برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,665
به نظرتون شانسی وجود داره که طی چند سال آینده مارکت کپ کریپتو از طلا بیشتر بشه یا بهش نزدیک بشه ؟

سلام

جواب سوال رو خودتون دادید:

الان مارکت کپ کریپتوکارنسی با عمری که به زحمت به یک دهه میرسه حدودا 2 تریلیون دلار هست. مارکت کپ طلا با تاریخ چند هزار سال داد و ستد به عنوان یه کالای ارزشمند حدودا 11 تریلیون دلار هست.

نمیخوام خرس بازی دربیارم ولی برای اینکه بیتکوین 100 هزار دلاری رو ببینیم باید مارکت کپ حدود 5 تریلیون دلار بشه که نیازمند ورود حجم خیلی زیادی از پول هست . به نظرتون چقدر امکانش هست که تو چند ماه اینده اونطوری که مثلا plan b و بعضی ها پیشبینی میکنن به این عدد نزدیک بشیم ؟

به نظر من 100ک شدن بیت کوین اصلا عددی نیست. میشه حدودا 2 برابر از قیمت امروز.

رسیدن مارکت کپ از دو تریلیون به چهار تریلیون خیلی سخت تر از رسیدن از مارکت کپ یک تریلیون دلاری به دو تریلیون دلاری هست.

اشتباه میکنید، تا اونجایی که اطلاع دارم حدود 10 سال طول کشید که مارکت کپ به 1تریلیون برسه ولی تنها چند ماه طول کشید تا به 2ت برسه، پس سرعت رشد بسیار بسیار بالاست.

بیت کوین سریع ترین دارایی است که به یک تریلیون دلار رسیده است.

1633114646491.png

Silveregg

Registered User
لایک‌ها
1,263
اشتباه میکنید، تا اونجایی که اطلاع دارم حدود 10 سال طول کشید که مارکت کپ به 1تریلیون برسه ولی تنها چند ماه طول کشید تا به 2ت برسه، پس سرعت رشد بسیار بسیار بالاست.

بیت کوین سریع ترین دارایی است که به یک تریلیون دلار رسیده است.

درسته, اما همین سرعتش از یک تریلیون به دو تریلیون هست که من رو نگران میکنه. ببینید همونطور که خودتون میگین ده سال طول کشید تا به یک تریلیون برسه و طی چند ماه به دو تریلیون رسید. برای همین میگم ممکنه دیگه به این زودی ها چنین هایپی رو نبینیم و بازار تو همین محدوده مارکت کپ بمونه برای چند سال. مثلا خبر استفاده از بیتکوین به عنوان پول رسمی السالوادور به نظر من خیلی خبر بزرگی بود ولی تو افزایش مارکت کپ تاثیر زیادی نداشت . بخاطر همین میگم شاید تا adotpion گسترده ای ایجاد نشه و چند تا خبر بزرگ مثل استفاده از بیتکوین یا هر کوین دیگه ای به عنوان پول رسمی ,پذیرش بیتکوین توسط ابرکمپانی هایی مثل امازون ,والمارت و .. پیش نیاد حجم مالی این بازار به راحتی گذشته رشد نکنه .

طلا با مارکت کپ 11 تریلیون در حدی رایج هست که پشتوانه پولی بیشتر کشورها محسوب میشه,کشورها و شرکت ها ازش به عنوان یه دارایی ارزشمند استفاده میکنن و از اون طرف تقریبا همه انسان های روی کره زمین بالاخره کم و بیش مقداری طلا دارند . به نظرتون به این زودی ها روزی میرسه که استفاده از کریپتو مثل طلا رایج و فراگیر بشه ؟

ssh3614

Registered User
لایک‌ها
380
سلام دوستان
من دوباره برگشتم میخواستم بدونم نظرتون راجع به ارز iris چیه ماه اکتبر فکر کنم قراره یه آپدیت هایی بده بیرون،و مستعد رشد هست

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,665
درسته, اما همین سرعتش از یک تریلیون به دو تریلیون هست که من رو نگران میکنه. ببینید همونطور که خودتون میگین ده سال طول کشید تا به یک تریلیون برسه و طی چند ماه به دو تریلیون رسید. برای همین میگم ممکنه دیگه به این زودی ها چنین هایپی رو نبینیم و بازار تو همین محدوده مارکت کپ بمونه برای چند سال. مثلا خبر استفاده از بیتکوین به عنوان پول رسمی السالوادور به نظر من خیلی خبر بزرگی بود ولی تو افزایش مارکت کپ تاثیر زیادی نداشت . بخاطر همین میگم شاید تا adotpion گسترده ای ایجاد نشه و چند تا خبر بزرگ مثل استفاده از بیتکوین یا هر کوین دیگه ای به عنوان پول رسمی ,پذیرش بیتکوین توسط ابرکمپانی هایی مثل امازون ,والمارت و .. پیش نیاد حجم مالی این بازار به راحتی گذشته رشد نکنه .

طلا با مارکت کپ 11 تریلیون در حدی رایج هست که پشتوانه پولی بیشتر کشورها محسوب میشه,کشورها و شرکت ها ازش به عنوان یه دارایی ارزشمند استفاده میکنن و از اون طرف تقریبا همه انسان های روی کره زمین بالاخره کم و بیش مقداری طلا دارند . به نظرتون به این زودی ها روزی میرسه که استفاده از کریپتو مثل طلا رایج و فراگیر بشه ؟

ببینید به نظر من تا زمانی که به این بازار اعتمادی هست خب طبیعتا روز به روز هم رشد میکنه، رشد کردنش به این معنا نیست که مثلا روزی 100% + باشه، رشد کردنش میشه DeFi میشه NFT و...

در مورد همین مارکت کپ، خب خیلی ها تارگت 5ت تا 8ت رو دادن، تو گروه لایت کوین یک بار همین سوال رو از چارلی لی پرسیدم اونم نظرش روی 5ت بود اما میگفت اصلا به مارکت کپ اهمیت ندید ( هدفتون نباید فقط مارکت کپ باشه )، یک TP واسه خودتون تعیین کنید و پله ای از بازار خارج بشید، از مقدار کم به زیاد.

من به شخصِ تا حالا یک گرم طلا هم نداشتم، نخریدم و شاید هم هیچوقت نخرم اما در شرایط فعلی به نظر من بیت کوین وضعیت بهتری داره، میتونید هشتگ DropGold رو بررسی کنید.

البته جنگ کریپتو با طلا نیست به نظرم، بیشتر با فیات هست.

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069
الان مارکت کپ کریپتوکارنسی با عمری که به زحمت به یک دهه میرسه حدودا 2 تریلیون دلار هست. مارکت کپ طلا با تاریخ چند هزار سال داد و ستد به عنوان یه کالای ارزشمند حدودا 11 تریلیون دلار هست.

به نظرتون شانسی وجود داره که طی چند سال آینده مارکت کپ کریپتو از طلا بیشتر بشه یا بهش نزدیک بشه ؟

نمیخوام خرس بازی دربیارم ولی برای اینکه بیتکوین 100 هزار دلاری رو ببینیم باید مارکت کپ حدود 5 تریلیون دلار بشه که نیازمند ورود حجم خیلی زیادی از پول هست . به نظرتون چقدر امکانش هست که تو چند ماه اینده اونطوری که مثلا plan b و بعضی ها پیشبینی میکنن به این عدد نزدیک بشیم ؟

به نظر خودم شانس اصلی برای سود گرفتن های چشمگیر همون زمانی بود که مارکت کپ زیر یک تریلیون بود. رسیدن مارکت کپ از دو تریلیون به چهار تریلیون خیلی سخت تر از رسیدن از مارکت کپ یک تریلیون دلاری به دو تریلیون دلاری هست.
اشتباهتون اینجاست
شما مارکت کپ طلا رو که یک جز هست
با مارکت کپ یک مارکت مقایسه میکنید
شما باید مارکت کپ طلا رو با مارکت کپ بیت کوین که تقریبا 900 میلیون دلار هست مقایسه کنید .
در واقع بیت کوین از همینجا دو برابر بشه تازه مارکت کپش به یک پنجم طلا میرسه .
در مورد مارکت کپ کل الان فکر میکنم بورس امریکا یه چیزی حول و هوش 30 تریلیون دلار حجمش باشه ( البته عدد دقیقش رو نمیدونم قبلا یجا خوندم همین حوالیه )
یعنی بازار جهانی کریپتو نمیتونه خودش رو به یک ششم بازار یک کشور برسونه ؟
پ.ن : 25.9 تریلیون دلار هست مارکت کپ بورس امریکا .

Last edited:

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069
رمز ارز ها مثل بیت کوین ، اتریوم ، تزوس و ... کریپتو هستند .
پیشنهاد من به شما این هست که در مورد کاری که میخواید روش سرمایه گذاری کنید ابتدا تحقیق کامل انجام بدید .
اینجوری ریسک ضرر رو کمتر میکنید .
البته شما گفتید سرمایه تون رو دادید دست دوستتون براتون سرمایه گذاری کنن.
ولی حتمن مطالعه کنید .
برای شروع وب سایت ارزدیجیتال مناسب هست .

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,409
رمز ارز ها مثل بیت کوین ، اتریوم ، تزوس و ... کریپتو هستند .
پیشنهاد من به شما این هست که در مورد کاری که میخواید روش سرمایه گذاری کنید ابتدا تحقیق کامل انجام بدید .
اینجوری ریسک ضرر رو کمتر میکنید .
البته شما گفتید سرمایه تون رو دادید دست دوستتون براتون سرمایه گذاری کنن.
ولی حتمن مطالعه کنید .
برای شروع وب سایت ارزدیجیتال مناسب هست .
من به این بنده خدا اعتماد کامل دارم،بخاطر همین دنبالشو نمی‌گیرم،همینارو برام خریده دگ،کاردانو و بیت کویین اینا

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,409
تحلیلش این بود که احتمال داره تو این 2 ماه تا 70 هزار هم بره،البته فقط تحلیل بود شاید بریزه کلا

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,665
تحلیلش این بود که احتمال داره تو این 2 ماه تا 70 هزار هم بره،البته فقط تحلیل بود شاید بریزه کلا

حالا اتفاقی هست که افتاده تو فکرش نرید، امیدوارم همه چیز خوب پیش بره و شما در آینده از ساتوشی و یاران باوفایش به نیکی یاد کنید. :D

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,409
حالا اتفاقی هست که افتاده تو فکرش نرید، امیدوارم همه چیز خوب پیش بره و شما در آینده از ساتوشی و یاران باوفایش به نیکی یاد کنید. :D
اگه خوب پیش نره حتما مورد غضب و نفرین بنده واقع میشن و کل زندگیشون باید گدایی کنن

Radix

Registered User
لایک‌ها
170
دوستان استیک در کیف پول تراست سیف هست ؟ میشه اطمینان کرد ؟
روی ارز کیک برای استیک سود نسبتا خوبی میده ...

saeed0c

Registered User
لایک‌ها
1,353
این که نهنگا دارند شیبا میخرن صحت داره دوستان؟

SHIBA INU​

diordior

مدیر بازارچه صوتی وتصویری*فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432
دوستان فارکس و cfd باز داریم ؟

مورد دوم در خصوص استخراج و ماینینگ کانال فروم یا سایت خوبی سراغ دارید ؟
تاپیک نداریم ؟

DM.JAGUAR

Registered User
لایک‌ها
333
اینکه بخرید یا نه بستگی به خودتون داره ولی چون قیمتش کمه میتونید در حدود یک میلیون یا دو میلیونش رو بخرید که تقریبا میشه 500 هزارتومن که اگه رشد کنه پول خوبی گیرتون میاد و اگر ضرر هم کنید که مبلغ زیادی رو از دست نمیدید. ولی انتخاب آخر با خودتون هستش.

بالا