برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,409
یجورایی قمار کردی عزیز،
احتمال صعودی بودن به نظر منم زیاده...
ولی نکنید اینکارا رو... پولی رو که نیاز ندارید بیارید تو بازار. تازه اونم پله ای همیشه بخرید چون فرصت خرید همیشه هست.
والا گفتم بهتر از اینه که تو دستم باشه،حداقل اونجا سرمایه گذاری بشه،
البته ی مقدار پول از ۷,۸ ماه پیشم دارم که بلند مدت گذاشتمش اینم اضافه کردم،فوقش اگه ریخت صبر میکنم،تو بلند مدت فکر نمیکنم سرمایه گذاری بدی باشه،ولی ایشالا ی سود خوبی بده سریع پول ماشینو بکشم بیرون

poverty

Registered User
لایک‌ها
438
سلام
من کاردانو‌ رو‌ قبلا از کوینکس زده بودم به یورویی
امروز از یورویی یه مقدار زدم به کونیکس ولی هنوز خبری نشده از کوینکس ایمیلی هم نیومده
شبکه هاشون فرق داره؟اگر فرق داشت نباید از کوینکس هم میشد برداشت زد به یورویی درسته؟

Farshad_99_1

Registered User
لایک‌ها
185
Last edited:

Maans

Registered User
لایک‌ها
179

poverty

Registered User
لایک‌ها
438
بستنش دیگه
ولی فکر نمی کنم با قند شکن کارکنیم خود کوینکس بخواد گیر بده

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
یه مقدار از کاردانوهامو انتقال دادم به استخر MELD توی ISPO ش شرکت کنم ببینیم چی میشه.
اگه کاردانو استیک میکنید یه تحقیق راجب به MELD کنید اگه به نظرتون خوب بود میتونید استیک کنید (ماکزیمم تا 8 دسامبر) و بعدش بسته به اونقدری که کاردانو استیک کردید MELD بهتون میده.

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
چند وقت دیگه Sundaeswap هم ISPO راه میوفته، یه DEX روی شبکه کاردانو که بعد از راه اندازی استخرهاش یه مقدار هم اونجا برای دریافت توکنش استیک میکنم.

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,229
یه مقدار از کاردانوهامو انتقال دادم به استخر MELD توی ISPO ش شرکت کنم ببینیم چی میشه.
اگه کاردانو استیک میکنید یه تحقیق راجب به MELD کنید اگه به نظرتون خوب بود میتونید استیک کنید (ماکزیمم تا 8 دسامبر) و بعدش بسته به اونقدری که کاردانو استیک کردید MELD بهتون میده.
مطمئن هستش؟ خوده کاردانو معرفی کرده ؟

Maans

Registered User
لایک‌ها
179
این همه صبر کردیم همون روزی که فروختم رفت بالا، البته من با لویریج زده بودم برای همین فروختم ترسیدم وارد کانال 20 بشه

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
مطمئن هستش؟ خوده کاردانو معرفی کرده ؟

به نظر مطمئن میاد ولی قبلش خودتون هم بررسی کنید. چیز خاصی رو از دست نمیدم فوقش اینه که توکنی که میده ارزش زیادی نداره (یا حتی به فرض اینکه توکنش رو نده) باز هم تنها چیزی که از دست میره سود استیک این 2 ماهه (اصل کاردانوها توی کیف پول هست و اتفاقی برای اونها نمیوفته).

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
این همه صبر کردیم همون روزی که فروختم رفت بالا، البته من با لویریج زده بودم برای همین فروختم ترسیدم وارد کانال 20 بشه

کلی اردر خرید روی 37 تا 40 هزار ست شده اون هم از دست بره باز هم توی کانال 30 هزار اردر زیاد هست. به شخصه ورود به کانال 20 هزار رو بعید میدونم.

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
47700 تاچ شد
فاندی چیزی اومده ؟

1.
2. و همچنین تصمیم گیری در مورد قانون پرداخت پول به شهروندان که یکی از روش های کسب درامدش مالیات بر کریپتو بود توی آمریکا فعلا به تعویق افتاد.

saeed0c

Registered User
لایک‌ها
1,353
بالا