برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,556
قیمتا یه مقدار ثابت نمی مونه بلکه برم آربیتراژ و حداقل یکم به کوین ها اضافه کنم. می ترسم برم خرید کنم، وقتی که خرید زدم قیمتا پایین بیاد. یا وقتی فروش زدم قیمتا بره بالا
یه مقدارم فیات داشتم باهاش کوین گرون خریدم

Last edited:

shahram2pac

Registered User
لایک‌ها
571
سلام دوستان با عرض پوزش اگر کسی 5 دلار پرفکت مانی داشت بنده خریدارم نیاز دارم برای پرداخت داخل یه سایتی / از سایتای وطنی و دوستان تاپیک فروش ارز میخواستم بگیرم ولی مث اینکه شماره ثابت و شناسنامه و فلان میخوان 5 دلار ارزشش رو نداره:D

satansilent

Registered User
لایک‌ها
81
bitstrades فعلا سمتش نرین تو نت چرخ زدم چند جا نوشته بودن بویه scam میده!

در مورد آربیتاژ هم چند تا مشکل داره یکی پول هایی که به عنوان دستمزد میدین امکان داره نصرفه براتون اینکار و دومی همینکه خودتون گفتید باید سرعت عمل بالایی داشته باشید و اکسچنج ها هم سریع عمل کنن که پولتون زود برسه javadth مثل اینکه تو این زمینه تجربه داره اومدش احتمالا کمکتون کنن.

2 روز پیش Tron هام رو به Ethereum تبدیل کردم که ارزششون بیشتر از این پایین نیاد که انگار تصمیم درست بوده ولی حالت کلی همه بازار داغونه باید منتظر سعود bitcoin باشیم که به طبع اون همه چی میکشه بالا

dss

Registered User
لایک‌ها
198
کسی با کوین های qtum کار کرده؟
کوین میریزم توش مثل اتریوم اتر استفاده می شه برای انتقال بعدی؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
دوستان کوین STORJ به زودی قراره به اگزودوس اضافه بشه و این یعنی قیمتش خوب بالا میاد

میتونین از gateio بخرید که کارمزد خروجش از همه کمتره و 2 دلاره

https://gate.io/signup/623126

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
دوستان کوین STORJ به زودی قراره به اگزودوس اضافه بشه و این یعنی قیمتش خوب بالا میاد

میتونین از gateio بخرید که کارمزد خروجش از همه کمتره و 2 دلاره

https://gate.io/signup/623126

چواد جان شما یا بچه های دیگه با اکسچنجرای OKEx و CoinEgg و EtherDelta و CoolCoin کار کردید؟

همشون بغیر از Etherdelta اخطارمیدن که ایران تحریمه و ساپورتش نمیکنن

کسی تجربه از این اسکچنجرا داره؟

ممنونم

Last edited:

Arash365

Registered User
لایک‌ها
2,434

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
مقداری توکن ریختم اط صرافی ریختم داخل کیف مای اتر والت منهی کیف پول آفلاین با متا ماسک اتر رو جابه جا میکنم مشکلی نیست حالا توکن رو چطوری انتقال بدم از کیف به صرافی ؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,556
منتظر بودیم بیت کوین بره بالا فرت شد 9600 دلار. یک ماهه همین طوری تو سراشیبی مونده . همیشه دو سه روز که پایین می اومد یهو می رفت بالا

زدکش تا 415 رفت گفتم بالاتر میره نفروختم الان به خاطر بیت کوین گه زدکش هم شد 390 دلار

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
منتظر بودیم بیت کوین بره بالا فرت شد 9600 دلار. یک ماهه همین طوری تو سراشیبی مونده . همیشه دو سه روز که پایین می اومد یهو می رفت بالا

یه رسم هندسی هستش به نام ایچیموکو یا فکر کنم همون فیبوناچی هستش

اگر اون رو رد کنه و بیاد پایینتر از اون دیگه بالا نخواهد اومد

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,556
اگه 4 ژانویه اتریوم ها رو نگه میداشتم همین الانش هم روی سود می بودم.اون موقع هی فرت فرت میگفتن اتریوم پایین میاد . به درد نمیخوره فلانِ. اون exmo پدرسگ هم ویتدارو رو کامل نکرد منم تمرکزم خورد به هم نمیدونستم چکار میکنم. افتادم تو 50-60 درصد ضرر. هر چی هم خرید و فروش و آربیتراژ کردم هیچی

یه رسم هندسی هستش به نام ایچیموکو یا فکر کنم همون فیبوناچی هستش

اگر اون رو رد کنه و بیاد پایینتر از اون دیگه بالا نخواهد اومد
اون نقطه چند هست؟

mohandes23

Registered User
لایک‌ها
263
خیلی بازار به این بیت کوین لعنتی وابسته هست.بابا یه کاری کنن دست از سر بازار برداره.همش هی شلوغ بازی کردن که بیت کوین میره بالا مردم بی خبر هم هی فرت و فرت بیت کوین خریدن.این همه پروژه هست کلی از بیت کوین هم بهتره.بیت کوین بد جوری داره ضرر می زنه به همه.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,556
انگاراین دفعه پایین اومدن بیت کوین به خطر هندی های نکبت بوده
Budget 2018: No More Bitcoin In India, As Arun Jaitley Just Killed The Cryptocurrency Dream
https://www.indiatimes.com/technolo...t-killed-the-cryptocurrency-dream-338851.html

بیت کوین همینجوری وضعش بد بود این نکبتها اومدن داغونش کردن. یه بار کره یه بار هند . یکی بیاد ضربه آخر رو بزنه خلاص

satansilent

Registered User
لایک‌ها
81
امیدوارم تا پایان سال 2018 وضعیت اینطوری نمونه همش سقوط تازه خیلی ها میگن bitcoin تا 5000$ پایین میاد.

Miladdarren

Registered User
لایک‌ها
434
مقداری توکن ریختم اط صرافی ریختم داخل کیف مای اتر والت منهی کیف پول آفلاین با متا ماسک اتر رو جابه جا میکنم مشکلی نیست حالا توکن رو چطوری انتقال بدم از کیف به صرافی ؟
MEW یه اپشن داره unlock with metamask اون رو بزن بعد از بخش Send eth/tokens توکن هارو انتقال بده

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
وضع خرابه و به نظر بیتکوین پایینتر هم میاد حداقل تا 8 و حداکثر تا 5 هزار طبق امار ک خیلی بده .به هر حال اگر تا وسای مارس بازر تغییر نکنه و سعودی نشه بیتکوین دیگه باید حداقل تا یک سال با سعودی شده بیتکوین خدافظی کر یا شایدم دو سال متاسفانه خیلی ها هم خریداشونو کردن و دیگه پولی ندارن تو این بازار فعلی

ReZaTaK7

Registered User
لایک‌ها
148
امیدوارم تا پایان سال 2018 وضعیت اینطوری نمونه همش سقوط تازه خیلی ها میگن bitcoin تا 5000$ پایین میاد.
من سقوط بیت کوین رو زیاد شاهد بودم حتی زمانی که از 1000 دلار به 200 دلار افت کرد کلافه بودم نه پول داشتم تو این قیمت مفت بخرم نه میتونستم بفروشم با کلی ضرر
توی بازار ارز این رو در مورد بیت کوین یادگرفتم هروقت یه پامپ x5 تا x10 رو شاهد باشیم حداقل باید افت x5 رو هم انتظار داشته باشیم

بالا