برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL پارس آنلاین

god_dam_it

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منظورت Share کردن کانکشن ADSL هست ؟

اگه درست گفته باشم ، شما میتونی تو همین قسمت سرچ کنی و مراحل کامل برای به اشتراک گزاشتن کانکشن ADSL یا همون Share کردن ADSL رو پیدا کنی . با سالاد اضافه

s: 1

من میخوام روترم رو به سویچ وصل کنم و 4 کامپیوتر متصل به سویچ مستقلا از اینترنت استفاده کنند. کسی فایل مربوطه یا نتظیمات NAT رو برای SV800c می دون

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
آخه مجموعا چقدر هست کلش که بخواد 2 - 3 k هم کمتر بده. 2 - 3 کیلو کمتر خوب دلیلی نداره دیگه DSL داشته باشم میرم دایل آپ میگیرم ;)

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
سلام دوست عزیز
من هم در خونه یک مودم روتر دارم که با Lan به 3 تا کامپیوتر اشتراک میده شما هم اگه خواستی کارتون خیلی راحت شه یک modem router بگیرین من از Planet استفاده میکنم یه Rj11 داره و 4 تا RJ45 که به سیستمها میره
اگه میخوای Lan کنی با Nat
Virtual Circuit : PVC0PVC1PVC2PVC3PVC4PVC5PVC6PVC7
NAT Status : Activated
Number of IPs : Single Multiple
DMZ
Virtual Server
(اینا ماله مودمه منه)

ماله شما هم virtual server داره؟

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
سلام دوست عزیز
من هم در خونه یک مودم روتر دارم که با Lan به 3 تا کامپیوتر اشتراک میده شما هم اگه خواستی کارتون خیلی راحت شه یک modem router بگیرین من از Planet استفاده میکنم یه Rj11 داره و 4 تا RJ45 که به سیستمها میره
اگه میخوای Lan کنی با Nat
Virtual Circuit : PVC0PVC1PVC2PVC3PVC4PVC5PVC6PVC7
NAT Status : Activated
Number of IPs : Single Multiple
DMZ
Virtual Server
(اینا ماله مودمه منه)

ماله شما هم virtual server داره؟
nat روی rss رو فعال کردین؟

saeed_saba

Registered User
لایک‌ها
2
من از 128 پارس استفاده میکنم.بعضی وقتا سرعتش افت زیادی داره.در کل فکر نمیکنم با سرویسهای جدیدی که از طرف ISP های دیگه ارائه میشه و مخصوصا مودمی که با قیمت 49000 تومان (درحالی که مودم D-Link خوب 30000 تومان هستش)به مشترکا میدن،بعد از مدت استفاده تمدیدش کنم.:hmm:

Dariush2500

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم از داتک و هم از آسیا تک استفاده کردم ... هیچکدوم پارس آنلاین نمی شن آقا !

همه ی شرکت ها سرعت هاشون نوسان دارن مثل داتک که همیشه بین 10 تا 14 بود ، ADSL آسیاتک هم زمان جام جهانی 2006 گرفتم که فوق العاده افتضاح بود ....!!!

به هر حال کسانی مثل من که وسواس دارن و 2 کیلوبایت هم براشون 2 کیلوبایته ،فقط و فقط ADSL پارس آنلاین رو بگیرن!

من حدود 1 سال و نیم هست که مشترک ADSL این شرکت هستم ......

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
آقا چرا بخش پشتیبانی 3505577 خطوط تلفنش خرابه اصلا نمیشه باهاشون صحبت کرد نویز بالایی داره؟ کسی این مشکل داره؟ انگار سیستمشون بهم ریخته.

lee_young_ae

Registered User
لایک‌ها
1
آقا چرا بخش پشتیبانی 3505577 خطوط تلفنش خرابه اصلا نمیشه باهاشون صحبت کرد نویز بالایی داره؟ کسی این مشکل داره؟ انگار سیستمشون بهم ریخته.

من از شماره تلفن دیگشون استفاده می کنم که تا الآن هم خوب پشتیبانی کردن....
اینم شماره تلفن: 82201
هم برا شهرستانی ها هم برای تهران...

mt33

Registered User
لایک‌ها
0
salam khedmat u khaste nabashid man servic pars online entekhab kardam ba speed 64kb 3 ahe gharardad bastam mikhastam bedonam az nazar kari va servic dehi chetoriye mamnon misham rahnamyi konid yani mishe ba 64 kar kard va sorat balayi dare? ba tashakor

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
salam khedmat u khaste nabashid man servic pars online entekhab kardam ba speed 64kb 3 ahe gharardad bastam mikhastam bedonam az nazar kari va servic dehi chetoriye mamnon misham rahnamyi konid yani mishe ba 64 kar kard va sorat balayi dare? ba tashakor

ip address برات چی ست کردن؟

mt33

Registered User
لایک‌ها
0
hanoz modem mano nasb nakardand goftand ta 2 hafte dige nasb mikonand vali ip address be ehtemal ziyad dynamic hast be nazar u sorat 64 bala hast mamnon misham etelahat daghigh bedid ba tashakor

www.best-netgroup.blogfa.com

mt33

Registered User
لایک‌ها
0
hanoz modem mano nasb nakardand goftand ta 2 hafte dige nasb mikonand vali ip address be ehtemal ziyad dynamic hast be nazar u sorat 64 bala hast mamnon misham etelahat daghigh bedid ba tashakor

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697

من مدت 2 هفتس adsl پارس آنلاین کنار گذاشتم و از dialup استفاده میکنم سرویسشون آشغاله 64 اون 14.4 نیست قطعی زیاد داره سرویس پشتیبانیشون که کل معلوماتشون اینه که مودم روشن و خاموش کن :blink: فکر کنم اینو یه بچه ابتدایی هم بلد باشه هر ننه قمری که آقا خوشش اومده گذاشته تو پشتیبانی از امروز رو دنده لج افتادم باکس میل و سرورشون بستم به توپ :skull::devil: :thumbsdow بزار یه حال اساسی ببرن با این سرویس آشغالشون :grrr:

RAMA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امروز جمعه است . از روز سه شنبه سرعت به شدت افت کرده وقتی با 82201 تماس می گیری به صورت اتوماتیک اعلام میکنه که فیبر نوری مخابرات مشکل داره . معلوم هست راست مبگه یا دروغ ؟

saman100

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من 1 سال مشترک سرویس ای دی اس ال پارس آنلاین بودم که شاید احمقانه ترین ایام زندگی من و احمقانه ترین تصمیمی بود که بر ماندن تا کنون گرفته ام.
پارس آنلاین سرویس 64 اش به زور به 32 میرسه یعنی نصف سرعت باور نمیکنید با هر سایت تستی که میخواید تست کنید در بهترین شرایط به 54 میرسه که اونم ببخشید به درد عمشون میخوره! سرویس 128 اش هم 96 است ساعت شلوغ و غیر شلوغ نداره این یعنی دزدی پهنای باند ، دیگه خوتون میدونید و این شرکت کلاه بردار که بهتره از این به بعد همه صداش کنیم پارس آفلاین!

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
سلام دوستان من 1 سال مشترک سرویس ای دی اس ال پارس آنلاین بودم که شاید احمقانه ترین ایام زندگی من و احمقانه ترین تصمیمی بود که بر ماندن تا کنون گرفته ام.
پارس آنلاین سرویس 64 اش به زور به 32 میرسه یعنی نصف سرعت باور نمیکنید با هر سایت تستی که میخواید تست کنید در بهترین شرایط به 54 میرسه که اونم ببخشید به درد عمشون میخوره! سرویس 128 اش هم 96 است ساعت شلوغ و غیر شلوغ نداره این یعنی دزدی پهنای باند ، دیگه خوتون میدونید و این شرکت کلاه بردار که بهتره از این به بعد همه صداش کنیم پارس آفلاین!

ok من این ماهم تموم بشه سرویس عوض میکنم پارس آنلاین میدونید ماله چه شخصی سرویسی که حکومتی بشه دیگه معلومه چی از آب در میاد بیاید دست به دست هم بدیم آفلاینش کنیم :medieval::weird::upsided::skull:

hooman_ronin

Registered User
لایک‌ها
0
منم مودم symphony sy800c دارم ولی نه با 192.168.1.1نمیتونم config مودممو ببینم لطفا راهنماییم کنین

jeyran

Registered User
لایک‌ها
0
ببخشید من تازه کارم

میشه بدون user &password به adsl وصل شد ؟

سرویسم پارس آنلاینه و دو روزه که وصل شدم

Kaveh3727

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
64 پارس آنلاین چند کیلو سرعت واقعیش هست؟

بالا