• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

Yossef

Registered User
لایک‌ها
408
خوش به حالت من هر چی داشتم روی 2960 رد کردم الان leg در هــوا ماندم. :LOL: :geek: :coffee:

پی نوشت ETH منظورم بود.
شب اصلا خوابم نمیومد که ریزش بزنه به فنا میرم کلا. بد لانگ زده بودم به هوای جبران ضرر سل.
دیگه اصلا چنین کاری رو از ذهنم میندازم دور. شکر که اوکی شد.

از اتر چرا نمیدونم خوشم نمیاد هی میزاره تو کاسم. دم بیت واقعا گرم. 43870 لانگ 47500 خروج لورج 10 ایزوله با کل موجودی!! (قمار کردن با سرمایه).

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,254
از نظر من بازار صعودیه
کندل ماهانه مهم بود که رو 43 بسته شد
یحتمل میریم واسه 63 اینا

پ.ن: فقط تحلیله اونم در حالت خوشبینانه!!! روش حساب نکنید یه وقت

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,238
به نظر مطمئن میاد ولی قبلش خودتون هم بررسی کنید. چیز خاصی رو از دست نمیدم فوقش اینه که توکنی که میده ارزش زیادی نداره (یا حتی به فرض اینکه توکنش رو نده) باز هم تنها چیزی که از دست میره سود استیک این 2 ماهه (اصل کاردانوها توی کیف پول هست و اتفاقی برای اونها نمیوفته).
استیک میکنی کاردانو ها میره تو استخر اونا دیگه . یعنی چی اصل کاردانوها توی کیف پول هشتس؟

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
لایک‌ها
16,664

Maans

Registered User
لایک‌ها
179
خوش به حالت من هر چی داشتم روی 2960 رد کردم الان leg در هــوا ماندم. :LOL: :geek: :coffee:

پی نوشت ETH منظورم بود
این فاد ها کار خودشو کرد
اشتباه هست به نظرم، خبر مبر خیلی مهمه :D
دقیقا منم طبق تکنیکال خارج شدم ولی فاندا ها اینجور جاها به کمک ادم میاد و مسیر رو تغیر میده
البته

Yossef

Registered User
لایک‌ها
408
اشتباه هست به نظرم، خبر مبر خیلی مهمه :D
میدونم از مهم هم اونورتره . یه خبر می بینی کلا جهت مارکت رو عوض کرد.
به قولی خبری که بعد وقوع حادثه بیاد بیرون دیگه چه فایده ای داره.
مثلا همین لانگ بیت رو من تکنیکالی زدم بعدش یه خبری اومد که این باعث رشد قیمت بیت بوده. بیشتر به شانس مونده.

Captive

لایک‌ها
16,664
میدونم از مهم هم اونورتره . یه خبر می بینی کلا جهت مارکت رو عوض کرد.
به قولی خبری که بعد وقوع حادثه بیاد بیرون دیگه چه فایده ای داره.
مثلا همین لانگ بیت رو من تکنیکالی زدم بعدش یه خبری اومد که این باعث رشد قیمت بیت بوده. بیشتر به شانس مونده.

بعضی از خبر ها آنی هست بعضی از خبر ها 24-48 ساعت هم شاید طول بکشه تا تاثیرش رو بذاره، مثلا پست زیر خبر خیلی مهمی بود که هنوز تاثیرش رو روی بازار نگذاشته بود.

ما باید ببینیم مثلا فلان خبر چقدر میتونه تو رشد بازار تاثیر بذاره؟ اگر بازار بعد از یک خبر مهمی 10% مثلا رشد کرد، ما باید بررسی کنیم ببینیم واقعا تاثیرش همین 10% هست یا 200%؟

Captive

لایک‌ها
16,664
البته برای لیکوئید کردن بعضی از عزیزان احتمال داره باز بازار یه ریزش کوتاه مدتی داشته باشه حواستون باشه وارد بازیشون نشید.

Yossef

Registered User
لایک‌ها
408
البته برای لیکوئید کردن بعضی از عزیزان احتمال داره باز بازار یه ریزش کوتاه مدتی داشته باشه حواستون باشه وارد بازیشون نشید.
استفاده از فیوچرز باید همیشه با گذاشتن استاپ باشه تا بشه از اینجور بازیهای بازار کمتر صدمه دید

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
استیک میکنی کاردانو ها میره تو استخر اونا دیگه . یعنی چی اصل کاردانوها توی کیف پول هشتس؟

وقتی که استیک میکنی یا دلیگیت میکنی به استخر در واقع مالکیت کاردانوهات رو به استخر نمیدی و توی کیف پول هنوز تعداد رو نشون میده و امکان دلیگیت کردن به استخر دیگه ای وجود داره، بعیده از این لحاظ مشکلی بیاد (تا الان بیش از 190 میلیون کاردانو توش استیک شده).

سوال اول این صفحه رو ببین:

Gita.

Registered User
لایک‌ها
58
یه مقدار از کاردانوهامو انتقال دادم به استخر MELD توی ISPO ش شرکت کنم ببینیم چی میشه.
اگه کاردانو استیک میکنید یه تحقیق راجب به MELD کنید اگه به نظرتون خوب بود میتونید استیک کنید (ماکزیمم تا 8 دسامبر) و بعدش بسته به اونقدری که کاردانو استیک کردید MELD بهتون میده.
حداقلی برای استیک وجود داره؟ یا با هر مقدار کاردانو میشه ورود کرد؟

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
حداقلی برای استیک وجود داره؟ یا با هر مقدار کاردانو میشه ورود کرد؟

چیزی که من دیدم توی سایتشون برای این استخر که حداقل 1 آداست، ممکنه استخرهای دیگه شرایطشون متفاوت باشه.

Gita.

Registered User
لایک‌ها
58
والا یکی از اشناها کفت اکتبر صعودیه،ماشینمو فروختم قرار. بود ماشین بخرم بحث واردات پیش اومد گفتم دست نگه دارم ببینم ارزون میشه، تو این مدت ۳,۴ ماهم پولو دادم بهش ببره تو همینا،اگه بریزه ماشین از دستم رفته
صعودی که احتمال زیاد صعودیه. اما چ ریسکی کردین. حدود ۵٪ دارایی رو باید وارد کریپتو کرد.

Gita.

Registered User
لایک‌ها
58
چیزی که من دیدم توی سایتشون برای این استخر که حداقل 1 آداست، ممکنه استخرهای دیگه شرایطشون متفاوت باشه.
فقط با این دوتا ولت میشه استیک کرد؟
Yoroi
Daedalus

Silveregg

Registered User
لایک‌ها
1,263
الان مارکت کپ کریپتوکارنسی با عمری که به زحمت به یک دهه میرسه حدودا 2 تریلیون دلار هست. مارکت کپ طلا با تاریخ چند هزار سال داد و ستد به عنوان یه کالای ارزشمند حدودا 11 تریلیون دلار هست.

به نظرتون شانسی وجود داره که طی چند سال آینده مارکت کپ کریپتو از طلا بیشتر بشه یا بهش نزدیک بشه ؟

نمیخوام خرس بازی دربیارم ولی برای اینکه بیتکوین 100 هزار دلاری رو ببینیم باید مارکت کپ حدود 5 تریلیون دلار بشه که نیازمند ورود حجم خیلی زیادی از پول هست . به نظرتون چقدر امکانش هست که تو چند ماه اینده اونطوری که مثلا plan b و بعضی ها پیشبینی میکنن به این عدد نزدیک بشیم ؟

به نظر خودم شانس اصلی برای سود گرفتن های چشمگیر همون زمانی بود که مارکت کپ زیر یک تریلیون بود. رسیدن مارکت کپ از دو تریلیون به چهار تریلیون خیلی سخت تر از رسیدن از مارکت کپ یک تریلیون دلاری به دو تریلیون دلاری هست.

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
بالا