برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

poverty

Registered User
لایک‌ها
438
کندل هفتگی اگه بین ۶۵۵۰۰تا ۶۶ بسته بشه احتمالا چند هفته ای ریزش داره
به نظرم تا یه مدت بعد هاوینگ دیگه صعود نداره

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,710
چارت اولیه WIF بعد از شروع معامله در DEX ها

از شماره 1 تا شماره 2 تقریبا 17-18 روز هست , بازه قیمت در این مدت تقریبا کمتر از 20 روز بین 0.0001 تا 0.0003 بوده

بالاترین قیمت در شماره 2 قیمت 0.00015 ثبت شده ؛ با فرض خرید 15$ دلار در این روز شما معادل 100,000 کوین WIF خریداری میکردید

با احتساب قیمت فعلی WIF بقیه داستان رو من دیگه نمیگم و خودتون چرتکه بزنید !
45.gif

Screenshot 2024-03-19 193541.png

Last edited:

Farshad_99_1

Registered User
لایک‌ها
185
چارت اولیه WIF بعد از شروع معامله در DEX ها

از شماره 1 تا شماره 2 تقریبا 17-18 روز هست , بازه قیمت در این مدت تقریبا کمتر از 20 روز بین 0.0001 تا 0.0003 بوده

بالاترین قیمت در شماره 2 قیمت 0.00015 ثبت شده ؛ با فرض خرید 15$ دلار در این روز شما معادل 100,000 کوین WIF خریداری میکردید

با احتساب قیمت فعلی WIF بقیه داستان رو من دیگه نمیگم و خودتون چرتکه بزنید !
45.gif
در دو روز اول بالای 100 برابر شده (اپن روز اول 0.0000013 و کلوز روز دوم 0.00015)، روزانه نزدیک 3000 توکن فقط روی شبکه سولانا منتشر میشه (بیشترشون راگ پول و هانی پات). میم کوینای شبکه سولانا اکثرا در 10 ~ 20 ثانیه اول قیمتشون چند برابر میشه و تماما با ربات حتی قبل از لیست شدن در دکس ها انجام میشه

poverty

Registered User
لایک‌ها
438
با بلایی که احتمالا سر اتریوم بیاد تکلیف شرعی ما مسلمانان چیست

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655

saeed0c

Registered User
لایک‌ها
1,352
دوستان مراقب صرافی ها باشید در این ایام. مخصوصا صرافی های ایرانی حتی قدیمی.

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655

saeed0c

Registered User
لایک‌ها
1,352
سلام

اگر مشکل خاصی هست بفرمایید
درود.
مشکل که نه مورد هست.
یه صرافی(اسمشو نمیبرم) هست که وقتی هر کوینی بش واریز میکنی و ثبت tx میکنی یه سری اسکریپت بات هستن که میان همین کارو به موازات تو انجام میدن در همو ن صرافی!
و ادعای واریز ی کوین رو دارن. بعدش باید بشینی اثبات کنی که تو بودی.
به خاطر این هست که آدرس های ورودی اون صرافی که اسمشو نمیبرم یکسان هست برای همه.
البته این مورد خیلی خفیفی هست ولی نشان میده اسکمر ها دارن گرم میکنن برای اسکم ولی صرافی های ایرانی خیلی عقب هستن.

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
درود.
مشکل که نه مورد هست.
یه صرافی(اسمشو نمیبرم) هست که وقتی هر کوینی بش واریز میکنی و ثبت tx میکنی یه سری اسکریپت بات هستن که میان همین کارو به موازات تو انجام میدن در همو ن صرافی!
و ادعای واریز ی کوین رو دارن. بعدش باید بشینی اثبات کنی که تو بودی.
به خاطر این هست که آدرس های ورودی اون صرافی که اسمشو نمیبرم یکسان هست برای همه.
البته این مورد خیلی خفیفی هست ولی نشان میده اسکمر ها دارن گرم میکنن برای اسکم ولی صرافی های ایرانی خیلی عقب هستن.

خب توی اون صرافی کار نکنید مخصوصا اگر از والت ثابت استفاده میکنه، هر چند کسی که اون ادعا رو میکنه طبیعتا باید کاربر تایید شده ( احراز هویت شده ) باشه و اگر ریال رو هم دریافت کنه بعدا میشه ازش شکایت کرد.

بعد شما فرمودید که " در این ایام " و یه جورایی همه ی صرافی ها رو جمع بستید که یکم قضیه رو پیچیده کرد.

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
اینجا میشه لینک رفرال گذاشت برای فارم کوین؟

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
اینجا میشه لینک رفرال گذاشت برای فارم کوین؟

7. در صورتی که قصد معرفی سایت های اکسچنج و مارکت های خارجی با لینک رفرال ( لینک زیر مجموعه گیری ) را داشتید، علاوه بر لینک رفرال باید لینک اصلی سایت ( بدون لینک رفرال ) نیز قرار گیرد.

saeed0c

Registered User
لایک‌ها
1,352
خب توی اون صرافی کار نکنید مخصوصا اگر از والت ثابت استفاده میکنه، هر چند کسی که اون ادعا رو میکنه طبیعتا باید کاربر تایید شده ( احراز هویت شده ) باشه و اگر ریال رو هم دریافت کنه بعدا میشه ازش شکایت کرد.

بعد شما فرمودید که " در این ایام " و یه جورایی همه ی صرافی ها رو جمع بستید که یکم قضیه رو پیچیده کرد.
تایید هویت شده ولی حساب بانکی میخرن . این که خیلی وقته هست. این تموم شد یکی دیگه. هم برای ایتر اتفاق افتاده برام هم btc .
بهترین چیزی که به نظرم میرسه اینه اول تتر کنیم بعد تتر بفروشیم.
صرافی ایرانی درد سر داره چون همشون به نظرم همشون متصل هستند به بایننس با بات و اسکریپت کار انجام میدم تا این که خودشون صرافی باشن.
بنده بد بین هستم به همه صرافی ها. مگر خلافش ثابت بشه.
نظرمو گفتم.

گود لاک.

Last edited:

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
تایید هویت شده ولی حساب بانکی میخرن . این که خیلی وقته هست.

نمیدانم تو چه صرافی کار کردید ولی مواردی که من اطلاع دارم امکان برداشت به حساب غیر وجود نداره، یعنی شما اگر با نام محمد محمدی وریفای کرده باشی امکان واریز به حساب علی محمدی وجود ندارد.

بهترین چیزی که به نظرم میرسه اینه اول تتر کنیم بعد تتر بفروشیم.

اینکار که خیلی خوبه چون معمولا فروش کریپتو در سایت های خارجی سریعتر انجام میشه ( به دلیل حجم معاملات )

صرافی ایرانی درد سر داره چون همشون به نظرم همشون متصل هستند به بایننس با بات و اسکریپت کار انجام میدم تا این که خودشون صرافی باشن.

همشون اینطوری نیستند و هستند سایت هایی که مستقیم بین کاربرهای سایت معامله صورت میپذیرد، صرافی های خارجی هم دردسرهای خودشون رو دارند، وکس که اسکم شد و ایرانی های زیادی متضرر شدن، بایننس که لیمیت کرد و...

بنده بد بین هستم به همه صرافی ها. مگر خلافش ثابت بشه.
نظرمو گفتم.

نظر شما قابل احترام هست ولی وقتی همه ی سایت ها رو جمع میبندید باید بر اساس شواهد و مستندات کافی باشه.

saeed0c

Registered User
لایک‌ها
1,352
نمیدانم تو چه صرافی کار کردید ولی مواردی که من اطلاع دارم امکان برداشت به حساب غیر وجود نداره، یعنی شما اگر با نام محمد محمدی وریفای کرده باشی امکان واریز به حساب علی محمدی وجود ندارد.

اینکار که خیلی خوبه چون معمولا فروش کریپتو در سایت های خارجی سریعتر انجام میشه ( به دلیل حجم معاملات )

همشون اینطوری نیستند و هستند سایت هایی که مستقیم بین کاربرهای سایت معامله صورت میپذیرد، صرافی های خارجی هم دردسرهای خودشون رو دارند، وکس که اسکم شد و ایرانی های زیادی متضرر شدن، بایننس که لیمیت کرد و...

نظر شما قابل احترام هست ولی وقتی همه ی سایت ها رو جمع میبندید باید بر اساس شواهد و مستندات کافی باشه.
یک بار با تصویر و حساب و کارت بانکی طرف وریفای میکنند بعد حساب صرافی فروخته میشه. میگم کلا عقب ماندیم اسکمر ها جلوترن.
این صرافی هم همین شکلی منو وریفای کرده شاید بگم 500 میل هم باش کار کرده باشم ولی یه هویی فیلش یاد هندوستان کرده که .

حساب کاربری شما مسدود شده است!​

لطفا جهت بازگشت حساب کاربری خود به حالت عادی و امکان استفاده مجدد از امکانات سایت، با ما تماس بگیرید.

این اطمینان به شما داده می‌شود که تمام دارایی شما تا مشخص شدن وضعیت حساب، نزد آ____بووووق___ و در امنیت کامل خواهد بود.
وقتی اسم نمیبرم خیلی خوبه این شکلی خیلیا که مطلب رو میبینند (منظورم همین 10 بیست نفری که در pt باقی ماندن) شاید به نفعشون بشه. از طرفی به کسی هم بر نمیخوره.

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
یک بار با تصویر و حساب و کارت بانکی طرف وریفای میکنند بعد حساب صرافی فروخته میشه. میگم کلا عقب ماندیم اسکمر ها جلوترن.

آره متاسفانه این کار رو میکنند ولی در صورتی میتونن سوء استفاده کنند که فرد قربانی کارت رو به صورت فیزیکی در اختیار اسکمر قرارداده باشه چون به هر حال ریال به حساب قربانی ارسال میشه، مگر سایت هایی باشن که به حساب غیر هم بزنن که من بعید میدونم ....

مورد بعد اینکه این نوع کلاهبرداری ها معمولا به صورت پیامک، هشدار در خود سایت و زمانی که یوزر وریفای میکنه به اطلاع کاربرها میرسه، اگر شخصی باز هم گول بخوره دیگه.. :D

این صرافی هم همین شکلی منو وریفای کرده شاید بگم 500 میل هم باش کار کرده باشم ولی یه هویی فیلش یاد هندوستان کرده که .

به نظر من صرفا مسدود کردن حساب نمیتونه مشکل خاصی داشته باشه به شرطی که پشتیبانی سایت سریعا پیگیر و پاسخگو باشه و بعد از رفع مشکل حساب رو باز کنه.

saeed0c

Registered User
لایک‌ها
1,352
آره متاسفانه این کار رو میکنند ولی در صورتی میتونن سوء استفاده کنند که فرد قربانی کارت رو به صورت فیزیکی در اختیار اسکمر قرارداده باشه چون به هر حال ریال به حساب قربانی ارسال میشه، مگر سایت هایی باشن که به حساب غیر هم بزنن که من بعید میدونم ....

مورد بعد اینکه این نوع کلاهبرداری ها معمولا به صورت پیامک، هشدار در خود سایت و زمانی که یوزر وریفای میکنه به اطلاع کاربرها میرسه، اگر شخصی باز هم گول بخوره دیگه.. :D
میگم اسم بلو کارتو شنیدین؟ یا شایدم بلو بانک بود.

خیلی خوبه این روزا کار خلق الله رو هم آسون کردن. :geek: :ninja: :sneaky: نه؟
اصلا بحث حساب غیر نیست کنترول حساب رو میسپارن به کسی با یک قیمت ناچیزی(حسابشون رو میفروشن یا اجاره میدن)
به نظر من صرفا مسدود کردن حساب نمیتونه مشکل خاصی داشته باشه به شرطی که پشتیبانی سایت سریعا پیگیر و پاسخگو باشه و بعد از رفع مشکل حساب رو باز کنه.
نه آخه این بار اولم نبوده صرافی دیگری که فقط تتر کار میکرد هم این اتفاق برام افتاده زمان ترامپ بود یادمه هنوز. اون 4 روزه ریال بهم داد از اون به بعد باش کار نکردم.
این یکی هم رفت قاطی باقالیا.
به پشتیبانیش هم گفتم فورک میکنم ازتون. :LOL:
یادمه از خودت سوال کردم کدوم صرافی بهتره چند سال پیش بود.البته جواب سر بالا دادی خ خ خ

بعد پیگیریشون چه فایده داره نوسان بخای بگیری یا مثلا فی شبکه بیت کوین امشب خیلی کمهsat/vB هـ7فت هست بخای چیزی جابجا کنی اینا لنگت میکنن.

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
یادمه از خودت سوال کردم کدوم صرافی بهتره چند سال پیش بود.البته جواب سر بالا دادی خ خ خ

متاسفانه به دلیل مسائل اجتماعی فرهنگی نمیتونم سایت خاصی رو معرفی کنم ولی میتونم تضمین بدم که هستند سایت و افرادی که اگر حتی کل سرمایشون هم صفر بشه بازم پول مردم رو بالا نمیکشن و تا ریال آخر رو واریز میکنند.

بالا