برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
استاد اگه "سرعت و فی" رو ملاک قرار بدیم اونوقت
زی کش از این هم بهتره و البته از همه بهتر خود ریپل هستش که بالاترین سرعت انتقال رو داره
به نظرتون همین ۲ عامل میتونه باعث پیشرفت بشه ؟
شبکه لایتینگ میتونه این نقص رو جبران کنه ؟
فقط سرعت رو نمیشه ملاک قرار داد ،عوامل دیگه هم مهمه مثل کیفیت تایید تراکنش.
ریپل درسته خیلی سرعت تراکنش هاش بالاست ولی خب قضیش فرق میکنه و بصورت متمرکز تایید میشه تراکنشها و بیشتر تمرکزش برای جایگزینی سوئیفت در بانک هاست،الان خود بیتکوین کش هم ایراداتی بهش وارده بخاطر سایز زیاد بلاک ها و ساپورت نشدن بوسیله نودها در سراسر نقاط دنیا بخصوص تو کشورهای با سرعت پایین اینترنت و به نوعی اتهام هایی مثل عدم غیرمتمرکز بودن بهش میزنن،الان این xrb من هنوز وایت پیپرشو نخوندم نمیدونم سیستمش چیه،رشد خوبی هم کرده این چند وقته و ادعای 7000 تراکنش در ثانیه رو داره یا همین dgb هم سرعت بالایی داره که امروز مک آفی پامپش کرد :)
در کل فقط سرعت و فی رو نمیشه ملاک قرار داد و کیفیت و امنیت تایید تراکنش ها بصورت غیرمتمرکز رو هم باید در نظر گرفت،با راه اندازی شبکه لایتنیگ میشه گفت بخشی از مشکلات شبکه بیتکوین حل میشه اگه درست اجرا بشه ولی حتی باز هم به اون انتقاداتی وارد شده.در کل رمز ارزهای بلاکچینی هنوز راه طولانی در پیش دارن برای جایگزینی پولهای فیات متمرکز و دولتی ولی خب در آپدیت های جدید بخشی از مشکلاتشون حل میشه.
04af6a946ef87bf6eaa6ca35389d4e19.jpg

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
@javadth
مرسی لز همه مخصوصا آقا جواد که ایننجا پیشنهاد میدید چی بخرید من هم تقزیبا از نصفشون خریدم فقط نمیدونم کی بفروشم مثلا rdd رفت هوا من نفروختم با مخ اومد زمین :)
یا این XVG تا کی میره بالا ؟
اگه اینجا زمان فروششون رو هم بگید ممنون میشم

درضمن از NMC هم غافل نشدید وکس پشتش هستش و رشد خوبی در انتظارش هست ریسک کمتر و سود خوب

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,571
این binance هم خوب اکسچنجر خوبی بود. قیمتاش مثل hitbtc و پایین تر از wex هست. order هم میزنی فوری کامل میشه. volume بالا واسه همین خوبه.

یعنی احتمال داره بیت کوین تا 7500 هم بیاد پایین؟

بعد این آلت کوین هایی که اینجا پیشنهاد میدی تا حالا شده ضرر داشته باشن؟

spiral

Registered User
لایک‌ها
347
این binance هم خوب اکسچنجر خوبی بود. قیمتاش مثل hitbtc و پایین تر از wex هست. order هم میزنی فوری کامل میشه. volume بالا واسه همین خوبه.

اگه کف قبلیو بشکنه حتما تا 8-7 هزار میاد پایین

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987

من فکر میکنم اگر بیاد پایین تا 12.5k میاد پایین

ولی مسئله اینجاست که تا الان دوبار اومده اون خط ساپورت پایین رو بشکنه ولی نتونسته پس احتمال اینکه برگرده به 15K بیشتر از احتمال ریزش هست

a6d4ad.JPG

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
من فکر میکنم اگر بیاد پایین تا 12.5k میاد پایین

ولی مسئله اینجاست که تا الان دوبار اومده اون خط ساپورت پایین رو بشکنه ولی نتونسته پس احتمال اینکه برگرده به 15K بیشتر از احتمال ریزش هست

مشاهده پیوست 1048467

موافقم، :)

نظرت راجب EQT چیه ؟

بعضی چیز ها هم هستن مثل این XPO اولش که میان هنوز ازشون خبری جایی نیست میکشن بالا ، با این باید چیکار کرد خریدشون نخریدشون:confused:

Last edited:

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
دوستان کسی با Shapeshift کار کرده؟
با ایرانی ها مشکلی نداره؟ (منظورم آی پی نیست، مدرک نخواد!)
کلا صرافی که همه آلتکوین ها رو ساپورت کنه و شر نداشته باشه چی پیشنهاد می دید؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,571
چه افتی
بیت کوین تو وکس زیر13400 و تو exmo هم زیر 13900 ... نزدیک 6 درصد نسبت به دیروز پایین اومده
اتریوم هم 6.4 درصد اومده پایین اما در برابر بیت کوین تقریبا ثابته. لایت کوین در برابر بیت کوین 1 درصد رفته بالا. دش هم حدود 5 درصد افت کرده.
وضع بیت کوین کش از همه بهتر بوده ارزش بیت کوین کش 1 درصد رفته بالا در برابر بیت کوین هم 5.7 درصد رفته بالا
زدکش از همه بدتر بوده 10 درصد افت کرده برابر بیت کوین هم 5 درصد افت کرده.
ابن درصدها برای وکس بود

تو بینانس بیت کوین 12580 دلارِ .. اتریوم 609 دلار
اینجا بیت کوین کش 4.6 درصد افت داشته بیت کوین 9.1 درصد

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
دوستان کسی با Shapeshift کار کرده؟
با ایرانی ها مشکلی نداره؟ (منظورم آی پی نیست، مدرک نخواد!)
کلا صرافی که همه آلتکوین ها رو ساپورت کنه و شر نداشته باشه چی پیشنهاد می دید؟
من کار نکردم ولی به نظرم مشکلی نداره

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
موافقم، :)

نظرت راجب EQT چیه ؟

با توجه به اینکه مقدار در گردشش به مقدار نهاییش داره نزدیک میشه و این فقط قیمتش 0.3 هست انتظار پیشرفت خاصی تا یکی دو ماه اینده نداشته باش

سایتش نقشه راه نداره و اپلیکیشن و والت هم که هیچ چی

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
چه افتی
بیت کوین تو وکس زیر13400 و تو exmo هم زیر 13900 ... نزدیک 6 درصد نسبت به دیروز پایین اومده
اتریوم هم 6.4 درصد اومده پایین اما در برابر بیت کوین تقریبا ثابته. لایت کوین در برابر بیت کوین 1 درصد رفته بالا. دش هم حدود 5 درصد افت کرده.
وضع بیت کوین کش از همه بهتر بوده ارزش بیت کوین کش 1 درصد رفته بالا در برابر بیت کوین هم 5.7 درصد رفته بالا
زدکش از همه بدتر بوده 10 درصد افت کرده برابر بیت کوین هم 5 درصد افت کرده.

تو بینانس بیت کوین 12580 دلارِ .. اتریوم 609 دلار
اقا امروز با وکس برداشت کردید؟

من میخام اتر برداشت کنم ارور میده

عکسشو پیوست کردم

فایل های ضمیمه

• Screenshot_20171224-135110.png
    Screenshot_20171224-135110.png
    462.3 KB · نمایش ها: 17

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,571
اقا امروز با وکس برداشت کردید؟

من میخام اتر برداشت کنم ارور میده

عکسشو پیوست کردم
چند روزه با وکس کار نکردم اما قبلاً با btc-e این ارور رو داشتم نوشته money hold. یه مدتی پولو نگه میدارن دلایلش هم زیرش نوشته. عوض کردن ایمیل/پسورد تا 3 روز پولو نگه میدارن. دپوزیت با سیستم های پرداخت با ریسک بالا (همه کارنسی ها جز شون هست) 1 تا 7 روز. باید صبر کنی این مدت بگذره(33 ساعت)
اون قدیم قبلا تیکت زدم گفتن وریفای کنی money hold دیگه نداره.

Last edited:

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
ICON چطوره ؟ قراره جای EOS , ETH رو بگیره موقعی که 0.3 دلار بود نخریدمش الان 3.5 دلاره:general208:
میخوام تو باینانس بخرمش فقط یه اتفاقی افتاده
اول که اومد تو HITBTC بود الان رفته binance و hitbtc یه ورژن دیگه اش رو گذاشته به نام فیوچرز کدام رو بهتره ؟

OMG الان اومده پایین امیدی بهش هست بخرم ؟
ADA چطوره ؟
Tronix ؟
PIVX ورژن آینده حفاظت فقط نمدونم الان برای خریدش دیر نیس ؟

این ARDR هم عجب چیزیه خدا وکیلی اصلا بهش نمیخورد :) مرسی جواد جان، فکر کنم باید یه رقابتی با جان اف بکنی اسم هاتونم یکم فرق داره نه زیاد :general703:

APPC فروش توکن هاش تموم شده ؟ (من تا به حال توکن خریدم اینو چطوری میشه خرید ؟ ) یه نفر نیومد اینجا بگه از این بخرید حالا ما هم میخریدم چی میشد

Last edited:

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
چند روزه با وکس کار نکردم اما قبلاً با btc-e این ارور رو داشتم نوشته money hold. یه مدتی پولو نگه میدارن دلایلش هم زیرش نوشته. عوض کردن ایمیل/پسورد تا 3 روز پولو نگه میدارن. دپوزیت با سیستم های پرداخت با ریسک بالا (همه کارنسی ها جز شون هست) 1 تا 7 روز. باید صبر کنی این مدت بگذره(33 ساعت)
اون قدیم قبلا تیکت زدم گفتن وریفای کنی money hold دیگه نداره.
اقا تیام ممنون بابت توضیحاتت
اقا بعد تعوبض پسورد 3 روز تایم باید بمونه؟ علتش چیه؟
همیشه این 3 روز متداوله؟ هر سری پول وارد میشه باید 3 روز بمونه ؟

ممنونم

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
فقط سرعت رو نمیشه ملاک قرار داد ،عوامل دیگه هم مهمه مثل کیفیت تایید تراکنش.
ریپل درسته خیلی سرعت تراکنش هاش بالاست ولی خب قضیش فرق میکنه و بصورت متمرکز تایید میشه تراکنشها و بیشتر تمرکزش برای جایگزینی سوئیفت در بانک هاست،الان خود بیتکوین کش هم ایراداتی بهش وارده بخاطر سایز زیاد بلاک ها و ساپورت نشدن بوسیله نودها در سراسر نقاط دنیا بخصوص تو کشورهای با سرعت پایین اینترنت و به نوعی اتهام هایی مثل عدم غیرمتمرکز بودن بهش میزنن،الان این xrb من هنوز وایت پیپرشو نخوندم نمیدونم سیستمش چیه،رشد خوبی هم کرده این چند وقته و ادعای 7000 تراکنش در ثانیه رو داره یا همین dgb هم سرعت بالایی داره که امروز مک آفی پامپش کرد :)
در کل فقط سرعت و فی رو نمیشه ملاک قرار داد و کیفیت و امنیت تایید تراکنش ها بصورت غیرمتمرکز رو هم باید در نظر گرفت،با راه اندازی شبکه لایتنیگ میشه گفت بخشی از مشکلات شبکه بیتکوین حل میشه اگه درست اجرا بشه ولی حتی باز هم به اون انتقاداتی وارد شده.در کل رمز ارزهای بلاکچینی هنوز راه طولانی در پیش دارن برای جایگزینی پولهای فیات متمرکز و دولتی ولی خب در آپدیت های جدید بخشی از مشکلاتشون حل میشه.
به نظر خیلی خفن میاد:rolleyes:
فقط بدیش اینه که خوش میدتش خودشم باهاش معامله میکنه یه جا بیشتر نیس یعنی فردا روزی خاص بزنه توسرش خیلی راحت و مجلسی...(چون کلا دو تا صرای بیشتر نیس)
نظرت چیه ؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,571
اکسچنجرهایی که بیت کوین خرید و فروش می کنن مبنای قیمت بیت کوین شون چه سایتی هست. یا اینجا تحلیل میکنین میگین مثلا 12500 نقطه مقاومت بیت کوین هست.

اقا تیام ممنون بابت توضیحاتت
اقا بعد تعوبض پسورد 3 روز تایم باید بمونه؟ علتش چیه؟
همیشه این 3 روز متداوله؟ هر سری پول وارد میشه باید 3 روز بمونه ؟

ممنونم
خب اونا تمهیدات امنیتی هست.
از وقتی btc-e شد wex تا حالا به این مشکل بر نخوردم. قبلاٌ 24 ساعت بود ... شاید هر وقت دپوزیت کنید ، بره رو money hold
wex روی پرفکت مانی 8 درصد کارمزد می گیره. هر پرفکت مانی 4600 تومن بدن هر دلار wex حدود 5000 تومن می وفته.
اصلا چرا وکس؟ وقتی بینانس یا hitbtc قیمتاش پایین تره؟

Last edited:
بالا