• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
فورک و هاردفورک همیشه کوین جدید ایجاد میکنن ؟؟

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,282
این بیتکوین الان تو چندین صرافی دیدم شده 10700 دلار یعنی قراره نتنها 10 یازده رم بدون توقف رد کنههه

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
The Ethereum Classic community has grown substantially since its inception in July of 2016. In order to further Ethereum Classic’s vision, the community needs to adopt a monetary policy that balances the long-term interests of investors, developers, and business operators.

The new monetary policy sets a limit for the total ETC issuance. The block reward will be reduced by 20% at block number 5,000,000, and another 20% every 5,000,000 blocks thereafter. Uncle block rewards will also be reduced. Due to variations in the reward rate of ETC, we anticipate the total supply to be approximately 210 million ETC, not to exceed 230 million ETC

http://ecip1017.com

عرضه etc در 18 روز آینده در بلاک 5میلیون 20 درصد کاهش پیدا میکنه [emoji857][emoji857][emoji857]

22 دلار بود فکر کنم تا 33 دلار هم رفته از چند شب پیش که فانداش رو گذاشتم ،من خودم بیشترم براش پیش بینی میکنم اگه اتفاق خاصی برای بازار پیش نیاد و یکدفعه بیت بازی در نیاره

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
https://blog.coinbase.com/update-on-bitcoin-cash-8a67a7e8dbdf
بیتکوین کش قراره اول ژانویه به کوین بیس به احتمال زیاد اضافه بشه ،خیلی میتونه تاثیر گذار باشه فکر کنم در مورد لایت کوین وقتی خبرشو گذاشتم که قراره به کوین بیس اضافه بشه در حدود قیمت 10 تا 15 دلار بود و هنگامی که اضافه شده یادمه تا 30 دلار افزایش داشت
کوین بیس میشه گفت به نوعی پی پال ارز دیجیتال تو آمریکاست.
البته بیتکش یه فرقی که با لایت داره سناریوش اینه که بیت کش الان به تمام حسابهای بیتکوین در زمان فورک بیتکش در کوین بیس تعلق گرفته و میشه فروش حجم زیادی رو هم به همراه داشته باشه ولی من بعید میدونم چون الان خیلی ها به بیتکش هم توجه خاصی دارن و به نظرم باعث رفتن نظرها به بیتکش تو آمریکا میشه و بازارش رشد میکنه،یجورایی الان غرب واروپا طرفدار بیتکوین هستند و شرقی ها طرفدار بیتکش،جنگ شرق و غرب رو شاهدیم :)
خلاصه bitcoin cash رو هم حواستون بهش باشه

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
من باشم از الان یه 10 تا بیتکوین کش برای ژانویه 2019 ذخیره میکنم چون تا اونموقه قطعا از 3K گذشته

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
بی بی سی فارسی الان یه گزارش نشون داد در مورد بیترکس ،حتی به بی بی سی فارسی هم جوابیه ایمیل رو بصورت اتومات فرستادن و همون حرفای تکراری و مسخره،یعنی بی بی سی رو هم ادم حساب نکردن ،خخخ
دیگه گندش داره در میاد امروز یه بنده خدایی از کرمانشاه عکسشو دیدم تویتر تو چادر داره زندگی میکنه بعد زلزله ،دو سه هزار دلار تتر داشته ،اعصابم ریخت بهم
من احتمال خیلی زیاد میدم بیترکس بعد از اینکه بازار سنگین ریزش کرد تازه شروع بکنه سرمایه ها رو بده و یا حسابارو باز کنن ،دو سر سود برا بیترکس،طمع بشر پایانی نداره.

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
این HITBTC هم تتر و MAID MaidSafeCoin رو بلاک کرده

آزاد هم نمیکنه

کلا این اخر سر یه بلایی سر ما میاره و کاملا اسکم میشه

MR.Exchan9er

Registered User
لایک‌ها
359
بی بی سی فارسی الان یه گزارش نشون داد در مورد بیترکس ،حتی به بی بی سی فارسی هم جوابیه ایمیل رو بصورت اتومات فرستادن و همون حرفای تکراری و مسخره،یعنی بی بی سی رو هم ادم حساب نکردن ،خخخ
دیگه گندش داره در میاد امروز یه بنده خدایی از کرمانشاه عکسشو دیدم تویتر تو چادر داره زندگی میکنه بعد زلزله ،دو سه هزار دلار تتر داشته ،اعصابم ریخت بهم
من احتمال خیلی زیاد میدم بیترکس بعد از اینکه بازار سنگین ریزش کرد تازه شروع بکنه سرمایه ها رو بده و یا حسابارو باز کنن ،دو سر سود برا بیترکس،طمع بشر پایانی نداره.

لعنت بهشون..کل برنامه هام رو هواست...الان که بیت و بعضی ارزها رفتن بالا حدود 30k تو اکانتم دارم.. گندش بزنن که انقدر با ابرانی ها مشکل دارن. این هم یک نوع کلاهبرداریه از طرف امریکا.

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,282
من باشم از الان یه 10 تا بیتکوین کش برای ژانویه 2019 ذخیره میکنم چون تا اونموقه قطعا از 3K گذشته
اگر تا 2019 بخوای صبر کنی که بهتره همون بیتکوین بخری چون همیشه بیتکوین منفعت بوده . کوین دیسنت هم الان کمتر از 1 دلاره و کوین خیلی اینده دار و خوبیه و تیمش فعال در بستن قراردادها برا شرکتهای گیم موبایل

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
دوستانی که توی hitbtc اکانت دارید دپوزیت USDT برای شمام بسته هستش یا فقط برا من بستن

l3in

Registered User
لایک‌ها
103
ببت کوین 11000 رو رد کرد...

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,282
تو بیتامپ که بیتکوین شده 11900 دلار رو 12 هزار دلاره کسی میدونه چ خبره دلیلش چیه چش شد ایا خبر خاصی هست یا یه پامپ هست اخه این بیتکوین ترمز بریده اصلا وای نمیسه فقط داره میره بالا هی توقفم نداره رو هیچ کانالی الان اکچنجینگ 45 میلیون ازتون میخره هر بیتکوینو

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,238
اگر تا 2019 بخوای صبر کنی که بهتره همون بیتکوین بخری چون همیشه بیتکوین منفعت بوده . کوین دیسنت هم الان کمتر از 1 دلاره و کوین خیلی اینده دار و خوبیه و تیمش فعال در بستن قراردادها برا شرکتهای گیم موبایل

این کوین رو میگید
https://www.cryptocompare.com/coins/dct/overview/BTc

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,282

اره تیم فعالی داره و کف قیمته تقریبا حتما سود توشه برا بالای چند ماه سود خوبی میده مثلا 5 ماه 6 ماه فقط فک کنم والت اندرویدو میتونید فعال کنید چون والت خودش سنگینه و بعید میدونم بشه نصب کرد را انداخت

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
اره تیم فعالی داره و کف قیمته تقریبا حتما سود توشه برا بالای چند ماه سود خوبی میده مثلا 5 ماه 6 ماه فقط فک کنم والت اندرویدو میتونید فعال کنید چون والت خودش سنگینه و بعید میدونم بشه نصب کرد را انداخت

به نظر کوین خوبی میاد

منم اتفاقا میخواستم بخرم که پولم توی HITBTC گیر افتاد

البته علل حساب یه 100 تایی ازش ذخیره دارم

فقط این والتی چیزی نداره ؟؟

Last edited:
بالا