پس بگیری اگه نتونستی برو مرکز بهشون بگووو

w4b3

Registered User
لایک‌ها
9
خودت باید زنگ بزنی یوزر و پس بگیری اگه نتونستی برو مرکز بهشون بگووو

موقع ثبت نام یه تلفن دادن که مربوط به مسئول بخش adsl اشون هست ، حالا هر چی تماس میگیرم انگار کسی پای تلفن نیست جواب بده

اصلا ساپورتشون تعطیله ، چک هم کردم خطم رو با مودم رانژه نشده بود ، فکر کنم باید حضوری برم :)) ولی برای من الان یه ماه شده که وصل نکردن : ((

M@rteza

Registered User
لایک‌ها
515
موقع ثبت نام یه تلفن دادن که مربوط به مسئول بخش adsl اشون هست ، حالا هر چی تماس میگیرم انگار کسی پای تلفن نیست جواب بده

اصلا ساپورتشون تعطیله ، چک هم کردم خطم رو با مودم رانژه نشده بود ، فکر کنم باید حضوری برم :)) ولی برای من الان یه ماه شده که وصل نکردن : ((

الان خط شما رانژه نیست یا هست ؟ اگه نیست باید بری دوباره درخواست بدی

w4b3

Registered User
لایک‌ها
9
الان خط شما رانژه نیست یا هست ؟ اگه نیست باید بری دوباره درخواست بدی

یک ماه گذشته تفریبا" ، یه ماه پیش ثبت نام حضوری ثبت نام کردم با مدارک و مخلفات ، خط رو هم با مودم چک کردم ولی چراغ LED مربوط به adsl خاموشه ، یعنی رانژه نیست ،

یک ماه پیش رفتم ثبت نام کردم فرم پر کردم ولی هیچ خبری نیست ، فکر کنم یه بار حضوری باید برم درخواست بدم : ((

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
ممنون ! این تی پی لینک هایی که برای اکسس پوینت استفاده میشه با اینهایی که adsl wirless هست فرق داره ؟
من یه مشکلی که دارم این اینترنت من روی یه سیستم گوگل رو باز میکنم فیلتره اما روی یه سیستم دیگه بازه ؟؟!
بعد یه سری سایتها رو مثل بنز باز میکنه یه سری سایتها رو خیلی کند باز میکنه ممکنه بعضی سایتها با ایپی مخابرات مشکل
داشته باشن و یا برعکس ؟

mahni1390

Registered User
لایک‌ها
223
ممنون ! این تی پی لینک هایی که برای اکسس پوینت استفاده میشه با اینهایی که adsl wirless هست فرق داره ؟
من یه مشکلی که دارم این اینترنت من روی یه سیستم گوگل رو باز میکنم فیلتره اما روی یه سیستم دیگه بازه ؟؟!
بعد یه سری سایتها رو مثل بنز باز میکنه یه سری سایتها رو خیلی کند باز میکنه ممکنه بعضی سایتها با ایپی مخابرات مشکل
داشته باشن و یا برعکس ؟

سلام شما مودم وایرلس می خواین .باید مدلی بگیرین که هم مودم باشه هم اکسس پوینت هم وایرلس.یک سری دستگاه ها هستن که قثط اکسس پوین هستن و مودم دی اس ال نیستن.
در مورد سوال دوم دوتا موضوع جداست. یکی اینکه روی یه سیتم فیلتره روی یکی نیست. دوم اینکه سایتا با مخابرات مشکل دارن.
برای اولی معلومه که مشکل از سیستم هست. برای دومی هم میشه DNS ها رو عوض کنین ببینین کدوم روی سایتی که می خواین خوب جواب میده.

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
این مدلهایی که adsl wirless هستند رو میشه به عنوان اکسس پوینت هم استفاده کرد ؟ مثلا از تی پی لینک چه مدلهایی این امکان رو دارن ؟
dns رو چطوری می تونم تغییر بدم ؟

M@rteza

Registered User
لایک‌ها
515

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
من یه 8960 گرفتم 70 تومن
تقریبا تو کل خونه انتن داره اما هر چی از مکان مودم دورتر میشم سیگنالش کمتر میشه
به نظرتون روی دیوار اتاق بزارم بهتر جواب میده ؟

M@rteza

Registered User
لایک‌ها
515
من یه 8960 گرفتم 70 تومن
خونتون چند متری هست ؟
چنتا اتاق دارید ؟ حتما تو آشپزخونه و W.C هم میخوای آنتن بده : دی

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
اخه روش زده 300mpbs!
خونه حدود 270 متر!
4 اتاف هست که کنار هم هست

mahni1390

Registered User
لایک‌ها
223
من یه 8960 گرفتم 70 تومن

سلام اولا این طبیعیه هرچی دورتر بشین سیگنال ضعیف میشه.
ولی به خیلی چیزهای دیگه هم بستگی داره.
مثلا قطر دیوار ها. این جایی که من کار میکنم یه خونه قدیمیه 60 سالس که قطر دیواراش 50 سانت و ستونش 1 متره. خب شما اگه مودم رو بذارین جایی که مثلا تمام درب ها به اون محل باز میشن باز به خاطر دیوار داخل اتاقها سیگنال ضعیفی خواهید داشت. مشکلی که ما الان داریم.مجبوریم درب باز باشه و نزدیک درب کار کنیم.یعنی اگه در قطر درب بشینی تقریبا نت نداری.
این یک مثال کوچک .

و در آخر یک چیز متذکر بشم. اون 300 مگابیت بر ثانیه هست. یعنی حداکثر سرعتی که پشتیبانی میکه. به متراژ مربوط نیست.

yousefyousefy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
سه روزی که یوزر و پسوردو قبول نمیکنه و میگه اشتباه
با1899 تماس گرفتم پیغام گذاشتم بعد از اینکه تماس گرفتن مجددا تماس گرفتن که من خونه نبودم و گفتن که تماس بگیرید
حالا چون پیغامو پاک نکردن نمیشه با 1899 تماس گرفت مرکز مخابراتهم که کلا میگه 1899
دوستان راه ارتباطی دیگه ایبا پشتیبانی بلدند
ممنون

hsh988

Registered User
لایک‌ها
64
اینترنت مخابرات دارم از دیشب حول و حوش ۱۱ قطع شده هنوزم وصل نشده می خواستم ببینم شما مشکلی ندارین؟

Sent from my iPad using Tapatalk

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
من سرویس ام قطعی و وصلی زیاد داره ! یه دقیقه قطع میشه باز 5 دقیقه خوبه باز دوباره 2 دقیقه قطع میشه 7-8 دقیقه وصله دوباره...
کسی هست اینجوری باشه ؟

بالا