• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
لایک‌ها
16,664
خب الان تراکنش برمیگرده یا پولم میره

برگشتی که نداره باید به کوینکس ایمیل بدید شاید اکی کنن واستون، تجربه ی همچین مشکلی رو نداشتم.. خیلی باید دقت کنید خدایی نکرده مقدار بالا باشه دیگه...

iranescence

Registered User
لایک‌ها
2,861
برگشتی که نداره باید به کوینکس ایمیل بدید شاید اکی کنن واستون، تجربه ی همچین مشکلی رو نداشتم.. خیلی باید دقت کنید خدایی نکرده مقدار بالا باشه دیگه...

نه خیلی نبود 360 دلار بود

iranescence

Registered User
لایک‌ها
2,861
این قانون رو از کوینکس خوندم
به نظرتون راه میان؟
2. If you mistakenly deposit via smart contract, please submit a ticket for assistance.

Captive

لایک‌ها
16,664
این قانون رو از کوینکس خوندم
به نظرتون راه میان؟
2. If you mistakenly deposit via smart contract, please submit a ticket for assistance.

ببینید مثلا اگر شما بیت کوین رو اشتباهی به آدرس بیت کوین کش بزنید امکان بازیابی موجودی شما هست و باید همکاری کنه شخص و یا سایت گیرنده، اما در این مورد من دقیق اطلاع ندارم که اگر روی شبکه ی بایننس باشه کوینکس میتونه کاری انجام بده یا نه...

تنها مورد مشابهی که داشتم دلار TUSD بود که حدودا بعد از 10 روز واسم اکی کردن، حالا شما ایمیل رو بزن توضیح هم بده کامل، امیدوارم که حل بشه.

iranescence

Registered User
لایک‌ها
2,861
ببینید مثلا اگر شما بیت کوین رو اشتباهی به آدرس بیت کوین کش بزنید امکان بازیابی موجودی شما هست و باید همکاری کنه شخص و یا سایت گیرنده، اما در این مورد من دقیق اطلاع ندارم که اگر روی شبکه ی بایننس باشه کوینکس میتونه کاری انجام بده یا نه...

تنها مورد مشابهی که داشتم دلار TUSD بود که حدودا بعد از 10 روز واسم اکی کردن، حالا شما ایمیل رو بزن توضیح هم بده کامل، امیدوارم که حل بشه.

نه اتریوم رو از شبکه‌ی بایننس چین برای کوینکس فرستادم (چون فی کمتر بود)
برام جالب بود که چرا امکانش وجود داشت
حالا 10 روز خیلیه:eek:

Captive

لایک‌ها
16,664
نه اتریوم رو از شبکه‌ی بایننس چین برای کوینکس فرستادم (چون فی کمتر بود)
برام جالب بود که چرا امکانش وجود داشت
حالا 10 روز خیلیه:eek:

آره میدونم، ولی وقتی شما آدرس رو از کوینکس برداشتی باید نگاه میکردی ببینی چه شبکه ای هست و ساپورت میکنه، سرچ کردم مثل اینکه میشه اکی کرد، حالا دیگه بستگی به مرام کوینکس داره.

What happens when I send a BEP-20/ERC-20 token to the wrong blockchain? If you send an ERC-20 token to BSC or a BEP-20 token to Ethereum, the token will land in the same wallet address on the chosen network. Your BSC and Ethereum wallet addresses are identical and are accessible with the same private key

saeed0c

Registered User
لایک‌ها
1,353
50 کا را تبریک میگم ابتدا به استاد captive که ایمان داشت به سبز بودن و بعد ملت بول پرور پرشین تولز.
شیبا هم که داره مون میشه. ایییییول :geek: :coffee:

Captive

لایک‌ها
16,664
50 کا را تبریک میگم ابتدا به استاد captive که ایمان داشت به سبز بودن و بعد ملت بول پرور پرشین تولز.
شیبا هم که داره مون میشه. ایییییول :geek: :coffee:

بـول پرور
sharmandegi.gif

امیدوارم شما و بقیه دوستان هم از این بازار در حد توان سود و منفعت برده باشید.

تو این دوره زمونه ای که واقعا پول درآوردن سخت شده و یه همبر معمولی بخوای بخری 40-50ت باید پول بدی :D 10 میلیون رو 20 میلیون کردن غنیمتی است.

به نظر من 3 الی 6 ماه حساس و پر ماجرایی رو داریم که باید همگی مراقب و مواظب باشند.
shark.GIF

Maans

Registered User
لایک‌ها
179
دوستان ارز برای هولد خیلی بلند مدت حدود 10 تا 20 سال چی پیشنهاد میدین، ایا ارزایی مثل شیبا و فلوکی و کلا شت کوینا آینده ایی دارن؟
کلا بازار آینده دار هست یا دولت ها به مرور جلوشو میگیرن؟
میخوام برای بچه کوچیکم بجای پس انداز ارز بگیرم

mehr-dad

Registered User
لایک‌ها
785
سلام . من مقداری ارز شیب از بایننس خریدم و با استفاده از شبکه beb20 منتقلش کردم به تراست ولت و الان همون شبکه اسمارت چین دارم . الان میخوام بفرستمش تو صرافی دیگه . با توجه به اینکه شبکش اتریوم نیست مشکلی برای ارز توی انتقال ایجاد نمیشه ؟

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
سلام . من مقداری ارز شیب از بایننس خریدم و با استفاده از شبکه beb20 منتقلش کردم به تراست ولت و الان همون شبکه اسمارت چین دارم . الان میخوام بفرستمش تو صرافی دیگه . با توجه به اینکه شبکش اتریوم نیست مشکلی برای ارز توی انتقال ایجاد نمیشه ؟
فقط بایننس هست که شبکه bep20 داره و بقیه صرافی ها فقط از شبکه اصلی شیب پشتیبانی میکنند
از اونجا که نمیتونید از شبکه bep20 به شبکه اتریوم بزنید , پس امکان ارسالش نیست و اگر بفرستید سوخت میشه

mehr-dad

Registered User
لایک‌ها
785
فقط بایننس هست که شبکه bep20 داره و بقیه صرافی ها فقط از شبکه اصلی شیب پشتیبانی میکنند
از اونجا که نمیتونید از شبکه bep20 به شبکه اتریوم بزنید , پس امکان ارسالش نیست و اگر بفرستید سوخت میشه
یعنی با این حساب اصلا امکان تبدیل به ارز دیگه ای هم نداره ؟

Silveregg

Registered User
لایک‌ها
1,263
دوستان ارز برای هولد خیلی بلند مدت حدود 10 تا 20 سال چی پیشنهاد میدین، ایا ارزایی مثل شیبا و فلوکی و کلا شت کوینا آینده ایی دارن؟
کلا بازار آینده دار هست یا دولت ها به مرور جلوشو میگیرن؟
میخوام برای بچه کوچیکم بجای پس انداز ارز بگیرم

کریپتورکارنسی هنوز در مرحله speculation هست,یعنی ارزش بیشتر کوین ها بر اساس گرفتن سود از ارزها تعیین میشه و نه بر اساس کاربرد (use case) واقعی کوین ها . حتی کوین های تاپ بازار هم مثل بیتکوین و اتریوم با اینکه خیلی قوی هستند و حجم سرمایه گذاری زیادی روش شده معلوم نیست تا ده سال دیگه جاشون کجا باشه و چه وضعیتی براشون پیش اومده.

شما 100 تا کوین اول 5 سال گذشته رو اگر چک کنید میبینید که جز بیتکوین و اتریوم اکثرشون الان جز لیست 100 تای اول نیستن,در حالیکه روی همون کوین های تاپ 5 سال پیش هم امید زیادی بود که رشد کنه .

این لیست تاپ کوین های سال 2015:

لیست تاپ کوین های سال 2018:

الان کوین هایی مثل banx,bitshares, peercoin, namecoin,siacoin,bytecoin و .. که همشون جز تاپ کوین ها بودن الان کجان ؟

خیلی از کوین ها که اکثرا شت کوین و میم کوین هستند بر اساس pump و dump ساخته شدن و میمیرند,و بعضی هاشون هم مثل bitconnect اسکم و rugpull میشن . میتونید لیست کوین های مرده رو اینجا ببینید :

پس اگر قصدتون واقعا هولد بلندمدت هست سمت شت کوین هایی مثل شیبا نرو چون آینده ای ندارن و تفاوت زیادی با خریدن بلیط بخت ازمایی ندارن.

امن ترین و کم ریسک ترین کوین ها تو بازاری که ذاتا پرریسک محسوب میشه اتریوم و بیتکوین هست که تو این چند سال همیشه دو تا کوین اول بازار بودند .

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
یعنی با این حساب اصلا امکان تبدیل به ارز دیگه ای هم نداره ؟
از اونجا که شما از طریق شبکه bep20 انتقال دادید به تراست ولت برای هر کاری باید مجددا بفرستید بایننس ,
چون فقط بایننس هست که میتونه شیب رو از طریق شبکه bep20 دریافت کنه
بفرستید بایننس و بعد تبدیل کنید به تتر و یا هر کوین دیگه

Captive

لایک‌ها
16,664
اخ که شما گفته بودین ولی من فروختم و دوباره تو 47 وارد شدم 🤕 دیگه بهتون ایمان اوردم

بازار کریپتو ( و کلا بازارهای مالی ) بازاری نیستند که بشه به طور قطع پیش بینی کرد و یا تارگت 100% ی داد، اما با توجه به دیتاهایی که منتشر میشه و روان شناسی بازار + تحلیل فاندا و تکنیکال میشه ریسک کرد و پوزیشن گرفت...

DM.JAGUAR

Registered User
لایک‌ها
344
سلام.
توصیه میکنم که اینکار رو نکنید به خاطر اینکه کارمزد انتقال شیبا خیلی بالاست و ممکنه که کل پولتون سوخت بشه. فعلا نگهش دارید یا توی تراست تبدیلش کنید و بعد بفرستید.

بالا